Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
سلام ببخشد میپرسم نسخه prepare to die رو نصب کردم و ماوس رو صفحه میمونه غیب نمیشه از یوتیوب تونستم چند تا لینک تو جاها مختلف پیدا کنم ولی همشون از دسترس خارج شده بودن با F9 هم غیب نمیشه رو اعصابه چکار کنم. با نسخه remastered این مشکلات نداشتم ولی خب ریمستر موقع اجرا از اواسط بازی دچار اشکالاتی میشد اینو نصب کردم و الان مشکل ماووس دارم

• Like
Reactions: Kourosh .a

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
سلام ببخشد میپرسم نسخه prepare to die رو نصب کردم و ماوس رو صفحه میمونه غیب نمیشه از یوتیوب تونستم چند تا لینک تو جاها مختلف پیدا کنم ولی همشون از دسترس خارج شده بودن با F9 هم غیب نمیشه رو اعصابه چکار کنم. با نسخه remastered این مشکلات نداشتم ولی خب ریمستر موقع اجرا از اواسط بازی دچار اشکالاتی میشد اینو نصب کردم و الان مشکل ماووس دارم
برای این نسخه باید فایل dsfix دانلود کنی و بریزی تو فولدر بازی.
داخل تنظیمات فایلش گزینه مخفی کردن موس هست.
این مود حتما باید نصب بشه، خیلی مشکلات گرافیکی و فریم هم حل میکنه.

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
سلام
کسی میدونه چطوری باید ست بلک نایت رو بگیرم؟
اصن میشه بدستش آورد؟
من یادم میاد که آرمورش دراپ شدنی نبود ولی اسلحه و... میشد گرفت.
اگه اوایل بازی هستی که با همون اسلحه هاش بساز، چونکه آخر بازی قبل باس آخر میتونی ست کامل بگیری.

• Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ست بلک نایت رو آخر بازی قبل از گویین تو Kiln of the First Flame پیدا می کنید اگه آرمور این سبکی تو پلی ترو اول میخاید آرمور سیلور نایت رو تو آنور لوندو تو دو تا chest پیدا می کنید که دست کمی از ست بلک نایت نداره

• Like

Kourosh .a

کاربر سایت
Dec 9, 2021
11
من یادم میاد که آرمورش دراپ شدنی نبود ولی اسلحه و... میشد گرفت.
اگه اوایل بازی هستی که با همون اسلحه هاش بساز، چونکه آخر بازی قبل باس آخر میتونی ست کامل بگیری.
ممنون پس باید تا آخرای بازی صبر کنم😃

• Like
Reactions: m.d.makan

Kourosh .a

کاربر سایت
Dec 9, 2021
11
ست بلک نایت رو آخر بازی قبل از گویین تو Kiln of the First Flame پیدا می کنید اگه آرمور این سبکی تو پلی ترو اول میخاید آرمور سیلور نایت رو تو آنور لوندو تو دو تا chest پیدا می کنید که دست کمی از ست بلک نایت نداره
پس خوب شد، زیاد از آرمور سیلویر نایت دور نیستم🙂

آخرین ویرایش:

MOHAMMAD.KH

کاربر سایت
Jul 2, 2020
26
نام
محمد
کلا بصورت دیفالت هولو هستی، ظاهر چروکیده و ترکیده مشخصه که هولوئی.
ببین وقتی Humanity میترکونی اون عدد پائین کنار کارکترت زیاد میشه، بعد میشین تو بونفایر و Reverse میزنی، اینجوری از هولو به Human تبدیل میشی، ظاهر انسانی پیدا میکنی مشخصه.
حالا اگه بخوای بونفایر آپگرید کنی باید وقتی تو بونفایر نشستی Kindle کنی، اینطوری ظرفیت estus flask بیشتر میشه، بعدا میتونی یک آیتم بگیری که اگه بندازی تو بونفایر 15-20 تا میکنه ظرفیتشو.
همینطور جلوتر که بری یک آیتم میگیری به اسم لوردوسل که میتونی بین بونفایرها درجا تلپورت کنی.
-------------------------------------------
پیشنهاد من اینه که حالا که اوایل بازی هستی حتما از ویکی پدیا یا یوتیوب کمک بگیر.
دفعه اول که بازی میکنی باید یک سری زجر بکشی تا بازی دستت بیاد،اینطوری New Game های بعدی برات فوق العاده میشه.
سلام
ببخشید اون آتمی که گفتید رو کجا میشه پیدا کرد؟
من الان آخرای undead burg ام، کنار اون یارو آهنگر پیره ریش داره
و بعد یه چیزی، کیندل کردن بونفایر ها به چه درد میخوره؟ خیلی مهمه؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
سلام
ببخشید اون آتمی که گفتید رو کجا میشه پیدا کرد؟
من الان آخرای undead burg ام، کنار اون یارو آهنگر پیره ریش داره
و بعد یه چیزی، کیندل کردن بونفایر ها به چه درد میخوره؟ خیلی مهمه؟
کیندل کردن برای اینه که تعداد این estus flask که جونت رو پر میکنه رو زیاد میکنه.
اما محدودیت داره و فقط یکبار میتونی تعدادش رو زیاد کنی.
5تا اضافه میشه.

حالا باس catacombs رو که بزنی یک آیتم میگیری که با اون میتونی تا چندبار دیگه بونفایر رو آپگرید کنی که وقتی میشینی توش تعداد فلسکهات به 15 یا حتی 20 برسونی.

الان دیدم اسم آیتم rite of kindeling بود.
باس catacomb رو شاید انداخته باشی.
اگر نه خیلی آسونه.

فقط یادت باشه این آپگرید مخصوص همون بونفایریه که کیندل میکنی و با کیندل کردن یکی همه آپگرید نمیشن.

عموما بونفایر فایرلینک شراین رو تا 3 بار کیندل میکردیم.

لردوسل بگیری براحتی بینشون تلپورت میکنی ، برمیگردی فایرلینک و فلسکهات رو پر میکنی و ادامه میدی.

MOHAMMAD.KH

کاربر سایت
Jul 2, 2020
26
نام
محمد
کیندل کردن برای اینه که تعداد این estus flask که جونت رو پر میکنه رو زیاد میکنه.
اما محدودیت داره و فقط یکبار میتونی تعدادش رو زیاد کنی.
5تا اضافه میشه.

حالا باس catacombs رو که بزنی یک آیتم میگیری که با اون میتونی تا چندبار دیگه بونفایر رو آپگرید کنی که وقتی میشینی توش تعداد فلسکهات به 15 یا حتی 20 برسونی.

الان دیدم اسم آیتم rite of kindeling بود.
باس catacomb رو شاید انداخته باشی.
اگر نه خیلی آسونه.

فقط یادت باشه این آپگرید مخصوص همون بونفایریه که کیندل میکنی و با کیندل کردن یکی همه آپگرید نمیشن.

عموما بونفایر فایرلینک شراین رو تا 3 بار کیندل میکردیم.

لردوسل بگیری براحتی بینشون تلپورت میکنی ، برمیگردی فایرلینک و فلسکهات رو پر میکنی و ادامه میدی.
والا اصلا نمیتونم حتی به اون باسه برسم
این اسکلتا خیلی قوین لعنتی و اصلا نمیتونم ازشون رد شم
با اینکه قوی ترین دشمن های undead parish رو وان شات میکنم، ولی از پس این اسکلتا بر نمیام، هرکدوم رو حداقل پنج بار باید بزنم تا بمیرن
با لول چند باید برم سراغ اون باسه؟ دشمنای سر راهش که خیلی اذیت میکنن بعید میدونم بتونم سالم به باس برسم

• Like
Reactions: m.d.makan

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,232
با اینکه قوی ترین دشمن های undead parish رو وان شات میکنم، ولی از پس این اسکلتا بر نمیام، هرکدوم رو حداقل پنج بار باید بزنم تا بمیرن
با لول چند باید برم سراغ اون باسه؟ دشمنای سر راهش که خیلی اذیت میکنن بعید میدونم بتونم سالم به باس برسم
اونجا زوده هنوز بری. اون اسکلتا از اون بیگینرز ترپ های تاریخی سری سولزه:D فعلا مسیر اصلی بازی رو برو

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
لول رو نمیدونم ، سرچ کنی حتما هست.
ولی کمی بیفت رو دور فارم کردن و ریست با بونفایر و تکرار فارم.

• Like
Reactions: MOHAMMAD.KH

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر