Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Bugatti

کاربر سایت
May 15, 2012
11
اسکیدرو در حال دستکاری بازی :d

Moderator (14 May 2012, 18:55)
Reply

Yes, we are working on server emulator

---------- نوشته در 05:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:34 PM ارسال شده بود ----------

دوستان اگه ممکنه بگین از کودوم سایت cd key بازی رو بگیرم بهتره؟ تاپبک رو دیدم یه مقدار دو دل شدم برا خرید.

صبر کن بیاد کرکش بازی کن اگه خوشت اومد برو 110 تومن پول بده بخر تازه صبر کن 2 ماه بگذره ارزونترم میشه

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
این یعنی فردا بعد از ظهر.

اگه تا امشب نفرسته من میرم از یه سایت دیگه یه دونه diablo 3 دیگه می خرم!
این جو های منفی هم که الان دورش هست اصلا برام مهم نیست. بازی که بلیزارد بسازه مو لا درزش نمیره!

Last edited by a moderator:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
صبر کن بیاد کرکش بازی کن اگه خوشت اومد برو 110 تومن پول بده بخر تازه صبر کن 2 ماه بگذره ارزونترم میشه

از اونجایی که برای کرک این بازی باید مثل wow شبیه ساز سرور درست کنن به احتمال زیاد نسخه crack شدش یه چیز دره پیت مثل نسخه کرک شده wow خواهد بود که اصلا با server های بلیزارد قابل مقایسه نبود.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
اگه تا امشب نفرسته من میرم از یه سایت دیگه یه دونه diablo 3 دیگه می خرم!
این جو های منفی هم که الان دورش هست اصلا برام مهم نیست. بازی که بلیزارد بسازه مو لا درزش نمیره!

والا بازی رو که هممون میخوایم ولی این طرف کلاه بردار همچینی در امده :d

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
لطفا اگه کسی که از این سایته بازیو خریده cd key دریافت کرد. بیاد اینجا بگه که ما بدونیم مال ما هم تو راهه.

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
دوستان اصلا نگران نباشند از مشکلات نصب -گیم پلی ...تمامش با پچ های بلیزارد طی یک ماه اینده 100% حل میشه !

چند میلیون یهو ریختن تو بازی فشار رو بلیزارد خیلی زیاده! من با بازی اکثر شرکت ها گرفتم فقط این بهتون بگم کلمه پشتیبانی از روی واژه بلیزارد برداشت کردند!...

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
با عرض معذرت با جفت پا میپرم وسط حرفتون اما .......... پچ جدید برای Diablo 3 :|
Diablo III Patch 1.0.1

نمیدونم راست هست یا نه پس اگر دروغ بود فحشم ندید :D
کسی این پج چک نکرد ببینه دروغه یا نه ؟! :-/

---------- نوشته در 09:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:49 PM ارسال شده بود ----------

این ویدئو رو ببینید ملت دیشب در لندن دیوانه وار ریخته بودن تا دیابلو بخرن :D
چیز شکن فراموش نشود ..... دانلودی نیست باید تحت مرورگر ببینید
Video: Diablo III fans go crazy for launch in London | VG247

---------- نوشته در 09:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:07 PM ارسال شده بود ----------

اولین نفر بازی را در عرض 12 ساعت 29 دقیقه تموم کرده با Barbarian
Barbarian defeats Diablo III in 12 hours and 29 minutes | VG247
از دیشب تا الان نخوابیده یکله داشته بازی میکرده :D

اینم یک باگ خشکل دیگه با شماره 3006 که زمانی که زره را برای Demon hunter تغییر میدی از بازی شوتت میکنه بیرون :D
Reports from players on EG and Battle.net say the bug happens when you swap gear with a templar follower.
Some users have apparently been locked out of Battle.net completely, apparently. The bug could be tied specifically into the Demon Hunter class. according to players.
Diablo III: Blizzard looking into game-breaking Error 3006 | VG247

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی این پج چک نکرد ببینه دروغه یا نه ؟! :-/

-
من که اول بازی رو نصبیدم یک پچ 70 مگی اینطورا دانلود کرد ....
See all 229 User Reviews
دوستان کمی راجب مراحل توضیح بدن !
والا من کله اون نقد ها رو نگاه کردم ! MEtacritics هم حق داره پاک کنه ! منم بودم پاک میکردم ... درسته بلیزارد همیشه میگه وقتی بازی کاملا اماده باشه اون رو عرضه میکنه ولی الان مشکل اینکه سرورها کلا شلوغه ...یک سری دارن بازی فعال و دانلود میکنن یک سری دارن رجیستر میکنن ! همه ی این مشکلات طبیعی هست ... طبیعتا هم اونهایی که اینترنت ضعیف دارن الان با مشکل ممکنه مواجه بشم مثل لگ بازی در بخش Private ! من الان پینگم کلا 40-35 هست ... مشکلی نداشتم توی Log in اینها ... مقداری بازی خودش لک داره ... بعضی مواقع که به مدت 30 ثانیه کلا نابود میشه از لگ و بعد به حالب عادی بر میگرده !
خب من چند ساعتی بازی رو رفتم ... شاید برای اونهایی که خودشون رو با D2 کشتن مثل من سیستم Level و Skill بازی جالب نباشه ... اما به نظره من دلیلش به خاطره این هست که به اون سیتم عادت کردیم اما این سیتم جدید به نظره من خوبه و 2-3 ساعتی بازی کنید خوشتون هم میاد.
جو بازی مشابه اون هست که تو D2 بود...مراحل تاریک هستن . خشونت پابرجاست. هنری که در طراحی مراحل D2 به کار رفته بود به همون زیبایی و حتی دو چندانش اینجا هست و محیطها انصافا با جزییات بالایی طراحی شدند. ... کلا Gameplay هسته بازی تفاوته چندانی نداره و همه چیز به جذابی قبل هستش و مشکلی نیست! نگران این نقدها نباشید ! بازی در یک کلام همه ی انتظاراتی که بعد از این همه سال کشیدیم رو پاسخ میده !

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اینم عکس هیرو کسی که اولین نفر تمومش کرده :)

600x-1

---------- نوشته در 09:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:41 PM ارسال شده بود ----------

اینم نقل قول از یه بنده خدا در یوروگیمر که حرفی خوبی زده :D
Sad ba*stard...whatever happened to sitting down and enjoying something instead of rushing through it?

---------- نوشته در 09:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:43 PM ارسال شده بود ----------

این جمله که دیگه ترکونده =))
Someone managed to log on?
اینم لینک که باور کنید :D
Someone has finished Diablo 3 already • News • Eurogamer.net

یک نقص بوجود اومده و گفته میشه که یک کره ای بازی را در حالت نرمال پس از 5 ساعت تموم کرده
Korea has beaten single player - Forums - Diablo III

---------- نوشته در 09:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:48 PM ارسال شده بود ----------

یِک عدد باگ جالب دیگر ... اگر شما از بازی Disconnect بشید بازی به اخرین Checkpoint برمیگرده اما GOLD , XP شما برنمیگرده :D
What happens when you're disconnected from Diablo 3 servers • News • PC • Eurogamer.net
قیلمش هم در منبع میتونید ببینید ... دوست داشتید از این باگ سریع استفاده کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر