Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
کسی اینجا تونسته Gwyn رو one-shot کنه ؟

والا برای من که قسمت نشده :D ولی فکر کنم با یه سلاح مناسب و STAT های خوب بشه تو دست های اول بازی که HP کمتری داره با Parry کردن دمیج های سنگین بش زد و حتی با یک ضربه شکستش داد (خصوصا اگه حلقه های مناسب که افزایش دمیج دارن (مثل Red Tearstone Ring) داشته باشی و فعال باشن)! شما خودت موفق شدی؟

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
والا برای من که قسمت نشده :D ولی فکر کنم با یه سلاح مناسب و STAT های خوب بشه تو دست های اول بازی که HP کمتری داره با Parry کردن دمیج های سنگین بش زد و حتی با یک ضربه شکستش داد (خصوصا اگه حلقه های مناسب که افزایش دمیج دارن (مثل Red Tearstone Ring) داشته باشی و فعال باشن)! شما خودت موفق شدی؟
با Dragon GreatSword می خوام تلاش کنم رو NG چون توی NG+ فک نکنم بشه ... لول 50 اینا واسه Str و 35 اینا واسه Dex، کافی باشه ...
ولی بشترین Damageـی که دیدم، Sorcerie واسه Dark Bead بوده حالا نمی دونم Int طرف چقدر بود ولی 6 هزارو خورده ای دمیج داد، Pyromancie هم می شه البته ولی من بیشتر روی Melee بودم نمی تونم فک کنم با Magic جالا تلاش خودم رو با مجیک هم می کنم البته تو روش اول هم سلاح رو باید مجیک کرد ...

آخرین ویرایش:

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
با Dragon GreatSword می خوام تلاش کنم رو NG چون توی NG+ فک نکنم بشه ... لول 50 اینا واسه Str و 35 اینا واسه Dex، کافی باشه ...
ولی بشترین Damageـی که دیدم، Sorcerie واسه Dark Bead بوده حالا نمی دونم Int طرف چقدر بود ولی 6 هزارو خورده ای دمیج داد، Pyromancie هم می شه البته ولی من بیشتر روی Melee بودم نمی تونم فک کنم با Magic جالا تلاش خودم رو با مجیک هم می کنم البته تو روش اول هم سلاح رو باید مجیک کرد ...

دارک بید واقعا دمیج های سنگینی میده، ولی خب 3تا مشکل اساسی داره! یکی اینکه واسه اثر دهی 100 در 100ی باید نزدیک دشمن باشی و کستش کنی... دوم تایمی هست که کستش میبره! Gwyn هم که خیلی سریعه... فکر نکنم پیدا کردن همچین فرصتی اسون باشه! سوما هم منابعی هست که میبره، واسه کلاس Melee توجیح نداره!
واسه کلاس melee اگه میخوای شانست رو امتحان کنی... بنظر من بهتره بری سراغ Thrusting Sword ها! چون مخصوص ریپوست هستن و دمیج های سنگین بعد Parry میزنن! مثلا ورژن آپگرید شده Velka,s Rapier! حلقه هایی مثل Red Tearston و Hornet Ring هم داشته باشی شک نکن عملیه بالای 4000 تا دمیج با یه ریپوست بش بزنی! ولی با Dragon GreatSword فکر نکنم راه به جایی ببری!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
دارک بید واقعا دمیج های سنگینی میده، ولی خب 3تا مشکل اساسی داره! یکی اینکه واسه اثر دهی 100 در 100ی باید نزدیک دشمن باشی و کستش کنی... دوم تایمی هست که کستش میبره! Gwyn هم که خیلی سریعه... فکر نکنم پیدا کردن همچین فرصتی اسون باشه! سوما هم منابعی هست که میبره، واسه کلاس Melee توجیح نداره!
واسه کلاس melee اگه میخوای شانست رو امتحان کنی... بنظر من بهتره بری سراغ Thrusting Sword ها! چون مخصوص ریپوست هستن و دمیج های سنگین بعد Parry میزنن! مثلا ورژن آپگرید شده Velka,s Rapier! حلقه هایی مثل Red Tearston و Hornet Ring هم داشته باشی شک نکن عملیه بالای 4000 تا دمیج با یه ریپوست بش بزنی! ولی با Dragon GreatSword فکر نکنم راه به جایی ببری!
آره تنها فرصتی هم که بهت میده زمانی هست که می خواد گرب کنه یه فاصله 2 الی 3 ثانیه ای بهت می ده که باید وقتی انیمیشن گربش شرو می شه سری یه رول کنی و بعد سری بچسبی بهش و دارک بید رو کست کنی ...
واسه melee هم که حداقل Hornet Ring رو باید صددرصد داشته باشی، منم شنیدم که Rapier باید جواب بده ولی امتحان کردم نشد ... ولی با Str 48 و با Dragon Greatsword تونستم 3800 تا دمیج بدم که خب نزدیک به 300 تا کم اومد، فک کنم با لول بالای 50 بشه ...

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
دوستان وقتی تو این بازی میمیری چه چیز هایی از دست میدی؟ مثلا soul هایی که از باس ها گرفتی یا humanity که استفاده کردی بعدش مردی یا.....
ضمنا من یه کاری که کردن این بود که هر چی سر راهم دیدم کشتم من جمله اونی که اویل بازی بعد از asylum میبینیم تو undead burg... همون تاجره که تو زیر زمینه.... یه جورایی هم مخفیه چون بشکه های چوبی سر راه پله های زیر زمین هستن:d اما اون یکی که نزدیک bonfire هست (اولین bonfire بعد از asylum) اون یه بار بهش حمله کردم خیلی قویه و حالا دیگه اصلا نمیشه بهش نزدیک شد چون تا منو میبینه حمله میکنه:d
حالا این کار درسته یا نه؟

آخرین ویرایش:

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
دوستان وقتی تو این بازی میمیری چه چیز هایی از دست میدی؟ مثلا soul هایی که از باس ها گرفتی یا humanity که استفاده کردی بعدش مردی یا.....
ضمنا من یه کاری که کردن این بود که هر چی سر راهم دیدم کشتم من جمله اونی که اویل بازی بعد از asylum میبینیم تو undead burg... همون تاجره که تو زیر زمینه.... یه جورایی هم مخفیه چون بشکه های چوبی سر راه پله های زیر زمین هستن:d اما اون یکی که نزدیک bonfire هست (اولین bonfire بعد از asylum) اون یه بار بهش حمله کردم خیلی قویه و حالا دیگه اصلا نمیشه بهش نزدیک شد چون تا منو میبینه حمله میکنه:d
حالا این کار درسته یا نه؟

Soul هایی که داری و Humanity که استفاده کردی (که گوشه بالا سمت چپ نوشته تعداد ـشو ) وقتی میمیری همون جایی که مردی میمونه میتونی بری برش داری ولی اگه دوباره بمیری و برشون نداری میپرن دیگه نمیتونی برشون گردونی ولی Soul Boss ها ربطی نداره کلا نمیرن اونا . کلا هرچیزی که توی Inventory ـت هست بعد مردن هست و نابود نمیشه .
بازی rpg هست و به همه این کاراکتر ها واس خریدن آیتم یا فهمیدن داستان نیاز داری god of war که بازی نمیکنی :D همه این کاراکتر ها توی روند داستانی بازی تاثیر دارن و گوشه گوشه داستان رو توضیح میدن . به نظرم هیچ NPC رو نکش و با همشون حرف بزن .

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
Soul هایی که داری و Humanity که استفاده کردی (که گوشه بالا سمت چپ نوشته تعداد ـشو ) وقتی میمیری همون جایی که مردی میمونه میتونی بری برش داری ولی اگه دوباره بمیری و برشون نداری میپرن دیگه نمیتونی برشون گردونی ولی Soul Boss ها ربطی نداره کلا نمیرن اونا . کلا هرچیزی که توی Inventory ـت هست بعد مردن هست و نابود نمیشه .
بازی rpg هست و به همه این کاراکتر ها واس خریدن آیتم یا فهمیدن داستان نیاز داری god of war که بازی نمیکنی :D همه این کاراکتر ها توی روند داستانی بازی تاثیر دارن و گوشه گوشه داستان رو توضیح میدن . به نظرم هیچ NPC رو نکش و با همشون حرف بزن .
مرسی دوست عزیز
خوب حالا یه سوال دیگه
چجوری و کجا میتونم شخصیت رو آپگرید کنم؟ مثلا Strength رو بالا ببرم؟ الان long sword دارم اما وقتی میگیرم تاثیر نداره و به نظرم باید آپگرید کنم؟
ببخشید سولام مبتدیه
تا الان ساعت بازی کردم کلا:d

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
مرسی دوست عزیز
خوب حالا یه سوال دیگه
چجوری و کجا میتونم شخصیت رو آپگرید کنم؟ مثلا Strength رو بالا ببرم؟ الان long sword دارم اما وقتی میگیرم تاثیر نداره و به نظرم باید آپگرید کنم؟
ببخشید سولام مبتدیه
تا الان ساعت بازی کردم کلا:d

توی هر bonfire ـی که rest کنی گزینه level up کردن هست . در ضمن واس شمشیری که مثلا STR کافی ندارین (و پایین بقل عکس شمشیر عکس ضدربدر میزنه . ) میتونین شمشیر رو Two-Handed بگیرین دستتون اگه تا حدی STR بالا باشه دو دستی ok میشه . وقتی two-handed میگیرین اگه اون پایین ضربدر بقل شمشیر حذف شه یعنی میتونین تو این حالت استفاده کنین از اون سلاح . (تو واقعیت هم همین جوری مثلا نمیتونین یه شی رو یه دستی بلند کنین ولی دو دستی میتونین :D )

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
این
Humanity به چه درد میخوره؟
چه فرقی با اون یکی حالت داره؟

میتونه از حالت هالو نجاتت بده.
وقتی انسان باشی میتونی قبل از مبارزه با باس ها از بقیه کمک بگیری.(تو آنلاین خودش خیلی بیشتر نشون میده) و بعضی از npc ها هم بهتر جوابت میدن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
این
Humanity به چه درد میخوره؟
چه فرقی با اون یکی حالت داره؟

علاوه بر اینائی که آرمان گفت ، شانس آیتم دراپ رو هم زیاد میکنه.
دمیج بعضی از اسلحه ها هم بیشتر میشه و همینطور دیفنست هم بیشتر میشه (نسبت به اسلحه المنتال مثلا)
نسبت به Cursed شدن هم مقاومتر میشی.
اما مهمتر از همه همون Drop Chance هست که جلوتر که بری
یه Ring بهت میده (Covetous Gold Serpent Ring)
که ترکیبش با Humanity باز هم این المان رو بیشتر میکنه.

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
سلام.
دوستان دو تا سوال دارم. من به Lautrec حمله کردم:d. و طبق انتظار مردم:d از وقتی مردم bonfire منطقه firelink shrine خاموش شده، الان سوالی که دارم اینه که میتونم Lautrec رو بکشم؟ منظورم اینه که Firekeeper رو کشته؟ اگه همینجا بکشمش Fire keeper soul میده بهم یا بذارم توی Anor Londo بکشمش؟
و سوال دوم این که چجوری میشه ضربه های شمشیر داس مانندش رو بلاک کرد؟ با سپر شوالیه نمیشه و همه ضربه هاش damage داره....

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
ز وقتی مردم bonfire منطقه firelink shrine خاموش شده، الان سوالی که دارم اینه که میتونم Lautrec رو بکشم؟
می تونی بکشیش اما ارجح آنست :d که نکشیش.البته با کشتنش یه رینگ میگیری که خیلی بهت کمک میکنه.تصمیمش با خودت.چیز خاصی از دست نمیدی در هر صورت.
اگه همینجا بکشمش Fire keeper soul میده بهم یا بذارم توی Anor Londo بکشمش؟
در هر صورت دراپ میشه.
سوال دوم این که چجوری میشه ضربه های شمشیر داس مانندش رو بلاک کرد؟ با سپر شوالیه نمیشه و همه ضربه هاش damage داره....
Roll کن.اصلا نمی تونی بلاک کنی با هیچ شیلدی.
اگه تو firelink میکشیش که هیچی اما اگه تو Anor Londo می کشیش اول اون 2تای دیگه رو بکش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر