PlayStation Death Stranding

y062651_.png

بررسی بازی Death Stranding

Death Stranding یک بازی اکشن سوم شخص با تاکید بر ارتباطات ، توسط KOJIMA PRODUCTIONS توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment برای PS4 منتشر خواهد شد . این اولین بازی توسط Hideo Kojima می باشد که پس از انحلال Kojima Productions در سال 2015 به عنوان شرکت تابعه Konami و اصلاح آن به عنوان یک استودیوی مستقل در E3 2016 برای سونی اعلام شد .
هیدئو کوجیما اعلام کرد : DS از تعریف سنتی اکشن و نقش آفرینی که در بازیهای دیگر قابل مشاهده است پا را فراتر خواهد گذاشت ، " با Death Stranding می خواهم گام بعدی ، آینده بازی را طوری با گیم پلی و داستان سرایی شکل دهم که فراتر از فرمت های این ژانر است " ، این موضوع ثابت می کند Death Stranding قطعا عنوانی جاه طلبانه است و مانند هر چیزی که توسط کوجیما خلق شده ، قبلا انجام نشده است . همچنین در نمایشگاه TGS 2016 اعلام شد DS یک بازی جهان باز با عناصر آنلاین خواهد بود .

Kojima Productions در حال کار با Guerilla Games در زمینه توسعه Death Stranding است ، بازی از موتور بسیار قدرتمند DECIMA بهره میبرد ، همه چیزهایی که ما تاکنون در تریلر دیده ایم ، مستقیم بر روی PS4 PRO اجرا شده است .
f449175_.png
داستان بازی در آینده‌‌ای جریان دارد که اتفاقی هولناک کشور آمریکا را به بخش‌های مختلف تقسیم کرده ، در بخشی از تریلر نقشه‌ای را می‌بینیم که ظاهراً آمریکا را پس از تجزیه نشان می‌دهد . در بالای نقشه نیز کلمه ی Bridges دیده می‌شود که احتمالاً به جایی اشاره داشته که سم برای آن کار می‌کند .
در اوایل تریلر می‌بینیم که رئیس جمهور آمریکا وضعیت سلامتی خوبی ندارد و روی تختی مخصوص بیماران در داخل اتاق دراز کشیده است. او از سم می‌خواهد که به آن‌ها برای بازسازی آمریکا کند . این اتفاق یا خاطره ای از گذشته بوده یا یکی از اولین اتفاقاتی خواهد بود که پس از شروع بازی شاهدش هستیم .
سم به طور حتم تنها آدم مهمیه که در کاخ سفید ، به او برای نجات بشر نیاز مبرم دارند ، در بخشی از تریلر می‌بینیم که یک پلاک را در دست گرفته و چندین سکانس جنگی عجیب و زیبا نیز وجود دارد . دیگر نکته مهم تریلر، اشاره به شهری با نام اج نات بود که احتمالاً یکی از مکان‌های بسیار مهم در آینده ی آخرالزمانی Death Stranding محسوب می‌شود .
یک گروه تروریستی با نام هومو دیمن وجود دارد ، که ظاهراً شخصیت‌های منفی که تاکنون با آن‌ها دیدار داشتیم ، از اعضای آن بوده‌اند ، دیگر دشمن سم در طول داستان ، هیولاهای نامرئی با نام بی تی ها هستند که اطلاعات چندانی از آن‌ها نداریم . تنها چیزی که می‌دانیم این است که باعث بارش باران مرگباری می شوند .
در تریلر سم با اتصال کودک به خود ، طی فرآیند ناخوشایندی ، بنظر میتواند با بعد دیگر اتصال پیدا کند .

m672811_.png
شخصی‌سازی بخشی مهم از گیم‌پلی Death Stranding خواهد بود ، مسیریابی در محیط‌ها بخش عمده‌ای از تجربه بازی را شامل می‌شود و بازیکن می‌تواند از آیتم‌های مختلفی مانند نردبان ، قلاب برای صخره نوردی و تبر یخ نوردی استفاده کند ، همچنین به نظر می‌رسد بازیکن در مسیریابی آزادی عمل داشته و می‌تواند برای عبور از موانع سر راه ، به دلخواه از گزینه‌های مختلف استفاده کند . برای مسیرهای طولانی ، میتوان از وسایل نقلیه برای طی کردن مسیرها استفاده نمود .
در تریلر سم از یک نوع موتور پیشرفته با نورهای درخشان آبی استفاده می کند ، وسایل نقلیه دیگری نیز در تریلر مشاهده شد ، سم احتمالاً می‌تواند از انواع وسیله‌ها برای تسریع در حرکت استفاده کند .

مبارزات بازی کمی دور از انتظار و مقداری عجیب بود ، بنظر بهترین گزینه بازیکن در هنگام مواجهه با نیروهای دشمن فرار کردن است و برای شرایط خاص نیز تعدادی مکانیزم مبارزه تن به تن در نظر گرفته شده است . همچنین در یکی از صحنه‌های مبارزه ، سم از یک کیف دستی به عنوان سلاح خود استفاده کرد . با توجه به این موضوع ، احتمالاً بازیکن می‌تواند با تعامل با محیط و استفاده از آیتم‌های مختلف برای صدمه زدن به دشمنان خود بهره ببرد .

لیست سلاح‌های بازیکن در بخشی از تریلر شامل اسلحه گرم می‌شد ، حتی برای مدت کوتاهی نیز شاهد تیراندازی بودیم . به نظر نمی‌رسد که درگیری‌های مسلحانه اهمیت بالایی در بازی داشته باشد و احتمالاً در برخی از مراحل بازیکن مجبور به استفاده از سلاح‌های گرم خواهد شد . اگر هم اجباری در کار نباشد ، استفاده از اسلحه احتمالاً برای موارد بسیار خاص در نظر گرفته شده است .

سیستم ردیابی که در تریلر شاهدش بودیم ، می‌تواند با ارسال نوعی موج سونار ، تصویری از آیتم‌ها و به طور کلی اشیا ارزشمند قرار گرفته در محیط اطراف را نشان دهد . دیگر ویژگی سیستم ردیابی ، نشان دادن ردپای یک نوع موجود شکارچی و نامرئی بود که با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شد .

در بخش‌هایی از تریلر کوله پشتی سم صداهایی تولید می‌کرد ، ظاهراً این صداها برای یک نوع سیستم هشدار دهنده بود که لباس سم به آن‌ مجهز است .

سونی پس از انتشار تریلر تایید کرد این بازی دارای حالت آنلاین Travelers خواهد بود که به بازیکن اجازه می‌دهد تا مسیرهای طی شده ، تجهیزات و مناطق امن خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ، در بازی چیزی به نام «مرگ» وجود ندارد و پس از دست دادن جان خود تنها باید برای بازگشت از آن طرف (Other Side) تلاش کنید .

دستبندهای سم به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4

نسخه های مختلف بازی

تمامی آیتم‌های پیش خرید ، با پیشرفت‌های بازیکن در طول بازی در دسترس هستند .

g919890_.jpg

d073241_.jpg

w4981_.jpg

73hy_placeholder23.png

تریلر سوم :

wly3_main_04.png
تحلیل تریلر سوم :
اولین چیزی که ما در تریلر میبینم یک پوشش گیاهیست که به سرعت در حال رشد و مرگ است ! ، نورمن که ما آن را در بازی به نام سم میشناسیم مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد ، انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
سم و دو مرد بی نام در یک حادثه ، زخمی بیدار میشوند ، بر روی شلوار سم نامی به چشم میخورد که ممکن است مربوط به یک سازمان یا نقش او باشد ، یا یک حامی ، آن دو نفر به عنوان گروه خلبانی "CORPSE DISPOSAL TEAM 6" شناخته می شوند که ممکن است توضیح دهد آنها چه کارهایی را با جسدی که جمجمه زرد دارد انجام می دهند . ما از تریلر قبل متوجه شدیم مدس رهبری تیمی از جنگجویان جنگ جهانی دوم رو بر عهده دارد ، کسی یا چیزی که قادر به جان بخشیدن بدن بی جان آنها می باشد . ولی هدف آنها هنوز مشخص نیست .

زمانی که مرد تلاش میکند همکارش را از زیر ماشین بیرون بکشد ، آنچه که میتوانیم از گیم پلی انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4 ، ماهیتی که تا الان شرح داده ام فقط قسمتی کوچک از یک راز بزرگتر است .

ایده ی موجودات نامریی بنظر ساده است ، در اینجا بجای بی حرکت ماندن ، خود را درگیر اتفاقات می کنند ، گودال نفت توسط یک شخصیت شناور کنترل می شود ، تلاش برای بدست آوردن شخصیت مجروح ، درحال حاضر ما میدانیم آنها می خواهند مردم زنده بمانند ، پس از مرگ ، شخصیت را رها می کنند .
در این مرحله تریلر شکل کلاسیک مرموز به خود میگیرد ،
حرکات دست و اشاره ای که آن شخص مرموز انجام میدهد با حرکات مدس در تریلر اول یکسان است ، لباس او بسیار شبیه به Chico در MGSV مییاشد . و بنظر می آید او نسخه ی پیشرفته تر روبات را در اختیار دارد .

زمانی که موجودات برای مقابله می آیند ، میبینیم که او نوزاد را به سم منتقل میکند ، و به او میفهماند قبل از تلاش برای کشتن خود ، آن را اجرا کند ! ، در مورد این صحنه یک چیز جلبه توجه میکند ، همه چیز جز سم در هوا شناور است ! . در اوج تریلر ، با موجودی عظیم مانند مارینت ، سم مواجه میشود ، که سیم یا طنابهایی از او آویزانه ، پس از انفجار بنظر می آید سم به سوی دیگری هدایت میشود ، اینجاست که ایده ی جنگ هسته ای ، با فاجعه ی از هم گسیخته شدن واقعیتهای ما شکل میگیرد ، و در بسیاری از داستانها محبوبیت دارد .

در زیر آب ما یک خالکوبی بر روی دست راست سم میبینیم که بنظر نماد شیطان است ، علامتی به صورت مختصر در قفسه سینه ظاهر و ناپدید می شود ، در اطراف او همه چیز تغییر میکند ، همه چیز آهسته شناور می شود ، موجودی غول پیکر نمایان ، و تمام ماهیها به سمت بالا می روند .
در داخل سم دوم ! ما تنها یک کودک میبینیم ، بخش C اول تیزر به این معنی است که آنچه در اینجا مشاهده می کنیم قبل از اینکه کودک در نهایت از او خارج شود اتفاق می افتد .
یکی از نظریه های محبوب ، نشان می دهد نوزادان کلون ، صاحبان آنها هستند ! که می توانند مکانیک مرگ و تولد را از کلون خود بازیابی کنند .

مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con امسال با IGN ژاپن مصاحبه داشت و نشان داد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند.

مدس گفت: "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

پس از دنباله زیر آب ، سم بر روی سطح بیدار میشود ، و سرانجام آن دسته از tardigrades ی که قبلا دیدیم را مشاهده خواهیم کرد ، این فقط یک رویا نیست .

و آن 5 شخصیت مرموز از جنگجویان اتمی ..

تحلیل و بررسی ویدئوی چهارم

زیرنویس فارسی تریلر ششم

zj0j_main_09.png

gjz4_main_07.png

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
چپتر ۴ رو تموم کردم و باید بگم این بازی یکی از عجیب غریب ترین تخیلاتی داره که درونش جریان داره.من فکر میکنم کوجیما خواب که میدیده این خوابهاشو یادداشت میکرده یاهم چیزی میزنه که اینچیزها میاد تو ذهنش، نمیدونم! وگرنه بعیده ادمیزاد تو حالت نرمال فکرش به اینجاها برسه.معلق بودن نهنگ در هوا وسط جنگ جهانی ، مردی که از دون مایع غلیط سیاه میاد بیرون و سربازهایی که با بند ناف بهش وصلن! تویی که با بچه ای در محفظه چسبیده به شکم باید موقعیت اونها رو پیدا کنی، خب اینا چجوری به ذهنت رسید مرد!
یه نکته ی دیگه اینکه واقعا موسیقی های بازی شاهکارن و از طرفی موقعی که پخش میشه و معمولا بکگراند گیم پلی هم هست حس خوبی به ادم میده اما واقعا جای یک اهنگ خیلی خالیه، خیلی! و اونهم اهنگ قوزک پا فریدون فروغیه :D
dornamusic.com/p36212

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستان در لوکشین هایی که B.T ها و Catcherها واسه خودشون جولان میدن ، بعد از برقرار شدن اتصال بازم حضور دارند یا نه؟

همیشه هستن، البته بعضی جاها ممکنه زمانی که رد میشی هوا صاف باشه اما بیشتر جاها بارون در اکثر زمان ها در حال بارشه و BT ها هستن.

میتونی از طریق نقشه (R3) آب و هوارو چک کنی و ببینی تو مسیرت کی بارون میاد (اگه قابلیتش برات قابل استفاده شده) و اگه دیدی به زودی بارون قطع میشه از Timefall Shelter استفاده کنی که ده دقیقه ده دقیقه زمان رو به جلو میبره.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من یه سری محموله و کارگو که پیریمیوم هم بودن رو داشتم میبردم به مقصد و تقریبا مسیر طولانی رو با ماشین و پیاده طی کرده بودم، خیلی هم آروم و محتاطانه حرکت میکردم و همش در حال اسپری زدن به کارگوها بودم.

آخرای مسیر (با موتور) میخاستم از یه جای باریک رد بشم و میدونستمم خیلی خطرناکه، خلاصه قصد کردم که رد بشم و.. ادامشو خودتون ببینید.‌ :D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
من یه سری محموله و کارگو که پیریمیوم هم بودن رو داشتم میبردم به مقصد و تقریبا مسیر طولانی رو با ماشین و پیاده طی کرده بودم، خیلی هم آروم و محتاطانه حرکت میکردم و همش در حال اسپری زدن به کارگوها بودم.

آخرای مسیر (با موتور) میخاستم از یه جای باریک رد بشم و میدونستمم خیلی خطرناکه، خلاصه قصد کردم که رد بشم و.. ادامشو خودتون ببینید.‌ :D

من دارم به قهقرا میرم فقط بذارید بررررررم من :)) . جالب بود نمیدونستم مکان برفی هم داره

• Like
Reactions: Boss

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
Order 45 که پیتزا دیلیوری بود رو انجام دادم تو 50 دقیقه بدون دمیج به دو تا پیتزا و شامپیان بهم گرید B داد :|
از ته مپ پیاده اومدم سرش پوستم کنده شد.
برای گرفتن گرید S انگار باید تند تر رسید به مقصد که اونم باید قبلش پایگاه ها مولها دم Time Fall Farm رو پاکسازی کرد که دیگه حسش نیست از اول برم:D
این مراحلی که باید پای پیاده رفت کلا خیلی ستمن. این Speed Skeleton هم کمک خاصی نمیکنه هر چی L3 میزنم. هر جا زمین هموار باشه میدوه ولی بازم واقعا ستمن اینجور مراحل:|
آقا یه سوال دیگه: این ماشین وانت ها از کی باز میشن؟ همه ش باید از کمپ مولها بدزدم. یکیشونو الان بلند کردم برای یه ساید میشن خاک از Waystation North of Mountain Knot City (اونجایی که یکیشون زخمی شده بود خون باید میبردیم) ببرم Time Fall Farm حدودا 12 بشکه کارگو بود 6 تا گذاشتم وانت پر شد :|
این مرحله رو چطوری باید رفت؟ ماشین بزرگتر از این وانتا هم هست؟ فکر نکنم تو یه بار بشه اینهمه بار رو برد حدود 900 کیلو میشد.
این جاده ها و اتوبانها هم نمیدونم داستانشون چطوریه، ساختن ما نمیبینیم؟ آخه اکثر جاها اتوبان نداره جز Lake Knot City به South of Lake Knot City.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
Order 45 که پیتزا دیلیوری بود رو انجام دادم تو 50 دقیقه بدون دمیج به دو تا پیتزا و شامپیان بهم گرید B داد :|
برای گرفتن گرید S انگار باید تند تر رسید به مقصد که اونم باید قبلش پایگاه ها مولها دم Time Fall Farm رو پاکسازی کرد که دیگه حسش نیست از اول برم:D
این مراحلی که باید پای پیاده رفت کلا خیلی ستمن. این Speed Skeleton هم کمک خاصی نمیکنه هر چی L3 میزنم. هر جا زمین هموار باشه میدوه ولی بازم واقعا ستمن اینجور مراحل:|
آقا یه سوال دیگه: این ماشین وانت ها از کی باز میشن؟ همه ش باید از کمپ مولها بدزدم. یکیشونو الان بلند کردم برای یه ساید میشن خاک از Waystation North of Mountain Knot City (اونجایی که یکیشون زخمی شده بود خون باید میبردیم) ببرم Time Fall Farm حدودا 12 بشکه کارگو بود 6 تا گذاشتم وانت پر شد :|
این مرحله رو چطوری باید رفت؟ ماشین بزرگتر از این وانتا هم هست؟ فکر نکنم تو یه بار بشه اینهمه بار رو برد حدود 900 کیلو میشد.
این جاده ها و اتوبانها هم نمیدونم داستانشون چطوریه، ساختن ما نمیبینیم؟ آخه اکثر جاها اتوبان نداره جز Lake Knot City به South of Lake Knot City.
اون مأموریت رو من با همون Speed Skeleton رفتم و فکر نکنم راه دیگه‌ای داشته باشه. نیازی به پاکسازی پایگاه‌ها هم نبود و کلاً هر وقت بهشون می‌رسیدم فقط فرار می‌کردم! :D فقط مشکل Speed Skeleton اینه که شارژش زود تموم میشه و باید سر راه یه سری شارژر پیدا کنی تا ردیف بشه و بعدش هم برسی به جاده‌های آسفالت که به نظر می‌رسه زیاد جاده‌سازی نکردی.
من خودم اولین کاری که بعد از گیر آوردن آهن و سرامیک و... می‌کردم جاده‌سازی بود، چون واقعاً جاده‌ها به درد می‌خورن از هر نظر. هم مسیر رو کوتاه می‌کنن و هم خیلی جاها دیگه دست دشمن به آدم نمی‌رسه و هم باعث نگهداری شارژ ماشین میشن. ولی نمی‌دونم اگه خودمون جاده نسازیم چقدر طول می‌کشه که بقیه بازیکن‌ها بسازن، چون من خودم همه‌ی جاده‌های بازی‌م رو ساختم و دیگه منتظر بقیه نموندم. :D
ماشین رو دقیق یادم نیست، ولی من زیاد طول نکشید که قابلیت ساخت ماشین‌ها رو پیدا کردم. اون وانت‌های دشمن که کلاً به درد نمی‌خورن و هم جای خیلی کمی دارن و هم زود شارژشون خالی میشه. ماشین‌هایی که خودمون تهیه می‌کنیم از هر نظر بهتر هستن و جای زیادی هم دارن، خیلی بیشتر از ۹۰۰ کیلو.
الآن یه سرچی کردم، مثل اینکه باید یه مأموریت مخصوص برای Junk Dealer انجام بدی تا بهت این قابلیت رو بده. سراغ این Junk Dealer رفتی؟ کلاً بعضی از ویژگی‌های بازی با انجام مأموریت‌های مختلف برای بعضی افراد باز میشن و مثلاً باید فلانی رو به ۳ ستاره برسونی تا بهت یه قابلیت خاصی بده.

• Like
Reactions: Cait Sith

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من بازی شروع کردم دقیقا همین مشکل داشتم بعدش راه حل پیدا کردم یکم که میری جلو میتونی بین بیس ها تاور بزنی با سیم سریع بری بیای اینجوری راحت میتونی همه S طلایی بگیری . :D
من یک بار کل کوهستان رفتم دیدم خسته میشم کل کوهستان دکل کشی کرده بودم از این بیس به اون بیس زیر 5 دقیقه میرسیدم حتی وقتی نمیتونستم راه برم انقدر بار گرفته بودم.:D

• Like
Reactions: Cait Sith

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
اون مأموریت رو من با همون Speed Skeleton رفتم و فکر نکنم راه دیگه‌ای داشته باشه. نیازی به پاکسازی پایگاه‌ها هم نبود و کلاً هر وقت بهشون می‌رسیدم فقط فرار می‌کردم! :D فقط مشکل Speed Skeleton اینه که شارژش زود تموم میشه و باید سر راه یه سری شارژر پیدا کنی تا ردیف بشه و بعدش هم برسی به جاده‌های آسفالت که به نظر می‌رسه زیاد جاده‌سازی نکردی.
من خودم اولین کاری که بعد از گیر آوردن آهن و سرامیک و... می‌کردم جاده‌سازی بود، چون واقعاً جاده‌ها به درد می‌خورن از هر نظر. هم مسیر رو کوتاه می‌کنن و هم خیلی جاها دیگه دست دشمن به آدم نمی‌رسه و هم باعث نگهداری شارژ ماشین میشن. ولی نمی‌دونم اگه خودمون جاده نسازیم چقدر طول می‌کشه که بقیه بازیکن‌ها بسازن، چون من خودم همه‌ی جاده‌های بازی‌م رو ساختم و دیگه منتظر بقیه نموندم. :D
ماشین رو دقیق یادم نیست، ولی من زیاد طول نکشید که قابلیت ساخت ماشین‌ها رو پیدا کردم. اون وانت‌های دشمن که کلاً به درد نمی‌خورن و هم جای خیلی کمی دارن و هم زود شارژشون خالی میشه. ماشین‌هایی که خودمون تهیه می‌کنیم از هر نظر بهتر هستن و جای زیادی هم دارن، خیلی بیشتر از ۹۰۰ کیلو.
الآن یه سرچی کردم، مثل اینکه باید یه مأموریت مخصوص برای Junk Dealer انجام بدی تا بهت این قابلیت رو بده. سراغ این Junk Dealer رفتی؟ کلاً بعضی از ویژگی‌های بازی با انجام مأموریت‌های مختلف برای بعضی افراد باز میشن و مثلاً باید فلانی رو به ۳ ستاره برسونی تا بهت یه قابلیت خاصی بده.

چه حالی میکنن اونایی که تو سرور تو بودن :)) کل جاده ها رو کامل کردی ؟ مرسی حوصله

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
من بازی شروع کردم دقیقا همین مشکل داشتم بعدش راه حل پیدا کردم یکم که میری جلو میتونی بین بیس ها تاور بزنی با سیم سریع بری بیای اینجوری راحت میتونی همه S طلایی بگیری . :D
من یک بار کل کوهستان رفتم دیدم خسته میشم کل کوهستان دکل کشی کرده بودم از این بیس به اون بیس زیر 5 دقیقه میرسیدم حتی وقتی نمیتونستم راه برم انقدر بار گرفته بودم.:D
اون زیپلاین‌ها عالی هستن! منم کل کوهستان رو یه راه‌آهن هوایی زدم و راحت از این ور میرم اون ور.
ولی اون ماموریت شامپاین اگه درست یادم باشه با زیپلاین عملی نیست و با ماشین و اینا هم نمیشه و فقط باید پیاده رفت! :D

چه حالی میکنن اونایی که تو سرور تو بودن :)) کل جاده ها رو کامل کردی ؟ مرسی حوصله
دیگه چه کنیم که ذوب شدیم در این بازی! احتمالا اون ۶۰۰،۷۰۰ هزارتا لایک به خاطر همین جاده‌ها بوده، چون برای بقیه چیزها در اون حد خبری از لایک نیست. :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اون زیپلاین‌ها عالی هستن! منم کل کوهستان رو یه راه‌آهن هوایی زدم و راحت از این ور میرم اون ور.
ولی اون ماموریت شامپاین اگه درست یادم باشه با زیپلاین عملی نیست و با ماشین و اینا هم نمیشه و فقط باید پیاده رفت! :D

من دیر شروع کردم به استفاده از زیپلاین‌ و حتی وسیله های جانبی بیشتر جاده ساز بودم تو بازی جاده تکمیل میکردم بازی حدودا تمام بود شروع کردم به زیپلاین‌ استفاده کردن بعدش همش S گرفتم الان میخوام بازی 100% کنم وقت نمیکنم بازی کنم الان یادم نمیاد ماموریتی به مشکل خورده بوده باشم برای استفاده از زیپلاین‌ احتمالا قبلا رفته بودم ماموریت شامپاین که ندیدم .

به هر حال دفعه دیگه که بخوام ماموریت های پریمیوم که دوباره برم انهای که S نگرفتم برای مدال طلای که داره مشخص میشه کدوم میشه رفت کدوم نمیشه رفت . :D

• Like
Reactions: Dinosaur

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
همه میگن چپتر ۳ بد بود و طولانی ولی برای من یکی از بهترین چپتر ها بود کلا مراحل اصلی رو ول کرده بودم، فقط راه میساختم و دلیوری های فرعی رو انجام میدادم.
اون دلیوری که میگی هم با speed skeleton چون همه بزرگراه های اون سمت رو تکمیل کرده بودم سریع انجام شد :D هم شارژش تموم نمیشه هم جاده صاف و راحت میدویی :D پیشنهاد میکنم ۲ تا floating carrier ببندی به خودت دل به کار بدی جاده ها رو درست کنی
(در مورد نحوه ساختن جاده:بازی بعضی جاده هارو با کمک بقیه تکمیل میکنه بعضی جاده های دیگه هم تا یه حدی متریال به اشتراک گذاشته میشه و بقیه رو خودت باید بیاری.
یعنی همه برای ساخت جاده باهم کار میکنن اینجوری نیست فقط یکی انجام بده مگر اینکه اون قسمت رو کانکت نکرده باشی و جاده رو بسازی)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
ساخت و ساز جاده و زیپ لاین از کی قابل دسترس میشه ؟
من چون خیلی موشکافانه و محتاطانه دارم بازی میکنم و در چپتر ۲ به سر میبرم .
ولی بازی چقدر حس ناامنی و تنهایی رو خوب به آدم القا میکنه

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
ساخت و ساز جاده و زیپ لاین از کی قابل دسترس میشه ؟
من چون خیلی موشکافانه و محتاطانه دارم بازی میکنم و در چپتر ۲ به سر میبرم .
ولی بازی چقدر حس ناامنی و تنهایی رو خوب به آدم القا میکنه
کلا از چپتر 3 میفتی تو جاده سازی و 4 زیپلاین جاده های بازی اینقدر زیاد که حالا حالاها مشغول بشی شدید اعتیاد اور دلت میخواد امریکا جاده بکشی

• Like
Reactions: king of north

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر