Dead or Alive 5 Plus

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Dead or Alive 5 Plus
بازی توسط رئیس Team Ninja یعنی Yosuke Hayashi برای اوایل سال 2013 تایید شده به همراه آخرین پچ ها و گیم پلی اصلی این سری

dead_or_alive_5_plus_boxart-231x300.jpg

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خیلی خوب شد ... من این بازی رو خیلی دوست دارم ! یک جوریی کیف خاص خودش رو داره ... امیدوارم مثل کنسول هم گرافیکش خوب باشه !
چقدر بازی fighter برای این کنسول اومد ... دیگه از این سبک کم و کاست نداره ! همون یه دونه Persona 4 arena رو کم داره ....
کاشک به جای این همه fighting به فکر shooter هم باشن برای این کنسول !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کاشک به جای این همه fighting به فکر shooter هم باشن برای این کنسول !
دقیقا کاش به جای این همه Fighting چند تا Shooter عالی هم میدادن. فکر کنم از هر بازی مبارزه ای که بخواین بتونید یک نسخه روی ویتا پیدا کنید:D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دقیقا کاش به جای این همه Fighting چند تا Shooter عالی هم میدادن. فکر کنم از هر بازی مبارزه ای که بخواین بتونید یک نسخه روی ویتا پیدا کنید:D
اره ... الان دیگه vita کلا شده fight club همه بازیهای تاپ fighting این سال اومدن .... از اون mk تا blzblue و ... الان هم که به جعمشون DOA اضافه شدن دیگه complete کامل ! واقعا سونی باید یه فکر به حال shooter بکنه ... فقط همون uncharted رو در کل داشتیم دیگه resistance - cod آونقدرها هم دلچسب نبودن !
یک Tekken Tag tournament و Soul Calibour هم بدن دیگه حله ! با Persona 4 arena
----------

اما بازم دمه team ninja گرم که ویتا رو خیلی خوب ساپورت میکنه ... اول که با Ninja gaiden اومد الان هم که DOA 5 تایید شد و پیشتر هم که Ninja gaiden simga 2 رو تایید کرده بود ... همه به احتمال زیاد توی Q1,2 سال 2013 میاد.
------------
هیچکی توی این سری kokoro نمیشه ... !

امیدوارم زودتر یک سری عکس و اینا بیاد بیشتر ببینیم چطوریه رو ویتا

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
نمیدونم چرا خبری از Japan Studio و SCE Japan نیست! خالق بازیهای خوب Locoroco و Patapon کلی بازی واسه PSP دادن اما واسه Vita...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نمیدونم چرا خبری از Japan Studio و SCE Japan نیست! خالق بازیهای خوب Locoroco و Patapon کلی بازی واسه PSP دادن اما واسه Vita...
اونا تا حدودی درگیر بازی هایی هستند که تو GC برای سونی معرفی کردند و اکثرا هم تحت PSN قراره منتشر بشند. به عقیده خود من مثلا بازی مثل Rain پتانسیل اومدن روی ویتا رو هم داره.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یک ویدئو از بازی اومده ، با اینکه کیفیت خیلی بالایی نداره ولی نشون میده بازی از گرافیک خیلی خوبی برخورداره و فریم ریتی حدود 60 داره !!!
PS Vita - Dead or Alive 5 Plus Hands-on Gameplay - YouTube!
الان دیدمش به نظرم میرسه گرافیک بازی خوب باشه .... البته کیفیت تصویر که بالا نبود چندان اما به نظر میرسید کارکتارهای ظاهرا جزییاتشون از بقیه بازیایی که دیدیم بالاتر بودن ... چندجا اولش از چهره ها close up بود که به نظرم خوب میزد البته باز باید نمایش های با کیفیتر ازش بیاد بیرون دیگه تا عرضه بازی 2-3 ماه بیشتر نمونده ....
باز نمیدونم کیفیت پس زمینه ها در چه سطح بود ! چون فریم ریت خیلی نرم و بالا بود و به نظرم همه انیمشنها و فیزیک ( لول ) خوب به نظر میرسید ! که ملت همنیطور میخندیدن ....
پس انتظار میرسه یه مقدار پس زمینه ها رو طبیعتا downgrade کنن ....
باز واقعا Team ninja ساپورت عالی کرده ..... بد نیست حالا به فکر عرضه Ninja Gaiden 3 هم باشه ... بعد از این همه مدت حداقل نسخه Wii U بازی خیلی بهتر از اونی بود که روی ps3 . xbox اومد ....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دقیقا کی میاد این بازی ?لا اقل یه فایت درست حسابی بعد تیکن و bbداشته باشیم:D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

بازی 22 مارچ روی ویتا عرضه میشه .... منم این بازی رو خیلی دوست دارم ...
چند تا نکته در مورده بازی

-Tecmo Koei کانفریم کرده که بازی 60 فریم بر ثانیه اجرا میشه
-این یعنی که سرعت بازی کاملا با نسخه کنسولی مشابه هستش
-بازی دارای Cross Platform هستش ... یعنی شما میتونید به صورت Online با دارندگان نسخه ps3 به مبارزه بپردازید
-DLC - SAVE و همه چیزهایی که از نسخه PS3 بازی انلاک کردید با بلعکس قابل ترنسفر شدن به نسخه vita هستن
- همه Stage های جدیدی که برای ps3 عرضه شده بودند توی نسخه vita شامل میشه
-نسخه ویتا یک حالت Training با قابلیتهای خاص خودش رو داره
- نسخه ویتا شامل نبر به صورت اول شخص هم میشه ....

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
راستی تایید نشده که انلاین داره و اینکه داره سیزن پس و انلاین پسم داره یا نه?یه سایت خوب برا عکسای ویتاش محبت کنید بدید:D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
راستی تایید نشده که انلاین داره و اینکه داره سیزن پس و انلاین پسم داره یا نه?یه سایت خوب برا عکسای ویتاش محبت کنید بدید:D

اصولا وقتی بازی 60 فریم هست انتظار گرافیک خیلی چشم گیر ادم نداره ! مگر اینکه Tecmo اشنایی بیشتری با سخت افزار ویتا پیدا کرده باشه توی این مدت که اگر این سری عکسها ماله ویتا باشه به نظر میرسه که اره ! بهتر شده ... کلا نمایشهایی که ازش بیرون اومده رو دیدم گرافیک شخصیتها خیلی خیلی خوب بود اما پس زمینها هم بدک نبود ... البته عموما vedio ها کیفیت حسابی نداشتن
باید تا اطلاعات بیشتر منتظر موند.
Worthplaying | 'Dead or Alive 5 Plus' (PSV) Details Cross-Platform Functionality - Screens
اگر نکات بالا رو که اشاره کردم میخوندی گفتم که Online داره ( Cross Play هم داره ) .... انلاین پس هم فعلا نمیشه در موردش چیزی گفت تا بازی بیاد ... فکر نمیکنم داشته باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر