Diablo III بدون بخش PvP عرضه خواهد شد

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
PYMCG1EBU1NB1318897695751.jpg

آقای Jay Wilson طراح ارشد Diablo III در بلاگ رسمی این بازی اعلام کرد سومین هجوم لژیون آتش در ابتدای عرضه فاقد بخش PvP خواهد بود.

وی در ادامه افزود:

"ما هر روز در انتظار آن هستیم تا بتوانیم تاریخ عرضه ی مشخصی را برای پایان انتظار هوادارانمان اعلام کنیم، و در این بین به این نتیجه رسیده ایم که سیستم PvP هنوز به استاندارد های مورد نظر ما نرسیده است بنابر این تصمیم گرفتیم تا با عدم به تعویق انداختن مجدد تاریخ انتشار این بخش را با کیفیتی عالی و در قالب یک Patch پس از عرضه ی بازی در اختیار گیمرها قرار دهیم.

مطمئن باشید تا آن موقع ساعت های های زیادی را صرف بخش داستانی بازی به صورت تکنفره و Co-oP خواهید کرد پس با جمع آوری آیتم های قدرتمند خود را برای زمانی آماده کنید که Arena های متعدد PvP در قالب مبارزاتی سریع،خشن و حرفه ای همراه با یک سیستم Match making کارآمد و سریع از راه خواهند رسید."

همانطور که مشاهده کردید Wilson دلیل عدم وجود PvP در هنگام عرضه را نرسیدن کیفیت این بخش به استاندارد های شرکت دانسته و قول داده است در زمان کوتاهی آرنا های متعددی را همراه با بهره گیری از پتانسیل واقعی این سیستم به خریداران تحویل دهند.

Diablo III سومین عنوان اصلی از بزرگترین عنوان شرکت معظم Blizzard بنابر اخبار موجود در نیمه ی دوم سال جاری میلادی منتشر خواهد شد اما هنوز تاریخ عرضه ی رسمی ای از سوی سازندگان اعلام نشده است.

منبع:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
از شانس من 2 ـش رو که نصب کردم خراب بود بازیش حالا باید منتظر 3 ـش بشم:(
بنظر من بهترین بازی تو این سبک خواهد بود! بشدت منتظرشم
i love u pmc :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
پچ مجانی‌ دیگه :D اینکه این همه رو این بخش کار کنن که از بازی اصلی‌ جداش کنن خیلی‌ خوب هست.
===============
کلا بلیز عذاب دادن ملت رو دوست داره،اینو هم واسه اینکه از گشنگی نمیرن میدن بیرون،وگرنه میگفت من بازی می‌کنم شما نگاه کنید حدس بزنین کی‌ منتشر می‌شه :D

D3 امسال منتشر شه من خمس میدم :D :d

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
پچ مجانی‌ دیگه :D اینکه این همه رو این بخش کار کنن که از بازی اصلی‌ جداش کنن خیلی‌ خوب هست.
===============
کلا بلیز عذاب دادن ملت رو دوست داره،اینو هم واسه اینکه از گشنگی نمیرن میدن بیرون،وگرنه میگفت من بازی می‌کنم شما نگاه کنید حدس بزنین کی‌ منتشر می‌شه :D

کاوه جان شما کلا جوگیر نشو :d

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
با اینکه این همه کشش دادن هنوز بخش PVP رو نگذاشتن،خب اون موقع خرید نسخه اصل حال نمیده که.آرمان گرایی زیاد همیشه نتیجه خوب نمی ده.یکی این و یکی هم HL3 طرفدارانشون رو جون به لب می کنن
نسخه اصل میخری ایتم جمع میکنی وقتی Arena اضافه شد میری PVP
حالا بلفرض همون روز اول PVP داشته باشه.با من میخواین برین PVP ? خو باید سینگل رو برین تا ایتم جمع کنین با هیرو لخت که نمیرن PVP...

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
نسخه اصل میخری ایتم جمع میکنی وقتی Arena اضافه شد میری PVP
حالا بلفرض همون روز اول PVP داشته باشه.با من میخواین برین PVP ? خو باید سینگل رو برین تا ایتم جمع کنین با هیرو لخت که نمیرن PVP...
قبول دارم ولی این بلیزارد معلوم نیست که پچ رو کی می ده،یهو دیدی به اندازه پروسه ساخت خود بازی طول داد.به نظر بازی رو با PVP بدن بعد مشکلاتش رو برطرف کنن
من که یه کلمه از حرف های شما و امثال شما رو نمیفهمم.چرا انقدر دری وری میگید.pvp قراره به صورت Patch ازافه بشه.کسی که Diablo بازی میکنه 2 روزه بازی روتموم نمیکنه بندازه دور که روز اول pvp نباشه مشکلی براش ایجاد کنه.آرمان گرایی؟این حرف هارو از کجا میارید جدا؟
کسی مجبورت نکرده که پست منو بخونی یا بفهمی!
تازه اینو همه میدونن که بلیزارد خیلی بلند پرواز و آرمان گرا هست و همیشه دلش می خواد بازی هاش تا حد امکان کامل و بی نقص باشن.من خودم وقتی star craft 2:wings of liberty رو خریدم یک راست رفتم سراغ مولتیش اصلا سینگلش رو نرفتم.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
قبول دارم ولی این بلیزارد معلوم نیست که پچ رو کی می ده،یهو دیدی به اندازه پروسه ساخت خود بازی طول داد.به نظر بازی رو با PVP بدن بعد مشکلاتش رو برطرف کنن

کسی مجبورت نکرده که پست منو بخونی یا بفهمی!
تازه اینو همه میدونن که بلیزارد خیلی بلند پرواز و آرمان گرا هست و همیشه دلش می خواد بازی هاش تا حد امکان کامل و بی نقص باشن.من خودم وقتی star craft 2:wings of liberty رو خریدم یک راست رفتم سراغ مولتیش اصلا سینگلش رو نرفتم.

اون sc2 هست اخه زمین تا اسمون فرق دارن اگه مولتی sc نبود فاجعه بود ولی این دیابلو هست روز اول pvp نباشه چیزی نمیشه در کل 1 تا 2 ماه بعد هم pvp نباشه اتفاقی نمیفته.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
===============

بلیزارد با Valve قوم و خویشی دارن. واسه همین دوست دارن عذاب بدم ملت بدبخت رو.
تو هم سر حرفت باش، بازی امسال میاد مطمئن باش. اومد خودم شخصا میام و خمس نذری رو که دادی ازت میگیرم. :D >:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر