Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
این +new game چقدر حال می ده!:d
تا اینجا که به نسبت بار اول راحتتر شده فقط محیط ها پر شده از دشمنای قرمز که خوشبختانه بار اول که بکشیمش دیگه نمیان!
رفتم پیش پیر زن ها و soul vesel سوزوندم و در کنار int و atn و کمی خط جون واستامینا این بار روی str و dex هم تمرکز کردم و با یک سپر خوب و قوی شده کارم خیلی راحتتر شده یعنی به راحتی آب خوردن امروز با استراتژی سپر گرفتن که 100در 100 بلاک می کرد 5 تا باس کشتم :d
غلت خوردن خیلی ریسک داره و خیلی اوقات ضربه ی دشمن بهت می خوره و کم یا زیاد جونت کم میشه ولی با سپر مطمئن کارت خیلی راحته و مثلا سر باس dragonrider با سپر گرفتن و چرخیدن دور دشمن اصلا از خط سلامتیم کم نشد! البته خط استامینا رو کم میکنه وبه همین خاطر باید طوری عمل کنیم که خط استامینا صفر نشه!

- - -ویرایش - - -

یه دفعه بگو نمیده دیگه این حلقه ها رو :D

اون دومی رو با کلی مصیبت کشیدن میشه رفت ولی حلقه ی اول رو گرفتن واقعا هنر می خواد !
یعنی فکر اینکه دارک سولز رو بدون مردن تموم کنی هم ترسناکه :d
ولی نکته اینجاست که یکی از کاربرای اینجا هر دو حلقه رو گرفته! رو ps3 هم رفته تا شبهه ی استفاده از کد تقلب نباشه و عکسش هم گذاشته بود که اون حلقه ها رو گرفته!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اون دومی رو با کلی مصیبت کشیدن میشه رفت ولی حلقه ی اول رو گرفتن واقعا هنر می خواد !
یعنی فکر اینکه دارک سولز رو بدون مردن تموم کنی هم ترسناکه :d
ولی نکته اینجاست که یکی از کاربرای اینجا هر دو حلقه رو گرفته! رو ps3 هم رفته تا شبهه ی استفاده از کد تقلب نباشه و عکسش هم گذاشته بود که اون حلقه ها رو گرفته!
اینکاره باشی میتونی بگیری
یوتوب پُره از اسپید ران های بدون مرگ، بدون بونفایر، بدون اپگرید، بدون کُشتن و ....
راحت هم میتونی بگیری، دو ساعت گرفتن هرکدومش توی اسپید ران زمان میبره :)

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
اینکاره باشی میتونی بگیری
یوتوب پُره از اسپید ران های بدون مرگ، بدون بونفایر، بدون اپگرید، بدون کُشتن و ....
راحت هم میتونی بگیری، دو ساعت گرفتن هرکدومش توی اسپید ران زمان میبره :)

متوجه نشدم یعنی تو این حالت با هیچ باس و دشمنی نمیشه جنگید؟!

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
سلام دوستان من لولم 240ه اواخر journey 2 البته تا الان نمیدونستم چطوری گلیچ بزنم
کلاس:Knight
شمشیر:MoonLight Great Sword+5
سپر:King Shield+5
ست آرمور:Faaram+5
وضعیتم خوبه؟
راستی این Windsom Staff رو از کجا گیر بیارم؟
این ست آرمور که کلاهش سر گرگه رو از کجا گیر بیارم؟
به نظر من سپرت ضعیفه! من ازش استفاده نکردم ولی یه سرچ که کردم به نظرم ضعیف تر از خیلی سپرهای دیگه میاد!
ست آرمورت هم خوبه ولی عالی نیست، من این ست آرمور که کلاهش سر گرگه رو داشتم ولی یادم نمیاد از کجا گرفتم، خیلی ست خوبیه من بازی رو با همین ست تموم کردم اما ست از این قوی تر هم هست که Havel's Armorـه من الان از این ست استفاده میکنم تو the gutter همون قسمتی که خیلی تاریکه یه جا هست که از پله بری بالا یه در میبینی که با forbidden key باز میشه و پشت اون این ست + یکی از قوی ترین سپر ها رو پیدا میکنی!

- - -ویرایش - - -

من بخاطر DLC مضخرف بازی رو بیخیال شدم و حذفش کردم :|

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
متوجه نشدم یعنی تو این حالت با هیچ باس و دشمنی نمیشه جنگید؟!
اسپید ران که ینی رکورد زدن توی مدت زمان تموم کردن بازیا.
حرفه ای های بازی سعی میکنن توی حداقل مدت زمان ممکن بازی هارو تموم کنن.
با دشمن های عادی که معمولا نمیجنگن، باس ها هم فقط باس های اجباری رو میزنن.

یه اسپید ران از دارک سولز 1 دیدم، با کشتن تمام باس های بازی 1 ساعت و 25 دقیقه طرف تموم کرده بود.
- - -ویرایش - - -

من بخاطر DLC مضخرف بازی رو بیخیال شدم و حذفش کردم :|
اتفاقا، اتفاقا، مبحث سختی رو بذاری کنار؛ کلیات دی ال سی بیشتر اون مایه ی دارک سولز رو داشت تا اصلِ باشه ...

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
سلام :bighug:

من الان توی دی ال سی هستم با جادو کم آوردم چون زیاد دمیج نمیزد گرفتم یدونه Zweihander +10 کردم .... :|:d
الان میخوام بدونم اشتباه کردم ... ؟
چون میخواستم اول درنگلیک سورد رو آپگرید کنم ؟! 8-|

بعد الان این Zweihander رو با آتیش اینفیوز کنم یا با raw استون !؟

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
ینی Great sword واسه نوب هاست؟ :D

طائل تو به چه سلاحی میری؟

کجا من اسمی از نوب اوردم اخه :D من از نوب خطاب کردن کلا بدم میاد :D

من با Drangleic Sword میرم.یادش بخیر دارک‌سولز 1 اول با همون تبر معمولی که دشمن دراپ میکرد،بازی رو شروع کردم،همین آپگرید کردم تا آخر،بعد تو Sen's Fortress نیزه‌که دمیج لایتنینگ هم میداد(اسمش یادم نیست) گرفتم،بعدم با Crystal Halberd و ... همینجور ادامه دادم تا بالاخره رسیدم به Black Knight Halberd افسانه‌ای.اما اینجا از همون اول زرتی بهت Drangleic Sword میده ، اصلا حال نکردم با این حرکتش :D

آخرین ویرایش:

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
سلام :bighug:

من الان توی دی ال سی هستم با جادو کم آوردم چون زیاد دمیج نمیزد گرفتم یدونه Zweihander +10 کردم .... :|:d
الان میخوام بدونم اشتباه کردم ... ؟
چون میخواستم اول درنگلیک سورد رو آپگرید کنم ؟! 8-|

بعد الان این Zweihander رو با آتیش اینفیوز کنم یا با raw استون !؟
DLC رو از همین لینکی که دوستمون قرار داده دانلود کردید؟

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
میشه DLC رو تو یه New Folder نصب کرد و بعد اطلاعاتشو به پوشه بازی انتقال داد؟ اینطور عمل میکنه؟
اگر تو مسیر بازی DLC نصب بشه خیلی طوب میکشه ولی من الان تو یه پوشه دیگه نصب کردم حدودا 2 دقیقه بیشتر طول نکشید!

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
سلام. یه آدم باحال پیدا میشه لینک DLC و آپدیت رو بهم PM کنه؟ یه چیزی هست به اسم حوصله که متآسفانه نیست :d
عجب غلطی کردم قبل ول کردن بازی رفتم تو NG+3 بعد تو اولش ول کردما . حالا باید دوباره بشینم کلی بازی کنم تا باز شن :((
راستی کسی میدونه که تو 1.04 میسه آشغال به خورد اون لونه پرنده اول بازی داد یا نه؟ آخه قبلآ Rubbish قبول نمیکرد

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
کسی نیست جواب ما رو بده؟
.
ست آرموری که سرش گرگه! vengarls set منظورت هست احیانا! .... وفتی که جناب دوک رو میزنی! (( همون باس عنکبوتی)) ... قبل اینکه بنفایر اش رو روشن کنی! یه بابایی میاد باهات میجنگه! که کله نداره :d .. وفتی که میکشی اش ست اش رو بهت میده به جز!! کلاه خود اش رو...
.
و اما کلاه خود :
توی shaded woods یه مسیر مه آلوذ هست....اگر خوب بگردی یه جایی هست یه اسکلت افتاده (( دورش هم سنگ چین شده)) ... با یه بابایی حرف میزنی!! که بعد از حرف زدن باهاش میتونی برای ancient dragon احضار اش کنی.... وقتی کمی باهاش حرف زدی! میتونی ازاش حرید کنی! که البته آت آشغال میفروشه!!
.
همینطوری گزینه ی talk رو انتخاب کن!! در نهایت میگه ممنون که به زر زر!! ام گوش دادی :d . و کلاه خود خودش رو که سر گرگ هست!! و کامل کننده ه همون ست هست رو بهت میده...

- - -ویرایش - - -

میشه DLC رو تو یه New Folder نصب کرد و بعد اطلاعاتشو به پوشه بازی انتقال داد؟ اینطور عمل میکنه؟
اگر تو مسیر بازی DLC نصب بشه خیلی طوب میکشه ولی من الان تو یه پوشه دیگه نصب کردم حدودا 2 دقیقه بیشتر طول نکشید!
.
نه رفیق نمیشه!! ینی من امتحان کردم قبل نصب نشد.....

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان میشه یکی که DLC و اپدیت رو نصب کرده راهنمای نصبشو از اول تا آخر به ترتیب بگه؟
.
اول اپدیت رو که 800 mb هست در محل نصب بازی میریزید...
دوم اپدیت رو دقیقا و عینا ! در دایرکتوری بازی نصب میکنید....(( برای مثال اگر دایرکتوری شما : D:/program file/dark souls 2 باشد و اپدیت در D:/program file/dark souls II نصب شود! اصلا اپدیت انجام نمیشود!!.
سوم : پس از نصب اپدیت مراحلی طی میشود....طی 5 مرحله که حدود 5-15 دقیقه طول میکشد....در نهایت کلید n رو زده و inter اپدیت انجام میشود....
چهارم : فولدر لایسنس داخل dlc را جایگزین فولدر لایسنس نصب شده کنید....
پنجم : از کرک کودکس استفاده کنید...
ششم : از dlc لذت ببرید!
ii

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
.
اول اپدیت رو که 800 mb هست در محل نصب بازی میریزید...
دوم اپدیت رو دقیقا و عینا ! در دایرکتوری بازی نصب میکنید....(( برای مثال اگر دایرکتوری شما : D:/program file/dark souls 2 باشد و اپدیت در D:/program file/dark souls II نصب شود! اصلا اپدیت انجام نمیشود!!.
سوم : پس از نصب اپدیت مراحلی طی میشود....طی 5 مرحله که حدود 5-15 دقیقه طول میکشد....در نهایت کلید n رو زده و inter اپدیت انجام میشود....
چهارم : فولدر لایسنس داخل dlc را جایگزین فولدر لایسنس نصب شده کنید....
پنجم : از کرک کودکس استفاده کنید...
ششم : از dlc لذت ببرید!
ii
فضای خالی مورد نیاز برای نصب چقدر باید باشه؟
بعد این ستاپ آپدیت هست که باید تو دایرکتوری بازی نصب بشه؟
b3wvo2lr9wwkha7lrixr.jpg

بعد یه نکته دیگه، من یه بار آپیدت رو نصب کردم که حدودا 2 ساعت طول کشید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر