Darksiders II اینبار با طعم مرگ

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
darksiders-2.jpg

امروز Game Informer تصویر روی جلد شماره ی بعدی خود را منتشر کرد.تصویری از شماره ی دوم عنوان خوش ساخت Darksiders که اینبار بر خلاف شماره ی قبل که کاراکتر اصلی آن War یکی از چهار سوار آخرالزمان بود, بازیکنان در نقش Death یکی دیگر از آن چهار سوار ظاهر خواهند شد.

Death به قلمروهای تاریکی و روشنایی مختلفی وارد می شود تا برادر خود War را آزاد کند.کسی که سواران آخرالزمان او را برای شروع زودتر از موعد مقرر آخرالزمان مقصر می دانند.

دنیای Darksiders II بسیار بزرگتر از عنوان نخست توصیف شده است و همچنین شامل آپگرید کامل اسلحه ها و زره ها,سیاهچاله های بزرگتر و چالش برانگیز تر و دشمنان و باس های بسیارعظیم تر خواهد بود. تنوع NPC ها بیشتر از عنوان قبلی است و سیستم غارت(Loot) پر جزئیات تر شده است.

GI قول یک پیش نمایش 10 صفحه ای را داده است.این عنوان در تاریخی نامشخص در سال 2012 برای سه پلتفرم PC,PS3 و X360 عرضه خواهد شد.

تصویر کامل کاور ماه July را میتوانید در زیر مشاهده کنید:

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
Darksider به نظرم تنها نقطه ضعفي كه داشت گرافيك بازي بود كه واقعا ضعيف بود و در مقايسه با عناويني مثل Castlevania حرفي واسه گفتن نداشت.

اگه رو اونم يكم كار كنند با يك بازي عالي طرفيم.

كاش فقط يك نمايش خوب تو E3 داشته باشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
WOW ! دمشون گرم ! :D
جزو به یاد موندنی ترین تجربه های این نسلم بود ! گرافیک فنی ـش هم درسته یه کم ضعیف بود ولی از نظر هنری غوغا بود ! یکی از خواسته هام از بازی این بود که co-op واردش نکنن و انگار گوش کردن به حرفم ! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
من هنوز یکش رو بازی نکردم متاسفانه :d
ولی بعد از امتحانا سعی میکنم برم سراغش :d :d :d

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
بازی قبلی فوق العاده بود. از نشر طراحی هنری با آریا موافقم.
اومدن شخصیت مرگ به جای جنگ بازی رو شدیداً تاریک می کنه. احتمال میدم یک جو کاملاً سنگین و دلچسب در انتظارمون باشه.

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
کسی این بازی رو به خاطر گرافیکش دوست نداره بلکه معما و گیم پلی فوق العادش هست که افرادی مثل من عاشقش هستن.
------------------------------------------------
خودم حدس میزدم که این قسمت رو به یکی از اون سه تا بدن شخصیت اولو.خبر فوق العاده ای بود.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
نمیدونم چی بگم... مثل چی خوشحالم! خیـــلی! جزو 10 تجربه برتر این نسل بودش... فقط من به وار عادت کردم میترسم از مرگ خوشم نیاد :D!

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,248
نام
امیرحسین
واقعا بازی خاصی بود ، میگن شبیه ترین نمونه به زلدا ، ما که زلدا نزدیم ولی از این خیلی مشعوف شدیم ، باس فایت هاش هم خیلی قشنگ بود !

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
Darksider به نظرم تنها نقطه ضعفي كه داشت گرافيك بازي بود كه واقعا ضعيف بود و در مقايسه با عناويني مثل Castlevania حرفي واسه گفتن نداشت.

اگه رو اونم يكم كار كنند با يك بازي عالي طرفيم.

كاش فقط يك نمايش خوب تو E3 داشته باشه.
دوست عزیز گرافیک این بازی رو نباید با CASTLEVANIA مقایسه کرد ولی از حق نگذریم از لحاظ هنری خوب بود :| فقط انیمیشنا حالت کارتونی داش

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
الحق Darksiders بازی خیلی شاخی بود.بر خلاف اکثر بازیای هم سبکش که سعی میکنن از GOW و امثال اون کپی برداری کنن,این بیشتر از Zelda الهام گرفته بود.کلا با استایل هنریش که خیلی حال کردم.میشه گفت یکی از بهترین لول دیزاین ها رو تو سبک خودش داشت.واسه من حداقل تو تاپ 3 این نسل تو این سبک بود.
خدا کنه این یارویی که نقش Merchant رو داشت تو بازی که اسمش الان یادم نمیاد :dهم تو بازی باشه:D یه دیالوگ شاخ داشت که خیلی حال کردم باهاش:
You feed my hunger,i feed your curiosity

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
آدم لذت میبره میبینه این بازی این همه طرفدار داره . کلا هرچی ازین بازی رسد نیکوست :d
تو همون تاپیک قبلی گفتم که با استیل Death هم شدیدا حال میکنم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر