Dementium II | PC

Developer: Renegade Kid LLC
Genre: FPS Horror
Release Date: TBA

Colossus-02.jpg

وبسایت رسمی

تصاویر

شما در نقش ویلیام ردمور بازی خواهید کرد. یکی از افرادی که در گذشته مورد عمل جراحی مغز بنیادین قرار گرفته و پس از آن عمل جراحی, بعلت اختلالات روانی در یک تیمارستان مخفی زندانی شده.

تنها خاطره ای که در مغز شما باقی مانده آن است که همسر و دخترتان کشته شده اند و شواهد نشان داده شده که شما قاتل آن دو هستید.

آن عمل جراحی جدا از ایجاد اختلالات مغزی در شما, باعث شده که شما تصور کنید که موجودات شیطانی دوباره باز گشته اند در حالی که شما فکر می کرده اید که آنها نابود شده اند و این در حالیست که دکتر معالج شما نقشه های شیطانی دیگری نیز برای شما کشیده است.

پس باید با جانورانی وحشتناک دست و پنجه نرم کرده, خود را به دکتر رسانده و از آن تیمارستان خارج شوید...

آیا شما به اندازه ی کافی دیوانه هستید؟!

این بود داستان Dementium II. یک بازی اول شخص که سالها قبل برای کنسول DS منتشر شده و اینبار با تغییرات گرافیکی بسیار و ساخت دوباره برای PC در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد شد.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
چی میگی باو. برو تاریخ پستها رو ببین. اول من تاپیکشو زدم =))

بازی که تایید شده, فقط تاریخ مشخصی نداره...

وضعیت امتیازها و نقد بازی رو DS چطور بوده؟
ارزش داره صبر کنیم یا نه باید منتظر جناب Dead Space 3 باشیم؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگه اشتباه نکنم میانگنش 8 یا 7.5 شده مشکل کنترل بازی بود که دیگه pc حل می شه ارزش صبر کردن داره اگه درست بسازنش

dead space 3 که از دست رفته با تغییرات پول دوستانش

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
من دارم دانلودش میکنم ، امیدوارم خوب باشه یه حالی بکنیم

البته تو این چند وقته بازیهای ترسناک خوبی اومدن مثل outlast _ slenderman _ amnesia machine for pigs و اینم که امروز اومد

The Evil Whitin هم که در راهه

ANTI-MADRID

کاربر سایت
Oct 17, 2011
101
اگه امسال جایزه بهترین آشغال سال برگزار بشه این بازی با اختلاف بسیار زیاد اول میشه. حیف 1600 مگ که حروم این بازی کردم.گرافیک بازی در حد سال 1945!!!!

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,249
اگه امسال جایزه بهترین آشغال سال برگزار بشه این بازی با اختلاف بسیار زیاد اول میشه. حیف 1600 مگ که حروم این بازی کردم.گرافیک بازی در حد سال 1945!!!!

پورت HD نسخه 3DS بازی Resident Evil R با اون عظمتش، گرافیکش خیلی جاها تو ذوق بود. حالا از یه پورت دسته چندمی یه بازی 3 سال پیش DS روی PC میشه انتظار گرافیک داشت؟!

http://gamerinvestments.com/video-game-stocks/index.php/tag/dementium-2/

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر