Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
بچه ها من تو WoW از کلاس warrior خوشم میومد چون هم mele dps خوبی بود هم تانک خوبی هم بود حالا تو این دیابلو شماها که با چنتا کلاس بازی کردین کدومشون شبیه واریور هست با بربر(باربر نمیدونم چیه:d) بازی کردم همین حس رو داشتم:d
[LTR]
barb = warr
pala = crusader
wizard =mage
monk = monk :d
wd = necro (diablo2)
dh = hunter[/LTR]

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
lvl 15 دومین ایتم legendery هم برام دراپ شد. واقعا من خوش شانسم یا کلا همین جوری شده ؟
بابا حالا کو تا لول 70 بشی 200 تا پاراگون هم بگیری بعدا تازه آیتم های خرکی دراپ میشه لول 70 که بشی تازه میفهمی بازی چیه و لجندری که چیزی نیست آیتم های ست خفن هم دراپ میشه مثلا tal'rasha یا firbird برا wd,wizard خیلی خوبن

- - -ویرایش - - -

بچه ها من تو WoW از کلاس warrior خوشم میومد چون هم mele dps خوبی بود هم تانک خوبی هم بود حالا تو این دیابلو شماها که با چنتا کلاس بازی کردین کدومشون شبیه واریور هست با بربر(باربر نمیدونم چیه:d) بازی کردم همین حس رو داشتم:d
کلا مانک و بربر و crusader کلاس های tank هستن و 30% کمتر دمیج میخورن از دشمنان ولی کروسیدر هم میتونه mlee باشه هم ranged و قدرتش Regenerate میشه ولی monk,barbar باید ضربه بزنی تا قدرتشون برگرده

ولی کلا هیچی ویزارد نمیشه
و بیشتر DPS هم فکر کنم برا dh باشه اگه دوتا wep بندازی و دوتا Gem سبز هم بزنی تنگش همرو پرپر میکنه

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
بابا حالا کو تا لول 70 بشی 200 تا پاراگون هم بگیری بعدا تازه آیتم های خرکی دراپ میشه لول 70 که بشی تازه میفهمی بازی چیه و لجندری که چیزی نیست آیتم های ست خفن هم دراپ میشه مثلا tal'rasha یا firbird برا wd,wizard خیلی خوبن

- - -ویرایش - - -

کلا مانک و بربر و crusader کلاس های tank هستن و 30% کمتر دمیج میخورن از دشمنان ولی کروسیدر هم میتونه mlee باشه هم ranged و قدرتش Regenerate میشه ولی monk,barbar باید ضربه بزنی تا قدرتشون برگرده

ولی کلا هیچی ویزارد نمیشه
و بیشتر DPS هم فکر کنم برا dh باشه اگه دوتا wep بندازی و دوتا Gem سبز هم بزنی تنگش همرو پرپر میکنه

firebird که فقط واسه wizard ه !
همه کلاسا میتونن rdps باشن ، حنی wizard میتونه melee باشه :d
"ولی کلا هیچی ویزارد نمیشه" +1

lvl 15 دومین ایتم legendery هم برام دراپ شد. واقعا من خوش شانسم یا کلا همین جوری شده ؟
انقدر دراپ میشه که آخرش میگی اه باز legend :d
ولی وقتی اون نور سبزه میزنه بالا یه حال دیگه ای میده :)

amirzade

کاربر سایت
Aug 23, 2012
109
نام
استودیو های بازی و نرم افزارسازی Avenars
سلام دوستان
راستش من ارزومه که این بازی رو انجام بدم
میشه بگید چجوری میشه این بازی رو سینگل با کرک رفت؟

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
سلام دوستان
راستش من ارزومه که این بازی رو انجام بدم
میشه بگید چجوری میشه این بازی رو سینگل با کرک رفت؟

والا دوست عزیز برای این کار شما باید نسخه ی بازی رو از بیرون بگیری بعد طی یک روش طولانی بازی رو کرک کنی که می تونی اینجا راهنماشو ببینی
آموزش تصویری کرک کردن و Emulator بازی Diablo 3 | دانلود برای پی سی

دوستان یه سوال داشتم من الان سی دی کی بازی رو بگیریم و خود بازی هم از بیرون .باید چی کار کنم تا بتونم بازی کنم یک ذره راهنمایی کنید.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
والا دوست عزیز برای این کار شما باید نسخه ی بازی رو از بیرون بگیری بعد طی یک روش طولانی بازی رو کرک کنی که می تونی اینجا راهنماشو ببینی
آموزش تصویری کرک کردن و Emulator بازی Diablo 3 | دانلود برای پی سی

دوستان یه سوال داشتم من الان سی دی کی بازی رو بگیریم و خود بازی هم از بیرون .باید چی کار کنم تا بتونم بازی کنم یک ذره راهنمایی کنید.
این مشکل داره. هیچ مرحله ای نمیشه رفت. آیتم هایی که بهت میده به لولت نمی خوره و ...

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
این مشکل داره. هیچ مرحله ای نمیشه رفت. آیتم هایی که بهت میده به لولت نمی خوره و ...

اقا الان سی دی کی و بازی رو به فرض که دارم (البته تا چند روز اینده به دستم م رسه) برای بازی کردن باید چی کار کنم ؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اقا الان سی دی کی و بازی رو به فرض که دارم (البته تا چند روز اینده به دستم م رسه) برای بازی کردن باید چی کار کنم ؟
به ادرس زیر برید
https://eu.battle.net/account/
یک اکونت بسازید
بعد تا وارد شد بزرگ یک دکمه سبز رنگ سمت راست میبینی نوشته Add a game key
کد وارد میکنید
بعد وارد بازی که شدید برای بار اول همون user , pass میزنید و وارد بازی می شوید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر