Destiny 2 | PC

LORDofGaME

کاربر سایت
Jan 17, 2013
686
850
نام
Moein
خُ پس حله دیگه! :D وقتی شما می فرمائید 4 ساله داری بازی می کنی، پس قطعا مشکلی پیش نمیاد!
یه چند تا اکانت برای اطمینان بسازیم این بازی رو توش اد کنیم برای اطمینان یا چی؟ :D
لازم به ساخت چند اکانت نیست چون اگر بخوان بن کنن همه رو با هم بن میکنن ‎:D اگر میتونین اکانتتونو تغییر ریجن بدید به کشور های بلاد کفر و شیطان صفت یا روسیه عزیز دل برادر ‎:D اینکارو بکنین اگر هم نتونستید مشکلی نیس فکرتونو درگیرش نکنین با یاری خداوند بزرگ مشکلی پیش نمیاد و بلیزارد هیچ گلطی نمیتونه بکنه

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
316
514
نام
مسعود
دوستان منم دانلودم تموم شد و بازی رو شروع کردم.
یکی دو ساعت بازی کردم و تا الان که خیلی خوشم اومده.
حالا می فهمم چرا ملت اینقدر halo رو دوست داشتن.
این شوتر نرم و روونی که بانجی ارائه می کنه فوق العاده است.داستان همراه با سینماتیک ، صداگذاری و اهنگ های فوق العاده این بازی ، من رو کاملا تحت تاثیر قرار داد.
گرافیک بازی هم بسیار روون و خوشگله ، با این که کانفیگ سیستم من زیاد قوی نیست اما بازی رو با اخرین درجه تنظیمات بدون افت فریم تجربه می کنم.(amd 280x ,fx 8350 )
تا همین چند وقت پیش من از مخالفای سرسخت اکتیویژن بودم اما الان با این حرکتش کاملا نظرم برگشته و شدم طرفدارش .

• Like
Reactions: Annunaki ™

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
354
198
نام
علی
نه داداش همش شایعس کار اِمریکای جهان خواره D:
بله بازی رو که اد کنین توی اکانتتون واسه همیشه دارینش و میتونین بدون مشکل بازی کنین با ip ایران، البته تضمینی واسه آینده نیس شاید به قول دوستان ip ایران رو بن کنن ولی من خودم 4 سالی میشه با ip ایران بازی میکنم و ریجن اکانتمم ایرانه و مشکلی نبوده
دفعه قبل که آب های وارده به کشور بسته بودن، بلیزارد لطف کرد و ip ایران بست. پست هاش تو تاپیک wow موجوده.
این بار هم اگه دسترسی ایرانی هارو قطع نکنه بازم امکان شارژ کردن حساب و خرید مستقیم برای کسایی که ایران را انتخاب کردن وجود نداره.

• Like
Reactions: Annunaki ™

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,324
1,141
نام
رضا.آ
منظور از بن شدن ، بن شدن مستقیم ip ایران نبود ، چون همه ما داریم از داخل کشور و با ای پی مشخص به بازی و بتل نت لاگ این میکنیم ،
البته اگه تحریمها جدی تر بشه و کلا ip ایران رو بلاک کنن که همچین دور از ذهن هم نیست از سمت این کمپانی ، که دیگه همه چی تعطیل میشه ،

منظور از بن شدن یا محدود شدن اکانت ، اون دسته ای از عزیزان هستن که موقع ساخت اکانت کشور رو ایران انتخاب کردن و در اون لحظه از قندشکن استفاده نکردن و ای پی شون هم موقع ثبت نام ایران ثبت شده ، اینه که مشکل ساز میشه ،
برید و تاپیک های مربوط به این مشکلات رو داخل فروم های بلیزارد بخونید ، از مسدود شدن اکانت یا عدم اجرای بازیها تا چند ماه تا روشن شدن قضیه و یا کلا بن شدنش برای همیشه صحبت کرده ،

همین الان اوریجین دقیقا گفته کشورهای ایران .کره شمالی ، سوریه ، یمن و چند کشور دیگه حق خرید بازیهای این کمپانی رو ندارن و اگر مشکلی پیش بیاد هیچ مسئولیتی متوجه کمپانی نیست چون از قبل هشدار داده ،

بلیزارد حتی از این نظر منفور تره ،
حتی برای خرید مستقیم با paypal یا visa کارت کلی قوانین مسخره گذاشته که بعد از پرداخت ، این پرداخت تا 5 روز کاری معلق می مونه تا دقیقا بفهمن از کجا و کی و چه حسابی پول پرداخت شده و میتونم بگم تا 50% شانس اینکه پرداخت رو قبول نکنن و برگشت بخوره هست ، این بلا تا حالا 3 بار سر من اومده ، یعنی میخوای بهشون پول هم بدی باید منت بکشی که ترو خدا پول منو قبول کن ،

و وقتی با ساپورت صحبت کردم ، اولین چیزی که گفت این بود که شما چرا با v.p n کانکت شدی ، قطعش کن بعد بیا صحبت کنیم ، شروع کرد به پرسیدن هزارتا سوال نامربوط تا بفهمه کشور مبدا من کجاست ، که پیچوندمش ، برای همین سعی کنید هیچ وقت سر و کارتون به ساپورت بلیزارد نیفته ،

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,324
1,141
نام
رضا.آ
ا
دوستان منم دانلودم تموم شد و بازی رو شروع کردم.
یکی دو ساعت بازی کردم و تا الان که خیلی خوشم اومده.
حالا می فهمم چرا ملت اینقدر halo رو دوست داشتن.
این شوتر نرم و روونی که بانجی ارائه می کنه فوق العاده است.داستان همراه با سینماتیک ، صداگذاری و اهنگ های فوق العاده این بازی ، من رو کاملا تحت تاثیر قرار داد.
گرافیک بازی هم بسیار روون و خوشگله ، با این که کانفیگ سیستم من زیاد قوی نیست اما بازی رو با اخرین درجه تنظیمات بدون افت فریم تجربه می کنم.(amd 280x ,fx 8350 )
تا همین چند وقت پیش من از مخالفای سرسخت اکتیویژن بودم اما الان با این حرکتش کاملا نظرم برگشته و شدم طرفدارش .
البته سازنده بازی Bungi هست و هر محتوایی که تو بازی میبینید ساخت این کمپانی هست و اکتیویژن فقط ناشر بازیه

اتفاقا گند اصلی رو اکتیویژن به این بازی زد ، وقتی که forsaken رو با قیمت 34.99$ میفروشه و بعد برای این dlc ، سه تا dlc دیگه هم میزاره که جمعا باز حدودا 50$ باید بالاش پول بدید ،

و بعد بازی رو به جای استیم روی بتل نت میاره ،
دوشنده بزرگ فعلا سرش به دوشش پلیرهای cod گرم هست هرچند ی نیم نگاهی هم به دستنی داره ،

اینکه بیس اصلی بازی رو رایگان کرده چون دستنی مرده بود ، و هنوز هم شما بدون خرید forsaken تا پاور 350 بیشتر نمیتونید جلو برید و عملا خبری از بخش Gambit نیست ، و بعد از رسیدن به پاور 350 یا باری رو پاک میکنید یا forsaken رو میخرید ،

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
932
207
دقت کنید اگه اکانت رو بزارید us بعدا نمیتونید wow eu بازی کنید چون wow گلوبال نیست
بهترین گزینه uk هست

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,039
1,035
سلام،

من الان حداقل 12 ساله دارم تو بلیزارد بازی می کنم. از اون اول هم که جوون و جاهل بودم، اکانتم رو کشور دوست و عزیر ایران :p:pقرار دادم که مثل سگ پشیمونم.
تا الان تمام بازی های بلیزارد رو توی اکانتم دارم و تا خرخره هم آپدیت شده.

بازی هایی هم که بخوام بخرم مثل Reforged رو از طریق یه سایتی به صورت CD Key می خرم و ثبت می کنم. مشکلی تا این لحظه برام به وجود نیومده و روی اکانتم هم BN Authentication هم دارم.

فعلا که مشکلی ندارم با این موضوع. ان شاء الله هم پیدا نکنم.

ولی اگر واقعا می خواین اکانت جدید بسازین، قطعا غیر ایران باشه. چون شما هیچ غلطی توی اکانتتون نمی تونید بکنید. شارژ اکانت برای ترانسفر و ایتم خریدن و کلی کار دیگه.

این رو هم در نظر بگیرید که بلیزارد خیلی عوضیه. 5-6 سال پیش که تحریم ها شروع شد، بلیزارد سردرمدار بن IP ایران بود.

من تو اون زمان در جزیره کیش زندگی می کردم و روت IP من از دبی می خورد برای همین بی دردسر بازی می کردم و بعد از هجرت به تهران، همون اتفاق از اول افتاد و چون منم دوست ندارم از قندشکن استفاده کنم تا 1 سال در خماری بلیزارد بودم که بعد، یهو آب رو آزاد کردند.

یا علی ...
دوست عزیز پیشنهاد میکنم از این روش هر چه سریعتر کشور اکانت رو تغییر بدید، کار بلیزارد که معلوم نیست چه جوریه یهو دیدی بیخود بن شدید

World of Warcraft: Legion

تغییرش تضمینیه

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,046
5,419
نام
رضا
بلیزارد سر کشور اکانت بن نمیکنه و تا حالا نه خودم نه خیلی از فرندام که موقع ثبت نام ایران زدن همچین مشکلی نداشتیم و دیگه انواع و اقسام بازیای بلیزارد هم پلی دادن... پس خیالتون تخت و بحث تحریم میره سر بالانس،خرید و شرکت توی مسابقات! البته همه اینا مال این لحظه هست و بزنم به تخته اینقدر اعتبار کشور بالاست که هر اتفاقی ممکنه بعد این پست بیوفته :D

کسایی هم کشور موقع ساخت اکانت ایران زدن خیلی راحت میشه تغییر داد بدون کوچکترین مشکلی و تنها محدودیتی که هست اینه فقط هر 6 ماه یکبار میشه اینکار انجام داد. نمیدونم حالا آموزش تغییر کشور توی فروم هست یا نه ولی خب به صورت خلاصه میگم کار سختی نیست:
اول اینکه نرم افزار Authenticator بلیزارد روی اکانت خودتون فعال کنید و بزارین تقریبا دو هفته ای بگذره، بعدش با یه VPN درست و درمون با آیپی همون کشوری که قصد تغییر دارید(آلمان،فرانسه،انگلیس و...) برین اینجا:
Contact Support - Blizzard Support
حالا روی change blizzard account country کلیک کنید و اگر همه چیز درست بود خودش ایران و کشوری که میخواین تغییر بدین(با تشخیص آیپی) نشون میده.
IMG_20181105_153911_169.jpg
اگر مثل قبل باز از شما کپی کارت شناسایی و فلان میخواد قطعا یه جای کار اشتباه رفتین! اینا از اول چک کنید:
1- حتما باید نرم افزار چند روزی از فعال بودنش گذشته باشه و تا اون موقع هم حتما فعال باشه
2- قبل از رفتن توی لینک حتما چک کنید آیپی شما تغییر کرده باشه به اون کشوری که قصد تغییر دارید
این روش هم خودم هم چندتا از دوستام امتحان کردیم قطعی جواب داد و درضمن موقع ساخت اکانت با آیپی ایران اکانت ساختم.
+
تازه بعد از عوض کردن شماره موبایل هم اضافه کردم و کد تایید هم فرستاد lol

پ.ن: بالاغیرتن کسی به ساپورت بلیزارد تیکت نزنه که آقا نمیشه و چرا من نمیتونم کشور از ایران به فلان جا عوض کنم، خلاصه ضایع بازی درنیارین :|:D

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,046
5,419
نام
رضا
دوست عزیز پیشنهاد میکنم از این روش هر چه سریعتر کشور اکانت رو تغییر بدید، کار بلیزارد که معلوم نیست چه جوریه یهو دیدی بیخود بن شدید

World of Warcraft: Legion

تغییرش تضمینیه
داشتم تایپ میکردم حواسم به این پست نبود آره همین روشه، الان رفتم کامنت های بعد اون پست خوندم برای تغییر کشور از ملت پول میگرفتن؟! :)):D
فقط این روش یه قلق مهم داره اینکه حداقل 2 هفته ای باید از زمان راه اندازی نرم افزار روی اکانت گذشته باشه وگرنه همون موقع کار نمیکنه و حتما باید آیپی تغییر بدی که اونجا اکثرا همون موقع رفتن جواب نداد و فکر کردن کار نمیکنه این روش :D
آره این نکته ریزی هستش که خودم تو گروه های تلگرام پخش کردم چون باهاش برخورد داشتم از اونجاها خوندی؟ :D
تازه از بقیه پولم میگرفتن سر این قضیه واقعا دیگه نامردیه
آره :D
پس معنی تبدیل تحریما به فرصت همینه؟ : ))

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,039
1,035
فقط این روش یه قلق مهم داره اینکه حداقل 2 هفته ای باید از زمان راه اندازی نرم افزار روی اکانت گذشته باشه وگرنه همون موقع کار نمیکنه و حتما باید آیپی تغییر بدی که اونجا اکثرا همون موقع رفتن جواب نداد و فکر کردن کار نمیکنه این روش :D
آره این نکته ریزی هستش که خودم تو گروه های تلگرام پخش کردم چون باهاش برخورد داشتم از اونجاها خوندی؟ :D
تازه از بقیه پولم میگرفتن سر این قضیه واقعا دیگه نامردیه

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,181
3,044
نام
Dara
دوستان واقعا ارزش داره بازی رو بدون دی ال سی ها بازی کرد؟ بخش رنک Pvp داره؟ بخش داستانیش چند ساعته؟ چون من وقتی یک بازی رو بازی میکنم دوست دارم جویده بشه مثلا دیویژن با این که بازی خوبی نبود ولی بازی کاملی بود و بیش از 700 ساعت بازیش کردم!!! بخش داستانی این بازی چقدر تایم پلی مفید داره؟

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
354
198
نام
علی
دوستان واقعا ارزش داره بازی رو بدون دی ال سی ها بازی کرد؟ بخش رنک Pvp داره؟ بخش داستانیش چند ساعته؟ چون من وقتی یک بازی رو بازی میکنم دوست دارم جویده بشه مثلا دیویژن با این که بازی خوبی نبود ولی بازی کاملی بود و بیش از 700 ساعت بازیش کردم!!! بخش داستانی این بازی چقدر تایم پلی مفید داره؟
من نسخه بدون dlc روی ps4 بازی کردم.از نظر من ارزش نداره.
کمپینش بعد از 5-6 ساعت تکراری میشه. هر چند مرحله میره یه سیاره جدید. طراحی محیط عالی بود. ولی دشمن ها فقط ظاهرشون تغییر می کرد. مراحل همه تکراری بودن. بعضی وقت ها برای 3تا ماموریت مختلف باید یه جای یکسان میرفتی و یه نیمچه باس فایت و...
من که حوصله نکردم تا آخرش برم.
این طور که شنیدم raid ها هم از مراحل اصلی بریده شدن(خودم امتحان نکردم)
pvp خوب بود ولی چون بیشتر پلیرها رفتن سمت forsaken فکر کنم برای پیدا کردن حریف زمان زیادی ببره

• Like
Reactions: Paradise Lost

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
4,479
نام
ایلیا
بدون DLC ها نه اصلا.پک بازی با ۳ تا DLC اومده یا قراره بیاد قیمتشم به صرفس میتونی اونو بگیری
PVP بازی یه competitive داره که همون رنکه مثل رنبو با مدای کژوال trials of the nine هم مد دیگه competitive بازی هست که یجورایی مسابقه هفتگی بازی حساب میشه و چندوقت دیگه قراره برگرده به بازی iron bannerم event کژوال بازیه که هر دوسه هفته ممکنه برگرده برا یه هفته.دوتا از بهترین اسلحه های PVP بازیم فقط تو competitive میشه گرفت که سخت‌ترین آیتم قابل فارم بازین.
استوری بازی ارزش نداره فقط برا اینه که لوله برسه بازی اجازه بده endgame هارو انجام بدی شبیه دویژن ولی باز نسبت به اون ده ها برابر جذابتر زمانشم انچنان طولانی نیست.اصل بازی raid و PVE activity ها و competitive و فعالیتای dreaming city مثل دانجن ایناشه و فارم آیتمای مختلف بازیه.هرچندوقت یبارم event داره که الان برا هالووین کلی آیتم جدید و مد PVE جدید دادن مثلا
دویژن جدای حال و هوای نظامی و واقعی بودنش که مورد علاقه یکسری هست از لحاظ محتوا کلا قابل مقایسه نیست با این.دستینی خیلی بیشتر محتوا و آیتم و مدای مختلف داره برا سرگرم شدن

Under$iege

کاربر سایت
Jan 18, 2011
124
1
نام
پویا
درود
کسی هست با هم بازی کنیم؟
Battle id: Brutalsik

livermid

کاربر سایت