Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
کسی نیست جواب بده؟
الکی 80 گیگ دان نکنم

به هیچ وجه موقع ساخت اکانت کشور رو ایران انتخاب نکنید
و به هیچ وجه موقع ساخت اکانت در بتل نت ip تون ایران نباشه !

اگر کشورتون ایران باشه و با ip ایران ثبت نام کرده باشید بلیزارد این حق رو داره که بدون اعلام قبلی اکانت شما رو به همراه تمام بازیهاش برای هیشه بن کنه .
چون به طور واضح گفته کشورهایی نظیر ایران و چند کشور دیگه حق خرید بازیهای بلیزارد رو ندارن .
تمام بچه های wow باز و دستنی باز یا اکانت گلویال us ساختن یا ru .

حالا انتخاب با خودتونه و با این وضعیت ثبت شماره همراه برای گرفتن تائیدیه یا ریست پسورد یا موارد دیگه روی این وبسایت اصلا معنی پیدا نمیکنه و توصیه نمیشه .

نکته بعدی که عزیزان تازه وارد به دستنی باید مورد توجه قرا بدن مصرف اینترنت بازیه که بسیار مناسب و معقوله :D

pt4p_destiny2.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: -Poormaz-

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به هیچ وجه موقع ساخت اکانت کشور رو ایران انتخاب نکنید
و به هیچ وجه موقع ساخت اکانت در بتل نت ip تون ایران نباشه !

اگر کشورتون ایران باشه و با ip ایران ثبت نام کرده باشید بلیزارد این حق رو داره که بدون اعلام قبلی اکانت شما رو به همراه تمام بازیهاش برای هیشه بن کنه .
چون به طور واضح گفته کشورهایی نظیر ایران و چند کشور دیگه حق خرید بازیهای بلیزارد رو ندارن .
تمام بچه های wow باز و دستنی باز یا اکانت گلویال us ساختن یا ru .

حالا انتخاب با خودتونه و با این وضعیت ثبت شماره همراه برای گرفتن تائیدیه یا ریست پسورد یا موارد دیگه روی این وبسایت اصلا معنی پیدا نمیکنه و توصیه نمیشه .

بابا رضا جو گیر شدیا بازی فری هست پرید هم چه اهمیتی داره اخه ضمنا با اکانت 1 کشور دیگه تست کردم اجازه نمی ده موبایلت ثبت بشه تا ثبت هم نشه گیفت رو نمی ده بهتره برای اکانت های اصلی 1 کشور دیگه انتخاب بشه نه این بازی

ضمنا اگر با ایران مشکل داشت عین خیلی از شرکت های دیگه اصلا داخل ناحیه بندیش ایران نبود یعنی ادم حساب نکردمتون زمانی که هست سایتشم بلاک نکرده یعنی مشکلی نیست.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
بابا رضا جو گیر شدیا بازی فری هست پرید هم چه اهمیتی داره اخه ضمنا با اکانت 1 کشور دیگه تست کردم اجازه نمی ده موبایلت ثبت بشه تا ثبت هم نشه گیفت رو نمی ده بهتره برای اکانت های اصلی 1 کشور دیگه انتخاب بشه نه این بازی

ضمنا اگر با ایران مشکل داشت عین خیلی از شرکت های دیگه اصلا داخل ناحیه بندیش ایران نبود یعنی ادم حساب نکردمتون زمانی که هست سایتشم بلاک نکرده یعنی مشکلی نیست.

مثل اینکه اولین باره از بلیزارد بازی می گیری و اصلا هیچ شناختی ازش نداری !!!

اوکی برای شما مهم نیست شما بزن ایران .
ی عده که بعدها میخوان dlc ها رو بگیرن بدونن که در نهایت با این اکانت هر لحظه خطر بن شدن شون وجود داره .
مثال بارزش هم اینه که شما بعد از ساخت اکانت به هیج عنوان نمی تونی ریجن یا همون کشوری که انتخاب کردی رو تغییر بدی مگر با فرستادن پاسپورت یا گواهی معتبر که نشون بده شما اهل اون کشور هستی . تعویض ریجن هم فقط از طریق فرستادن درخواست کتبی ( ایمیل یا صحبت با بخش ساپورت ) امکان پذیره و اونوقته که کارت بیخ پیدا میکنه
حالا شما بزن ایران بعد که بنت کرد بگو اشتباه زدم من ترکیه هستم یا ارمنستان هستم .

اونوقته که تعداد و تاریخچه اتصال هاتون با آی پی هایی که متصل بودید براتون لیست میکنه و میگه کشور اکانت با آی پی های ثبت شده مطابقت میکنه و چت رو میبنده . اما در خوشبینانه ترین حالت ممکن بهت بگه ی کپی از پاسپورت یا کارت ملی یا گواهی نامه رو بفرست تا تایید بشه در خیلی از موارد به همین هم بسنده نمیکنه .
و فرضا اگه بگی من روسیه زندگی میکنم میگه اوکی ی عکس از خودت با پوتین بفرست :))

معلومه که با انتخاب کشور دیگه Area code کشور شما هم تغییر میکنه و دیگه Area code و شماره ما رو قبول نمی کنه ! البته به شرط استفاده از قندشکن مناسب و تغییر آی پی به اون کشور خاص و داشتن سیم کارتش و یا داشتن کسی در اون کشور و فرستادن کد به اون شخص و فرستادن کد از طریق اون شخص به شما میشه همچین کاری انجام داد .

راجب گیفت گفتی ربطی به شماره موبایل نداره .
کسی که میخواد بازی رو برات گیفت کنه اگه ریجن اکانتش روسیه باشه که کلا قضیه منتفیِ . اگر ریجنش اروپا باشه باید شما به مدت چند هفته یا 1 ماه در لیست دوستانش در بتل نت حضور داشته باشی ! خرید مستقیم از وبسایت هم که خب مشخصه با خرید گیفت کارت و شارژ اکانت بنل نت میتونید بازی رو بخرید درست مثل استیم انجام میشه .
خرید با سی دی کی هم مشخصه فقط داخل وبسایت بلیزارد اکتیو میشه و باز هم نیاز به موبایل و شماره نداره .

با بلیزارد از این شوخی ها نکنید که اصلا جنبه شو نداره .
انتخاب کشور ایران مساویست با بن شدن شما هموطن .

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
مثل اینکه اولین باره از بلیزارد بازی می گیری و اصلا هیچ شناختی ازش نداری !!!

با بلیزارد از این شوخی ها نکنید که اصلا جنبه شو نداره .
انتخاب کشور ایران مساویست با بن شدن شما هموطن .
تایید میشه. این دوستمون حسن هم اورواچ رو با اکانت قدیمی اش که ایران بود، پلی میداد.قبلا این بازی رو توی اکانت اش با والت خریده. یعنی اکانت اش رو با والت خیلی قبلتر شارژ کرده بود و بعدن فقط باهاش Overwatch رو خرید. الان نه میتونه DLC بخره، نه براش چیزی گیفت کنن و نه حتی سی دی کی بزنه. الان این با بن بودن مساوی نیست؟؟؟؟ یه مدت هم که اکانت اش هم بالا نمیومد. نمبگم صد در صد اکانت اتون بن میشه ولی بهتره که یه کشور دیگه باشه. مثل روسیه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Annunaki ™

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام،

من الان حداقل 12 ساله دارم تو بلیزارد بازی می کنم. از اون اول هم که جوون و جاهل بودم، اکانتم رو کشور دوست و عزیر ایران :p:pقرار دادم که مثل سگ پشیمونم.
تا الان تمام بازی های بلیزارد رو توی اکانتم دارم و تا خرخره هم آپدیت شده.

بازی هایی هم که بخوام بخرم مثل Reforged رو از طریق یه سایتی به صورت CD Key می خرم و ثبت می کنم. مشکلی تا این لحظه برام به وجود نیومده و روی اکانتم هم BN Authentication هم دارم.

فعلا که مشکلی ندارم با این موضوع. ان شاء الله هم پیدا نکنم.

ولی اگر واقعا می خواین اکانت جدید بسازین، قطعا غیر ایران باشه. چون شما هیچ غلطی توی اکانتتون نمی تونید بکنید. شارژ اکانت برای ترانسفر و ایتم خریدن و کلی کار دیگه.

این رو هم در نظر بگیرید که بلیزارد خیلی عوضیه. 5-6 سال پیش که تحریم ها شروع شد، بلیزارد سردرمدار بن IP ایران بود.

من تو اون زمان در جزیره کیش زندگی می کردم و روت IP من از دبی می خورد برای همین بی دردسر بازی می کردم و بعد از هجرت به تهران، همون اتفاق از اول افتاد و چون منم دوست ندارم از قندشکن استفاده کنم تا 1 سال در خماری بلیزارد بودم که بعد، یهو آب رو آزاد کردند.

یا علی ...

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
دوستان که میگین غیر ایران باشه برای این بازی شماره موبایل می خواد، اونو چطور ردیف کنیم؟
مشکل فقط شماره موبایله وگرنه راحت با فیلترشکن میشد ی کشور دیگ انتخاب کرد

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان من دارم دیتای بازی رو از سایت چیزلُودها دانلود می کنم.
حقیقت داره با نصب این بازی، به صورت دائم میشه ازش استفاده کرد و محدودیت زمانی نداره؟
بازی بدون مشکل اجرا می شه و به خاطر آی پی ایران دردسر ساز نمی شه؟
ممنون می شم پاسخ بدید. تشکر.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
حقیقت داره با نصب این بازی، به صورت دائم میشه ازش استفاده کرد و محدودیت زمانی نداره؟
بازی بدون مشکل اجرا می شه و به خاطر آی پی ایران دردسر ساز نمی شه؟
نه داداش همش شایعس کار اِمریکای جهان خواره D:
بله بازی رو که اد کنین توی اکانتتون واسه همیشه دارینش و میتونین بدون مشکل بازی کنین با ip ایران، البته تضمینی واسه آینده نیس شاید به قول دوستان ip ایران رو بن کنن ولی من خودم 4 سالی میشه با ip ایران بازی میکنم و ریجن اکانتمم ایرانه و مشکلی نبوده

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
بله بازی رو که اد کنین توی اکانتتون واسه همیشه دارینش و میتونین بدون مشکل بازی کنین با ip ایران، البته تضمینی واسه آینده نیس شاید به قول دوستان ip ایران رو بن کنن ولی من خودم 4 سالی میشه با ip ایران بازی میکنم و ریجن اکانتمم ایرانه و مشکلی نبوده
خُ پس حله دیگه! :D وقتی شما می فرمائید 4 ساله داری بازی می کنی، پس قطعا مشکلی پیش نمیاد!
یه چند تا اکانت برای اطمینان بسازیم این بازی رو توش اد کنیم برای اطمینان یا چی؟ :D

• Like
Reactions: TeTration

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
خُ پس حله دیگه! :D وقتی شما می فرمائید 4 ساله داری بازی می کنی، پس قطعا مشکلی پیش نمیاد!
یه چند تا اکانت برای اطمینان بسازیم این بازی رو توش اد کنیم برای اطمینان یا چی؟ :D
لازم به ساخت چند اکانت نیست چون اگر بخوان بن کنن همه رو با هم بن میکنن ‎:D اگر میتونین اکانتتونو تغییر ریجن بدید به کشور های بلاد کفر و شیطان صفت یا روسیه عزیز دل برادر ‎:D اینکارو بکنین اگر هم نتونستید مشکلی نیس فکرتونو درگیرش نکنین با یاری خداوند بزرگ مشکلی پیش نمیاد و بلیزارد هیچ گلطی نمیتونه بکنه

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
دوستان منم دانلودم تموم شد و بازی رو شروع کردم.
یکی دو ساعت بازی کردم و تا الان که خیلی خوشم اومده.
حالا می فهمم چرا ملت اینقدر halo رو دوست داشتن.
این شوتر نرم و روونی که بانجی ارائه می کنه فوق العاده است.داستان همراه با سینماتیک ، صداگذاری و اهنگ های فوق العاده این بازی ، من رو کاملا تحت تاثیر قرار داد.
گرافیک بازی هم بسیار روون و خوشگله ، با این که کانفیگ سیستم من زیاد قوی نیست اما بازی رو با اخرین درجه تنظیمات بدون افت فریم تجربه می کنم.(amd 280x ,fx 8350 )
تا همین چند وقت پیش من از مخالفای سرسخت اکتیویژن بودم اما الان با این حرکتش کاملا نظرم برگشته و شدم طرفدارش .

• Like

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
دفعه قبل که آب های وارده به کشور بسته بودن، بلیزارد لطف کرد و ip ایران بست. پست هاش تو تاپیک wow موجوده.
این بار هم اگه دسترسی ایرانی هارو قطع نکنه بازم امکان شارژ کردن حساب و خرید مستقیم برای کسایی که ایران را انتخاب کردن وجود نداره.

• Like

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
منظور از بن شدن ، بن شدن مستقیم ip ایران نبود ، چون همه ما داریم از داخل کشور و با ای پی مشخص به بازی و بتل نت لاگ این میکنیم ،
البته اگه تحریمها جدی تر بشه و کلا ip ایران رو بلاک کنن که همچین دور از ذهن هم نیست از سمت این کمپانی ، که دیگه همه چی تعطیل میشه ،

منظور از بن شدن یا محدود شدن اکانت ، اون دسته ای از عزیزان هستن که موقع ساخت اکانت کشور رو ایران انتخاب کردن و در اون لحظه از قندشکن استفاده نکردن و ای پی شون هم موقع ثبت نام ایران ثبت شده ، اینه که مشکل ساز میشه ،
برید و تاپیک های مربوط به این مشکلات رو داخل فروم های بلیزارد بخونید ، از مسدود شدن اکانت یا عدم اجرای بازیها تا چند ماه تا روشن شدن قضیه و یا کلا بن شدنش برای همیشه صحبت کرده ،

همین الان اوریجین دقیقا گفته کشورهای ایران .کره شمالی ، سوریه ، یمن و چند کشور دیگه حق خرید بازیهای این کمپانی رو ندارن و اگر مشکلی پیش بیاد هیچ مسئولیتی متوجه کمپانی نیست چون از قبل هشدار داده ،

بلیزارد حتی از این نظر منفور تره ،
حتی برای خرید مستقیم با paypal یا visa کارت کلی قوانین مسخره گذاشته که بعد از پرداخت ، این پرداخت تا 5 روز کاری معلق می مونه تا دقیقا بفهمن از کجا و کی و چه حسابی پول پرداخت شده و میتونم بگم تا 50% شانس اینکه پرداخت رو قبول نکنن و برگشت بخوره هست ، این بلا تا حالا 3 بار سر من اومده ، یعنی میخوای بهشون پول هم بدی باید منت بکشی که ترو خدا پول منو قبول کن ،

و وقتی با ساپورت صحبت کردم ، اولین چیزی که گفت این بود که شما چرا با v.p n کانکت شدی ، قطعش کن بعد بیا صحبت کنیم ، شروع کرد به پرسیدن هزارتا سوال نامربوط تا بفهمه کشور مبدا من کجاست ، که پیچوندمش ، برای همین سعی کنید هیچ وقت سر و کارتون به ساپورت بلیزارد نیفته ،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر