Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
اقا من چه جوری این وندریک رو بزنم ؟؟؟؟ با شمشیری که حدود 500 تا دمیح میده اصلا جونش کم نمیشه !!! خودش راحته ولی حونش کن نمیشه یه راهنمایی بکنید تو جورتی 1 سریع جونش کم میشد ولی اینجا سگ شده کمک!

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
اقا من چه جوری این وندریک رو بزنم ؟؟؟؟ با شمشیری که حدود 500 تا دمیح میده اصلا جونش کم نمیشه !!! خودش راحته ولی حونش کن نمیشه یه راهنمایی بکنید تو جورتی 1 سریع جونش کم میشد ولی اینجا سگ شده کمک!
اگه میخوای راحت بکشیش باید 5تا جاینت سول داشته باشی.

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
حله گرفتم ولی حالا اینو به کی بدم تا این آسون شه؟؟

لازم نیست به کسی بدی فقط باید مصرفشون نکنی و تولیست وسایلات باشه
بعد بدون استفاده از بون فایر است میشه 5 تا رو راحت بدست اورد
تو فورست فالنت جایانت 3 تا درخت هست که میشه 3 تا روح
چهارمی رو از اتاق باس The Duke's Dear Freja بدست میاری
پنجمی یکم سخته و باید Ancient Dragon رو توی Dragon Shrine بکشی

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من از سیوهام بک اپ گرفتم و از ترینر استفاده کردم برای گرفتن روح، بعد تمام اون ارتقا ها رو تا 99 بردم ولی بازم حتی نتونستم از جادویی که اول بازی بهم داده استفاده کنم! کلا هیچ جادویی رو نمیتونم استفاده کنم!
مشکل از کجاست؟ قبلا یکی از دوستان گفت باید slot زیاد باشه من تا 99 که ارتقا دادم اسلات ها شد 10 تا ولی نتیجه نداد ‍!
کلاسم warrior هست، این کلاس میتونه از جادو استفاده کنه ؟

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
من از سیوهام بک اپ گرفتم و از ترینر استفاده کردم برای گرفتن روح، بعد تمام اون ارتقا ها رو تا 99 بردم ولی بازم حتی نتونستم از جادویی که اول بازی بهم داده استفاده کنم! کلا هیچ جادویی رو نمیتونم استفاده کنم!
مشکل از کجاست؟ قبلا یکی از دوستان گفت باید slot زیاد باشه من تا 99 که ارتقا دادم اسلات ها شد 10 تا ولی نتیجه نداد ‍!

شما برای استفاده از جادو باید چنتا کارانجام بدی..

1) سه تا آپشن آخر رو تو مشخصات کارکترت لول آپ کنی+اونی که نوشته aTT
2)باید بشینی تو بونفایر و گزینه ی Attuno Spells رو بزنی و جادوی مورد نظرت رو انتخاب کنی...
3)باید از تو Inventoryت یه وسیله برای استفاده از جادوت Equip کنی...مثل Catalyst/schim/Staff

و اینکه فرقی نداره چه کلاسی باشی...اگر گزینه های مورد نظر جادوگری رو لول آپ کنی تو هرکلاسی میتونی استفاده کنی.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield

اصولا اگر stat ـشو داشته باشی میتونی. بعدشم استفاده از مجیک و اینا سلاح های مخصوص خودشو داره. برای مثال پایرومنسی از پایرومنسی گلاو استفاده می کنه، سول مجیک از staves و لایت مجیک هم از Chime، دارک مجیک هم میتونه از staff استفاده کنی هم چایم. برخی از این آیتما قابلیت کستینگ مجیک های کلاسهای دیگه رو دارن مثلا Black Witch's Staff میتونه از اسکول های دیگه هم کست کنه. این سلاح ها یه مینیموم ریکوایرمنت دارن مثلا همین Black Witch's Staff، مقدار 20 تا اینتلیجنس میخواد و 20 تا هم فیت میخواد تا بتونی باهاش کست کنی. اتونمنت هم فقط سرعت کستت رو زیاد میکنه و جای بیشتری برای اسپل گذاشتن بهت میده.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
آقا اون شوالیه ای که تو cathedral of bleu هست اون چی میخواد؟؟؟؟

میگه به تو نیازی نداریم مردک شیطونه میگه بزنم از وسط نصفش کنما :d

و ی مورد دیگه اون پیرمرده که بغل کشتیه هست جادوهای مخصوص miracle رو میفروخت نمیدونم چی شده دیگه چیزی نمیفروشه!!!!!!!!!!

با اون چیکار کنم؟؟؟

چه جالب قبلا به این هم شخصیت اصلا توجهی نکرده بودم !!!!!!!!!!

الان تو undead refuge هستم اونی که رو صندلی نشسته چی باید بهش بدم؟؟؟

آخرین ویرایش:

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
lol این وندریک رو با 3 تا جایتت سول سقت کردم واقعا این dark luxker و این aceint drogon واقعا آسونن تو NG++ زدمشون گفتم دیگه تو سه سخت میشت ولی هموت خری که هستن بودن

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
آقا اون شوالیه ای که تو cathedral of bleu هست اون چی میخواد؟؟؟؟

میگه به تو نیازی نداریم مردک شیطونه میگه بزنم از وسط نصفش کنما :d

و ی مورد دیگه اون پیرمرده که بغل کشتیه هست جادوهای مخصوص miracle رو میفروخت نمیدونم چی شده دیگه چیزی نمیفروشه!!!!!!!!!!

با اون چیکار کنم؟؟؟

چه جالب قبلا به این هم شخصیت اصلا توجهی نکرده بودم !!!!!!!!!!

الان تو undead refuge هستم اونی که رو صندلی نشسته چی باید بهش بدم؟؟؟

منم دفعه اول که دیدمش همینو بهم میگفت
ولی وقتی یکم لول زیاد کردم و باهاش حرف زدم بهم درخواست عضویت در فرقه Blue Sentinels رو داد
این فرقه فقط به درد کسایی که انلاین بازی میکنن میخوره

بعد اون پیره مرده دفعه اولی که میبینیش باید انسان باشی و اگه هالو باشی درست جوابتو نمیده و دکت میکنه

تو بازی کلا دو نفر هستن که رو صندلی نشستن و یکیشون (فک کنم همینی که شما دیدی) فروشنده هست و ایتم و اسپل میفروشه

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
این بازی در برابر شماره ی اول جکی بیش نیست.
اگه راجع به این انقدر ذوق کردی،وقتی شماره ی اولو تموم کنی خود کشی میکنی....
تو همه ی مواردی که اینجا گفتی دارک سولز 1 ، 1-2 سر و گردن بالاتر از دارک سولز 2 هستش ...
در کل به نظرم کار درستی نکردی که شماره ی دوم رو اول تموم کردی.
شماره دوم جوک نیست.
مجموع یه سری میس آندرستندینگ هاست از souls های قبل که کارگردان جدید مرتکب شده.
به چندتاش اشاره میکنم اینجا:

1. داستان سرایی:
دارک سولز یک داخل intro کلیت بازیو براتشرح میده که چی به سر دنیای بازی اومده، و همینطور که پیشرفت میکنی هدفت توی بازی مشخص میشه (تو اسایلوم بهت گفته میشه که باید نفرین رو برداری، پس تا الان میدونی چکار باید بکنی، توی فایر لینک شراین بهت گفته میشه که باید دوتا زنگ به صدا در بیاری، پیدا میکنی و به صدا در میاری، بعد درب یجایی باز میشه که قبلا احتمالا به مسیرت خورده و میدونی کجاست ... الی اخر) ولی توی شماره دوم نمیدونی برای چی وارد این دنیا شدی (طبعا اگه شماره اول رو بازی کرده باشی میدونی باید بری دنبال سول های مهم وباس کشتن، ولی کجا باید بری؟ وارد مجولا میشی هیچ جهتی بهت داده نمیشه، فقط باید بری، نمیدونی چرا اون همه باس میکشی) همه چیز برات گنگ هست

2. درجه سختی بازی
به نظرم سری سولز به سخت بودن معروفه، ولی اون point که توی بازی تو دنبالش هستی اون سختی نیست، ولی کارگردان این نسخه این نکته رو درست درک نکرده و فقط سعی کرده بازی رو سخت کنه، از جمله استمینا نداشتن دشمن ها که delay ندارن وسط چند ضربه و مرتبا ضربه میزنن، شماره قبلی وقتی اتک دادن طرف شروع میشد خودش ثابت میموند و ضربه رو همونجا که شروع کرده بود تموم میکرد، اینجا اتک شروع میشه پاهای دشمن ثابته، ولی حول محور خودش تا زمانی که ضربش تموم بشه میچرخه که ضربش حتما به تو برخورد کنه، که یه نقص خیلی بزرگه
بعد تعدد دشمن های قوی و سنگین همزمان، توی شماره اول دشمنان سنگین همه جا تک تک بودن و دشمنان ضعیف تک و توک تعداد بودن که خیلی به بالانس مبارزه کمک میکرد. دلم میخواد فقط اون لحظه ای که قراره وارد درنگلیک کَسِل میشید رو به خاطر بیارید از بابت این سوءتفاهم سخت کردن بازی

3.باس ها
اول اینکه تعداد باسهای شماره اول که همراه داشتن (همزمان بیش از یک موجود در صحنه نبرد بود) فکر کنم دوتا یا سه تا باس بود، دارک سولز 2 بالای 12 تا باس چند نفری داشت ...
که نشون دهنده ی ضعف طراحیه به نظرم
جا کار کردن روی نحوه ی اتک دادنه باس ها و طراحی چند تا حرکت random برای غافل گیری حین مبارزه برداشتن یه مشت موش و عنکبوت و جنازه گذاشتن کنار باس که مثلا برات سخت کنن بازیو

*: یه نکته ی جالب در مورد باس ها هم اینه که بیش از هشتاد درصدشون دقیقا move set ها و حرکاتی رو انجام میدن که باسهای دارک سولز و دیمون سولز انجام میدادن ... :d ینی زحمت طراحی حرکات جدید و منحصر به فرد هم ندادن به خودشون.

4. level design
فاجعه بار ترین قسمت بازی این قسمت بود که جای حرفی اصن توش نیست ...

5. اینکه بازی اصلا خاطره انگیز نیست
هیچ گیمر سری souls وجود نداره که تا اخر عمرش مبارزه با آرتوریاس یا geat wolf sif رو یادش بره، یا نبرد با kalameet رو ...
یا زیبایی اونور لندو رو فراموش کنه، یا محیط بی روح world of painting رو ..
ولی دارک سولز 2 چی؟ هیچ باس و هیچ محیطی نداشت که من دلم بخواد به خاطر بسپارمش ...

6.هوش مصنوعی ان پی سی ها و دشمن های بازی ...

و n تا اختلاف دیگه بین درک کارگردان قبلی ها و کارگردان جدید

گرافیک هم که اصلا اون روح و سرزندگی و پویایی شماره اول رو نداره ...

-------------------------------------------------
ولی الان بخواد بره شماره اول رو بازی کنه یکم اذیت میشه
از بابت سیستم مبارزات روان تر شماره دوم
ایتم های بیشتر و بهتر
تعداد سلاح ها و انگشتر هاو ایتم های قابل حمل هم زمان
به کل hex ها و جادو و معجزات جدید تر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر