Dead Space به صورت رایگان بر روی origin تا تاریخ May 8th

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
01015863997243243855.jpg

فقط یک چیزه بهتر از بازی های cheap وجود داره;اونم بازی های free هستش.بازی Dead Space نیز از حالا تا تاریخ May 8th به صورت free(مجانی) خواهد بود.

شما میتوانید نسخه رایگان این بازی را از اینجا پیدا کنید و طبق لیست تخفیف خورده ها تخفیف این بازی تا تاریخ May 8th مهلت دارد.

این فرصته خوبی است که یک بازی ای را که هنوز هم خوب است را بدون پرداختن یک سکه هم بازی کنیم.پس سریعا به سایت origin رفته و این نسخه را دانلود کنید.

منبع

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,561
نام
حسین
میمونه منتها تا تاریخ May 8th وقت دارید که این کار رو بکنید.
مرسی که خبر دادی
خوب من add کردم بازی رو دوستان به هیچ وجه از دست ندن این شاهکارو
فقط نمیدونم چرا دوتا addشد:Dاینم شد مثلbf4کلا باگه اورجین:D

آخرین ویرایش:

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من هر سه شمارشو دارم مگه دیوانم دوباره دانلود کنم؟ :|

- - -ویرایش - - -

سال 2008 انقلاب کرد .از نسخه 2 به بعدش گند زدن بهش نامردا.

نه من الان دارم 3 شو بازی میکنم زیباست و لذت میبرم تنوع بازی بیشتر شده دشمنا و .... هنوز بازی قشنگی هست و مثل رزیدنت اویل در حال نابودی نیست! همش که نمیشه نکرومورف ها رو کشت بالاخره یکم اکشن تو بازی هم بد نیست و بازی رو از حالت خشکی در میاره!

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
- - -ویرایش - - -

نه من الان دارم 3 شو بازی میکنم زیباست و لذت میبرم تنوع بازی بیشتر شده دشمنا و .... هنوز بازی قشنگی هست و مثل رزیدنت اویل در حال نابودی نیست! همش که نمیشه نکرومورف ها رو کشت بالاخره یکم اکشن تو بازی هم بد نیست و بازی رو از حالت خشکی در میاره!

بحث سر اکشن نیست.ترس بازی رو بخاطر جذب مخاطب بیشتر کم کردن. یه قسمتهایی تو نسخه 1 وجود داشت که مو به تن ادم سیخ میکرد .محیط بازی رو الکی اکشن تر کردن.تو نسخه 3 که کلا گند زدن به هر چی داشتن و نداشتن.
یه سر نسخه1 رو بازی کن بعدش 2و 3 رو بازی کن تا بفهمی چی میگم.
اسم رزیدنت اویل هم دیگه نیار که دیگه اصلا اون از هر لحاظ سقوط ازاد کرده و تو چاه فاضلابه و اصلا قابل قیاس با این نیست که هنوز ته دیگش موجوده.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من که هنوزم میگم نسخه ی 2 ترسناک ترین بود! حالا شما هر چی می خواید بگید! :D کلا بازی تو شماره ی 2 از هر نظر کامل شد! اما شماره 3 رو قبول دارم که یه خورده ترسش از اون دوتای قبلی کمتر بود اما بازم خیلی ترسناک بود.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بحث سر اکشن نیست.ترس بازی رو بخاطر جذب مخاطب بیشتر کم کردن. یه قسمتهایی تو نسخه 1 وجود داشت که مو به تن ادم سیخ میکرد .محیط بازی رو الکی اکشن تر کردن.تو نسخه 3 که کلا گند زدن به هر چی داشتن و نداشتن.
یه سر نسخه1 رو بازی کن بعدش 2و 3 رو بازی کن تا بفهمی چی میگم.
اسم رزیدنت اویل هم دیگه نیار که دیگه اصلا اون از هر لحاظ سقوط ازاد کرده و تو چاه فاضلابه و اصلا قابل قیاس با این نیست که هنوز ته دیگش موجوده.

من همه رو بازی کردم محمد جان! ترس دد اسپس 3 هم به نظر من هیچ فرقی نکرده مثلا چه چیزهایی عامل ترس بوه تو دد اسپیس 1 و 2 که تو 3 نبوده؟ چند نمونه از فاکتورهای ترس تو دد اسپیس 1 و 2 رو مثال بزن که تو 3 نبودن.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
الان این مثل Free Weekend ه استیمه که برای یک مدت محدود میزاره دانلود کنی و بازی کنی بعد از اون مدت باید بازی رو بخری یا اینکه کلا مجانیش کرده بازی رو مثل استیم که L4D2 رو مجانی کرد ؟ :-/

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
الان این مثل Free Weekend ه استیمه که برای یک مدت محدود میزاره دانلود کنی و بازی کنی بعد از اون مدت باید بازی رو بخری یا اینکه کلا مجانیش کرده بازی رو مثل استیم که L4D2 رو مجانی کرد ؟ :-/

free weekend اگه باشه اسمش میشه free weekend . این الان مجانی بازی add میشه تو account شما.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر