Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,243
نام
امیرحسین
عجب وضعیتی شده:| از یه سرف این آدمای******* CD-Key ما رو نمی دن از یه طرف هم این مشکلات:D چه فشار عصبی ای داره به من وارد می شه:|:D

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
من کاملا از وضع بیلدها راضی‌ام. الان لول 20م تقریبا، و بیلد مانکم Bullet ئه. بر اساس سرعت، Dexterity بالا که طبعا باید باشه چون دمیج مانک بر این اساسه. از طرفی Vitalم کَمه و این رو هم با آیتم‌هایی که سوار کردم جبران کردم. همینجا می‌تونستم بیلد Healer بسازم که احتمالا وقتی بازی رو تموم کنم و بخوام برم سراغ کوآپ زدن همین کار رو می‌کنم.

شما از 10 به بازی چند میدی؟؟
شما که بازی کردی ارزش خریدن داره؟؟

Bugatti

کاربر سایت
May 15, 2012
11
همه بازیای آنلاین همینن روز اول حتی ماه و سال اول پر از باگن سرورای خراب جمعیت زیاد همه ناراضی بعد از 5 تا پچ و ی سری اصلاحات تازه وضعیتشون میشه نرمال همه به به می کنن کسی که 110 هزار داده برای آنلاین ی بازی پی همه اینا رو به تنش مالیده یعنی مجبوره که تحمل کنه من هیچ وقت از این پولا نمیدم برای نقطه بازی آنلاین :d لطفا دوستان ترولر خودشونو نگه دارن نظر شخصیه ولی بحث افلاینو کرکش که میشه دوس دارم تستش کنم همین میدان بنرد 3 هرکی آنلاینشو خریده میدونه اوایل همه فحش میدادن ناراضی بودن حتی خیلی ها اکانتشونو فروختن ولی بعدا از گذشت 1 سال و خورده ای بعد از 4 تا آپدیت درست شده دارن لذتشو میبرن ی چیز دیگه هم بگم لگ به خاطر سیستم پایین نیست به خاطر پینگ افتضاح ماست که خودشو تو صحنه های شلوغ بیشتر نشون میده و میره رو مخ . تجربه شخصی .

منم بازیو دان کردم منتظر کرکم ورژنشم از مال اسکیدرو خیلی کامل تره چون نسخه ایه که دوستم تو کانادا گرفته و تورنتشو شیر کرده کرک شاید زود نیاد ولی ناممکنم نیست همه بازیایی که بخش انلاینم دارن سینگلشون هک خواهد شد

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
شما از 10 به بازی چند میدی؟؟
شما که بازی کردی ارزش خریدن داره؟؟

من به بازی 10 می‌دم تا اواسط اکت دوم. من از روی تریلر نخریدم، بتا رو بازی کردم. سیستم اسکیل‌ها رو تست کردم. وضع بازی رو دیدم. از خریدم مطمئن بودم. و الان هم راضی‌ام.

چندین ساعته پشت سر هم دارم بازی می‌کنم، فقط یکبار دیسکانکت شدم که مشکل از سمت خودم بود. این سیستم خرید آیتم و پول واقعی و اینام سیاست‌های بلیزارده که به نظر من به بازی ربطی نداره. کسی مجبور نیست ازش استفاده کنه.

این برادر که به کورُش گفت برو از امیر بپرس، ممکنه کورُش به هر دلیلی خوشش نیاد. ولی من به عنوان فن سری دیابلو هم تغییرات رو دوست دارم، هم چیزایی که از قدیم مونده. ایراداتی که کورُش نوشت به مَپ رو ندیدم. دارم از طراحی‌های محیط، Dungeonها و کوئست‌ها لذت می‌برم. داستانش هم به نظرم تا اینجا دقیقا ادامه سری دیابلو بوده. هرکس بگه داستانش بَده مطمئنا یا فن سری نیست، یا باید تصدیق کنه که داستان از اول بَد بوده!

مشکل آسون بودن بازی بعد از اکت اول حَل می‌شه. من تو اکت دوم کم کم مجبور شدم از Potion اسپل‌های Heal استفاده کنم. برای حالت نورمال خیلی خوبه.

این سیستم Ruinها فوق‌العاده بالانسه. برای هر اسکیل تعداد زیادی Ruin در نظر گرفته شده که بسته به بیلدی که دارم می‌سازم می‌تونم اسکیلم رو مطابق سلیقه‌م بچینم. پیچیدگی‌های مزخرف D2 برای چیدن درست اسکیل پوینت‌ها تبدیل شده به یه سیستم خیلی باحال برای Craft و Socket کردن آیتم‌ها.

یکی از نکات منفی، که من حال نکردم، وُیس اکتینگ اُور د تاپ بازیه. خیلی اغراق آمیزه. نه تو کات‌سین‌ها، تو خود بازی. انقدر سعی کردند شبیه دیابلوهای قدیمی کنند وُیس‌اکتینگ رو که گذر ده ساله زمان یادشون رفته.

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
من به بازی 10 می‌دم تا اواسط اکت دوم. من از روی تریلر نخریدم، بتا رو بازی کردم. سیستم اسکیل‌ها رو تست کردم. وضع بازی رو دیدم. از خریدم مطمئن بودم. و الان هم راضی‌ام.

چندین ساعته پشت سر هم دارم بازی می‌کنم، فقط یکبار دیسکانکت شدم که مشکل از سمت خودم بود. این سیستم خرید آیتم و پول واقعی و اینام سیاست‌های بلیزارده که به نظر من به بازی ربطی نداره. کسی مجبور نیست ازش استفاده کنه.

این برادر که به کورُش گفت برو از امیر بپرس، ممکنه کورُش به هر دلیلی خوشش نیاد. ولی من به عنوان فن سری دیابلو هم تغییرات رو دوست دارم، هم چیزایی که از قدیم مونده. ایراداتی که کورُش نوشت به مَپ رو ندیدم. دارم از طراحی‌های محیط، Dungeonها و کوئست‌ها لذت می‌برم. داستانش هم به نظرم تا اینجا دقیقا ادامه سری دیابلو بوده. هرکس بگه داستانش بَده مطمئنا یا فن سری نیست، یا باید تصدیق کنه که داستان از اول بَد بوده!

مشکل آسون بودن بازی بعد از اکت اول حَل می‌شه. من تو اکت دوم کم کم مجبور شدم از Potion اسپل‌های Heal استفاده کنم.

این سیستم Ruinها فوق‌العاده بالانسه. برای هر اسکیل تعداد زیادی Ruin در نظر گرفته شده که بسته به بیلدی که دارم می‌سازم می‌تونم اسکیلم رو مطابق سلیقه‌م بچینم. پیچیدگی‌های مزخرف D2 برای چیدن درست اسکیل پوینت‌ها تبدیل شده به یه سیستم خیلی باحال برای Craft و Socket کردن آیتم‌ها.

یکی از نکات منفی، که من حال نکردم، وُیس اکتینگ اُور د تاپ بازیه. خیلی اغراق آمیزه. نه تو کات‌سین‌ها، تو خود بازی. انقدر سعی کردند شبیه دیابلوهای قدیمی کنند وُیس‌اکتینگ رو که گذر ده ساله زمان یادشون رفته.

آقا اولا من چیکار به کوروش و امیر و نورعلی و چراغ علی دارم... منظورم این بود که از یکی که توی این فروم رفته تو بازی بپرس
راجع به D2 اینطوری حرف نزنید !! D2 سرور ماست !!:d
بابت اطلاعات کلا ممنون خیلی حال کردم ;)
مشکل لوگین دارید الان؟؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام

دوستان موقع ارسال پست ها دقت زیادی به خرج بدین، با تفکر کامل هم پست بدید تا شرمنده کسی نشیم.

اسپویل هم از گناهان کبیره است برای این بازی، اسپویل کنید تا وقتی آخرین نفر در سایت بازی رو تموم نکنه میرید مرخصی (شوخی). ولی سعی کنید با حواس کامل پست ارسال کنید.

ممنون از توجهتون.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
آقا اولا من چیکار به کوروش و امیر و نورعلی و چراغ علی دارم... منظورم این بود که از یکی که توی این فروم رفته تو بازی بپرس
راجع به D2 اینطوری حرف نزنید !! D2 سرور ماست !!:d
بابت اطلاعات کلا ممنون خیلی حال کردم ;)
مشکل لوگین دارید الان؟؟

تا الان به جز همون ساعت اول ریلیز که همه تقریبا مشکل داشتند، هیچ مشکلی برای Log In نداشتم. زدم بیرون برم دنبال زندگیم. :D

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
سلام

دوستان موقع ارسال پست ها دقت زیادی به خرج بدین، با تفکر کامل هم پست بدید تا شرمنده کسی نشیم.

اسپویل هم از گناهان کبیره است برای این بازی، اسپویل کنید تا وقتی آخرین نفر در سایت بازی رو تموم نکنه میرید مرخصی (شوخی). ولی سعی کنید با حواس کامل پست ارسال کنید.

ممنون از توجهتون.

درباره حرفی که درباره اسکرین شات و اینا زدم
از تکتک بچه ها معذرت میخوام اشتباه من بود که بی مقدمه پست گذاشتم با این آدمایی بودم که تو سایتای دیگه هی به این مطلب دامن میزنن و تا دوروز پیش زیر ویدیو های بلیز میزدن: AWESOME !! ,I cant wait و این داستانا بودم!!

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
درباره حرفی که درباره اسکرین شات و اینا زدم
از تکتک بچه ها معذرت میخوام اشتباه من بود که بی مقدمه پست گذاشتم با این آدمایی بودم که تو سایتای دیگه هی به این مطلب دامن میزنن و تا دوروز پیش زیر ویدیو های بلیز میزدن: AWESOME !! ,I cant wait و این داستانا بودم!!

پست شخص محور نبود، چون از لحظه ای که بازی ریلیز شده تا الان این اولین باری هست که لاگین شدم، طبق قانون اکثر تاپیک ها برای بازی های مهم، هشدار دادم.
تاپیک های زیادی هستند که همچین هشداری رو از طرف من یا سایر ناظمین می تونید توش پیدا کنید.

Bugatti

کاربر سایت
May 15, 2012
11
شمایی که بازی کردی اسمتو یادم نیست اگه میتونی ی عکس از تنظیماتش بزار از اپشن بازی بزار نه از مراحلش که اسپویل نشه میخوام بدونم بتاشم همین جوری بوده یا تنظیماتش بیشتره یعنی ی نفر فقط بازی کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو یوتوبو گشتم فعلا خبری نیست کسی چیزی از بازی اپ نکرده همش باسه 1 ماه پیشه کمه کم

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب Collector edition ما هم 1 ساعت پیش رسید ! این USB و Art book واقعا محشره !!! بازی هم الان نصبش تموم شده داره پچ دانلود میکنه .اینم بتلتگ من:KaNeT#6943

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
ای خدااااااا. کاش از یه سایت دیگه میخریدم! دارم از بدن درد میمیرم! پس کجایی CD key!
یارو میگه بهمون قول دادن امروز برسه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر