Death Stranding (اسپویل داستان بدون استفاده از تگ = بن)

پیش بینی متای بازی


  • مجموع رای دهنده‌ها
    316
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ゴースト オブ ツシマ
Gold User
Oct 1, 2009
3,135
18,723
Death Stranding یک بازی اکشن سوم شخص با تاکید بر ارتباطات ، توسط KOJIMA PRODUCTIONS توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment برای PS4 منتشر خواهد شد . این اولین بازی توسط Hideo Kojima می باشد که پس از انحلال Kojima Productions در سال 2015 به عنوان شرکت تابعه Konami و اصلاح آن به عنوان یک استودیوی مستقل در E3 2016 برای سونی اعلام شد .
هیدئو کوجیما اعلام کرد : DS از تعریف سنتی اکشن و نقش آفرینی که در بازیهای دیگر قابل مشاهده است پا را فراتر خواهد گذاشت ، " با Death Stranding می خواهم گام بعدی ، آینده بازی را طوری با گیم پلی و داستان سرایی شکل دهم که فراتر از فرمت های این ژانر است " ، این موضوع ثابت می کند Death Stranding قطعا عنوانی جاه طلبانه است و مانند هر چیزی که توسط کوجیما خلق شده ، قبلا انجام نشده است . همچنین در نمایشگاه TGS 2016 اعلام شد DS یک بازی جهان باز با عناصر آنلاین خواهد بود .

Kojima Productions در حال کار با Guerilla Games در زمینه توسعه Death Stranding است ، بازی از موتور بسیار قدرتمند DECIMA بهره میبرد ، همه چیزهایی که ما تاکنون در تریلر دیده ایم ، مستقیم بر روی PS4 PRO اجرا شده است .
داستان بازی در آینده‌‌ای جریان دارد که اتفاقی هولناک کشور آمریکا را به بخش‌های مختلف تقسیم کرده ، در بخشی از تریلر نقشه‌ای را می‌بینیم که ظاهراً آمریکا را پس از تجزیه نشان می‌دهد . در بالای نقشه نیز کلمه ی Bridges دیده می‌شود که احتمالاً به جایی اشاره داشته که سم برای آن کار می‌کند .
در اوایل تریلر می‌بینیم که رئیس جمهور آمریکا وضعیت سلامتی خوبی ندارد و روی تختی مخصوص بیماران در داخل اتاق دراز کشیده است. او از سم می‌خواهد که به آن‌ها برای بازسازی آمریکا کند . این اتفاق یا خاطره ای از گذشته بوده یا یکی از اولین اتفاقاتی خواهد بود که پس از شروع بازی شاهدش هستیم .
سم به طور حتم تنها آدم مهمیه که در کاخ سفید ، به او برای نجات بشر نیاز مبرم دارند ، در بخشی از تریلر می‌بینیم که یک پلاک را در دست گرفته و چندین سکانس جنگی عجیب و زیبا نیز وجود دارد . دیگر نکته مهم تریلر، اشاره به شهری با نام اج نات بود که احتمالاً یکی از مکان‌های بسیار مهم در آینده ی آخرالزمانی Death Stranding محسوب می‌شود .
یک گروه تروریستی با نام هومو دیمن وجود دارد ، که ظاهراً شخصیت‌های منفی که تاکنون با آن‌ها دیدار داشتیم ، از اعضای آن بوده‌اند ، دیگر دشمن سم در طول داستان ، هیولاهای نامرئی با نام بی تی ها هستند که اطلاعات چندانی از آن‌ها نداریم . تنها چیزی که می‌دانیم این است که باعث بارش باران مرگباری می شوند .
در تریلر سم با اتصال کودک به خود ، طی فرآیند ناخوشایندی ، بنظر میتواند با بعد دیگر اتصال پیدا کند .

شخصی‌سازی بخشی مهم از گیم‌پلی Death Stranding خواهد بود ، مسیریابی در محیط‌ها بخش عمده‌ای از تجربه بازی را شامل می‌شود و بازیکن می‌تواند از آیتم‌های مختلفی مانند نردبان ، قلاب برای صخره نوردی و تبر یخ نوردی استفاده کند ، همچنین به نظر می‌رسد بازیکن در مسیریابی آزادی عمل داشته و می‌تواند برای عبور از موانع سر راه ، به دلخواه از گزینه‌های مختلف استفاده کند . برای مسیرهای طولانی ، میتوان از وسایل نقلیه برای طی کردن مسیرها استفاده نمود .
در تریلر سم از یک نوع موتور پیشرفته با نورهای درخشان آبی استفاده می کند ، وسایل نقلیه دیگری نیز در تریلر مشاهده شد ، سم احتمالاً می‌تواند از انواع وسیله‌ها برای تسریع در حرکت استفاده کند .

مبارزات بازی کمی دور از انتظار و مقداری عجیب بود ، بنظر بهترین گزینه بازیکن در هنگام مواجهه با نیروهای دشمن فرار کردن است و برای شرایط خاص نیز تعدادی مکانیزم مبارزه تن به تن در نظر گرفته شده است . همچنین در یکی از صحنه‌های مبارزه ، سم از یک کیف دستی به عنوان سلاح خود استفاده کرد . با توجه به این موضوع ، احتمالاً بازیکن می‌تواند با تعامل با محیط و استفاده از آیتم‌های مختلف برای صدمه زدن به دشمنان خود بهره ببرد .

لیست سلاح‌های بازیکن در بخشی از تریلر شامل اسلحه گرم می‌شد ، حتی برای مدت کوتاهی نیز شاهد تیراندازی بودیم . به نظر نمی‌رسد که درگیری‌های مسلحانه اهمیت بالایی در بازی داشته باشد و احتمالاً در برخی از مراحل بازیکن مجبور به استفاده از سلاح‌های گرم خواهد شد . اگر هم اجباری در کار نباشد ، استفاده از اسلحه احتمالاً برای موارد بسیار خاص در نظر گرفته شده است .

سیستم ردیابی که در تریلر شاهدش بودیم ، می‌تواند با ارسال نوعی موج سونار ، تصویری از آیتم‌ها و به طور کلی اشیا ارزشمند قرار گرفته در محیط اطراف را نشان دهد . دیگر ویژگی سیستم ردیابی ، نشان دادن ردپای یک نوع موجود شکارچی و نامرئی بود که با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شد .

در بخش‌هایی از تریلر کوله پشتی سم صداهایی تولید می‌کرد ، ظاهراً این صداها برای یک نوع سیستم هشدار دهنده بود که لباس سم به آن‌ مجهز است .

سونی پس از انتشار تریلر تایید کرد این بازی دارای حالت آنلاین Travelers خواهد بود که به بازیکن اجازه می‌دهد تا مسیرهای طی شده ، تجهیزات و مناطق امن خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ، در بازی چیزی به نام «مرگ» وجود ندارد و پس از دست دادن جان خود تنها باید برای بازگشت از آن طرف (Other Side) تلاش کنید .

دستبندهای سم به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4

نسخه های مختلف بازی

تمامی آیتم‌های پیش خرید ، با پیشرفت‌های بازیکن در طول بازی در دسترس هستند .


تریلر سوم :

تحلیل تریلر سوم :
اولین چیزی که ما در تریلر میبینم یک پوشش گیاهیست که به سرعت در حال رشد و مرگ است ! ، نورمن که ما آن را در بازی به نام سم میشناسیم مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد ، انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
سم و دو مرد بی نام در یک حادثه ، زخمی بیدار میشوند ، بر روی شلوار سم نامی به چشم میخورد که ممکن است مربوط به یک سازمان یا نقش او باشد ، یا یک حامی ، آن دو نفر به عنوان گروه خلبانی "CORPSE DISPOSAL TEAM 6" شناخته می شوند که ممکن است توضیح دهد آنها چه کارهایی را با جسدی که جمجمه زرد دارد انجام می دهند . ما از تریلر قبل متوجه شدیم مدس رهبری تیمی از جنگجویان جنگ جهانی دوم رو بر عهده دارد ، کسی یا چیزی که قادر به جان بخشیدن بدن بی جان آنها می باشد . ولی هدف آنها هنوز مشخص نیست .


زمانی که مرد تلاش میکند همکارش را از زیر ماشین بیرون بکشد ، آنچه که میتوانیم از گیم پلی انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4 ، ماهیتی که تا الان شرح داده ام فقط قسمتی کوچک از یک راز بزرگتر است .


ایده ی موجودات نامریی بنظر ساده است ، در اینجا بجای بی حرکت ماندن ، خود را درگیر اتفاقات می کنند ، گودال نفت توسط یک شخصیت شناور کنترل می شود ، تلاش برای بدست آوردن شخصیت مجروح ، درحال حاضر ما میدانیم آنها می خواهند مردم زنده بمانند ، پس از مرگ ، شخصیت را رها می کنند .
در این مرحله تریلر شکل کلاسیک مرموز به خود میگیرد ،
حرکات دست و اشاره ای که آن شخص مرموز انجام میدهد با حرکات مدس در تریلر اول یکسان است ، لباس او بسیار شبیه به Chico در MGSV مییاشد . و بنظر می آید او نسخه ی پیشرفته تر روبات را در اختیار دارد .


زمانی که موجودات برای مقابله می آیند ، میبینیم که او نوزاد را به سم منتقل میکند ، و به او میفهماند قبل از تلاش برای کشتن خود ، آن را اجرا کند ! ، در مورد این صحنه یک چیز جلبه توجه میکند ، همه چیز جز سم در هوا شناور است ! . در اوج تریلر ، با موجودی عظیم مانند مارینت ، سم مواجه میشود ، که سیم یا طنابهایی از او آویزانه ، پس از انفجار بنظر می آید سم به سوی دیگری هدایت میشود ، اینجاست که ایده ی جنگ هسته ای ، با فاجعه ی از هم گسیخته شدن واقعیتهای ما شکل میگیرد ، و در بسیاری از داستانها محبوبیت دارد .

در زیر آب ما یک خالکوبی بر روی دست راست سم میبینیم که بنظر نماد شیطان است ، علامتی به صورت مختصر در قفسه سینه ظاهر و ناپدید می شود ، در اطراف او همه چیز تغییر میکند ، همه چیز آهسته شناور می شود ، موجودی غول پیکر نمایان ، و تمام ماهیها به سمت بالا می روند .
در داخل سم دوم ! ما تنها یک کودک میبینیم ، بخش C اول تیزر به این معنی است که آنچه در اینجا مشاهده می کنیم قبل از اینکه کودک در نهایت از او خارج شود اتفاق می افتد .
یکی از نظریه های محبوب ، نشان می دهد نوزادان کلون ، صاحبان آنها هستند ! که می توانند مکانیک مرگ و تولد را از کلون خود بازیابی کنند .


مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con امسال با IGN ژاپن مصاحبه داشت و نشان داد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند.

مدس گفت: "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

پس از دنباله زیر آب ، سم بر روی سطح بیدار میشود ، و سرانجام آن دسته از tardigrades ی که قبلا دیدیم را مشاهده خواهیم کرد ، این فقط یک رویا نیست .

و آن 5 شخصیت مرموز از جنگجویان اتمی ..

تحلیل و بررسی ویدئوی چهارم


زیرنویس فارسی تریلر ششم


 
آخرین ویرایش:

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
635
524
نام
JoE
122906

قبلا هم گفتم انگار این بازی کلا برای من ساخته شده. فکر کنم نزدیک ۳۰ ۴۰ ساعت بازی کردم تا الان و تازه اپیزود ۳ رو تموم کردم بیشترین تایمی که گذاشتم برای درست کردن highway بود وقتی تکمیلش کردیم و لایک ها سرازیر میشد خیلی حس خوبی داشت. کلا بازی کاری کرده بیشتر از اینکه به خودم فکر کنم به فکر بقیه باشم :D
 

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
1,633
1,493
نام
davood
باید به تمام باربرهای که تو هیمالیا کار میکنن یه نسخه بدن کلی حال میکنن خوبی بازی اینه هر ایتم که ازاد میکنه براش توضیح کامل داره اروم که پیش میری کل مکانیزم یاد میگیری مثل ساخت پل جاده
 

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
544
754
دوستان یه سوال راجه به شارژ موتور
اولین موتوری که پیدا کردم سارژ نداره اون چمدونها که میشه ازش یه واچ تاور و جعبه پست ساخت یه آپشنش شارژره ولی مال من وقتی میخوام ایجادش کنم دوتا حالت بیشتر نداره یکی جعبه پست باکس یکی هم واچ تاور دیگه اون شارژر و اینا توش نیست ! از کجا بیاد بگیرم اونا رو‌؟
 

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
314
464
نام
مهران
دوستان خواستم بگم در یک‌ کلمه که این بازی نیست بلکه یه تجربه ناب از قرار گرفتن تو فضاییه که باهاش جوینت میشی مثل یه جادو که فقط اونهایی که تو معرضش قرار میگیرن متوجه میشن از بیرون اصلا قابل لمس نیست !!!
زمانی که من میخوندم که مثلا یه بازیکن برای شما یه نردبان گذاشته پیش خودم میگفتم که چی حالا !!! ولی وقتی تو متن فضای گیم هستی و با اون موزیک خاص و واقعیت تصویر خودت رو توی اون کوهستان تنها ی تنها حس میکنی وجود یه وسیله که میدونی یه نفر برای استفاده تو گذاشته حس فوقالعاده ای به انسان میده ،،
من تو دیوار یه آگهی دیدم که یه نفر گذاشته بود این بازی رو بفروشه ! بعد نوشته بود ۲ ساعت بیشتر بازی نشده !! و با کال آف دیوتی عوض میکنم ،، واقعا متوجه شدم بعضی از دوستان شاید هیچوقت نتونن ارتباط برقرار کنن و همون داستان یه اسلحه به من بده با یه سری هدف بکشم و برم جلو براشون خوشایند تره ....
تبریک می‌گم و خیلی خوشحالم هم بابت اینکه ارتباط گرفتید و لذت بردید و هم اینکه روز به روز به تعداد دوستانی که بازی رو فهمیدند و دارند لذت می برند افزوده می شه چون اولا دلم نمی خواد این بازی مورد بی مهری قرار بگیره چراکه اگر این بازی مورد بی مهری قرار بگیره یعنی نوآوری و هنر در صنعت گیم مورد بی مهری قرار گرفته یعنی چیزهایی که صنعت گیم این روزها بهش خیلی نیاز داره خصوصا نوآوری و ریسک. دوما امثال شما دوستانی که با دید منفی وارد بازی می شید (حالا بخاطر جو رسانه یا هیتربازی بعضی دوستان که بازی ندارن بکنن و صبح تا شب اینجا تاپیک رو رصد می کنن تا یه نکته گیر بیارن بازی رو بکوبن یا ترول کنن) و بعد ارتباط می‌گیرد و لذت می برید مثال نقضی هستید بر این ادعای هیترها که میگن "که افرادی که از بازی لذت می‌برند دارند به زور لذت می برند تا استاد کوجیماشون ضایع نشه!!!!"

بازی اگر کسی رو بگیره مثل سیاهچال عمل می کنه، مصادقش من و شما و خیلی از دوستانی هستیم که صبح تا شب non stop پای بازی می نشینیم و این بنظرم هم بخاطر تازگی شدید و لذت بخش بودن گیم پلی هست و هم بخاطر اعتیاد به بخش آنلاین بازی هم بخاطر کشش داستانی و صادقانه بگم هیچ بازی تا به امروز نتونسته بود منو از کار و زندگی بیاندازه جز DS.

هرکسی حق داره از هربازی لذت ببره چه فرونتی چه کالاف یا ... چون علاقه که دست خود آدم که نیست ولی اینکه این آدم که تابحال بازی پیچیده تر و عمیق تر از کالاف بازی نکرده بیاد راجع به یه بازی پیچیده و عمیقی مثل دث استرندینگ نظر بده و بانظرش بکوبدش یا بدتر از اون ترول کنه، اینو از هر طرف نگاش کنید قشنگ و منصفانه نیست.

یه سری به GOW 2018 بزن
گیریم که GOW پر از کوهستان های رنگارنگ مثل DS هست و گیریم که کریتوس در دل کوهستان نعره می کشه:

آیا تو بازی GOW دکمه ای برای فریاد زدن در کوهستان تعبیه شده؟ خیر

آیا پس از نعره کریتوس، باقی کریتوس ها در جهان موازی جواب نعره شمارو می دهند؟ خیر

#عاقلانه_تر_هیت_بورزیم

در روز عرضه بازی رو ۲ ساعت پلی دادم حال نکردم ردش کردم فروختم. با کارهای استاد اعضم hideo kojima ازgear metal های اول بگیر تا این حال نکردم کلا بگم
1) اعظم


2) خیلی ممنون، کم کم داشتیم نگران می شدیم که نکنه شما از یکی از بازی های کوجیما خوشتون اومده باشه.
 
آخرین ویرایش:

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
314
464
نام
مهران
دوستان یه سوال راجه به شارژ موتور
اولین موتوری که پیدا کردم سارژ نداره اون چمدونها که میشه ازش یه واچ تاور و جعبه پست ساخت یه آپشنش شارژره ولی مال من وقتی میخوام ایجادش کنم دوتا حالت بیشتر نداره یکی جعبه پست باکس یکی هم واچ تاور دیگه اون شارژر و اینا توش نیست ! از کجا بیاد بگیرم اونا رو‌؟
اون حالت PCC اسمش هست Generator که شما فکر می کنم یه کوچولوی دیگه ماموریت اصلی برید براتون باز می شه و می تونید کنار موتور (طوری که موتور تو دایره آبی قرار بگیره) نصبش کنید تا موتور شارژ شه.
 

killzone1988

کاربر سایت
Feb 21, 2013
264
498
نام
Alireza
دوستان یه سوال راجه به شارژ موتور
اولین موتوری که پیدا کردم سارژ نداره اون چمدونها که میشه ازش یه واچ تاور و جعبه پست ساخت یه آپشنش شارژره ولی مال من وقتی میخوام ایجادش کنم دوتا حالت بیشتر نداره یکی جعبه پست باکس یکی هم واچ تاور دیگه اون شارژر و اینا توش نیست ! از کجا بیاد بگیرم اونا رو‌؟
آیا ماموریت رفتن به مزرعه بادی را برای راه اندازی ژنراتور ؟
 
  • Like
Reactions: mojahed25

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,811
1,873
نام
فرشاد
باو کم هیتر بازی در بیارین تو رو خدا ! هر کی حال نمیکنه خب سلیقشه بره بازی مورد نظر خودشو بخره بازی کنه دیگه این چه کاریه که هی به بازی میتوپین، سبک این بازی اینه و هر کسی نمیتونه ازش خوشش بیاد .

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk
 

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
125
216
باو کم هیتر بازی در بیارین تو رو خدا ! هر کی حال نمیکنه خب سلیقشه بره بازی مورد نظر خودشو بخره بازی کنه دیگه این چه کاریه که هی به بازی میتوپین، سبک این بازی اینه و هر کسی نمیتونه ازش خوشش بیاد .

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk
هر کسی حق داره نظرشو بگه این دیگه ابتدایی ترین اصل آزادی بیان.یکی حق داره بگه من کلا بدم اومد از بازی ایرادش چیه؟ این جا تاپیک تمجید و تعریف از بازیه؟ دیگه یه مساعلی افراطی نکنیم
 
  • Like
Reactions: tpouria

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,476
1,422
یه سوال دارم در باره گیم‌پلی بازی میزارم اسپویل
من یه مشکلی‌‌ دارم سر‌ مسیریابی باید از اون خط آبیا بریم به کمپ‌های دیگه؟چون وقتی مارک میکنم اون لوکیشن رو یه مسیر پرت مسقتیم میزنه اصلا هیچجوره‌ نمیشه رفت اعصابمو خورد میکنه اصن نمیدونم از چه مسیری از این ور مپ برم‌ اونور
بعد این دایره‌ زردا چیه دشمن اونجاست؟من یکی‌ دوبار فرار کردم‌ از دستشون چجوری رد شیم از اینا
 

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
8,207
19,844
نام
مازیار
یعنی لذت میبرم، از ری اکشن ها که قشنگ میشه بعد ها ازش به نیکی یاد کرد :D، یعنی بیای تو این تاپیک بگی اکوی صدا تو گاد هم بوده، باید انتظار پاره پوره شدن بخشی از پوششت رو داشته باشی!!! اصلا صنعت گیم و تمام ژانر و ساب ژانر ها ایده ها و ابتکاراتش، متعلق به حضرت استاد :-j
 
  • Like
Reactions: vayne solidor

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
314
464
نام
مهران
یعنی لذت میبرم، از ری اکشن ها که قشنگ میشه بعد ها ازش به نیکی یاد کرد :D، یعنی بیای تو این تاپیک بگی اکوی صدا تو گاد هم بوده، باید انتظار پاره پوره شدن بخشی از پوششت رو داشته باشی!!! اصلا صنعت گیم و تمام ژانر و ساب ژانر ها ایده ها و ابتکاراتش، متعلق به حضرت استاد :-j
اینکه مظلوم نمایی هست و فقط کسی گول این مظلوم نمایی رو می‌خوره که ندونه اینجا چه خبره، متاسفانه جوی هست که هیترها مدام می‌خوان اثبات کنند که تمام عناصر گیم پلی که تو دث استرندینگ هست قبلا جای دیگه بوده و بازی فاقد نوآوری هست، یک مثال تو این زمینه بخش asynchronous بازی هست که میگن "اینکه ارزشی نداره چون قبلا توی DarkSouls" هم بوده یا مثلا بخش بقا و ساخت و ساز رو میگن قبلا تو بازی viking simulator بوده یا بخش آنلاین از روی no man sky اسکی رفته و...

طرف اومده میگه از اون قسمت بازی که تو کوهستان فریاد زدم و صدام اکو شد خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم و همچین تجربه ای رو تو هیچ بازی نداشتم!(نوآوری) که بعد شما اومدی میگی نه این اکو تو GOW هم بوده و زیادی تحت تاثیر قرار نگیر! که من اومدم گفتم خیر بدلایلی که آوردم ما همچین تجربه ای رو در GOW نداشتیم.

لپ کلام اینکه اگر فرد عادی این حرفی که شما زدی رو رو میزد مشکلی نبود، اما من تمام هیترهای بازیسنترو حتی از قبل از انتشار نمرات دث استرندینگ رصد کردم و می‌شناسم.

اما در جواب "حضرت استاد" کلامتون، اولا این قسمت کنایه آمیز صحبتتون هم باز دوباره ثابت کرد که هیتر هستید و قصدتون از حضور تو این تاپیک فقط کوبیدن بازی و تمسخر کوجی فن هاست دوما شما یاد گرفتید که هرکس داشت به حق از بازی دفاع میکرد رو با سلاح "تو یه فن افراطی و کوجیما پرست هستی" از میدان به در کنید که این درست نیست و منم نه هیچ وقت از لفظ استاد برای این کارگردان و نه هیچ کارگردان دیگه ای استفاده کردم و نه میکنم و هرجایی هم که از این بازی یا هر بازی مظلوم دیگه ای دفاع کردم با دلیل و منطقی دفاع کردم پس فن نیستم و فن بازی درنیاوردم.

هر کسی حق داره نظرشو بگه این دیگه ابتدایی ترین اصل آزادی بیان.یکی حق داره بگه من کلا بدم اومد از بازی ایرادش چیه؟ این جا تاپیک تمجید و تعریف از بازیه؟ دیگه یه مساعلی افراطی نکنیم
منظور ایشون فقط هیترها بودند، شما مگه هیتر هستید که به خودتون گرفتید؟

اینجا تاپیک تعریف و تمجید نیست و همینجا خیلی ها بودند که گفتند خوشمون نیومده و دراپ کردند و رفتند و علاقمندان بازی هم کاریشون نداشتند.

اما وقتی کسی که حتی 2 ساعت هم بازی رو نرفته و هیچی از مکانیزم و سیستم بازی نمی دونه و یه چیزی تو یوتیوب دیده و یه چیزی از بقیه شنیده و میاد روی هوا نظر میده و راجع به بازی فکت صادر می کنه که بازی همش کات سینه و گیم پلی همش راه رفته و ... اینا اسمش هیت ورزی هست تا یک نظر سالم و بی طرفانه.

این نظرات ناسالم و غرض ورزانه باعث گمراهی بقیه افرادی میشه که در خرید یا تجربه بازی مردد هستند.
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟