Dead fire | PC بازی مستقل استدیو ایرانی

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
176133

Release Date: ....
Developer: Dark Silver Games
Platform: PC
Publisher: Dark Silver Games
(Genre: scifi ,Horror (Top Down third person

بازی اکشن سوم شخص با دوربین top down که توسعه و ساخت آن مدتی است توسط استدیوی بازی سازی مستقل Dark silver games شروع شده است . این بازی برای پلتفرم PC در حال ساخت است که بعد از انتشار احتمالا برای سایر پلتفرم ها هم پورت خواهد شد.

صفحه اختصاصی بازی در gamejolt
صفحه اختصاصی بازی در استیم ( به زودی )

معرفی اعضای استدیو :

برنامه نویس و طراح بازی : 19Rodar
آرتیست: unloved

آبدیت 1 :

داستان بازی Dead fire از حمله بیگانه ها به زمین شروع می شود جایی که یک افسر پلیس به دنبال پیدا کردن تنها پسرش است.شما در نقش این افسر پلیس بازی خواهید کرد و وارد ماجراجویی خطرناکش خواهید شد.

177206

آبدیت 2 :

دوستان بازی سنتری عزیز :

بازی Dead Fire یک بازی اکشن آخرالزمانی با حس و حال ترس است که تنها توسط تیم دو نفره استدیو مستقل ما که اتفاقا هر دو از اعضای قدیمی بازی سنتر هستیم در حال ساخت و توسعه است. ممنون از عزیزانی که به من ایمیل دادند و خواستم بدانید ما انرژی مثبتی را از پیامهای شما داریم. استدیو ما در ترکیه فعالیت می کند هر چند ما محدود به مکان نیستیم و دوست عزیزم حمید ( unloved) از تهران با من همراه است و تیم دو نفره ما امیدوار است بتواند این بازی را تا اواخر سال بعد روانه استیم ، گیم جولت و سایر پلتفرم ها کند.

من رویه خاصی رو در نظر گرفتم که در طول روند ساخت و توسعه Dead Fire ، همیشه پستهای خبری از مراحل توسعه ، روند پیشرفت ، مشکلات احتمالی و ... را خواهم گذاشت . شما عزیزان می توانید از طریق دنبال کردن صفحه رسمی بازی در گیم جولت و به زودی در استیم نیز در جریان آخرین خبرهای مربوط به بازی قرار بگیرید. استدیو ما با کمال میل پذیرای پیشنهادات فوق العاده عالی شما گیمرهای عزیز بازی سنتر است و ایمان داریم می توانیم ایده های بسیار خوبی را از شما گیمرهای بازی سنتری دریافت و در بازی اعمال کنیم. پس اگر پیشنهاد و نظر خاصی دارید حتما می توانید چه به صورت پیام خصوصی و یا در همین تاپیک عنوان کنید.

در مورد دموی قابل بازی از Dead Fire سوال ازم شده بود که باید عرض کنم فعلا آمادگی ارائه دمو یا نمایش گیم پلی از بازی را نداریم اما مطمئنا در ماه آینده ویدئو های بیشتری از گیم پلی بازی ارائه خواهیم کرد.

ممنون از همگی

Dead fire Announcement Test Trailer
توجه : شخصیت های داخل تریلر ، شخصیت هایی جهت تست بازی می باشند و مربوط به نسخه اصلی بازی نیستند و تمامی بخش های تریلر تنها جهت نشان دادن ماهیت بازی است و نسخه فاینال بازی محیط و شخصیت های دیگری را در خود دارد.

View attachment DeadFireTrailerO.mp4

176141

Attachments

• employment-law-for-bosses-copy3.mp4
    29.9 MB · مشاهده: 78
  • untitled-2fryrqy4.jpg
    untitled-2fryrqy4.jpg
    227.4 KB · مشاهده: 7
  • 333.gif
    333.gif
    3.7 MB · مشاهده: 6
  • Dead Fire Trailer.mp4
    13.5 MB · مشاهده: 2
آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آبدیت 1 :

داستان بازی Dead fire از حمله بیگانه ها به زمین شروع می شود جایی که یک افسر پلیس به دنبال پیدا کردن تنها پسرش است.شما در نقش این افسر پلیس بازی خواهید کرد و وارد ماجراجویی خطرناکش خواهید شد.

177204

https://gamejolt.com/games/deadfire/549558

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آبدیت 2 :

دوستان بازی سنتری عزیز :

بازی Dead Fire یک بازی اکشن آخرالزمانی با حس و حال ترس است که تنها توسط تیم دو نفره استدیو مستقل ما که اتفاقا هر دو از اعضای قدیمی بازی سنتر هستیم در حال ساخت و توسعه است. ممنون از عزیزانی که به من ایمیل دادند و خواستم بدانید ما انرژی مثبتی را از پیامهای شما داریم. استدیو ما در ترکیه فعالیت می کند هر چند ما محدود به مکان نیستیم و دوست عزیزم حمید ( unloved) از تهران با من همراه است و تیم دو نفره ما امیدوار است بتواند این بازی را تا اواخر سال بعد روانه استیم ، گیم جولت و سایر پلتفرم ها کند.

من رویه خاصی رو در نظر گرفتم که در طول روند ساخت و توسعه Dead Fire ، همیشه پستهای خبری از مراحل توسعه ، روند پیشرفت ، مشکلات احتمالی و ... را خواهم گذاشت . شما عزیزان می توانید از طریق دنبال کردن صفحه رسمی بازی در
گیم جولت و به زودی در استیم نیز در جریان آخرین خبرهای مربوط به بازی قرار بگیرید. استدیو ما با کمال میل پذیرای پیشنهادات فوق العاده عالی شما گیمرهای عزیز بازی سنتر است و ایمان داریم می توانیم ایده های بسیار خوبی را از شما گیمرهای بازی سنتری دریافت و در بازی اعمال کنیم. پس اگر پیشنهاد و نظر خاصی دارید حتما می توانید چه به صورت پیام خصوصی و یا در همین تاپیک عنوان کنید.

در مورد دموی قابل بازی از Dead Fire سوال ازم شده بود که باید عرض کنم فعلا آمادگی ارائه دمو یا نمایش گیم پلی از بازی را نداریم اما مطمئنا در ماه آینده ویدئو های بیشتری از گیم پلی بازی ارائه خواهیم کرد.

ممنون از همگی

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
باریکلا ، روی انمیشن هاتون بیشتر باید کار کنید ، ابعاد کارکتر اصلی در قسمت هایی که بازی سوم شخص میشه وضعیتش باید بهتر بشه یعنی به نظر میرسه اندازه سر کارکتر اصلی با مابقی ابعاد بدنش تناسب مناسبی نداره ، موفق باشید .

• Like
Reactions: 19Rodar

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
باریکلا ، روی انمیشن هاتون بیشتر باید کار کنید ، ابعاد کارکتر اصلی در قسمت هایی که بازی سوم شخص میشه وضعیتش باید بهتر بشه یعنی به نظر میرسه اندازه سر کارکتر اصلی با مابقی ابعاد بدنش تناسب مناسبی نداره ، موفق باشید .

قطعا همینطور خواهد بود و انیمیشن ها و بافت های فعلی بازی تغییرات زیادی خواهند داشت. مرسی از توجه و نظر خوبت

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آبدیت 3 :

DEAD FIRE در بعضی از بخش های آن به بازی باز اجازه انتخاب مسیر پیش رو را میدهد که باعث تغییر داستان و گیم پلی بازی می شود. همچنین در زمانی که کنترل سوفیا را بر عهده دارید بازی مملو از معما و پازل داستانی می شود ، این برخلاف زمانی است که با جیمز (آفیسر پلیس) بازی می کنید و آنجا روند بازی کاملا اکشن و سریع است.

179899

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
معرفی شخصیت های بازی Dead Fire :

181891

نام : سوفی
قابل بازی : از مرحله 3 به بعد