Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
ممنون داداش عماد از راهنماييت.

فقط من اين غوله rotten را هم كشتمش و وقي رفتم جلوتر يه بنفاير با يه مجسمه كه با مار تزيين شده بود ديدم و رفم كنار اين مجسمه و وارد يه بخش ديگه شدم و فكر كنم اين بخش براي dlc بازي هستش ولي دري كه باعث ميشه بتونم به محيط اين dlc وارد بشم قفل هست و باز نميشه. در حالي كه مطمينم dlc را وصل كردم.

مكان dlc دقيقا همين جا هستش كه گفم؟ در اين مكان چجوري باز ميشه؟
.
قربونت امیر محمد جان.
مکان dlc دقیقا همون جایی هست که میگی منتها برای باز شدن اون در شما باید یه اتمی به اسم dragon talon داشته باشی که با نصب dlc بصورت اتوماتیک!! به وسایل ات اضافه میشه به علاوه یه سری ایتم دیگه.....
.
یکی از دوستان همین مشکل رو داشت....احتمالا شما یا dragon talon رو همراه خودت نداری!! و مشکل اینطور که یادمه از نریختن لایسنس های dlc جای خودش هست...یکبار این موضوع رو چک کن رفیق.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
.
قربونت امیر محمد جان.
مکان dlc دقیقا همون جایی هست که میگی منتها برای باز شدن اون در شما باید یه اتمی به اسم dragon talon داشته باشی که با نصب dlc بصورت اتوماتیک!! به وسایل ات اضافه میشه به علاوه یه سری ایتم دیگه.....
.
یکی از دوستان همین مشکل رو داشت....احتمالا شما یا dragon talon رو همراه خودت نداری!! و مشکل اینطور که یادمه از نریختن لایسنس های dlc جای خودش هست...یکبار این موضوع رو چک کن رفیق.

بازم ممنون عماد جون . شرمنده كه با سوالام سرتو درد ميندازم:)

آخه من به خاطر اين مطمينم كه dlc شو وصل كردم، چون بهم چند تا سلاح و تجهيزات جديد داده كه در شرايط عادي اين سلاح ها و تجهيزات را نداشتم ولي نميدونم چرا اين آيتم را بهم نداده. واقعا موندم.

بعد شرمنده داداش عماد يه سوال ديگه، گفتي بايد براي اون غوله كه مار هستش آسياب را در بنفاير دومي آتيش بزنم تا ماده‌هاي سبز رنگ ناپديد بشن. ولي من هر چه قدر تو اون مكان گشتم جايي براي آتيش زدن پيدا نكردم. مكان دقيق آتيش زدنش كجاست؟ بازم شرمنده كه سوالاتم زياده.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
بازم ممنون عماد جون . شرمنده كه با سوالام سرتو درد ميندازم:)

آخه من به خاطر اين مطمينم كه dlc شو وصل كردم، چون بهم چند تا سلاح و تجهيزات جديد داده كه در شرايط عادي اين سلاح ها و تجهيزات را نداشتم ولي نميدونم چرا اين آيتم را بهم نداده. واقعا موندم.

بعد شرمنده داداش عماد يه سوال ديگه، گفتي بايد براي اون غوله كه مار هستش آسياب را در بنفاير دومي آتيش بزنم تا ماده‌هاي سبز رنگ ناپديد بشن. ولي من هر چه قدر تو اون مكان گشتم جايي براي آتيش زدن پيدا نكردم. مكان دقيق آتيش زدنش كجاست؟ بازم شرمنده كه سوالاتم زياده.
.
.
قربونت داداش این چه حرفیه این تاپیک واسه همین سوال جواب هاست دیگه مرد...
.
ائه! ینی یه سری ایتم بهت اضافه کرده ولی dragon talon رو بهت نداده!! دقت کن فایل های لایسنس باید تو فولدر dlc بیرون از پوشه ی game باشه ها.... و اینکه بعد از ریختن اپدیت 1.04 و dlc از چه کرکی استفاده کردی؟!!؟
.
بعد از دومین بنفایر دقیقا روبروی بنفایر یه آسیاب بزرگ هست اش...آتیش از بنفایر بردار نزدیک آسیاب شو... یه قسمتی از دیواره آسیاب فرو ریخته برو جلوتر گزینه ی آتیش زدن اش میاد....
.
داداش دشمنت شرمنده ;;)

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان اسم سپري كه ميشه در برابر حملات آتيشي كم تر آسيب ديد چي هستش؟

آخه من سر اين غوله Smelter Demon بدجور گير كردم سلاحشو آتيشي كرده و وقتي منو ميزنه حتي اگه سپرم داشته باشم بازم خونم كم ميشه.

راستي يه سوال مهم، چجوري ميشه بعضي وقت‌ها يار كمكي براي كشتن غول احضار كرد؟ من بعضي وقت‌ها يار كمكي براي كشتن بعضي غول ها داشتم، ولي نميدونم چجوري اين كار را ميكردم. دوستان راه حلشو بگيد ممنون ميشم

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان اسم سپري كه ميشه در برابر حملات آتيشي كم تر آسيب ديد چي هستش؟

آخه من سر اين غوله Smelter Demon بدجور گير كردم سلاحشو آتيشي كرده و وقتي منو ميزنه حتي اگه سپرم داشته باشم بازم خونم كم ميشه.

راستي يه سوال مهم، چجوري ميشه بعضي وقت‌ها يار كمكي براي كشتن غول احضار كرد؟ من بعضي وقت‌ها يار كمكي براي كشتن بعضي غول ها داشتم، ولي نميدونم چجوري اين كار را ميكردم. دوستان راه حلشو بگيد ممنون ميشم
.
.
من اسم سپر یادم نمیاد چون نیازم نشد...و این باس رو با غلت زدن از بین میبردم.... فقط سپر ات علاوه بر اتش به ضربات فیزیکی هم باید مقاوم باشه.... اگر از انگشتر ای که مقابل اتش مقاوم ات میکنه همینطور جادوش اون هم خیلی موثر هست اش...
.
شما باید اول اینکه انسان باشی با ایتم human effigy باید این کار رو کنی و بعد عضو کاواننت company of champions نباشی.... و برای برخی باسه از قبل باید با شکل مورد نظر حرف زده باشی .... بعد این کار امضای نزدیک درب باس اضافه میشه...

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
48134917219686300207.jpg

.
دوستان عزیز لینک dlc دوم بازی به اسم crown of the old iron king رو که همین امروز منتشر شده رو میتونید از این لینک دانلود کنید:

http://r4dm.com/p/3b6c45eb27

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
^ عزیز من دانلود کردم!!!
کرک توش؛ کرک ali213 هست که سیو reloaded رو نمیشناسه. ولی کرک ریلیز codex میشناسه. افتاد؟
من پوشه ی کرک codex رو میخوام که بتونم سیوم رو ادامه بدم.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
^ عزیز من دانلود کردم!!!
کرک توش؛ کرک ali213 هست که سیو reloaded رو نمیشناسه. ولی کرک ریلیز codex میشناسه. افتاد؟
من پوشه ی کرک codex رو میخوام که بتونم سیوم رو ادامه بدم.
.
میدونم دانلود کردی رفیق این لینک رو برای دوستان علاقه مند گذاشتم!
.
لینک کرک رو به اشتباه گذاشتم کمی صبر کن برات میذارم کرک کودکس این dlc جدید ارو...
.
.
دقایقی بعد!! :d
.
http://kickass.to/dark-souls-ii-crown-of-the-old-iron-king-codex-t9500701.html بیا داداش این دیگه خودشه...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر