Destiny 2 | PC

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,326
1,145
نام
رضا.آ
چون لول 20 تهشه و بعدش هر بار لول اپ bright engram میده که از توش ایتم پولیا درمیاد!بعد لول 20 باید پاور لول رو برد بالا که براساس پاور هر ایتمی که داده میشه هست
اره پاور هر چی بالاتر بره ایتم هایی که دراپ میشه بهتر و پاور بالاتری داره ،
فقط اون اسلحه که جایزه پیش خرید بود رو من پیدا نمی کنم ، کجا باید بگیرمش ؟!!! فقط تو بتا بهم داد !

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
4,479
نام
ایلیا
اره پاور هر چی بالاتر بره ایتم هایی که دراپ میشه بهتر و پاور بالاتری داره ،
فقط اون اسلحه که جایزه پیش خرید بود رو من پیدا نمی کنم ، کجا باید بگیرمش ؟!!! فقط تو بتا بهم داد !
coldheartو بعد از اینکه بازیو تموم میکنی و لول 20 میشی از یکی از npc های تاور جدید میگرفتی فک کنم دقیق یادم نمیاد
تو بتا اینو بهت داد؟غیرممکنه تنها اسلحه های اگزوتیک بتا یه هندکنون یه اتورایفل و یه سابماشین بود اینو بتا نداده به هیچکس!

• Like
Reactions: Annunaki ™

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,039
1,035
دوستان من شنیدم بازی رو اکانت ایران فعال نمیشه حقیقت داره؟ برای Gift ـش هم صدق میکنه؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,326
1,145
نام
رضا.آ
بازی به اتمام رسید !
ی کمپین طولانی 16~18 ساعته نفس گیر و عالی !
واقعا جای تبریک داره خلق ی همچین شاهکاری .

ی استرایک هم رفتم نابود شدم اما عالی بود ! :D:-bd
اون اسلحه اگزوتیک \یش خرید رو هم بعد از اتمام بازی بهم داد
goodbye goddamn buggy division :D hello Dear Destiny2

آخرین ویرایش:

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
169
7
سلام دوستان،
ببخشید اگه سوالم تکراریه، میشه این بازی رو با سی دی کی اشتراکی انجام داد؟ هم بخش کمپین هم آنلاین؟
ممنون میشم یه توضیحی بدید

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
428
271
اين قضيه كرك شده ش چيه اومده ميشه كمپينو رفت ؟

lastwall

کاربر سایت
Dec 5, 2013
144
8
نام
Saeid
اقایون اول برید تو سایت بانجی یوزر بسازید.
بعد اپلیکیشن Destiny Companion رو رو گوشیتون نصب کنید
بعدش تو قسمت clan سرچ کنید اسم کلن ما رو به این اسم Fun Time Fun
یا از طریق این لینک وارد بشید
Fun Time Fun Clan | Bungie.net
بیاید جمع بشیم تو یه کلن که کلی ریوارد میده تو بازی بهمون
یوزر منم اینه تو بلیزارد:
Mido#21509
بچه ها هرکی خریده بازی بیاد تو کلن بالا که امید فرستاده...دیسکورد هم هست از تو کلن
همه هستیم سریع زیادتر شیم بریم برای reward ها و رید ها ;))

• Like
Reactions: saeedbeler

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
4,479
نام
ایلیا
دوستان PC که ممکنه از داستان نسخه قبل باخبر نباشن فقط بدونن اون آقایی که تو تریلر بود Osiris خفنترین محبوبترین و با ابهت ترین کاراکتر کل دستینی هستش و پیشینه داستانی فوق العاده ای داره!
اینقدر محبوبه که تا قبل از این تریلر یبارم قیافشو تو بازی ندیده بودن بازیکنا ولی اکثرا محبوبترین کاراکترشون Osiris هست بخاطر داستان قوی که پشتشه.
بعد اتفاقای نسخه دومم ایشون قراره رهبر جدید گاردینها باشه که دیگه نور الا نور:D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,326
1,145
نام
رضا.آ
بازی مشکل MEMORY LEAK داره :|

وقتی خودشو نشون میده که شما به ی کلن جوین بشی .
بازی ۱۵۰ فریم اجرا میشه اما بعد از ۳۰ دقیقه MICRO STUTTER بدی می گیره .
تنها راه حل اینه که از اون کلن لفت بدید اما برای خیلی های دیگه با این کار مشکل حل نشده .

omdamininari

کاربر سایت
Sep 2, 2015
15
7
دوستای عزیز گروه تلگرامی زیر رو درست کردم جهت هماهنگی، هر کی دوست داره بیاد اونجا ، تمام اطلاعات لازم دیگه رو جهت هماهنگی گذاشتم اونجا، همه هم ادمین هستن
Destiny 2

stormspirit

کاربر سایت
Jun 27, 2017
13
6
دوستان PC که ممکنه از داستان نسخه قبل باخبر نباشن فقط بدونن اون آقایی که تو تریلر بود Osiris خفنترین محبوبترین و با ابهت ترین کاراکتر کل دستینی هستش و پیشینه داستانی فوق العاده ای داره!
اینقدر محبوبه که تا قبل از این تریلر یبارم قیافشو تو بازی ندیده بودن بازیکنا ولی اکثرا محبوبترین کاراکترشون Osiris هست بخاطر داستان قوی که پشتشه.
بعد اتفاقای نسخه دومم ایشون قراره رهبر جدید گاردینها باشه که دیگه نور الا نور:D
خدایی کجاش خفن بود؟ رو چنتا مینیون ضعیف ult زد و درستم استفاده نکرد سریع نشست از همه اینا بدتر بعدش کاور گرفت یه نوب میزاشتن جاش جای جنگولک بازی تک تک مینیونا رو 1شوت می کرد :))

• Like
Reactions: amirv2

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
4,479
نام
ایلیا
خدایی کجاش خفن بود؟ رو چنتا مینیون ضعیف ult زد و درستم استفاده نکرد سریع نشست از همه اینا بدتر بعدش کاور گرفت یه نوب میزاشتن جاش جای جنگولک بازی تک تک مینیونا رو 1شوت می کرد :))
نکته خنده دار حرف شما اینه اون قسمتی که این شخص داشت معرفی میشد در واقع دموی سینماتیک بازی بود حالا تو دموی سینماتیک چجوری لول دشمنارو تشخیص دادی هنریه که گویا فقط شما داری!قبل الکی پست ارسال کردن ادم فک کنه که چی میخواد بگه کار خوبیه!
درباره اینکه پیشینه این شخص چیه و گریمور کارتها دربارش چی گفته بودنم چیزی نمیگم چون کسی که از رو دمو سینماتیک لول دشمنارو میبینه خودش گویای همه چیز هست که طرف کیه لول

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
615
13
نام
حسین
راب جان خیلی با پستات حال می کنم همیشه هم دنبالشون می کنم دمت گرم نصف اطلاعات درباره دستینی رو ازتو گرفتم. امیدوارم دیگر دوستان مطلع و آگاه هم بیشتر پست بزارن میدونم که کم نیستن ببخشید بابت این پستم

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
726
599
نام
مصطفی
دوستان منم بازی رو گرفتم دارم دانلود میکنم ادد کنید
heaven#2753

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟