Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
خواهش می کنم...
الان شما این آیکون رو تو منوی Modify Equipment داری؟ (عکس پایین) .. همونطور که میبینی الان من می تونم سپر خودم رو به +6 ببرم .. Large Ember رو به Andre دادم

380de97445c76b041.png

مرسی فعلا که بازی رو تموم کردم ، تا دوباره آیتم رو بگیرم وبرسم اونجا

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
یه جورایی واس بازی کردن DS1 روی PC ضروری هستن این 2 تا . DSfix برای درست شدن رزولیشن بازی , تغییر دادن تنظیمات گرافیکی (که تو خود option بازی نیسن . ) , بهتر شدن performance و گرافیک در حالت کلی , امکان استفاده از 60 فریم, فعال کردن DSmfix و خیلی چیزای دیگه هست . در ضمن برای استفاده از DSmfix حتما باید DSfix رو داشته باشی و یه سری تغییر توش بدی . یه سرچ بزن توی youtube آموزش زیاد هست واسش لینک هم گذاشتن . کلا هم چند تا فایل ـ که باید کپی کنی توی فولدر data بازی که واس dsmfix یه جور برنامه اجرایی داره و واس dsfix یه فایل حالت text مانند ـ که چیزایی که میخوای رو میتونی توش تغییر بدی . در ضمن dsmfix هم برای تنظیم کلید های روی موس (که کدوم اتک باشه کدوم parry و ... ) و تنظیم حساسیت موس و یه سری تنظیمات دیگس که همش مربوط به موس ـ .
~
یه مشکل دارم من توی کنترل بازی , وقتی روی یه دشمن lock میکنم فقط توی 4 جهت اصلی (عقب , جلو , چپ , راست ) میتونم roll کنم یعنی به صورت اریب نمیتونم roll کنم که واقعا رو اعصاب میره بعضی وقعا چون واقعا نیازه همچین چیزی . کسی این مشکل رو داشته ؟ اگه آره چجوری حل میشه ؟

داداش میشه این فایل dlfix خودت رو واسم آپلود کنی؟؟ من هرکاری کردم 60 فریم نمیشه..رو 30 قفله... کلافه شدم بابتش... مشخصات سیستمم

Core i5
Nvidia gt 740m
6 gig Ram

دوستان بازی 60 فریم نمیشه....میخام دوباره برمش :((

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
داداش میشه این فایل dlfix خودت رو واسم آپلود کنی؟؟ من هرکاری کردم 60 فریم نمیشه..رو 30 قفله... کلافه شدم بابتش... مشخصات سیستمم

Core i5
Nvidia gt 740m
6 gig Ram

دوستان بازی 60 فریم نمیشه....میخام دوباره برمش :((

والا یادم نیست کدوم فایل ها هست چون ZIP بود اول ولی الان فقط Unzip شدش توی فولدر بازیم هست . مهم نیست بابا لذت ببر از بازی :D منم خودم 30 بازی کردم , اصلا Dark Souls 3 هم که داره میاد مثل اینکه max_fps ـش 30 هست .

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
داداش میشه این فایل dlfix خودت رو واسم آپلود کنی؟؟ من هرکاری کردم 60 فریم نمیشه..رو 30 قفله...
DSFIX
فقط یادت باشه یه سری جاها باید دوباره فریم رو لاک کنی رو 30 تا به مشکل نخوری.مثلا موقع پرش از روی پل یا برگشت به undead asylum که باید قل بخوری بیوفتی پایین.اینجاها اگه فریم آنلاک باشه هر کار کنی نمی تونی.
برو تو تنظیمات Dsfix و unlock fps بزار رو 1،خط پایینش هم FPSlimit رو بزار رو 60.

Ulfric

کاربر سایت
Jan 30, 2014
92
نام
Parsa
سلام.
آقا من بازی رو تازه شروع کردم و تازه رسیدم به Undead burg. همون طور که احتمالا همه میدونید یه Merchant اینجا هستش که برای رسیدن بهش باید چند تا بشکه رو شکوند و از یه راه مخفی رسید بهش. بگذریم... من از این یارو چند تا ایتم خریدم و خواستم برم پی کارم که دستم خورد به دکمه ایتم. از قضا firebomb دستم بود:d هیچی دیگه حالا این یارو افتاده دنبال ما. گفتم بذارم بکشتم ببینم وقتی برگردم پیشش با هم خوبه یا نه. ولی آقا کینش خیلی بزرگه!
خلاصه چیکار کنم؟ از اول باید برم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام.
آقا من بازی رو تازه شروع کردم و تازه رسیدم به Undead burg. همون طور که احتمالا همه میدونید یه Merchant اینجا هستش که برای رسیدن بهش باید چند تا بشکه رو شکوند و از یه راه مخفی رسید بهش. بگذریم... من از این یارو چند تا ایتم خریدم و خواستم برم پی کارم که دستم خورد به دکمه ایتم. از قضا firebomb دستم بود:d هیچی دیگه حالا این یارو افتاده دنبال ما. گفتم بذارم بکشتم ببینم وقتی برگردم پیشش با هم خوبه یا نه. ولی آقا کینش خیلی بزرگه!
خلاصه چیکار کنم؟ از اول باید برم؟
یکم تو بازی پیشرفت کنین یه گزینه هست که می‌شه دوباره Unhostile کردش. اما اگه می‌تونین, کشتنش هم عیب خاصی‌ نداره،حتا یکی‌ دو تا آیتم به درد بخور هم دراپ می‌کنه.:D

Ulfric

کاربر سایت
Jan 30, 2014
92
نام
Parsa
یکم تو بازی پیشرفت کنین یه گزینه هست که می‌شه دوباره Unhostile کردش. اما اگه می‌تونین, کشتنش هم عیب خاصی‌ نداره،حتا یکی‌ دو تا آیتم به درد بخور هم دراپ می‌کنه.:D

کشتمش :D یه شمشیر نسبتا خوبی هم دراپ کرد :D
الان Taurus demon رو کشتم و رسیدم به اون اژدهای روی پل. تو یوتیوب دیدم (شرم بر من:d ) که اگه به دمش تیر بزنم یه شمشیر خیلی خوب با 200 تا دمیج دراپ میکنه. حالا منم که این مرچنت بنده خدا رو کشتم. خواستم بدونم اون اوایل بازی جای دیگه ای هست برای بدست اوردن ارو؟ bow رو دارم.

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کشتمش :D یه شمشیر نسبتا خوبی هم دراپ کرد :D
الان Taurus demon رو کشتم و رسیدم به اون اژدهای روی پل. تو یوتیوب دیدم (شرم بر من:d ) که اگه به دمش تیر بزنم یه شمشیر خیلی خوب با 200 تا دمیج دراپ میکنه. Kovir بود اسمش فکر کنم. حالا منم که این مرچنت بنده خدا رو کشتم. خواستم بدونم اون اوایل بازی جای دیگه ای هست برای بدست اوردن ارو؟ bow رو دارم.
اون Uchiganata شمشیر نسبتا خوب نیست،جزو بهترین سلاح‌های بازی هست.:D
Melee هم می‌شه کشتش،اما بار اول کشتنش زیاد آسون نیست.برین جلوش تا فرود بیاد بعد می‌شه کشتش.اما بعید بدونم دمیج کشتنش رو داشته باشین،پیشنهاد می‌کنم به راهتون ادامه بدین بعدا برگردین سراغش.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
آقا این نشانگر موس رو چه جوری حذف کنیم؟! فایلی چیزی؟
دسته PS4 با بازی هماهنگ نیست؟!
باید از DSFix استفاده کنی، باهاش میتونی فریم هم رو آنلاک کنی، فایل read me رو بخون توضیح داده.
فقط از تو بازی AA رو خاموش کن.
در مورد دسته هم باید به عنوان xbox بشناسه، وگرنه کار نمیکنه.

Attachments

• DSFix 2.4-19-2-4.zip
    382.9 KB · مشاهده: 41

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
بالاخره بعد از 80 ساعت و یک سال زمان از شروع بازی تمومش کردم.:((
انگار باری از روی دوشم برداشته شد.احساس سبکی می کنم. :)البته یکی دو تا اژدها و باس اختیاری موند که گذاشتم واسه new game +
یادمه پارسال تا به tarus demon می خواستم برسم 50 دفعه مردم. و حدود 20 دفعه ای هم سر tarus مردم~X(. اما new game plus یک نفس رسیدم به تاروس و یک نفس هم زدمش .

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
سلام دوستان
من بازی رو الان شروع کردم ریمسترش رو ،
میخواستم اگه نکته مهمی هست یکم راهنمایی کنید ، اگه تایپیکی چیزی هست برای آیتمهای بازی بگید ، مثلا این هومنیتی به چه درد میخوره ؟ چون الان رسیدم به باس سوم که با دوتا گرگ هست اصلا فرصت نفس کشیدن نمیده ، میخواستم ببینم جادویی چیزی هست کمکم کنه

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
سلام دوستان
من بازی رو الان شروع کردم ریمسترش رو ،
میخواستم اگه نکته مهمی هست یکم راهنمایی کنید ، اگه تایپیکی چیزی هست برای آیتمهای بازی بگید ، مثلا این هومنیتی به چه درد میخوره ؟ چون الان رسیدم به باس سوم که با دوتا گرگ هست اصلا فرصت نفس کشیدن نمیده ، میخواستم ببینم جادویی چیزی هست کمکم کنه
اون باس سوم رو بالا از راه پله کنارش بالا برین و بعد برین اون گوشه لبه دیوار که نتونه بهتون برسه و وقتی افتاد پایین بپرید روی سرش و بزنیدش. البته اول باید سگ های دور و اطرافش رو بکشین.
برای آیتم ها و باقی موارد هم اگه زبانتون در حد متوسط باشه بهترین جا ویکیپدیای انگلیسی بازی هست، معادل فارسی براش ندیدم.

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
اون باس سوم رو بالا از راه پله کنارش بالا برین و بعد برین اون گوشه لبه دیوار که نتونه بهتون برسه و وقتی افتاد پایین بپرید روی سرش و بزنیدش. البته اول باید سگ های دور و اطرافش رو بکشین.
برای آیتم ها و باقی موارد هم اگه زبانتون در حد متوسط باشه بهترین جا ویکیپدیای انگلیسی بازی هست، معادل فارسی براش ندیدم.
ممنون داداشم ،
فقط یه سوال ، این قابلیت فست تراول نداره بین بونیفیر ها ؟ مثل بلادبورن نیست که جابجا بشیم بین مکانها ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر