Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
دوستان من این demo رو دیدم Diablo3-GameplayTrailer_EU_EN.avi

که شامل barbarian و witch doctor بود . فقط میتونم بگم عالـــــــــــــــــــــــــــی بود

واقعا گویا diablo 3 یی درخور Diablo 2 هست . cane با همون صدا هم توش بود . mini boss آخرش هم siegebreaker assult beast بود که 4 نفری ریخته بودن سرش .

این بازی شاهکار از اب درمیاد . :love:

فقط کجاست این scorceress من!

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
Necro کجاست ! :-W
البته الان تو IGN یه مصاحبه بود که نوشته بود ممکنه کلاسهای قدیمی تو Expansion ها بهش اضافه بشن ...

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
Necro کجاست ! :-W
البته الان تو IGN یه مصاحبه بود که نوشته بود ممکنه کلاسهای قدیمی تو Expansion ها بهش اضافه بشن ...

خوب دقیقا قراره همین عمل انجام بشه و به قول حمید "مسیر همینه".
Necro یکی از محبوبترین کلاسهای بازی بوده و برای فروش expansion فقط کافیه بگن که Necro توش وجود داره تا همه بریزند.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من به خاطر این Diablo3 باید به این PC یه حالی بدم! بنده خدا چند سالی هست که همینجوری مونده!!

برای اجرای Diablo 3 تقریبا چه سیستمی لازم هست؟

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
برای اجرای Diablo 3 تقریبا چه سیستمی لازم هست؟
یه سرچی کردم اینو پیدا کردم:
Minimum System Requirements

Graphics Card: GeForce 7/8 Series or Radeon 1000/2000 with 256 MB RAM
CPU: Pentium 4
RAM: 1 GB
Internet: ADSL 1 Mbit

Recommended System Requirements:

Graphics Card: GeForce 8000 or Radeon 2000 Series with 512 MB RAM
CPU: Core 2 Duo or Athlon X2
RAM: 2 GB
Internet: ADSL 3 Mbit

Optimal System Requirements

Graphics Card: GeForce 9000’s or Radeon 3000’s series
CPU: Core 2 Duo 3 GHz or Athlon X2
RAM: 2GB with DualChannel mode
منبع
البته شما زیاد جدی نگیر تا اعلام رسمی:biggrin1::biggrin1::cheesygri

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
من با توجه به این همچین آشغالی رو نمی‌خرم ... واقعا متاسفم برای بلیزارد که داره WoW به اسم Diablo به خورد ملت میده ... افتخاری هم می‌کنن به این‌که گند زدن به بازی

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
من با توجه به این همچین آشغالی رو نمی‌خرم ... واقعا متاسفم برای بلیزارد که داره WoW به اسم Diablo به خورد ملت میده ... افتخاری هم می‌کنن به این‌که گند زدن به بازی

از دهه نود بیا بیرون :D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
All the barbarian players are delighted and all the necromancers hate us. I understand, I don't begrudge them that. I would hate me too! But what I would say is that when we announce the next class, which is quite similar to a previous class, then all those players will hate us too. You can't make everybody happy, but I think when the game finally come out players will find there's a good class for them, one they will love as much as the ones that came before. And if they don't, I absolutely promise that in the expansions we'll consider bringing back old classes. We just don't want to do it with the first release. We want to establish our identity.

این چرا نمیفهمه اسم کلاس مهمه نه skill ها . برای من مهمه یکی به اسم Paladin باشه نه اینکه کاراکتر جدید با skill های سوپرمن که قراره بزور ازش خوشم بیاد.
امیدوارم حداقل به قولی که داده عمل کنه.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
من فقط دارم دعا می‌کنم طراحی هنری بازی تغییر کنه ... کارگردان هنریش که عوض شد ولی این‌جور که این میگه طراحیش همون‌طوری مونده ... آبی و قشنگ ... کاراکتر‌ها رو مطمئنا تو اکسپنشن میدن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر