Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
با 1000 سکه ناقابل تو Auction House خریدم :>:d .
برای JC آره ! به صبرش نمیارزه . خیلی راحت از AH میخریم بعد آپگریدش میکنیم . ولی BS فایده نداره چون لولش آیتمهایی که میسازه از لول شما جلو میزنه .

سلام
من دیابلو3 رو با دانلودر افیشال که 6.99 مگابایت هست دانلود کردم نصبش کردم تا اخرین پچ !!! حجم پوشه بازی 7.79 گیگ شده می خواستم بدونم بدون مشکل نصب شده؟؟ اخه اینستالر گفته بود 15 گیگ فضا نیاز داره بعضی ها هم حجم بازیشون حدود 11 گیگه!! چیجوریه؟؟ من 7.79 گیگ ولی یکی دیگه 11 گیگ؟؟؟ حدود 100 مگ داشت پچ دانلود میکرد وارد بازی هم میشه حجم پوشه بازی شما چقدره؟؟
خب کاری نداره ! برو توی بازی ! درست بود درسته نبود هم خود به خود درست میشه !
کل پچ های بازی 50 مگ هم نشده فکر کنم ! اون 100 مگ چیز دیگه است !

آخرین ویرایش:

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
یه سوال: تعداد لول هایی که میگیریم بستگی به اکت های بازی داره؟ مثلا به یه دور نرمال رفتن میشه لول 60شد؟
خب باید هی اگت رو تکرار کنی ! ولی سیستم لول اپ بازی طوریه که میزان XP مورد نیاز برای لول بعد از لول قبل خودش بیشتره . در حالی که XP دشمنان هر ACT روی هر درجه ثابته و فقط در صورتی که با سختی بیشتر دوباره شروع کنی میتونی از هر دشمن XP بیشتر بگیری .

pally

کاربر سایت
Aug 15, 2010
69
برای JC آره ! به صبرش نمیارزه . خیلی راحت از AH میخریم بعد آپگریدش میکنیم . ولی BS فایده نداره چون لولش آیتمهایی که میسازه از لول شما جلو میزنه .

خب کاری نداره ! برو توی بازی ! درست بود درسته نبود هم خود به خود درست میشه !
کل پچ های بازی 50 مگ هم نشده فکر کنم ! اون 100 مگ چیز دیگه است !

اره همون حدود داشت دانلود میکرد اخه با این نت عجیب ایران نمیشه زیاد بهش اعتماد کرد چون من از 45 مگ دیدم داره دانلود میکنه قبلش چون شبانه رایگان داشتم دانلود و نصب میکردم گفتم تا این دانلود و نصب تموم بشه یکم بخوابم

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

یه Achieve گرفتم به نظرم خیلی توپه. کسی از دوستان تونسته این Achieve رو بگیره ؟ من این رو با Witch Doctor گرفتم. خیلی شاخه به نظرم.

Diablo_III_2012_07_06_10_03_13_61.jpg

اینم کارکترهای من فعلا :

Diablo_III_2012_07_06_10_04_41_40.jpg

Diablo_III_2012_07_06_10_05_08_88.jpg

یاعلی...

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein

already :D (با همون grasp of the dead و acid raid من تا +40 تا هم زدم )

نکته : WD یه passive skill به اسم vision quest داره ، که اگه 4 تا از اسپل هاتون رو CD باشه ، یه haste خرکی به Mana regenerate تون میده من همیشه zombie dogs ، mass confusion ، gargantuan، و grasp of the dead رو روی CD نگه میدارم بعد دنیا رو با acid rain و firebomb nuke می کنم :D)

پ ن : lvl 53 ام ، چپتر 2 Hell

آخرین ویرایش:

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
من رکوردم 52 تاست :d توی اول چپتر 4 با زامبی خرس زدم! البته کپ 4 نفره بود
دکتر 60 کردم الان دارم مونک میرم تا حالا که از دکتر بهتر بوده لامصب اصل سیفو هستش...

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

already :D (با همون grasp of the dead و acid raid من تا +40 تا هم زدم )

نکته : WD یه passive skill به اسم vision quest داره ، که اگه 4 تا از اسپل هاتون رو CD باشه ، یه haste خرکی به Mana regenerate تون میده من همیشه zombie dogs ، mass confusion ، gargantuan، و grasp of the dead رو روی CD نگه میدارم بعد دنیا رو با acid rain و firebomb nuke می کنم :D)

پ ن : lvl 53 ام ، چپتر 2 Hell

دقیقا Skill هایی که داری استفاده می کنی مثل منه. البته این Zombie Dogs ها یکم پفکی هستن. توی درگیری های شلوغ یهو می بینی که غیب شدن. یهو فوت میشن. ولی این Gargantuan خوبه. مخصوصا اگه Rune که Enrage میشه رو بدم بهش شاخ میشه. Acid Rain هم خیلی خوفه. البته باید Mana Reg خوبی داشته باشی که بتونی کل زمین و زمان رو به هم بدوزی. در کل بازی با WD برای من خیلی خیلی فان هستش.
من رکوردم 52 تاست :d توی اول چپتر 4 با زامبی خرس زدم! البته کپ 4 نفره بود
دکتر 60 کردم الان دارم مونک میرم تا حالا که از دکتر بهتر بوده لامصب اصل سیفو هستش...

مانک چه طوری ؟ نظرت رو برام بگو لطفا. من تا الان اصلا با مانک 1 لول هم نیومدم بالا. نمی دونم چرا در نمای اول ازش خوشم نمی یاد. نکات مثبت این مانک رو بگو.

+++++++++++++
من مشکلم اینه که می خوام همه رو هم زمان با هم بیارم بالا. الان گیر دادم به Wizard. البته یه دو ساعتی بازی کنم، WD رو توی Normal تموم می کنم.
Barbar هم فعلا با DPS حدود 800 اصلا توی Act II از Nightmare مشکلی ندارم. فقط این Elite ها و این آبی ها که 3 تایی حمله می کنن یکم باید با فکر بازی کرد، مگر نه با اون لیزر ها می ترکوننتون.
من تا الان 38 ساعت با Barbar بازی کردم و لولم الان شده آخر 39. نصف یه بار دیگه مونده بشه 40.

بازی با Wizard رو هم می رم بالا. ببینم چی میشه. DH رو هم دارم کم کم می خونم ببینم چی به چی هستش. اونم می یارم بالا ان شاء الله.

البته می خوام یه کارکتر رو انتخاب کنم که بدون استفاده از AH بیارم بالا. یعنی استفاده از AH غیرمجاز باشه. یکم این طوری بازی سخت تر میشه توی سختی های بالا. شاید این بلا رو سر Monk بیارم.

یاعلی...

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
دقیقا Skill هایی که داری استفاده می کنی مثل منه. البته این Zombie Dogs ها یکم پفکی هستن. توی درگیری های شلوغ یهو می بینی که غیب شدن. یهو فوت میشن. ولی این Gargantuan خوبه. مخصوصا اگه Rune که Enrage میشه رو بدم بهش شاخ میشه. Acid Rain هم خیلی خوفه. البته باید Mana Reg خوبی داشته باشی که بتونی کل زمین و زمان رو به هم بدوزی. در کل بازی با WD برای من خیلی خیلی فان هستش.

در واقع اسپل های شما مثل مال منه :D ( سرفه ، سرفه :D )
zombie dog ها توی سرگرم کردند mini mob ها بد نیستند ، ولی بلافاصله باید رفت تو کار nuke ، توی nightmare سر دیابلو خیلی بدردم خوردند ، با rune ( your zombie dogs has a chance to leave a globe of health when they die) و numbing dart و sacrifice ( each zombie dog has a 35% chance to ressruct as a new zombie dog و wall of zombie (Pile on و gargantuan (restless giant تونستم دیابلو رو بزنم ، تقریبا 25 باری سر دیابلو Nightmare وایپ شدم و تقریبا از 5 نوع روتیشن مختلف استفاده کردم که این آخری بهترین بود :D
توی nighmare بستگی به نوع تاکتیک واسپل ها و ابیلیتی های باس ، روتیشن و استراتژیمو توی مبارزه تغیر می دادم . برای mana reg همون skill که توضیح دادم فوقالعاده خوبه :D

آفایون hell بازی خیلی خیلی سخته یعنی کلا سر الیت پک ها و ریر ها خیلی ازیت میشه آدم ، تا اسکلتون کینگ رفتم ولی باسش خیلی خیلی سخت بود و منم آیتم نداشتم ، توی محیط قبل از باس هم هر چی فارم کردم آیتم های لول زیر 50 بودند که کاملا بدرد نخور بودند ، در نتیجه مجبور شدم توی General درخواست کمک دادم ، یکی پیدا شد ما هم co-op کردیم رفتیم Butcher (اسکلتون کینگ رو اسکیپ کردیم) رو زدیم :D

خلاصه اینکه مجبور شدم از AH استفاده کنم :|

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن

با این لگ اصلا نمیشه inferno بازی کرد اونم با این هزینه Repair ها .... ! اوایل خیلی خوب بد تا Act 2 Blood and Sand امدم اما دیگه گیر کردم :|
اینم اچیو های FOS که برای اون بنر هایی که تو سایت قیل از عرضه میشد ساخت داد :d

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
سلام،

مانک چه طوری ؟ نظرت رو برام بگو لطفا. من تا الان اصلا با مانک 1 لول هم نیومدم بالا. نمی دونم چرا در نمای اول ازش خوشم نمی یاد. نکات مثبت این مانک رو بگو.

+++++++++++++
من مشکلم اینه که می خوام همه رو هم زمان با هم بیارم بالا. الان گیر دادم به Wizard. البته یه دو ساعتی بازی کنم، WD رو توی Normal تموم می کنم.
Barbar هم فعلا با DPS حدود 800 اصلا توی Act II از Nightmare مشکلی ندارم. فقط این Elite ها و این آبی ها که 3 تایی حمله می کنن یکم باید با فکر بازی کرد، مگر نه با اون لیزر ها می ترکوننتون.
من تا الان 38 ساعت با Barbar بازی کردم و لولم الان شده آخر 39. نصف یه بار دیگه مونده بشه 40.

بازی با Wizard رو هم می رم بالا. ببینم چی میشه. DH رو هم دارم کم کم می خونم ببینم چی به چی هستش. اونم می یارم بالا ان شاء الله.

البته می خوام یه کارکتر رو انتخاب کنم که بدون استفاده از AH بیارم بالا. یعنی استفاده از AH غیرمجاز باشه. یکم این طوری بازی سخت تر میشه توی سختی های بالا. شاید این بلا رو سر Monk بیارم.

یاعلی...

من تا اینجا که تا لول 20 باش رفتم مانک 3تا قابلیت جالب داره یکش جمع کردن دشمن ها تو یک نقطه بخصوص برای اونها که ضربه می زنن و فرار می کنند دومی گذاشتن یه زنگ بزرگ رو اون نقطه و بنگ! که من تونستم 19 تا کیل با یک ضربه بگیرم که با دکتر تو نرمال بیشتر از 8 تا نتونستم بزنم سومیش قابلیت گرفتن هیل که اگه ان لاکش کنی خوب هیل میهده دوتا قابلیت دیگه هم داره هر ضربه که برنی 4.9 لایف می گیری و هر ضربه که بخوری 2.5 تا لایف میگیری و من بعضی وقتا پیش میاد که بین چنتا دشمن گیر میکنم بجای اینکه خونم کم بشه زیاد میشد! در کل من این طوری باش میرم اول همه جمع میکنم یه زنگ روش و مشت زدن به اون نقطه سریع و اسون بنظر من پیچیدگی و ضربه بزن و فرار کن دکتر نداره...

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
بچه ها 2 تا سوال دارم monk بهتره یا barbarian ؟ چجوری میشه یه boss رو اسکیپ کرد
جفتش خوبه . مانک سریع ....ضربه های کشنده...... شانس Dodge بالا ... ولی آرمور پایین . بربر کند ( بستگی به سلاح داره داره ولی در هر صورت به مانک نمیرسه ) ولی آرمور و مقاومت بالا ضربه هم بیشتر تو کار وارد کردن دمیج متوسط به بالا به تعداد زیاد دشمن .
ولی در کل میتونم بگم خیلی فرقی نمیکنه . ( اینا نظرات و تجارب شخصی خوده من بود )
برای چی اسکیپ کنی ؟؟ کلی XP و آیتمهای احتمالا خفن رو از دست میدی . برای اسکیپ کردن باید به بازی کسی جوین بشی ( یا دعوتت کنه ) که اون باس رو رد کرده . البته نباید خیلی جلو تر باشه .

---------- نوشته در 09:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:17 AM ارسال شده بود ----------

با این لگ اصلا نمیشه inferno بازی کرد اونم با این هزینه Repair ها .... ! اوایل خیلی خوب بد تا Act 2 Blood and Sand امدم اما دیگه گیر کردم :|
آره . لامصب توی اون بیابون هر دسته ای که بهت حمله میکنه آدم حس میکنه دیابلو بهش حمله کرده ! خیلی یه هو بازی سخت میشه .

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
با این لگ نمیشه بازی کرد یکی میتونه کمکم کنه یکی از boss های act 2 رو بزنم ؟ همون فرشته هرو ایتم هام خوب نیستن نمیتونم

---------- نوشته در 11:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:08 AM ارسال شده بود ----------

یعنی می تونما ولی لگ میشه یهو اون unit هاش نفری یکی میزنن میمیرم

---------- نوشته در 11:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 AM ارسال شده بود ----------

یعنی می تونما ولی لگ میشه یهو اون unit هاش نفری یکی میزنن میمیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر