Destiny 2 | PC

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
4,479
نام
ایلیا
بازی رو دارم امتحان میکنم و به نظرم از نظر شوتینگ و اینا واقعا خوبه ولی سیستم آنلاینش واقعا مشکل داره ! ... بخش داستانی و raid مچ میکینگ نداره و این خودش مسیر رو برای بازی کردن با پلیرهای دیگه واقعا طولانی کرده ! ...مثلا بازی ای مثل اورواچ با مچ میکینگش با اینکه با پلیرهای نوب میوفتیم ولی توی بازی ها کم کم از بین همین پلیرها پلیرهای خوبی پیدا میکنیم که به لیست دوستان اضافه میکنیم و هر موقع هم که اونا نباشن مچ میکینگ خودش پلیر میاره جلومون ! ... بازی دستینی 2 واقعا خلوته به نظر من با این سیستم ... عضو کلن هم که بشین هیچ قطعیتی وجود نداره که بقیه آنلاین باشن و یا بخوان اون ماموریتی که شما میخوایین برین رو بخوان برن ! ... اعصاب خورد کنه و من رو به شدت یاد بازی های قدیمی ای که پلیر کم دارن میندازه و واقعا دارم اذییت میشم ... من بخش داستانی رو میخوام با پلیر چند نفره بریم ولی با این سیستم واقعا صاف و روان بودن بخش آنلاین رو خراب کردن ! ... مثل سگ باید دنبال پلیر بگردیم ! ... سایت هایی که برای همین کار هستن رو هم دیدم ولی چنین چیزهایی باید داخل خود بازی باشه نه اینکه یک سایت جدا بخواد کار ما رو راه بندازه ... به دلیل مچ میکینگ نداشتنش عملا بازی از چشم من افتاده !
شما داری مچمیکینگ یه بازی PVP رو با RAID یک بازی که شدیدتر از اورواچ کار تیمی نیاز داره مقایسه میکنی؟اتفاقا خوبه که RAID و TRIAL باید خودت تیم داشته باشی وگرنه وقتی تو STRIKE و PVP معمولی با ادمایی میفتی که ذره ای فهم بازی ندارن و فقط اومدن که کشکی ایتم بگیرن وای به حال اینکه که بخوای تو فعالیتای سخت و مهم بازی با ادم رندوم بیفتی!
سایتها هم جدای RAID که راحت میشه تیم پیدا کرد(من فقط بار اول با کلن خودم زدم دفعات بعدی راحت تیم از LFG پیدا میکردم که نهایت چندقیقه کوتاه وقت منو میگرفت برای پیدا کردن تیم)برای TRIAL طبیعتا باید ELO و K.D خوب و بالایی داشته باشین که افراد با سطح بالا با شما تیم بشن!شما با افراد خوب بخواید بازی کنین اونا قبلش پروفایل شمارو تو DTR چک میکنن.با افراد سطح پایینم یا نمیشه FLAWLESS کرد یا به هزار بدبختی!
منتهی بانجی میتونست از Warframe ایده بگیره که یه صفحه چت برای بخش پیدا کردن تیم تو بازی بزاره.در کل raid بازی تو نسخه اولم خودت باید تیم میداشتی که طبیعیه سخته نیازمند کار تیمیه و نمیشه با افراد رندوم افتاد که معلوم نیست چی بلدن!
در کل اوایلشه بازی تازه رو pc اومده خیلی از ایرانیا ممکنه نشناسن همو نسخه اولم تازه رو کنسول اومده بود این مشکلا بود که به مرور بخاطر اشنا شدن با ایرانیای دیگه حل شد.با خارجیم بخواید بازی کنید زبان و STAT خوب میخواد که بحث مهارت هر فرده باز.
فعالیتهای ساده مثل strike و pvp مچ داره خودش که کلیم اعصاب خورد کنه.سر raid و trial خود بانجیم سر نسخه اول به درخواست طرفدارا همین جواب مشکل مچ شدن افراد رندوم رو داده بود که منطقیه!

آخرین ویرایش:

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
28
شما داری مچمیکینگ یه بازی PVP رو با RAID یک بازی که شدیدتر از اورواچ کار تیمی نیاز داره مقایسه میکنی؟اتفاقا خوبه که RAID و TRIAL باید خودت تیم داشته باشی وگرنه وقتی تو STRIKE و PVP معمولی با ادمایی میفتی که ذره ای فهم بازی ندارن و فقط اومدن که کشکی ایتم بگیرن وای به حال اینکه که بخوای تو فعالیتای سخت و مهم بازی با ادم رندوم بیفتی!
سایتها هم جدای RAID که راحت میشه تیم پیدا کرد(من فقط بار اول با کلن خودم زدم دفعات بعدی راحت تیم از LFG پیدا میکردم که نهایت چندقیقه کوتاه وقت منو میگرفت برای پیدا کردن تیم)برای TRIAL طبیعتا باید ELO و K.D خوب و بالایی داشته باشین که افراد با سطح بالا با شما تیم بشن!شما با افراد خوب بخواید بازی کنین اونا قبلش پروفایل شمارو تو DTR چک میکنن.با افراد سطح پایینم یا نمیشه FLAWLESS کرد یا به هزار بدبختی!
منتهی بانجی میتونست از Warframe ایده بگیره که یه صفحه چت برای بخش پیدا کردن تیم تو بازی بزاره.در کل raid بازی تو نسخه اولم خودت باید تیم میداشتی که طبیعیه سخته نیازمند کار تیمیه و نمیشه با افراد رندوم افتاد که معلوم نیست چی بلدن!
در کل اوایلشه بازی تازه رو pc اومده خیلی از ایرانیا ممکنه نشناسن همو نسخه اولم تازه رو کنسول اومده بود این مشکلا بود که به مرور بخاطر اشنا شدن با ایرانیای دیگه حل شد.با خارجیم بخواید بازی کنید زبان و STAT خوب میخواد که بحث مهارت هر فرده باز.
فعالیتهای ساده مثل strike و pvp مچ داره خودش که کلیم اعصاب خورد کنه.سر raid و trial خود بانجیم سر نسخه اول به درخواست طرفدارا همین جواب مشکل مچ شدن افراد رندوم رو داده بود که منطقیه!
اگر مچ میکینگ میذاشتن درسته ممکنه به پلیرهای نوب و مشکل دار بر بخوریم ولی از اونطرف توی همین مچ میکینگ ها آدم پلیرهای خوب رو میتونست تشخیص بده و پیدا کنه ! ... از روی سرعت عکس العمل و حتی همکاری کردنش با بقیه ی اعضا ! ...بعد این پلیرهای خوب رو آدم فرند میکرد و کم کم به لیستی بلند بالا میرسیدیم از افرادی که هم اونا با ما مچ هستن هم ما با اونا ! ... از اونطرف هم هر موقع کسی آنلاین نبود و یا کلا نمیخواستن با آدم پلی بدن سریعا میزدیم و با مچ میکینگ چند نفر رو می آوردیم و در بدترین حالت آدم این حس بی پلیر بودن بازی بهش دست نمیداد ! ... خیلی خلوته بازی باور کن ! ... اصلا به نظر من حداقل باید برای coop بازی کردن بخش داستانی مچ میکینگ میزاشتن چون اون دیگه که مثل raid نیست ! ...میدونی این مچ میکینگ نذاشتن بازی مثل چی میمونه ؟! ... مثل این میمونه که بگن چون مثلا فلان غذا برای وجود آدم خوبه یخچال رو خالی کنن و فقط از همون نوع غذا بزارن ! ... باید برای آدم هم مچ میکینگ میذاشتن و هم سیستم کلن و فرند رو ! ... حالا اون موقع ما خودمون بهتر میدونیم با کی پلی بدیم یا با کیا ندیم و یا از کدوم استفاده کنیم !!! ... اصلا شاید همین الان من بخوام بخش داستانی رو آنلاین بزنم و برام هم مهم نباشه که مثلا یک پلیر خوب بیاد با من بازی کنه و دوستام هم نباشن ! الان باید چه خاکی بر سرم کنم ؟ ... باید حتما برم در یک سایت خارج از بازی این رو مطرح کنم و بقیه هم بگن باشه ما میاییم؟ ... چرا نباید مچ میکینگ باشه ؟... باور کن من بیشتر از هر فرد دیگه ای وجود پلیرهای نوب و نفهم رو درک میکنم و اذیتم میکنه ولی نباید انتخاب های ادم رو که محدود کنن !

kitten77

کاربر سایت
Jan 28, 2018
1
0
دوستان من دنبال ایرانی واسه raid میگردم kitten#22175 ادد کنید بازی کنیم

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
712
1,870
نام
MohammadAli
بازی تو هامبل‌باندل تخفیف خوبی خورده و با پرداخت ۱۲ دلار مي‌تونید ‌Destiny 2 به اضافه‌ی حداقل ۶ بازی دیگه که بعدا معرفی می‌شند رو خریداری کنید.
Humble Monthly

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
492
465
نام
Joel
دوستان بازی سروراش چطوره ؟
تنهایی بخوام بازی کنم خسته کننده نمیشه ؟
بازی تو هامبل‌باندل تخفیف خوبی خورده و با پرداخت ۱۲ دلار مي‌تونید ‌Destiny 2 به اضافه‌ی حداقل ۶ بازی دیگه که بعدا معرفی می‌شند رو خریداری کنید.
Humble Monthly
یعنی اگه من 12 دلار بدم 7 تا بازی گیرم میاد ؟؟
بعد اگه من الان عضو بشم بازی های ماهه بعدیش هم باید گیرم بیاد دیگه درسته ؟

Outer Heaven

January 25, 2019
کاربر سایت
Apr 21, 2011
3,231
9,559
دوستان بازی سروراش چطوره ؟
تنهایی بخوام بازی کنم خسته کننده نمیشه ؟

یعنی اگه من 12 دلار بدم 7 تا بازی گیرم میاد ؟؟
بعد اگه من الان عضو بشم بازی های ماهه بعدیش هم باید گیرم بیاد دیگه درسته ؟
صبر كن تا اكسپنشن ٣ كه طرفاي سپتامبر مياد عرضه بشه بعدش بگير. خود بازي با وضعيت الانش مفتم ارزش نداره

• Like
Reactions: Deadmau5

Dream Varamin

کاربر سایت
Dec 23, 2012
3
1
نام
سینا
چندتا ویدیو گیم پلی خودم از قسمت PVP این بازی براتون پست میکنم، من که خیلی لذت میبرم از این بازی، شما هم ببینین اگر خوشتون میاد بگیرینش.

ویدیو اول
ویدیو دوم

برای دیدن گیم پلی های بیشتر من از این بازی و بازی های دیگه میتونین تو آپارات دنبالم کنین.\m/

در ضمن، این بازی یک بازی گروهیه، حداقل 3، و حداکثر 6 نفر برای انجام کارهای گروهی که مهمترین بخش بازی هستن نیازه.

• Like
Reactions: porfesor

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,039
1,035
:-q DESTINY 2 IS DEAD :-q
بایدم بمیره وقتی نزاره رو اکانت کشور ایران فعال کنی
من خودم به خاطر همین نتونستم بخرم، نمیشه برای یه بازی یه اکانت جدا گرفت و هی سوییچ کنی
cod:bo4 هم ظاهرا همچین وضعیتی خواهد داشت

daniel.hako

کاربر سایت
Aug 29, 2013
1
0
سلام دوستان اگر کسی بازی می کنه منم ادد کنه باهم یازی کنیم
DANIEL#13651

Hako

کاربر سایت
Sep 10, 2009
14
2
دوستان کسی هنوز بازی می کنه؟

Dlc جدید خیلی بازی رو بهتر کرده و کلی end game content داره. خیلی توصیه می کنم مجدد امتحان کنین بازی رو. ضمنا اگه کسی به صورت جدی دنبال تیم برا raid می‌گرده منو اد کنه
Hako#21416

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,326
1,145
نام
رضا.آ
بایدم بمیره وقتی نزاره رو اکانت کشور ایران فعال کنی
من خودم به خاطر همین نتونستم بخرم، نمیشه برای یه بازی یه اکانت جدا گرفت و هی سوییچ کنی
cod:bo4 هم ظاهرا همچین وضعیتی خواهد داشت
مهم نیست !
ایران یا هر کشور دیگه ای فقط ی اسمه ! شما خیلی راخت میتونید با ی قند شکن مناسب و تغییر ای پی ی اکانت با ریجن U.S یا RU بسازید که من بهتون دومی رو پیشنهاد میکنم چون قیمت روبل و شارژ اکانتتون کمتر در میاد .
خودم DESTINY 2 رو با همین اکانت US قبل ریلیز پیش خرید کردم و تا این لحظه مشکلی پیش نیومده و دنبال خرید دی ال سی اخریش هم هستم .

بازی هنوز کانتنت داره حتی بدون DLC اخر !
اما اگه میخواید پاور تون بالای 380 بشه باید دی ای اس FORSAKEN رو تهیه کنید .
درسته که تعداد پلیرها افت کرده اما فکر میکنم این دی ال سی آخر باز ی مقدار زیادی پلیرها رو به بازی برگردونه

کل بازی 34 گیگ بود فقط این DLC آخر به تنهایی 45 گیگ ! :))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟