Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

.MARSHAL.

کاربر سایت
May 29, 2012
119
نام
سیاوش

دیشب وقتی این مشکل پیش اومد، سریع رفتم فروم بلیزارد و چشمم به همون تاپیک افتاد، پست دوم تاپیک رو من دادم، هم برای اینکه تاپیک بالا بیاد هم این که شاید زودتر رسیدگی کنند...

ولی ظاهرا اوضاع جدی تر از این حرفاست، الان بیشتر از 24 ساعت گذشته ولی نه تنها مشکل رفع نشده بلکه دامین eu.battle.net هم برای رنج IP ما بلاک شده...

یه احتمال خوشبینانه هم میشه داد، اونم اینکه چون سرور آمریکا امروز قرار بوده بره برای Maitenance احتمالش میتونه وجود داشته باشه که به طور موقت یه سری رنج IP هارو فعلا دسترسی ـشون رو قطع کردند تا ترافیک سرور های EU بالا نره... در کل امیدوارم هرچی که هست زودتر رفع بشه چون سلسله مراتب مشکلات این بازی دیگه بدجور داره رو اعصاب میره...

پ.ن: My BattleTag: MARSHAL#2615

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
این IP ادرس من : 5.22.110.39
دیشب وقتی این مشکل پیش اومد، سریع رفتم فروم بلیزارد و چشمم به همون تاپیک افتاد، پست دوم تاپیک رو من دادم، هم برای اینکه تاپیک بالا بیاد هم این که شاید زودتر رسیدگی کنند...
در اون تاپیکی که صفحه قبل برای فروم wow گذاشتن به جز ایرانی ها از کشور های سوریه، انگلستان و نروژ هم این مشکل به وجود اومده البته چند نفر بیشتر نبودند اما کلا هر کی پیام داده ایرانی بوده :D
ولی ظاهرا اوضاع جدی تر از این حرفاست، الان بیشتر از 24 ساعت گذشته ولی نه تنها مشکل رفع نشده بلکه دامین eu.battle.net هم برای رنج IP ما بلاک شده...
یک عکس از صفحه بلاکتون نشون بدید ببینم چجوریه قضیش ؟ من موندم چرا برای من این جوری نیست !

.MARSHAL.

کاربر سایت
May 29, 2012
119
نام
سیاوش
یک عکس از صفحه بلاکتون نشون بدید ببینم چجوریه قضیش ؟ من موندم چرا برای من این جوری نیست !

پیغام یا ارور خاصی وجود نداره که بشه روش مانور داد، فقط خیلی شیک رنج IP های مارو برای دسترسی به سرور بلاک کردند...

همونطور که گفتم ظاهرا این قضیه رو یسری رنج IP خاص انجام شده که ظاهرا IP شما جزوش نبوده یا دست کم فعلا نشده :D

یه موضوع دیگه هم هست اونم بحث بلاک شدن پورت های بازی مخصوصا پورت های 6881-6999 هست، چند روز پیش هم این مشکل برای کاربرهای چند تا کشور دیگه بوجود اومده بود که ظاهرا کاشف به عمل اومد که موضوع سر بلاک شدن این پورت ها توسط ISP هاشون بوده، که البته این موضوع از همین الان برای ما منتفی هست، چون اولا مشکل سراسری هست و از طرفی ما امکان دسترسی به سرور های آسیا و آمریکا رو داریم... (که البته اگر سرور آمریکا از maintenace در بیاد و دسترسی ـمون به اونم قطع نشه!)

آخرین ویرایش:

R_E_Z_A

کاربر سایت
May 18, 2012
30

این سرور آمریکا چرا چت زده میرم توش میگه پتچ آپدیت کن میزنم ارور میده بازیو میبنده !!!

فکر کنم خود بلیزارد هم گه گیجه گرفته :-&

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
خب دوباره بتل نت باز کرد خدا کنه همه مشکلات از خودشون باشه و درستش کنن...

-------------------------------------------------------------------------------------
خبر خوب درست شد!!
الان امتحان کردم وارد بازی شد
ولی دهنش سرویس شوخی شهرستانی ناجوری باهامون کرد!
:d
نصف عمر شدم!:d

آخرین ویرایش:

.MARSHAL.

کاربر سایت
May 29, 2012
119
نام
سیاوش
خب ظاهرا سرور های EU فردا از ساعت 3:00 AM تا 11:00 AM به وقت اروپا (CET) میرند برای Maintenance... همین الان که رفتم تو بازی تو Breaking News این خبر اومد...

امیدواروم بعد از این Maintenance همه چیز OK بشه و مشکلات Lag و Latency و Ping های بالا هم همگی رفع بشند...

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
توی Auction House بازی میتونم انواع Armor و اسلحه رو سرچ و خرید کنم و همچنین میتونم آیتم هام رو هم به فروش بزارم ولی وقتی مثلا Gem ها یا Crafting Materials رو سرچ میکنم هیچ اتفاقی نمیفته(تا دو روز پیش مشکلی نداشت!) یه نفر امتحان کنه تا ببینم مشکل از منه یا از همه.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
توی Auction House بازی میتونم انواع Armor و اسلحه رو سرچ و خرید کنم و همچنین میتونم آیتم هام رو هم به فروش بزارم ولی وقتی مثلا Gem ها یا Crafting Materials رو سرچ میکنم هیچ اتفاقی نمیفته(تا دو روز پیش مشکلی نداشت!) یه نفر امتحان کنه تا ببینم مشکل از منه یا از همه.

من مشکلم اینه که AH کلا برام خاموش شده :d

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
برا من که بازه. ولی اون بغل نوشته، ممکنه AH تعطیل بشه بخاطر یه باگی که داره. اگه خریدی چیزی کردی و مشکل خوردی هم نگران نباش، برمی‌گرده تو صندوقت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر