Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
به بدبختی غول اخر رو کشتم. این شماره 1 به شدت جالب و اعتیادآور بود خیلی شبیه بلاد بورن بود اصلا اولین بازی به این سبک بنظرم بلاد بورن بود از زیبایی بعد این. ولی شماره دوم خیلی مسخره بود اصلا بازی حالی که بلادبودن و شماره 1 و حتی لرد آف فالن میده نمیده. حالا یه سوال این محدودیت مسخره لایف بار توی نسخه 3 هم وجود داره یانه؟ خداکنه مثل 1 باشه و همچین چیزی نداشته باشه.

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
به بدبختی غول اخر رو کشتم. این شماره 1 به شدت جالب و اعتیادآور بود خیلی شبیه بلاد بورن بود اصلا اولین بازی به این سبک بنظرم بلاد بورن بود از زیبایی بعد این. ولی شماره دوم خیلی مسخره بود اصلا بازی حالی که بلادبودن و شماره 1 و حتی لرد آف فالن میده نمیده. حالا یه سوال این محدودیت مسخره لایف بار توی نسخه 3 هم وجود داره یانه؟ خداکنه مثل 1 باشه و همچین چیزی نداشته باشه.
اتفاقا محدوديت HP توي نسخه دوم شديدا جنبه ي Survival بازي رو بالا برده بود. اگه خيلي با اين قضيه مشكل داري از Ring of Binding از صندوق توي جعبه قبل از FogGate باس DragonSlayer برداري. HP رو به جاي ٥٠ درصد، روي ٧٥ درصد ليميت مي كنه.

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
اتفاقا محدوديت HP توي نسخه دوم شديدا جنبه ي Survival بازي رو بالا برده بود. اگه خيلي با اين قضيه مشكل داري از Ring of Binding از صندوق توي جعبه قبل از FogGate باس DragonSlayer برداري. HP رو به جاي ٥٠ درصد، روي ٧٥ درصد ليميت مي كنه.
اصلا این مسخره بازیو درک نمیکنم شاید من 100 بار توی یه باس همینطوری که توی باس اخر شماره 1 موندم بمونم باید hp 50% بشه؟ اگه خوب بود طرفدارا صداشون در نمیومد 2 مسخرس اگه خوب بود بلاد بورن هم از این خط پیروی میکرد. کلا این هیچی این سبک مگر خود سازنده بالاش باشه میشه دارک سولز 1 - بلادبورن نه مث 2 مسخره. واقعااصلا اون حال 1 رو نداره. توی 1 فلاکس ها واقعا کاربردی بودن و با خیال راحت استفاده میکردم توی 2 محدود و مسخره. میازاکی خودش فهمیده چیه که توی 3 دوباره قلاکس استفاده میشه.

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
اصلا این مسخره بازیو درک نمیکنم شاید من 100 بار توی یه باس همینطوری که توی باس اخر شماره 1 موندم بمونم باید hp 50% بشه؟ اگه خوب بود طرفدارا صداشون در نمیومد 2 مسخرس اگه خوب بود بلاد بورن هم از این خط پیروی میکرد. کلا این هیچی این سبک مگر خود سازنده بالاش باشه میشه دارک سولز 1 - بلادبورن نه مث 2 مسخره. واقعااصلا اون حال 1 رو نداره. توی 1 فلاکس ها واقعا کاربردی بودن و با خیال راحت استفاده میکردم توی 2 محدود و مسخره. میازاکی خودش فهمیده چیه که توی 3 دوباره قلاکس استفاده میشه.
من نمیگم DaS2 کلا از DaS1 عنوان بهتر و قویتری بود اما یک سری ویژگی های خیلی جالب داشت. مثل همین موردی که شما میگی. همین کم شدن Health Bar باعث میشه گیمر خیلی بیشتر هوشیار باشه تا Vanish نشه وگرنه باید با یه Penalty بزرگی مثل از دست دادن حداکثر مقدار HPـش مواجه شه. خیلی راه ها هم برای مواجه شدن با این سختی هست. مثلا استفاده از Human Effigy دوباره Health Bar رو به مکس میرسونه. توی شماره ی دوم هم Estus Flask وجود داشت اما از اول گیم در اختیار نیست و فرقش با فلسک شماره اول سرعت کندش موقع Drink بود.

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
من نمیگم DaS2 کلا از DaS1 عنوان بهتر و قویتری بود اما یک سری ویژگی های خیلی جالب داشت. مثل همین موردی که شما میگی. همین کم شدن Health Bar باعث میشه گیمر خیلی بیشتر هوشیار باشه تا Vanish نشه وگرنه باید با یه Penalty بزرگی مثل از دست دادن حداکثر مقدار HPـش مواجه شه. خیلی راه ها هم برای مواجه شدن با این سختی هست. مثلا استفاده از Human Effigy دوباره Health Bar رو به مکس میرسونه. توی شماره ی دوم هم Estus Flask وجود داشت اما از اول گیم در اختیار نیست و فرقش با فلسک شماره اول سرعت کندش موقع Drink بود.
در هر صورت دارک سولز 2 اصلا قابل مقایسه با 1 نیست و 3 هم راه 1 رو پیش میگیره.
امروز 16 دقیقه از گیمپلی 3 رودیدم فک کنم خداروشکر قابلیت از دست رفن سلامتی توی 3 وجود نداره.

آخرین ویرایش:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
در هر صورت دارک سولز 2 اصلا قابل مقایسه با 1 نیست و 3 هم راه 1 رو پیش میگیره.
امروز 16 دقیقه از گیمپلی 3 رودیدم فک کنم خداروشکر قابلیت از دست رفن سلامتی توی 3 وجود نداره.

لینک دانلودی ازین گیم پلی 16 دقیقه ای دارید ماهم تماشا کنیم؟

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
الان آخر بازیم dlc رو هم یکم رفتم ، (واسه اینکه فکر میکردم باید روح آرتوریاس رو بگیرم تا شمشیرش رو بسازم ) سراغ باس نهایی نرفتم تا همه چیزو تکمیل کنم ( level 110)
همه ember ها رو گرفتم ، هر آهنگری هم خواست بهش دادم !!! حالا من چه جوری یه سلاح استاندارد رو +5 به بالا ببرم ! والا هر کاری میکنم هر جا میرم گیج تر میشم
دوستان کمک

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
الان آخر بازیم dlc رو هم یکم رفتم ، (واسه اینکه فکر میکردم باید روح آرتوریاس رو بگیرم تا شمشیرش رو بسازم ) سراغ باس نهایی نرفتم تا همه چیزو تکمیل کنم ( level 110)
همه ember ها رو گرفتم ، هر آهنگری هم خواست بهش دادم !!! حالا من چه جوری یه سلاح استاندارد رو +5 به بالا ببرم ! والا هر کاری میکنم هر جا میرم گیج تر میشم
دوستان کمک

برو پیش Andre آهنگر توی Undead Parish

Weapon Modification - Dark Souls Wiki

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
اونجا که شما میفرمایی فقط از +5 میره رو DIVINE !

پس شما احتمالا هنوز Large Ember رو پیدا نکردی .. چون وقتی Andre ازت Large Ember رو بگیره ، اون آپشن ارتقا به +6 هم فعال میشه... چک کن ببین Large Ember داخل وسایلت هست !

Large Ember - Dark Souls Wiki

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
پس شما احتمالا هنوز Large Ember رو پیدا نکردی .. چون وقتی Andre ازت Large Ember رو بگیره ، اون آپشن ارتقا به +6 هم فعال میشه... چک کن ببین Large Ember داخل وسایلت هست !

Large Ember - Dark Souls Wiki
Large Ember رو ازم خواست بهش دادم

الان very
Large Ember تو وسایلمه

ضمنا مرسی از پاسخگوئیتون

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
Large Ember رو ازم خواست بهش دادم

الان very
Large Ember تو وسایلمه

ضمنا مرسی از پاسخگوئیتون

خواهش می کنم...
الان شما این آیکون رو تو منوی Modify Equipment داری؟ (عکس پایین) .. همونطور که میبینی الان من می تونم سپر خودم رو به +6 ببرم .. Large Ember رو به Andre دادم

380de97445c76b041.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر