Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
حتما تو درجه سختی های پایین ( Nightmare - Normal ) چَنس گلد فایند رو ببرین بالا که بدن به گلد نیاز پیدا نکنین.

من تمام آیتم هایی که دارم همشون اینجوریه ولیبا این وضعیت هم پول خیلی کم در میارم
دوستانی که کاملشو دارن (به غیر از خودم که استارتر هستم) تو AH به همیدیگه کمک کنید جای دوری نمیره آیتم خفن ارزون بزارید دوستانی که لنگ موندن کم نیارن:x:x فقط هماهنگ کنید جماعت اجنبی اونور آبی نپرن زود بردارن حیف بشه

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
Marios ...
مگه شما قضیه dark exile رو نمیدونی . و یا بوچر ! خب اون لازاروس نامرد همه رو به دخمه ها فرستاد تا توسط بوچر قصابی بشن . کلا اکت یک بازی همش خاطرات دیابلو 1 رو ورق میزنه . ( داستانی جدید در محیطی قدیمی )

داستان رو که میدونم اما اطلاع نداشتم که چه ربطی به دیابلو 1 داره...(کلا از d1 چیزی نمیدونستم)
من بیشتر از d2 چیز میدونم حتی پیشوند آیتم های مجیک رو هم بگی یت میگم چی بهت میده ! :d

D1 هم که اتمسفر خیلی جالبی داره عاشقش شدم 3 روز دیگه که از مسافرت برگشتم صبا D3 ظهرا D1 عصرا هم D2 کوپ با رفیقم...
یه بنده خدایی 2-3 سال پیش تو فروم D2 میگفت..... دیابلو درونم رو نمیتونم بکشم >:) ( فقط دیابلو بازای قدیمی میفهمن..)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
ای بابا این بلیزارد چرا پلیرهارو مجبور به استفاده ازAH می کنه :| توی این برحه ی حساس اینترنت که نتم مشکل پیدا کرده دیشب تازه وقت کردم تو nightmare فارم کنم . یه چیزی نزدیک به 10 بار azmodan رو زدم :| ( با وجود اینکه gem 15% Better Chance of Finding Magical Items روی helmet م داشتم) هیچی دراپ نشد یعنی دراپ میشد ولی 75 درصد جانک ، 25 درصد آیتم آبی که از این 25 درصد 20 درصد آیتم های کلاس من نبودند اون 5 درصد باقیمونده هم با وجود اینکه آیتم لول چهل و خرده ای بودند مزخرف بودند . lets not talk bout rares , cause even my arse drops more rare item than bosses of this game :D
and i was like are u shi*ttin me i spent the whole fu*ckin night to do all this shi*tty farm and thats what i get , da fu*ck
از اون طرف Blacksmithing که به معنی واقعی افتضاح ، اصولا سیستم کاریش اینطوری شما در هر حالت فاقد یکی از شرایط زیر هستید : یا لول شما با اصلحه مورد نظر یکی نیست ،یا اینکه هم لول هستید و اصلحه یا آرمور در حد پفک نمکی استت داره ، یا اینکه پیدا کن اون بوک آو بلکسمیثینگ رو (oh sry u can only find them in hell :| ) .

and JC , :D JC is perfect , mkay :D

بلیزارد کسی رو مجبور به استفاده از AH نکرده، لوت دراپ باسها کلا پایینه، بیشتر rare آیتم هایی که بدست میاری از elite/rare/champion pack هاست، تاحالا 10000 بار هم بلیزارد گفته که ما هدفمون از اینکار اینه که پلیرها رو ترقیب کنیم که دنبال elite/rare/champion pack ها برن و مابهارو بخاطر فارم باسها اسکیپ نکنن. ضمن اینکه تو AH ـه گلد شما با 5 ال 10 هزار گلد میتونی آیتمهای خوب برا پراگرست پیدا کنی و لاگین میکنی به بازی یه دور میزنی بیشتر از اون در میاری.

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
بلیزارد کسی رو مجبور به استفاده از AH نکرده، لوت دراپ باسها کلا پایینه، بیشتر rare آیتم هایی که بدست میاری از elite/rare/champion pack هاست، تاحالا 10000 بار هم بلیزارد گفته که ما هدفمون از اینکار اینه که پلیرها رو ترقیب کنیم که دنبال elite/rare/champion pack ها برن و مابهارو بخاطر فارم باسها اسکیپ نکنن. ضمن اینکه تو AH ـه گلد شما با 5 ال 10 هزار گلد میتونی آیتمهای خوب برا پراگرست پیدا کنی و لاگین میکنی به بازی یه دور میزنی بیشتر از اون در میاری.

اتفاقا یادم رفت، اما می خواستم در مورد همین موضوع که چرا mob های زود و آبی (خصوصا زرد ها) برعکس باس ها آیتم های خیلی خیلی عالی دراپ می کنند بنویسم، که الان دلیلش رو متوجه شدم :D

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
اتفاقا یادم رفت، اما می خواستم در مورد همین موضوع که چرا mob های زود و آبی (خصوصا زرد ها) برعکس باس ها آیتم های خیلی خیلی عالی دراپ می کنند بنویسم، که الان دلیلش رو متوجه شدم :D
من از لحاظ پیدا کردن آیتم مشکلی ندارم ! ( بسته به شانسه دیگه ) ولی بیشتر آیتمهای آبی مورد استفاده مه تا آیتمهای زرد . دلیلش رو هم نمیدونم ! ایتمهای زرد برای من با وجود کم یاب بودن باز هم بیشترشون از آیتمهای آبی که روی شخصیتم هست ضعیفتر دراپ میشه . " در ضمن من از AH استفاده نمیکنم "

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من از لحاظ پیدا کردن آیتم مشکلی ندارم ! ( بسته به شانسه دیگه ) ولی بیشتر آیتمهای آبی مورد استفاده مه تا آیتمهای زرد . دلیلش رو هم نمیدونم ! ایتمهای زرد برای من با وجود کم یاب بودن باز هم بیشترشون از آیتمهای آبی که روی شخصیتم هست ضعیفتر دراپ میشه . " در ضمن من از AH استفاده نمیکنم "

آیتم های آبی برای آپگرید کردن سلاح ها تو آهنگری خیلی به درد میخوره من تبدیل میکنم، یه پودر سفید رنگ میده با اون میتونم مثلا کلاه خودمو تبدیل کنم به یه کلاهخود خیلی بهتر

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
مرفه بیدردندیگه من تو استارتر این بازی با بدبختی خودمو به لول 11 رسوندم 10 بار تا حالا رفتم جلو اسلحه فروختم 2سکه فکرشو بکن تا پول جور بشه (قطره قطره) بتونم یه آیتم بخرم
:d
بابا من خودم جزو فقرام! اون پستم از روی رنج بود نه فخر!:d

تا nightmare میشه با 15k چیز مکفی خرید ولی برای انفرنو یه زامبی اندازه دیابلو نرمال دمیچ داره اون وقت دیگه ایتم le درست حسابی می خای که دیگه با قیمت میلیونی جالبی رو به رو میشید ...
یعنی من دیگه عمرا تا موقعی که توی ایرانم با این نت ****! برم بازی بگیرم از blizzard ! حالم بهم خورده دیگه از این بازی ! اصلا نمیشه بازی کرد ! قبلا شبا میشد حالا اونم نمیشه !
اصلا هر کی میخواد بیاد بگه بدم cd key رو بهش ! مجانی نه ها
yahoo_4.gif
با تخفیف زیاد ! lOl
دیگه حوصله اینجوری بازی کردنو ندارم !
yahoo_2.gif
از سوسک استفاده کن مال انگلیس یا المان مشکلت حل میشه...

آخرین ویرایش:

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
یعنی من دیگه عمرا تا موقعی که توی ایرانم با این نت ****! برم بازی بگیرم از blizzard ! حالم بهم خورده دیگه از این بازی ! اصلا نمیشه بازی کرد ! قبلا شبا میشد حالا اونم نمیشه !
اصلا هر کی میخواد بیاد بگه بدم cd key رو بهش ! مجانی نه ها :d با تخفیف زیاد ! lOl
دیگه حوصله اینجوری بازی کردنو ندارم ! :(

---------- نوشته در 01:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 PM ارسال شده بود ----------

از سوسک استفاده کن مال انگلیس یا المان مشکلت حل میشه...
اگه حل میشد که نمیگفتم ! حل نمیشه مشکلم ! آخه 90% packet loss رو چجوری میخواد درست کنه ؟! فقط بعضی وقتا قابل بازی میکنه ولی packet loss بازم زیاده !
من موندم واقعا ! پینگم معمولی میشه 160 بدون هیچی ولی داغونه ! همش time out !
اینجوری بازی نکنم بهتره ! :|

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
آره ! haha ! فقط هم EU !
مرض داره بلیزارد کلا lOl
دیروز هم برای آمریکا down شده بود . این که دلیل نمیشه . :|

اصلا هر کی میخواد بیاد بگه بدم cd key رو بهش ! مجانی نه ها :d با تخفیف زیاد ! lOl
دیگه حوصله اینجوری بازی کردنو ندارم ! :(

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اگه حل میشد که نمیگفتم ! حل نمیشه مشکلم ! آخه 90% packet loss رو چجوری میخواد درست کنه ؟! فقط بعضی وقتا قابل بازی میکنه ولی packet loss بازم زیاده !
من موندم واقعا ! پینگم معمولی میشه 160 بدون هیچی ولی داغونه ! همش time out !
اینجوری بازی نکنم بهتره ! :|

مشکل از نت خودته . منم این یکی دو روزه نتم ( مبین نت ) در حال تعمیر و تعویض و اضافه کردن پهنای باند و ... بود پاکت لوزم شده بود 50 % ! بازی همش Time out میداد یا نهایتا میرفت تو ولی اونجا با پینگم 3000 رو به رو میشدم !
اگر از مخابرات میگیری عوضش کن . نیوز گیر هم سره راه خطت نباشه . اگر ADSL با خط خونه تون یکیه باز هم عوضش کن و روی خط جدا بگیر .
آخرین حالت ( بدترین ) کلا سیم کشی های محله ات مشکل داره !
البته سرور های بلیزارد هم بی تقصیر نیستند . ولی تمام تقصیر هم گردن اونا نیست . وگر نه منم و خیلی های دیگه هم مشکل داشتند .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر