Destiny 2 | PC

hidden_147

کاربر سایت
May 5, 2013
4
1
سلام بچه ها یه سوال من تازه destiny 2 شروع کردم کلاس hunter برداشتم ولی تو سایتا که خوندم دیدم که 3 تا کلاس داره الن برای من خود به خود arcstrider بازه وولی من میخوام با nightstalker بازی کنم.
ولی هر کاری میکنم نمیتونم تتغییرش بدم lvl9 هم هستم

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
246
22
نام
محمد حسین
دوستان چطور exotic سلاح ها رو بدست بیاریم من فقط دو تا سلاحش رو‌دارم پاور ۳۴۸ هست بازیرم که کلی وقته تموم کردم اما forsaken رو‌ندارم
. مولتی بازی هم اصلا حال نمیده چون تعادل نداره و میفتم با عزیزانی با پاور۶۰۰ :-s:-s:D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
591
290
نام
تهمورث
پیرو این حرف بن و اکانت و ... من از 2008 تقریبا ، بتل نت دارم و کشورمم ایران عه تا حالام به هیچ مشکلی نخوردم ! اگر قرار به بن باشه ، IP بن میشه مثل چند سال پیش که فرق نمی کرد شما کشورت چی زده باشه به هر حال با ای پی ایران نمی تونستی وصل بشی.
خلاصه اینقدر مردم و نترسونین ، خیلیا دیگم هستن از من قدیمی تر کشورشون ایران چیزشونم نشده تا حالا.(به غیر از خرید از بتل نت)

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
4,479
نام
ایلیا
دوستان چطور exotic سلاح ها رو بدست بیاریم من فقط دو تا سلاحش رو‌دارم پاور ۳۴۸ هست بازیرم که کلی وقته تموم کردم اما forsaken رو‌ندارم
. مولتی بازی هم اصلا حال نمیده چون تعادل نداره و میفتم با عزیزانی با پاور۶۰۰ :-s:-s:D
هر کدوم از فعالیتای بازی امکان دراپ اگزوتیک دارن منتهی رندوم و شانسیه.raid و nightfall شانس بیشتری نسبت به بقیه فعالیتا دارن که اگزوتیک دراپ کنن
هیچکدوم از مدای بازیم تفاوت پاور تو بالانس بازی تاثیر نداره فقط iron banner که هرچند هفته یبار میاد و gambit پاور لول تاثیر دارن.شما احتمالا یا اسلحه هات خوب نیست یا هنوز مولتی بازی دستت نیومده وگرنه تاثیر پاور disable هست تو مدای دیگه غیر این دوتا.رو هر مد PVP بری نوشته فعاله یا غیرفعال

• Like
Reactions: owj

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
280
232
نام
محمد علی
پیرو این حرف بن و اکانت و ... من از 2008 تقریبا ، بتل نت دارم و کشورمم ایران عه تا حالام به هیچ مشکلی نخوردم ! اگر قرار به بن باشه ، IP بن میشه مثل چند سال پیش که فرق نمی کرد شما کشورت چی زده باشه به هر حال با ای پی ایران نمی تونستی وصل بشی.
خلاصه اینقدر مردم و نترسونین ، خیلیا دیگم هستن از من قدیمی تر کشورشون ایران چیزشونم نشده تا حالا.(به غیر از خرید از بتل نت)
آقا من یه دور authinticator ام پاک شد بعد نتونستم لاگین کنم گفت ثابت کن اسمت فلانه منم شناسنامه ایران اسکن کردم:)):)):)) قبول کرد
تا حالا مشکلی هم نداشتم تو خرید از بلیزارد تازه اون موقع مشکلش با ایران اساسی تر بود چون باید با prox.y می رفتی تا بتونی بری تو wow فکر کنم زمان پاندا بود

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,339
257
نام
محمد
من بازیو اد کردم و شروع کردم
خودش بی مقدمه رفت توی سینگل پلیر.
مولتیش کجاس پس؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
4,479
نام
ایلیا
من بازیو اد کردم و شروع کردم
خودش بی مقدمه رفت توی سینگل پلیر.
مولتیش کجاس پس؟

اول بازی که نمیزاره هرجا دلت بخواد بری.ماموریت داستانی رو میری جلو بعدا به مرور مدای مختلف بازی برات باز میشه

• Like
Reactions: Sampler

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,339
257
نام
محمد
اول بازی که نمیزاره هرجا دلت بخواد بری.ماموریت داستانی رو میری جلو بعدا به مرور مدای مختلف بازی برات باز میشه
خیلی طول میکشه؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
4,479
نام
ایلیا
خیلی طول میکشه؟

اگه میخوای بری PVP الان نه اسلحه درست حسابی داری نه gear خوب نه ability باز شده و بدرد بخور که بتونی با بازیکنا فایت داشته باشی.
اگرم میخوای PVE بازی کنی فقط نسخه اصلی رایگان شده که بعد یسال ۳ تا DLC پولی اومده و فعالیت قدیمیارو هیشکی بازی نمی‌کنه اگرم هر سه تا بخری کلی طول می‌کشه لولت ۵۰ بشه و پاورت برسه به حداقلی که بتونی فعالیت اصلیارو بازی کنی.
سبک بازی اینجوریه طول می‌کشه قوی بشی آیتم خوب داشته باشی الان بخوای بری PVP انتظار کال آف نداشته باش.الان بری مولتی صفری چیزی نداری کیل خیلی سخت میتونی بگیری راحتم می‌زننت

• Like
Reactions: Sampler

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
6,397
3,185
من نمی دونم چرا بعضی ها برای فهمیدن مقاومت می کنن برای اینکه بازی گیفت بشه برای شما حتما باید sms protect اکانت فعال بشه برای شماره ی موبایل هم حتما باید پیش شماره ی جایی که انخاب شده رو بزنید و الا قبول نمی کنه یعنی بزنی 1 کشور دیگه باید پیش شماره ی همون کشور قبل شمارت بزنی پس یا باید 1 اکانت الکی داشته باشید برای بازیش یا باید با کسی که اون طرف دارید هماهنگ شید سریع براتون کد رو بخونه کشورشم همون جا بزنید یا اصلا طرف براتون اکانت بسازنه خیلی چیز سختی نیستش اینقدر بحث می کنید راجبش اگه دنبال بخش داستانیش هستید مهم نیست چه اکانتی دارید بسازید برید تمومش کنید برای انلاین هم که به نظرم با dlc ها بخریدش بهتره

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,350
54
نام
امیر
چرا من همون اوایل بازی گیر کردم؟؟؟؟

اونجایی که باید از اون محیط دفاع کنیم و بعدش میگه خارج بشید و ایپیکر رو پیدا کنید.

راه خروج کجاست؟ عین مور و ملخ میریزن و باید بکشمشون.

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
160
28
نام
سید حسین
من نمی دونم چرا بعضی ها برای فهمیدن مقاومت می کنن برای اینکه بازی گیفت بشه برای شما حتما باید sms protect اکانت فعال بشه برای شماره ی موبایل هم حتما باید پیش شماره ی جایی که انخاب شده رو بزنید و الا قبول نمی کنه یعنی بزنی 1 کشور دیگه باید پیش شماره ی همون کشور قبل شمارت بزنی پس یا باید 1 اکانت الکی داشته باشید برای بازیش یا باید با کسی که اون طرف دارید هماهنگ شید سریع براتون کد رو بخونه کشورشم همون جا بزنید یا اصلا طرف براتون اکانت بسازنه خیلی چیز سختی نیستش اینقدر بحث می کنید راجبش اگه دنبال بخش داستانیش هستید مهم نیست چه اکانتی دارید بسازید برید تمومش کنید برای انلاین هم که به نظرم با dlc ها بخریدش بهتره
اگر اکانتت قدیمی یا ماله چند ماه پیش باشه نیاز به اس ام اس نیست اکانتهای جدید نیاز به اس ام اس دارند

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
160
28
نام
سید حسین
چرا من همون اوایل بازی گیر کردم؟؟؟؟

اونجایی که باید از اون محیط دفاع کنیم و بعدش میگه خارج بشید و ایپیکر رو پیدا کنید.

راه خروج کجاست؟ عین مور و ملخ میریزن و باید بکشمشون.
یه در پایین هست باید بری اونجتا از پله ها بعد دمو میشه والا تا ابد میریزن فقط

• Like
Reactions: amirpers

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
160
28
نام
سید حسین
دوستان کسی هست اطلاعات کاملی در مورد انلاین این بازی و پیچیدگیهاش بده من تجربه انلاین ندارم خیلی کم ممنون

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟