Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
از همون ابتدای بازی شما باید فرق بین Hollow و Undead‌اینا رو بدونی که خب توشماره یکش توضیح داده میشه درموردشون تو دومی ادامه پیدا میکنه...یا مثلاً اسم لوکیشن ها و ارتباطشون به گیم پلی...اون Forest of Fallen Giants مثلن .... یا اون دختره تو بونفایر ماژولا و ارتباطش با Fire Keeper ها...یا مثلاً چرا Lost Sinner یک باس اصلیه و تو زندانه؟؟ کلاً داستان بازی فوق العاده شاهکاره...باید ریزه کاری ها رو کشف کنید..

واسه ی من با کلاس ترین باس فایت و حماسی ترینش مبارزه با Vselstadt the Royal Aegis بود... باس آسونی بود ولی ابهت خاصی داشت..بااینکه پادشاه وندریک انسانیتش رو از دست داده بود وفادار بهش تاابد نشست تا ازش محافظت کنه..موقع کشتنش دلم براش میسوخت..!! باس سختی نداشت دارک سولز 2 بنظرم...شاید سخت ترینش همون اژدها گولاخه بود :) ولی اون Bell Gorgoyls خیلی رو اعصابم بودن...واقعاً باس حال بهم زنی بودن باس فایت میخواین باید برید دارک سولز 1 .... Smaugh and Ornstein ....دوساعت پیاده روی کنید به سمت محوطه ی مبارزه بعد یه پتک هزارکیلویی بیاد بخوره تو سرت.. .خدایا...:-s

بلادبورن رو استاد میازاکی خالق دارک سولز 1 ساخته...خدا ازش نگذره که واسه PC نزد :d شاهکاره..احتمالاً Goty بشه زیاده...

بقیه سوالاتم حال ندارم..یادم نیست :d
نه متاسفانه همونطور که گفتم مثل اینکه از داستانش هیچی نفهمیدم صددرصد به زودی دنبال داستانش هم میرم
ممنون

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
این یارو Heide Knights ( شوالیه سفید ) رو چه کنم ؟ اهل بی خودی کشتن نیستم ! ارزش داره یا شخصیت خاصیه؟
اگر منظورت اون یارو شوالیه هست که یه گوشه نشسته مهم نیست کشتن و نکشتنش فرق نداره
اگه منظورت یکی دیگس نفهمیدم کیو میگی ...من هرکی باهام کاری نداشتو نمی کشتم

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
این در Drangleic Castle باز نمیشه چه کنم ؟
از سمت چپ هم هی سربازی میریزه
باسی هم نمونده که از بین نبرده باشم ، فک نمیکنم روحی رو نداشته باشه
البته فقط سه تا روح شعله آتشی تو اینورتوریم هست

آخرین ویرایش:

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
این در Drangleic Castle باز نمیشه چه کنم ؟
از سمت چپ هم هی سربازی میریزه
باسی هم نمونده که از بین نبرده باشم ، فک نمیکنم روحی رو نداشته باشه
البته فقط سه تا روح شعله آتشی تو اینورتوریم هست
برای باز شدن در خود قلعه(که از مسیر shrine of winter بهش میرسید و قبلش هم یه راه پله طولانی داره)باید نز دیک اون دوتا گولم دشمنارو بکشید تا روح هاشون بره تو بدن گولم ها و درو براتون باز کنن
اگر منظورتون اون دره هست که راه رو به shrine of winter باز میکنه باید یا روح چهارتا باس اصلیرو داشته باشی(lost sinner,dukes dear freja,old iron king,the rotten)یا سول مموریتون به 1میلیون رسیده باشه
چه زود رسیدی اینجا

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
- - -ویرایش - - -

برای باز شدن در خود قلعه(که از مسیر shrine of winter بهش میرسید و قبلش هم یه راه پله طولانی داره)باید نز دیک اون دوتا گولم دشمنارو بکشید تا روح هاشون بره تو بدن گولم ها و درو براتون باز کنن
اگر منظورتون اون دره هست که راه رو به shrine of winter باز میکنه باید یا روح چهارتا باس اصلیرو داشته باشی(lost sinner,dukes dear freja,old iron king,the rotten)یا سول مموریتون به 1میلیون رسیده باشه
چه زود رسیدی اینجا

زود رسیدم !!!!!!
50 ساعت بازی کردم لولم 155 دیگه موجود زنده ای تو بازی نمونده
احتمالا همون باید نزدیک اون گولم ها بکشمشون البته یه بار یکیشون روشن شد ولی بعدش هر چقدر کنارش کشتم اتفاقی نیوفتاد !

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام به همه دوستان
من الان رفتم dlc های بازیرو دانلود کنم سایتای ایرانی که خدارو شکر هیچ کدوم نداشتن(دلیلش چیه اکثر سایتای دانلود سریع بازیهارو میزارن چرا dlc های ds رو ندارن؟؟)
بعد اینطور که دستگیرم شد مثل این که حجم هر کدومشو 10-15 گیگه درسته ؟؟؟اگه اینطور باشه من اصلا نمیتونم دانلودشون کنم .مغازه ها dlc های این بازی رو میفروشن؟؟
لطفا راهنماییم کنید از کجا dlc هارو تهیه کنم ممنون

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
این یارو Heide Knights ( شوالیه سفید ) رو چه کنم ؟ اهل بی خودی کشتن نیستم ! ارزش داره یا شخصیت خاصیه؟
شمشیر خوبی داره
اما معمولا سیستم دارک سولز جوریه که اگه نکشی بدردت میخوره
مثلا همین شوالیه که شمشیر آبی داره تو یکی از باس فایت های آخر میشه Summon کرد

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
سلام به همه دوستان
من الان رفتم dlc های بازیرو دانلود کنم سایتای ایرانی که خدارو شکر هیچ کدوم نداشتن(دلیلش چیه اکثر سایتای دانلود سریع بازیهارو میزارن چرا dlc های ds رو ندارن؟؟)
بعد اینطور که دستگیرم شد مثل این که حجم هر کدومشو 10-15 گیگه درسته ؟؟؟اگه اینطور باشه من اصلا نمیتونم دانلودشون کنم .مغازه ها dlc های این بازی رو میفروشن؟؟
لطفا راهنماییم کنید از کجا dlc هارو تهیه کنم ممنون

کلا همه دی الی سی ها با نسخه اصلی آپدیت شده تو یه نسخه 15 گیگی موجوده !

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
دوستان من نسخه Dark Souls 2: Scholar of the First Sin رو بگیرم میتونم از ادامه سیو خودم بازی کنم؟؟یا باید از اول برم؟
من نسخه معمولی(dark souls 2) بازیرو تموم کردم و سیو اونو دارم سیوش به این میخوره؟

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
خب دارک سولز 2 هم به اتمام رسید ، تموم کردن دارک سولز ها برام جنبه حیثیتی داشت وگرنه حوصله بازی کردن رو خیلی وقته که ندارم ! البته خیلی لذت بردم و دوباره به روزهای اوج بازیها سری زدم.
خیلی دوست دارم دوباره تمومش کنم اما خب دیگه وقت این اجازرو نمیده
از اینکه بازی اجازه میده بعد از پایانش هم بتونی داخلش چرخ بزنی خوشم اومد ، حرکت جالبی بود
و این گزینه جدید تو بن فایر واسه شروع دوبارست؟

rfai6tb3t53hiqmzxcju.jpg

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
خب دارک سولز 2 هم به اتمام رسید ، تموم کردن دارک سولز ها برام جنبه حیثیتی داشت وگرنه حوصله بازی کردن رو خیلی وقته که ندارم ! البته خیلی لذت بردم و دوباره به روزهای اوج بازیها سری زدم.
خیلی دوست دارم دوباره تمومش کنم اما خب دیگه وقت این اجازرو نمیده
از اینکه بازی اجازه میده بعد از پایانش هم بتونی داخلش چرخ بزنی خوشم اومد ، حرکت جالبی بود
و این گزینه جدید تو بن فایر واسه شروع دوبارست؟

rfai6tb3t53hiqmzxcju.jpg

بله واسه شروع دوباره بازی یکم سختتر و با دشمنان بیشتر
تبریک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر