Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

R_E_Z_A

کاربر سایت
May 18, 2012
30

ولی یکی از قشنگی های بازی اینه که هر چی جلو تر میریم با تنوع ارور های مختلفی مواجه میشیم :d

آدم حوصلش سر نمیره

این ارور 73 جدیده :x

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
خب دوستان فکر کنم اگر غلط نکنم فهمیدم قضیه این اررور 73 چیه . قضیه اینه که نصف بیشتر سرور های آمریکا و اروپا هنوز در حال تعمیرات Maintenance هستند .
دوستان لطف کنید خونسردی خودتون را حفظ کنند و فقط بشینید دعا کنید که این یکی " Error 73 " اصلا پا نگیره . در ادامه دعا ها عمه مسعولان بلیزارد رو هم بی نصیب نگذارید . اگر جواب نداد اونوقت خودشونو دعا میکنیم !

آخرین ویرایش:

Rez9v

کاربر سایت
Apr 26, 2012
62
نام
رامتین
خب دوستان فکر کنم اگر غلط نکنم فهمیدم قضیه این اررور 73 چیه . قضیه اینه که نصف بیشتر سرور های آمریکا و اروپا هنوز در حال تعمیرات Maintenance هستند .
دوستان لطف کنید خونسردی خودتون را حفظ کنند و فقط بشینید دعا کنید که این یکی " Error 73 " اصلا پا نگیره . در ادامه دعا ها عمه مسعولان بلیزارد رو هم بی نصیب نگذارید . اگر جواب نداد اونوقت خودشونو دعا میکنیم !
اکانته من یکی که Full of errore!!! بعد این ارور ، اروره یوزر پسورد می ده می گه اشتباس... -در صروتی که من با همون یوزر و پس لاگین می شم که تو battle میشم. :-s

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
اکانته من یکی که Full of errore!!! بعد این ارور ، اروره یوزر پسورد می ده می گه اشتباس... -در صروتی که من با همون یوزر و پس لاگین می شم که تو battle میشم. :-s
اگه اررور اشتباه بودن یوزر و پس رو میده حتما اشتباه میزنی . بتل تگ که ساختی ؟ دقت کن که یوزرت همون ایمیلیه که به بتل نت دادی .

Rez9v

کاربر سایت
Apr 26, 2012
62
نام
رامتین
اگه اررور اشتباه بودن یوزر و پس رو میده حتما اشتباه میزنی . بتل تگ که ساختی ؟ دقت کن که یوزرت همون ایمیلیه که به بتل نت دادی .
بتل تگ که دارم آره . ولی چه ربطی داره؟ میشه توضیح بدی من اصلا نمیدونم Battletag به چه دردی می خوره ولی ساختم :)
یوزر و پس رو درست می زنم 100% چون با همونا تو battle.net login میشم

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
بتل تگ که دارم آره . ولی چه ربطی داره؟ میشه توضیح بدی من اصلا نمیدونم Battletag به چه دردی می خوره ولی ساختم :)
یوزر و پس رو درست می زنم 100% چون با همونا تو battle.net login میشم
بتل تگ شما در اصل اسم شماست . با همون اسم تو فروم های بازی کامنت میدی با خمون اسم توی بازی شناخته میشی . دوستات هم با همون اسم توی بازی بازی تورور میشناسند و... !
امیدوارم این مشکلات سرور خیلی نزده باشه تو ذوقت !! یه چند روز دیگه هم صبر کن .
پیش خودت فکر کن اصلا نخریدیش !

---------- نوشته در 08:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:00 AM ارسال شده بود ----------

هنوووووووووووووووووZZZZ سرورها در حال تعمیر " Maintenance " هستند . اه

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
تبریک به همه دوستان .. ارور جدید کشف شد ... شماره 74 >:d<

البته چند تایی هم ارور 75 گرفته شده که هنوز فرا گیر نشده :D

جهت مشاهده انواع اقسام ارورهای خوشکا به POPULAR TOPICS فروم دیابلو 3 مراجعه نمایید :|

---------- نوشته در 09:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 AM ارسال شده بود ----------

یک سری ارورها توسط خود بلیزارد راه حل براش گفته شده که با رفتن به تاپیک زیر میتونید مشاهده کنید
Known Technical Issues - Forums - Diablo III

MohammadMS

کاربر سایت
May 17, 2012
5
من تعجب مي كنم. بيشتر شما ها میگین هی به من ارور می ده یا پینگمون بالاست یا فقط با چیز پی ان می تونم Log in شم. چرا این چیزا برای من اتفاق نمی افته؟
من بیشتر مواقع بدون چیز پی ان وارد میشم latency از 500 بیشتر نشده با چیز پی ان هم در بیشتر ساعات روز بین 300-400 هست. خیلی راحت بازی میکنم. البته بعضی مواقع که سرور ها سنگین میشن latency میره بالا ولی برام کم پیش میاد.( من ایران هستم ). ایشالا مشکلتون سریعتر برطرف شه حاله بازی رو ببرید.
Pleiades#2754

animagoosnezam

کاربر سایت
Dec 14, 2008
63
من تعجب مي كنم. بيشتر شما ها میگین هی به من ارور می ده یا پینگمون بالاست یا فقط با چیز پی ان می تونم Log in شم. چرا این چیزا برای من اتفاق نمی افته؟
من بیشتر مواقع بدون چیز پی ان وارد میشم latency از 500 بیشتر نشده با چیز پی ان هم در بیشتر ساعات روز بین 300-400 هست. خیلی راحت بازی میکنم. البته بعضی مواقع که سرور ها سنگین میشن latency میره بالا ولی برام کم پیش میاد.( من ایران هستم ). ایشالا مشکلتون سریعتر برطرف شه حاله بازی رو ببرید.
Pleiades#2754
خوشا به حالت، من که با لتنسی +800 با هزار بدبختی و ... تونستم تا Skeleten King برم ( نسخه کامل ندارم هنوز ).
میشه لطف کنی بگی کدوم استانی و از کدوم شرکت نت میگیری ؟

من خودم خوزستان هستم، از مخابرات 1مگابایت میگیرم. توی وارکرفت به راحتی بازی میکنم، پینگم بالاتر از 300 نمیره ( در بدترین شرایط ) بازی شوتر آنلاین هم انجام میدم و راحت بازی میکنم
اما نمی دونم چرا توی دیابلو مشکل دارم

راستی دوستان، چطوره که چیز پی ان، پینگ رو میاره بالا ولی برنامه های مثل بتل پینگ و ... این تاثیر رو ندارن، چون تقریبا هر دوش یه کار رو انجام میدن، یا نکنه هنوز بتل پینگ ساپورت نمی کنه دیابلو رو ؟ ( من خودم بتل پینگ ندارم )

R_E_Z_A

کاربر سایت
May 18, 2012
30

ای بابا قدیما حداقل با خیال راحت صبح ها بازی میکردیم معلوم نیست بلیزارد داره با این سروراش چیکار میکنه که همونم دیگه نمیشه بازی کرد

MohammadMS

کاربر سایت
May 17, 2012
5

ای بابا قدیما حداقل با خیال راحت صبح ها بازی میکردیم معلوم نیست بلیزارد داره با این سروراش چیکار میکنه که همونم دیگه نمیشه بازی کرد

من همین امروز صبح از ساعت 6 تا 10 بدون چیز پی ان و بدون هیچ مشکلی بازی کردم
Pleiades#2754

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر