Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
دوستان من یجاهایی رفتم البته بعد از کشتن گینگ اهنی الان توی زیر زمینم پر آبه و به باس قورباغه ای داشت اونو کشتم ولی تو بونفایر ها اسم اینجا رو بورت علامت صوال میزنه . ببینید جریانش چیه؟ البته اونجا 1 دره بسته بود باز نشد کلیدش از کجا بیارم؟

زره رو باشید حال کنید اون شمشیرم ultimate king هست تووووپه

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان نظرتون درباره کلاس sorcerer به صورت کلی چیه؟
چون زیاد ابزار و armor مخصوص این کلاس ظاهرا یافت نمیشه. شاید چون من زیاد پیشروی نکردم اینو میگم!
انگار بیشتر باید جادو رو در کنار ابزار شمشیر و شیلد و غیره بکار برد و کاربرد تکی زیاد نداره.

بصورت کلی باید بگم بهترین کلاسه چون هم دور زنش که همون مجیکه قویه و هم نزدیک زنش.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان نظرتون درباره کلاس sorcerer به صورت کلی چیه؟
چون زیاد ابزار و armor مخصوص این کلاس ظاهرا یافت نمیشه. شاید چون من زیاد پیشروی نکردم اینو میگم!
انگار بیشتر باید جادو رو در کنار ابزار شمشیر و شیلد و غیره بکار برد و کاربرد تکی زیاد نداره.
این کلاسها اولیه توی DS کلا توی چند ساعت اغازین بازی تاثیر دارن بعدش دیگه خودت بر حسب خواسته هات شخصیتت رو level up میکنی .
نیازی به ارمره خیلی خیلی قوی نداره . باید سبک وزن باشی و با یه سپر خوب که مانور دهیت به نسبت خیلی بالاتر از شخصیتهای Tanker باشه . D: .فکوس جادو برای بازیبازهای که دفعه اولشون خیلی خیلی بهتره ! خیلی boss ها رو بهتر میشه زد. من که خودم فعلا Tanker نافرم میرم D: الان رسیدن BrightStone و Level 130 هستم بیشتر فکوس هم روی Dex و Str اینا بوده D: فقط سره Smelter Demon مشکل داشتم مگرنه حدودا بقیه رو هم ok بود. یه Heay Soul Arrows هم دمه دستم هست که کمک میکنه خیلی ! اما Slot های جادوم متاسفانه یکی بیشتر نیست.

موسیقی Firelink Shrine بهتر بود :-< هر چند Majula هم خوبه.
دقیقا ! به نظره من FireLink Shrine موسقیش ارامش بیشتری میداد اما Majula نسبت به FireLink Shrine خوشگلتر و باحالتره D: لول.

دوست عزیز من برعکس شما فکر میکنم که بازی نسبت به شماره اول خیلی آسونتر شده. اگه برید دوباره قسمت یکش رو دوباره بازی کنید میبینید که اینبار انصافا خیلی آسونتر شده...همه ی باس های این شماره سختی خاصی نداشتن...حتی ancient dragon هم که بنظر خیلی ها سخت ترین باس بازیه بنظرم باس قلق خوری هست و اگه قلقشو پیدا کنی میتونی براحتی هرچه تمام تر بزنیش. توی شماره اول برای مثال باس black Dragon Kalameet انصافا پدرمو در آورد تا بتونم بکشمش. ولی تو این نسخه بیشتر باس ها رو میشد بار دوم یا سوم شکست داد.

یه سوال:
توی بازی یه منطقه ی پوشیده از آب هست که چندتا زن دارن آواز میخونن .اونجا یه در چوبی هستش که لاک هستش. چطور میشه اونو باز کرد؟!
ممنون:x
به نظره من سختیش یکی هست D: .
اکثرا بستگی داره . اگر دفعه اول باشه میری ادم سراغه DS دیگه چون با بازیش اشنایی دارین ممکنه DS2 خیلی متفاوت به نظر نرسه یا اسونتر باشه ! من خودم با Kalameet کلا مشکلی نداشتم . خیلی سخت نبود . اما boss که فراموش نمیکنم اون Smough بود D: >_<

راه برای سختر کردن بازی هست. یکی همین BoneFire Ascetic ها و دیگری هم Covenet توی Majula پشته سخره Company of Champions کلا Hard Mode بازی هست D: > امتحان کن D: تا رنک 3 هم بالا میره . BoneFire ها هم که تا +10 هم بالا میره ( بیشترم میره ظاهرا )

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

زره رو باشید حال کنید اون شمشیرم ultimate king هست تووووپه

:d

شمشیرم ضربه ی اول رو عادی میزنه ضربه ی دوم رو خود به خود آتیش میگیره طرفو منفجر میکنه :d

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مث که دوستان بازیسنتری خیلی خیلی تو این بازی حرفه ای هستند :| ! من تو یکش هنوز گیر کردم :D
دوستان یکی یه راهنمایی جامع میکنه چجوری بازیو پیش ببریم که مثل شما حرفه ای بشیم و شمشیر های خفن بگیریم ؟ ( مثلا من تو یکش پایرو منسر شده بودم و شمشیر اوچیتاگانا هم داشتم منتها لول پایین بودم و نمیدونستم چیکار کنم که بشه ازش استفاده کرد )
تو مبارزه ها باید چه چیزیو رعایت کرد ؟ سریع زد و عقب رفت یا ضربه سنگین و گارد ؟ کلا راهنمایی کنید :D

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
به نظره من سختیش یکی هست D: .
اکثرا بستگی داره . اگر دفعه اول باشه میری ادم سراغه DS دیگه چون با بازیش اشنایی دارین ممکنه DS2 خیلی متفاوت به نظر نرسه یا اسونتر باشه ! من خودم با Kalameet کلا مشکلی نداشتم . خیلی سخت نبود . اما boss که فراموش نمیکنم اون Smough بود D: >_<

راه برای سختر کردن بازی هست. یکی همین BoneFire Ascetic ها و دیگری هم Covenet توی Majula پشته سخره Company of Champions کلا Hard Mode بازی هست D: > امتحان کن D: تا رنک 3 هم بالا میره . BoneFire ها هم که تا +10 هم بالا میره ( بیشترم میره ظاهرا )

والا من قبل اینکه برم سراغ dark soul 1 ابتدا demon soul رو بازی کرده بودم ولی وقتی رفتم توی dark soul 1 دیدم که واقعا سخته... یادش بخیر اون زمان که demon soul اومده بود اونقدر سر سخت بودن بازی مانور داده بودن که ملت اکثرا بیخیال بازی شدن و اصلا این بازی رو تحویل نمی گرفتن.:d
باس های دوقلوی Smough هم انصافا سخت بودن. یادش بخیر...:-*

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
اصولا با تغییر تو‌Texture های گرافیکی بازی نباید مشکل VAC وجود داشته باشه،اون اخطار‌هایی‌ که دادن احتمال بعید هست فکر کنم.:d
برای ریختن مدهای بازی نیاز به GeDoSato هست که dll به بازی inject میکنه احتمال بن هست، بصورت مستقیم نمیشه تکستچر هارو دستکاری کرد.:d

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
lol آخه مگه شمشیر یا آرمور هم افتخار داره! هروقت تونستین با شمشیر و آرمورتون توی مبارزات PvP آنلاین درست بازی کنید و بقیه رو شکست بدین اونوقت حرفه!
من می دیدم طرف توی آنلاین با چنگال یا همون claw انقدر خوب بازی می کرد که آدم حال می کرد، یا اینکه بعضی ها فقط با Pyromacey مبارزه می کردن که خودش خیلی هنر می خواد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مث که دوستان بازیسنتری خیلی خیلی تو این بازی حرفه ای هستند :| ! من تو یکش هنوز گیر کردم :D
دوستان یکی یه راهنمایی جامع میکنه چجوری بازیو پیش ببریم که مثل شما حرفه ای بشیم و شمشیر های خفن بگیریم ؟ ( مثلا من تو یکش پایرو منسر شده بودم و شمشیر اوچیتاگانا هم داشتم منتها لول پایین بودم و نمیدونستم چیکار کنم که بشه ازش استفاده کرد )
تو مبارزه ها باید چه چیزیو رعایت کرد ؟ سریع زد و عقب رفت یا ضربه سنگین و گارد ؟ کلا راهنمایی کنید :D
شروین تو پاش 1 ساعت هم نشستی والا D: یه 3-4 ساعت بازی کنی یاد میگیری
بسته به playStyle داره . اگر میخوای سبک وزن و Range Attack بری که Armor های سبک و نسبتا خوب برمیداری اما جادو ها قوی و باید doge کنی همش .
اگر Tanker میری که ارمرهای سنگین و سپرهای خوب
کلا اکثریت دشمنهاش قلقه خودشون رو دارن توی نبرد دارن که بیشتر موقها همون دفعه اول با کمی نگا کردنشون میتونی اون pattern حرکتیشون رو یاد بگیری و بعد حمله کن . برای boss ها هم همینطور هست. البته توی نسخه اوریج بازی میشه HUMan بشی و از player دیگه دعوت کنی توی Boss fight یاریت کنن D: البته مزش میره ولی لول سریع میتونی تموم کنی نبردها رو D:
کلا که بازی هست که بیشتر خودت میتونی یاد بگیری .در کل چیزه پیچیده ای نداره اصلا !

والا من قبل اینکه برم سراغ dark soul 1 ابتدا demon soul رو بازی کرده بودم ولی وقتی رفتم توی dark soul 1 دیدم که واقعا سخته... یادش بخیر اون زمان که demon soul اومده بود اونقدر سر سخت بودن بازی مانور داده بودن که ملت اکثرا بیخیال بازی شدن و اصلا این بازی رو تحویل نمی گرفتن.:d
باس های دوقلوی Smough هم انصافا سخت بودن. یادش بخیر...:-*
یادش بخر اره منم اون زمان demon souls رو بازی میکردم به نسبت بازیهای هم دوره خودش خیلی خیلی سخت بود D: . کلا boss های نافرمی داشت اما DS رو جالب سخترش کرده بودن. مگه میشه ادم اسمشون رو یادش بره Smough and Orenstien لول ! D: هنوز باس به نافرمی این دوتا توی DS2 هم ندیدم D: لول.

دوستان هیچ پیشنهادی برای upgrade دارین؟
sorcerer هستم.
اگر میخوای Sorcery فکوس کامل کنی که INt و Faith و Att برای slot های جادوها مهمه. بقیش هم Endurance و Vig برای افزایش خون ( Vit هم خوبه ) . مقداری هم بدک نیست روی St و Dx هم فکوس کنی احیانای برای استفاده از سپرهای خوب ( البته نه در حد اینکه یه Tanker فکوس میکنه ) در هر صورت حواست باشه هر دفعه که level بالاتری میری میزانه Souls که برای اپگرید یک level نیاز هست بالا میره. طوری که وقتی به level مثلا 130 میرسی تغریبا هر Level حوای 20000 تا میخواد. پس سعکی کنی character رو درست حسابی از پایه بسازی D: موفق باشی.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام دوستان یه اتفاقی به اتفاق :d رخ داد من میخوام ببینم After Effect هاش چی میتونه باشه :d
رسیده بودم به Shrine of Amana و داشتم از View و اون آواز دلنشین لذت میبردم که رسیدم به این کلبه
و تا اومدم با دختره که رو زمین نشسته بود حرف بزنم یه دفعه یه دشمن از پشت حمله کرد منم زدمش ولی دختره هم تو درگیری میرد فقط یه جملشو شنیدم که گفت We knew you were coming and stopped singing . با مرگ این دخترک چقدر دیالوگ و آیتم و اینا از دست دادم ؟ اگر میدونید بگید لطفا :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بچه ها لطفا راهنمایی کنید چطوری به سومین blacksmith دسترسی پیدا کنم
مک داف و لنیگرَست رو پیدا کردم، دنبال اورنیفِکس هستم.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
بچه ها لطفا راهنمایی کنید چطوری به سومین blacksmith دسترسی پیدا کنم
مک داف و لنیگرَست رو پیدا کردم، دنبال اورنیفِکس هستم.

تو منطقه Shaded Woods و بنفایر Shaded Ruins هستش اونجا اگه رفته باشی یه کم اطراف رو نگاه کنی یه جا رو میبینی که کف زمین با تخته چوب پوشیده شده که بری روش فر میریزه دقیقا جفتش هم یه دشمن هم هست افتادی پایین یه در اونجاست که پشت اون در البته درش قفل حالا کلید رو باید تو همون مطقه دوتا از دشمنا هستن که به سنگ تبدیل شدن که پیش یکی از اوناست دقیقتر بهت بگم همین که از پای بنفایر بلند شدی یه کم بری جلو سمت راستت رو نگاه کنی اون دشمنه اونجاست البته باید بدوی و بپری سمت راستت از حالت سنگ درش بیار و بعد بکشش و کلید رو بگیر بعد از طریق اون تنه درخت برگرد پیش بنفایر.

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
سلام دوستان یه اتفاقی به اتفاق :d رخ داد من میخوام ببینم After Effect هاش چی میتونه باشه :d
رسیده بودم به Shrine of Amana و داشتم از View و اون آواز دلنشین لذت میبردم که رسیدم به این کلبه
و تا اومدم با دختره که رو زمین نشسته بود حرف بزنم یه دفعه یه دشمن از پشت حمله کرد منم زدمش ولی دختره هم تو درگیری میرد فقط یه جملشو شنیدم که گفت We knew you were coming and stopped singing . با مرگ این دخترک چقدر دیالوگ و آیتم و اینا از دست دادم ؟ اگر میدونید بگید لطفا :d

هیچی ار دست ندادی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر