Death Stranding

پیش بینی متای بازی


  • مجموع رای دهنده‌ها
    316
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
5,354
y062651_.png

بررسی بازی Death StrandingDeath Stranding یک بازی اکشن سوم شخص با تاکید بر ارتباطات ، توسط KOJIMA PRODUCTIONS توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment برای PS4 منتشر خواهد شد . این اولین بازی توسط Hideo Kojima می باشد که پس از انحلال Kojima Productions در سال 2015 به عنوان شرکت تابعه Konami و اصلاح آن به عنوان یک استودیوی مستقل در E3 2016 برای سونی اعلام شد .
هیدئو کوجیما اعلام کرد : DS از تعریف سنتی اکشن و نقش آفرینی که در بازیهای دیگر قابل مشاهده است پا را فراتر خواهد گذاشت ، " با Death Stranding می خواهم گام بعدی ، آینده بازی را طوری با گیم پلی و داستان سرایی شکل دهم که فراتر از فرمت های این ژانر است " ، این موضوع ثابت می کند Death Stranding قطعا عنوانی جاه طلبانه است و مانند هر چیزی که توسط کوجیما خلق شده ، قبلا انجام نشده است . همچنین در نمایشگاه TGS 2016 اعلام شد DS یک بازی جهان باز با عناصر آنلاین خواهد بود .

Kojima Productions در حال کار با Guerilla Games در زمینه توسعه Death Stranding است ، بازی از موتور بسیار قدرتمند DECIMA بهره میبرد ، همه چیزهایی که ما تاکنون در تریلر دیده ایم ، مستقیم بر روی PS4 PRO اجرا شده است .
f449175_.png
داستان بازی در آینده‌‌ای جریان دارد که اتفاقی هولناک کشور آمریکا را به بخش‌های مختلف تقسیم کرده ، در بخشی از تریلر نقشه‌ای را می‌بینیم که ظاهراً آمریکا را پس از تجزیه نشان می‌دهد . در بالای نقشه نیز کلمه ی Bridges دیده می‌شود که احتمالاً به جایی اشاره داشته که سم برای آن کار می‌کند .
در اوایل تریلر می‌بینیم که رئیس جمهور آمریکا وضعیت سلامتی خوبی ندارد و روی تختی مخصوص بیماران در داخل اتاق دراز کشیده است. او از سم می‌خواهد که به آن‌ها برای بازسازی آمریکا کند . این اتفاق یا خاطره ای از گذشته بوده یا یکی از اولین اتفاقاتی خواهد بود که پس از شروع بازی شاهدش هستیم .
سم به طور حتم تنها آدم مهمیه که در کاخ سفید ، به او برای نجات بشر نیاز مبرم دارند ، در بخشی از تریلر می‌بینیم که یک پلاک را در دست گرفته و چندین سکانس جنگی عجیب و زیبا نیز وجود دارد . دیگر نکته مهم تریلر، اشاره به شهری با نام اج نات بود که احتمالاً یکی از مکان‌های بسیار مهم در آینده ی آخرالزمانی Death Stranding محسوب می‌شود .
یک گروه تروریستی با نام هومو دیمن وجود دارد ، که ظاهراً شخصیت‌های منفی که تاکنون با آن‌ها دیدار داشتیم ، از اعضای آن بوده‌اند ، دیگر دشمن سم در طول داستان ، هیولاهای نامرئی با نام بی تی ها هستند که اطلاعات چندانی از آن‌ها نداریم . تنها چیزی که می‌دانیم این است که باعث بارش باران مرگباری می شوند .
در تریلر سم با اتصال کودک به خود ، طی فرآیند ناخوشایندی ، بنظر میتواند با بعد دیگر اتصال پیدا کند .

m672811_.png
شخصی‌سازی بخشی مهم از گیم‌پلی Death Stranding خواهد بود ، مسیریابی در محیط‌ها بخش عمده‌ای از تجربه بازی را شامل می‌شود و بازیکن می‌تواند از آیتم‌های مختلفی مانند نردبان ، قلاب برای صخره نوردی و تبر یخ نوردی استفاده کند ، همچنین به نظر می‌رسد بازیکن در مسیریابی آزادی عمل داشته و می‌تواند برای عبور از موانع سر راه ، به دلخواه از گزینه‌های مختلف استفاده کند . برای مسیرهای طولانی ، میتوان از وسایل نقلیه برای طی کردن مسیرها استفاده نمود .
در تریلر سم از یک نوع موتور پیشرفته با نورهای درخشان آبی استفاده می کند ، وسایل نقلیه دیگری نیز در تریلر مشاهده شد ، سم احتمالاً می‌تواند از انواع وسیله‌ها برای تسریع در حرکت استفاده کند .

مبارزات بازی کمی دور از انتظار و مقداری عجیب بود ، بنظر بهترین گزینه بازیکن در هنگام مواجهه با نیروهای دشمن فرار کردن است و برای شرایط خاص نیز تعدادی مکانیزم مبارزه تن به تن در نظر گرفته شده است . همچنین در یکی از صحنه‌های مبارزه ، سم از یک کیف دستی به عنوان سلاح خود استفاده کرد . با توجه به این موضوع ، احتمالاً بازیکن می‌تواند با تعامل با محیط و استفاده از آیتم‌های مختلف برای صدمه زدن به دشمنان خود بهره ببرد .

لیست سلاح‌های بازیکن در بخشی از تریلر شامل اسلحه گرم می‌شد ، حتی برای مدت کوتاهی نیز شاهد تیراندازی بودیم . به نظر نمی‌رسد که درگیری‌های مسلحانه اهمیت بالایی در بازی داشته باشد و احتمالاً در برخی از مراحل بازیکن مجبور به استفاده از سلاح‌های گرم خواهد شد . اگر هم اجباری در کار نباشد ، استفاده از اسلحه احتمالاً برای موارد بسیار خاص در نظر گرفته شده است .

سیستم ردیابی که در تریلر شاهدش بودیم ، می‌تواند با ارسال نوعی موج سونار ، تصویری از آیتم‌ها و به طور کلی اشیا ارزشمند قرار گرفته در محیط اطراف را نشان دهد . دیگر ویژگی سیستم ردیابی ، نشان دادن ردپای یک نوع موجود شکارچی و نامرئی بود که با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شد .

در بخش‌هایی از تریلر کوله پشتی سم صداهایی تولید می‌کرد ، ظاهراً این صداها برای یک نوع سیستم هشدار دهنده بود که لباس سم به آن‌ مجهز است .

سونی پس از انتشار تریلر تایید کرد این بازی دارای حالت آنلاین Travelers خواهد بود که به بازیکن اجازه می‌دهد تا مسیرهای طی شده ، تجهیزات و مناطق امن خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ، در بازی چیزی به نام «مرگ» وجود ندارد و پس از دست دادن جان خود تنها باید برای بازگشت از آن طرف (Other Side) تلاش کنید .

دستبندهای سم به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4

نسخه های مختلف بازی

تمامی آیتم‌های پیش خرید ، با پیشرفت‌های بازیکن در طول بازی در دسترس هستند .

g919890_.jpg


d073241_.jpg


w4981_.jpg
73hy_placeholder23.png

تریلر سوم :

wly3_main_04.png
تحلیل تریلر سوم :
اولین چیزی که ما در تریلر میبینم یک پوشش گیاهیست که به سرعت در حال رشد و مرگ است ! ، نورمن که ما آن را در بازی به نام سم میشناسیم مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد ، انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
سم و دو مرد بی نام در یک حادثه ، زخمی بیدار میشوند ، بر روی شلوار سم نامی به چشم میخورد که ممکن است مربوط به یک سازمان یا نقش او باشد ، یا یک حامی ، آن دو نفر به عنوان گروه خلبانی "CORPSE DISPOSAL TEAM 6" شناخته می شوند که ممکن است توضیح دهد آنها چه کارهایی را با جسدی که جمجمه زرد دارد انجام می دهند . ما از تریلر قبل متوجه شدیم مدس رهبری تیمی از جنگجویان جنگ جهانی دوم رو بر عهده دارد ، کسی یا چیزی که قادر به جان بخشیدن بدن بی جان آنها می باشد . ولی هدف آنها هنوز مشخص نیست .


زمانی که مرد تلاش میکند همکارش را از زیر ماشین بیرون بکشد ، آنچه که میتوانیم از گیم پلی انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4 ، ماهیتی که تا الان شرح داده ام فقط قسمتی کوچک از یک راز بزرگتر است .


ایده ی موجودات نامریی بنظر ساده است ، در اینجا بجای بی حرکت ماندن ، خود را درگیر اتفاقات می کنند ، گودال نفت توسط یک شخصیت شناور کنترل می شود ، تلاش برای بدست آوردن شخصیت مجروح ، درحال حاضر ما میدانیم آنها می خواهند مردم زنده بمانند ، پس از مرگ ، شخصیت را رها می کنند .
در این مرحله تریلر شکل کلاسیک مرموز به خود میگیرد ،
حرکات دست و اشاره ای که آن شخص مرموز انجام میدهد با حرکات مدس در تریلر اول یکسان است ، لباس او بسیار شبیه به Chico در MGSV مییاشد . و بنظر می آید او نسخه ی پیشرفته تر روبات را در اختیار دارد .


زمانی که موجودات برای مقابله می آیند ، میبینیم که او نوزاد را به سم منتقل میکند ، و به او میفهماند قبل از تلاش برای کشتن خود ، آن را اجرا کند ! ، در مورد این صحنه یک چیز جلبه توجه میکند ، همه چیز جز سم در هوا شناور است ! . در اوج تریلر ، با موجودی عظیم مانند مارینت ، سم مواجه میشود ، که سیم یا طنابهایی از او آویزانه ، پس از انفجار بنظر می آید سم به سوی دیگری هدایت میشود ، اینجاست که ایده ی جنگ هسته ای ، با فاجعه ی از هم گسیخته شدن واقعیتهای ما شکل میگیرد ، و در بسیاری از داستانها محبوبیت دارد .

در زیر آب ما یک خالکوبی بر روی دست راست سم میبینیم که بنظر نماد شیطان است ، علامتی به صورت مختصر در قفسه سینه ظاهر و ناپدید می شود ، در اطراف او همه چیز تغییر میکند ، همه چیز آهسته شناور می شود ، موجودی غول پیکر نمایان ، و تمام ماهیها به سمت بالا می روند .
در داخل سم دوم ! ما تنها یک کودک میبینیم ، بخش C اول تیزر به این معنی است که آنچه در اینجا مشاهده می کنیم قبل از اینکه کودک در نهایت از او خارج شود اتفاق می افتد .
یکی از نظریه های محبوب ، نشان می دهد نوزادان کلون ، صاحبان آنها هستند ! که می توانند مکانیک مرگ و تولد را از کلون خود بازیابی کنند .


مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con امسال با IGN ژاپن مصاحبه داشت و نشان داد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند.

مدس گفت: "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

پس از دنباله زیر آب ، سم بر روی سطح بیدار میشود ، و سرانجام آن دسته از tardigrades ی که قبلا دیدیم را مشاهده خواهیم کرد ، این فقط یک رویا نیست .

و آن 5 شخصیت مرموز از جنگجویان اتمی ..

تحلیل و بررسی ویدئوی چهارم


زیرنویس فارسی تریلر ششمzj0j_main_09.pnggjz4_main_07.png
 
آخرین ویرایش:

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
189
archillect یه بات هست که با جستجو تو شبکه های اجتماعی(تامبلر و این جور جاها) عکس پیدا میکنه و به اشتراک میذاره.آدرس منبع عکسهارو هم داره و میشه چک کرد.مدتهاست که فعال و شناخته شده است و مطلقا هم ربطی به DS نداره.گذر کنید از این قضیه...
 
  • Like
Reactions: KingAmir

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
5,354
قرار نیست ببازم>:)
پای شرطتون اگر هستین نظرسنجی رو بزارم . ولی اگر هر کس باخت میگم چه بلایی سر آواتارشو امضاش میاد حتی خودم :D. و از همه مهمتر اسم بازنده ها از سردر تاپیک آویزون میشه :D پایه ان همه ؟؟
 

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
18,601
نام
امیر حسین
پای شرطتون اگر هستین نظرسنجی رو بزارم . ولی اگر هر کس باخت میگم چه بلایی سر آواتارشو امضاش میاد حتی خودم :D. و از همه مهمتر اسم بازنده ها از سردر تاپیک آویزون میشه :D پایه ان همه ؟؟
من میخوام آواتار دلخواه خودم رو بدم به ملت>:) شرط غیر این بهم حال نمیده=))
 

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
5,354
من میخوام آواتار دلخواه خودم رو بدم به ملت>:) شرط غیر این بهم حال نمیده=))
پیشنهاد خوبیه ، پس نظرسنجی رو شروع میکنیم .. دوستان در جریان باشن تیم برنده ، آواتار و امضای تک تک اعضای تیم بازنده رو انتخاب میکنه :D . محتوای آواتار و امضا باید مورد تایید تیم برنده باشه (جوری نباشه طرف ترجیح بده بن بشه تا اینکه آواتارو بزاره :D) . مدت گذاشتن آواتارها یک هفتست (همینقدر کفایت میکنه)

نظرسنجی اضافه شد
 
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: D@SHR3ZA

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
18,601
نام
امیر حسین
پیشنهاد خوبیه ، پس نظرسنجی رو شروع میکنیم .. دوستان در جریان باشن تیم برنده ، آواتار و امضای تک تک اعضای تیم بازنده رو انتخاب میکنه :D . محتوای آواتار و امضا باید مورد تایید تیم برنده باشه (جوری نباشه طرف ترجیح بده بن بشه تا اینکه آواتارو بزاره :D) . مدت گذاشتن آواتارها یک هفتست (همینقدر کفایت میکنه)

نظرسنجی اضافه شد

پیشنهاد خوبیه ولی منظورم رو نگرفتی!:-"
تو نظرسنجی شرکت کردم، ولی من همچنان دنبال کسی هستم که شخصی بیاد شرط ببنده ، نه اینکه حالا 40نفر جمع بشیم تصمیم بگیریم فلانی چی بزاره:-"

به هر حال، از معتقدان به MGS 0 اگر کسی هست بیاد>:) چندتا گزینه گزاشتم کنار، دقیقا از اینا که ترجیح میدید بن بشید ولی آواتار نزارید:))
البته احسانم شرط ببنده نمیزاره که آواتار، میتونیم سر امضا کنار بیایم:D
 
  • Like
Reactions: Katsura

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
15,904
نام
آریا
این نظرسنجی راه به جایی نخواهد برد! :D چون توی E3 خبری از اسم MGS نمیشه، ولی ممکنه کوجیما به علت علاقه شدیدش به جنگولک بازی، یه چشم بندی شبیه چشم بند اسنیک یا علامت تعجبی بالای سر دشمن ها نشون بده و طرفداران این نظریه هم میگن تمام! خود MGS هست و تأیید شد! فقط هنوز اسم نهایی بازی رو اعلام نکردن و در آینده اعلام میکنن! :D
 

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
5,354
این نظرسنجی راه به جایی نخواهد برد! :D چون توی E3 خبری از اسم MGS نمیشه، ولی ممکنه کوجیما به علت علاقه شدیدش به جنگولک بازی، یه چشم بندی شبیه چشم بند اسنیک یا علامت تعجبی بالای سر دشمن ها نشون بده و طرفداران این نظریه هم میگن تمام! خود MGS هست و تأیید شد! فقط هنوز اسم نهایی بازی رو اعلام نکردن و در آینده اعلام میکنن! :D
نظرسنجی آریا قابل پیش بینی بود ، جو تاپیک یه چند وقته میای داخلش به هر چیزی شبیه شده جز خود DS ، توی پستای قبلیم گفتم مقایسه خوبه به شرطی که خود بازی تحت الشعاعش قرار نگیره ، نظرسنجی هیچ تاثیری نداشته باشه ، حداقل روی این قضیه که نظر نهایی کاربرا نسبت به بازی چیه رو در یک (کادر) خلاصه وار مشخص میکنه . بدون اینکه همش بخواد این بحث مدام تکرار بشه . نظر هر کسی محترمه ؛ منم دوس دارم تیزری که از Shadows Die Twice دیدم به BB2 ختم بشه ، خودم براش مقاله دادم که نظرم اشتباهه !! ، واقعیتها رو که کنار هم گذاشتم دیدم درسته از این BB در نمیاد ! ، این نظرسنجی بدون دردو خونریزی هم فایده نداشت :D چون نتیجش با حدسو گمان به پایان می رسید (خوب فکر کنید)
پیشنهاد خوبیه ولی منظورم رو نگرفتی!:-"
تو نظرسنجی شرکت کردم، ولی من همچنان دنبال کسی هستم که شخصی بیاد شرط ببنده ، نه اینکه حالا 40نفر جمع بشیم تصمیم بگیریم فلانی چی بزاره:-"

به هر حال، از معتقدان به MGS 0 اگر کسی هست بیاد>:) چندتا گزینه گزاشتم کنار، دقیقا از اینا که ترجیح میدید بن بشید ولی آواتار نزارید:))
البته احسانم شرط ببنده نمیزاره که آواتار، میتونیم سر امضا کنار بیایم:D
نظرش قابل احترامه ، هیجان خوبی هم داره تا زمان E3 ، رای ممتنع نداریم :D . رای بدید دوستان
 
  • Like
Reactions: KingAmir

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,091
نام
حسین
منم دوس دارم تیزری که از Shadows Die Twice دیدم به BB2 ختم بشه ، خودم براش مقاله دادم که نظرم اشتباهه !! ، واقعیتها رو که کنار هم گذاشتم دیدم درسته از این BB در نمیاد
یه سوال چطوری از یک تیزر 30 ثانیه ای پی بردید که از این بلاد 2 درنمیاد؟:D
 

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,380
نام
احمد
شماره |9| تاپیک E3 رو بخون ، بگو کجاشو اشتباه کردم :D، از خدامه با تئوری درست قانعم کنی BBه
یعنی اگر بلاد 2 نشد من همین جا ps4 رو تو سر خودم میکشنم عکسشو میزارم اینجا شوخی هم با کسی ندارم:D
 
  • Like
Reactions: .Amirone

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
578
Lore بازی mgs خیلی خفن تر از اونه که فراموش بشه
به نظرم کوجیما عمرا بیخیال آیپی متال گیر نمیشه یه مادر بچه شو ول نمیکنه
نمیدونم چطوری اما کوجیما به mgs برمیگرده
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر