Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
خب ما که همه چیزمون توی اروپاست باید صبر کنیم تا اروپا راه بیوفته و با یرو کار کنیم ! فکر کنم میشه ملی کارت رو به یه مستر کارت وصل کرد . میشه ؟ من اطلاعاتم دقیق نیست ! یه جایی یه چیزی خونده بودم الان داره چشمک میزنه !

با این مستر کارت میشه ردوبدل داشت ؟ یا فقط برای خرج کردنه ؟
نبود ؟؟؟ یعنی هیچ کسی نمیدونه ؟

هنوزم با این ایده AH پولی مخالفم به طور کلی بالانس رو تو PVP بهم میزنه.البته در هر صورت که پلیر ها شروع به فروختن آیتم هاشون با پول واقعی می کردن این وسط بلیزارد گفت بزار کارشون رو راحت کنم!!!
دقیقا این کار بلیزارد برای جلو گیری از کلاه برداری های هستش .

اگه اینطوری باشه و ما راحت بتونیم آیتم خرید و فروش کنیم اونم از خارج از ایران این میتونه رو قیمت دلار تو ایران تاثیر بزاره
چه ربطی داره !

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
اوه پسر

سلام یعنی همتون 140 تومن دادین تا بازی کنین . یه کم گرون نیست ؟
البته واسه ما گرونه ولی تو این اقتصاد خراب هزینش خیلی سنگینه

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
سلام یعنی همتون 140 تومن دادین تا بازی کنین . یه کم گرون نیست ؟
البته واسه ما گرونه ولی تو این اقتصاد خراب هزینش خیلی سنگینه
:|......... من نیمدونم میخوای به چی برسی که انقدر هی میای اینجا میگی گرونه فلانه نمیارزه و ... ؟

ehsan66

کاربر سایت
Nov 29, 2010
5
با عرض سلام
شما میتونید با توجه به رجیون بازیتون یه مقدار پول داخل بالانس اکانتتون نگهداری کنید به این ترتیب که اکانت آمریکا تا سقف 250 دلار و اکانت اروپا تا سقف 200 یورو ذخیره میشه. شما به هیچ عنوان نمیتونید بیشتر از حد مجاز پول در حسابتون داشته باشید و بقیش باید به حساب پی پال یا اکانت بانکیتون ارسال بشه.این حد مجاز هم مربوط به فروشهای شما میباشد یعنی تا 200 یورو میتونید item بفروشید و داخل بالانس نگه دارید.دلیل این محدودیت هم به گفته خود بلیزارد اینه که اگه حسابی هک شد پول کمی از دست بره. این هم منبع از سایت رسمی
Diablo III Auction House - Functionality - Battle.net Support

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
با عرض سلام
شما میتونید با توجه به رجیون بازیتون یه مقدار پول داخل بالانس اکانتتون نگهداری کنید به این ترتیب که اکانت آمریکا تا سقف 250 دلار و اکانت اروپا تا سقف 200 یورو ذخیره میشه. شما به هیچ عنوان نمیتونید بیشتر از حد مجاز پول در حسابتون داشته باشید و بقیش باید به حساب پی پال یا اکانت بانکیتون ارسال بشه.این حد مجاز هم مربوط به فروشهای شما میباشد یعنی تا 200 یورو میتونید item بفروشید و داخل بالانس نگه دارید.دلیل این محدودیت هم به گفته خود بلیزارد اینه که اگه حسابی هک شد پول کمی از دست بره. این هم منبع از سایت رسمی
فکر میکردم همچین کاری بکنه . حالا من یه 50 یور میریزم تا ببینم چی میشه ! ببینم میشه پول یه SC II HoS رو ازش بکشم بیرون !! looool

urahara

کاربر سایت
Jun 12, 2012
38
نام
اشکان اوراهارا
با عرض سلام

یه سوال وقتی از منوی balance رو Load balance کلیک میکنم این ارور پایین رو میده :
An error has occurred.
This account may be banned or have unresolved chargebacks. Please resolve these issues and try again. If you need assistance, please contact Customer Support
شما هم چنین اروری میگیرید یا نه ؟

البته اکانت من تو eu.battle.net ه و خیلی قدیمیه و کشور رو ایران انتخاب کردم .
بقیه ی اپشن ها مثل Account Balance History برام بازه ... فکر میکنید با وجود نداشتن حساب بانکی این پول به حساب balance واریز میشه ؟ با در نظر گرفتن اینکه کشورمون ایرانه و تحریم هستیم ؟

اگه با فروختن آیتم پول تو حساب balance ریخته بشه چه شود .... >:d

ehsan66

کاربر سایت
Nov 29, 2010
5
نه من مشکلی ندارم.load balance برای ریختن پول به اکنتتون هستش وقتی کلیک میکنید با توجه به ریجن مبالغ پیش فرض نشان داده میشوند مثل 10 یورو تا 170 یورو تا اکانتتون رو شارژ کنید. بله میتونید از بالنس استفاده کنید این منبع که خود بلیزارد اعلام کرده
Real-Money Auction House Now Available in the Americas - Diablo III (پاراگرف اول،آخرین خط))
فقط حواستون باشه اگه فروشتون بیشتر از 200 یورو باشه امکانش هست که پول به اکانت واریز نشه و درخواست اکانت بانکی یا پی پال از شما بشه.
امیدوارم موفق باشید

urahara

کاربر سایت
Jun 12, 2012
38
نام
اشکان اوراهارا
نه من مشکلی ندارم.load balance برای ریختن پول به اکنتتون هستش وقتی کلیک میکنید با توجه به ریجن مبالغ پیش فرض نشان داده میشوند مثل 10 یورو تا 170 یورو تا اکانتتون رو شارژ کنید. بله میتونید از بالنس استفاده کنید این منبع که خود بلیزارد اعلام کرده
Real-Money Auction House Now Available in the Americas - Diablo III (پاراگرف اول،آخرین خط))
فقط حواستون باشه اگه فروشتون بیشتر از 200 یورو باشه امکانش هست که پول به اکانت واریز نشه و درخواست اکانت بانکی یا پی پال از شما بشه.
امیدوارم موفق باشید

ممنون از اطلاع رسانی :x

urahara

کاربر سایت
Jun 12, 2012
38
نام
اشکان اوراهارا
فقط یادم رفت بگم اگه بخواهید مستقیم از بالانس استفاده کنید حتما باید Authenticator به اکانت خودتون اضافه کنید

این رو چه طوری باید به اکانت اضافه کرد ؟ یه 14-DIGIT نامبر میخواهد از کجا پیدا کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر