Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
درود دوستان من تو iron keeper رفتم هرچی گشتم اون حلقه پادشاهی که گفته بودید رو ندیدم و اینکه اینجا ۲ تا باس داره یکی او اژدها تو اتیش ها و دیگری اون اولش ولی واسه من اون یارو اولی نمیاد یعنی میرم تو ساختمونه خط جونه باسه میاد ولی خودش نیست. و من مجبور میشم تلپور کنم به بونفایر و من فقط همون اژدها رو کشتم،ایا باس اون یکی رو هم میکشتم؟
راستی اون باس ۳ تایی کجاست؟ ندیدمش.

Sent from my HTC One X using Tapatalk

نبود؟

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
چند تا ضربه بهش بزنی میاد سراغت نمیدونم چرا تحویلت نمیگیره:d

تو Iron keep وقتی اون پل معلق رو میاری پایین و میخوای بری سراغ باس اولی وقتی رفتی اونطرف پل باید بری سمت راست اون ته رو هم نگاه کنی یه صندق هست البته تو اون نیست وقتی رفتی اون طرف سمت راستت رو نگاه کن یه جنازه اونجاست باید بدوی و بپری پیشش که خوب پیش اونه.

من الان پیش صندوق هستم اون جسدی که شما میگی قبلا آیتمش رو برداشتم ولی flame نبود

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
درود دوستان من تو iron keeper رفتم هرچی گشتم اون حلقه پادشاهی که گفته بودید رو ندیدم و اینکه اینجا ۲ تا باس داره یکی او اژدها تو اتیش ها و دیگری اون اولش ولی واسه من اون یارو اولی نمیاد یعنی میرم تو ساختمونه خط جونه باسه میاد ولی خودش نیست. و من مجبور میشم تلپور کنم به بونفایر و من فقط همون اژدها رو کشتم،ایا باس اون یکی رو هم میکشتم؟
راستی اون باس ۳ تایی کجاست؟ ندیدمش.

Sent from my HTC One X using Tapatalk
اگه منظورت King's Ring که تو Iron Keep نیست تو Unded Crypt پیشه وندریک ــه در مورد اون باس هم راستش من نمیدونم قاعدتا باید ظاهر بشه ممکنه یه باگ باشه واسه شما هیچ دلیلی نداره نیاد.
اون باس سه تایی هم تو the last bastille البته اگه اون باس رو منظورته که تو راهت واسه رسیدن به Iron Keep اون تو منطقه huntsman's copse (تفاوت این دو باس اینکه اون اولی هر کدوم از باس ها جون جداگانه دارن ولی این دومی که گفتم هر سه تاشون یه جون دارن و راحتره)

- - -ویرایش - - -

help
دوستان من الان تو the last bastille هستم این آهنگره میگه flame نیاز داره از کجا میشه گیرش آورد ؟

این Flame همون Dull Ember که از رو اون جنازه برش میداری و بهش بدی واست شروع میکنه به کار کردن. یه کم باهاش حرف بزن خودش ازت میگیرتش.
وقتی همراهت باشه بهت میگه بوی Flame رو ازت میشنوم بعدشم خودش رو معرفی میکنه و میگه تنها چیزی که نیاز دارم Ember و بعدش میگه همین الان بهم بدش و یه کم دیگه توضیح میده و بعدش ازت میگیرتش.

آخرین ویرایش:

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
من الان پیش صندوق هستم اون جسدی که شما میگی قبلا آیتمش رو برداشتم ولی flame نبود
ببینین این دیگه مشخص ترین آدرسه فقط اگه اینجا نیست یعنی برداشتیدش برادر تو جیباتو یه بار دیگه نیگا کن ;)
bonefire که زیر پله هاست از اونجا شروع کنین
بالای پله ها برید سمت چپ و از رو پل رد شید همینجور مستقیم برید و از پله ها هم بالا برید تا برسین به اون مطقه ای که پائینش پر مواد مذابه و دارن بهتون تیر اندازی میکنن که خیلی هم دقیقا!
حالا وسط این محوطه یه پله که وسط یه دشمن ایستاده برید آخر پل و سمت راست بپیچین و بپرید اون ته یه صندوقه اما قبل این صندوق پایین رو که نگاه کنید یه قسمت پله ماننده که خراب شده اونجاست!!
حواسستون هم باشه اول بذارید اونی که روبروی شما اونور مسیره تیرشو پرتاب کنه بعد بپرید
خلاص

High Gamer V6

کاربر سایت
May 1, 2014
58
نام
بهروز
دوستان یک سوال
http://upload7.ir/imgs/2014-05/87182814701238496733.jpg
این کادر زردی که من بالا مشخص کردم رو کدوم نرم افزار این کارو انجام می دهه ؟

این عکس از بازی منه عزیزم باید به خودم پیام خصوصی میزدی بهت میگفتم

PC GAMER های سایت این تاپیکو بخونین بدردتون میخوره

http://forum.bazicenter.com/thread86939/

متاسفانه 90% پی سی گیمرهای این سایت از وجود این نرم افزار کاربردی بی خبرن

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
بالای drangleic یه خانومی تو قفسه، قفلش هم با یه آدم زنجیر شده
کلیدش چطوری بدست میاد و کلا اون خانوم کیه؟
این دخترا وقتی میخونن هیچ هیولا یا نیرو تارکی دیگه به اونجا نزدیک نمیشه واسه همین ملکه یکیشون رو زندانی کرده که راز این آهنگ خوندش رو بدست بیاره تا بتونه از منطقه شراین اف امنا بگذره و بتونه حلقه پادشاه رو به دست بیاره

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آقا کسی نیست آدرس دقیق اون حلقه رو به ما بگه؟!:|
دقیقا پشت دری که میخوره به Ornstein:d پیشنهاد میشه حتما استفاده-ش کنین چون انگار خط سلامتیتون کم نمیشه.
بالای drangleic یه خانومی تو قفسه، قفلش هم با یه آدم زنجیر شده
کلیدش چطوری بدست میاد و کلا اون خانوم کیه؟
راستش دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم بعد از اینکه باس منطقه Unded Crypt رو زدم کلید رو به دست آوردم( همون شوالیه که بعد از کشتنش میتونی بری حلقه پادشاه رو از پیش وندیک برداری)
این دخترا وقتی میخونن هیچ هیولا یا نیرو تارکی دیگه به اونجا نزدیک نمیشه واسه همین ملکه یکیشون رو زندانی کرده که راز این آهنگ خوندش رو بدست بیاره تا بتونه از منطقه شراین اف امنا بگذره و بتونه حلقه پادشاه رو به دست بیاره
اگر اشتباه نکنم بعد از کشتن Demon of Song این حلقه رو بهت میده. اون محافظ وندریک چیزی بهت نمیده.
================
آقا انصافا این Ancient Dragon رو چجوری میخواستین بزنین؟:d ابعادش تحت زاویه 36 درجه نسبت به افق تو مغزم:d بیخود نیست 2 کیلومتر فقط یه منطقه برای مبارزه باهاش در نظر گرفتن:d

پ.ن: به From Software بار دیگه ایمان آوردم! طراحی این منطقه اژدها خیز فجیع شاهکاره!:d

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
من موندم چرا واسه این بازی خون گذاشتن من الان یه 18 چرخ خون دارم ولی چه فایده ادمها که همون فلاکس ها زیادم هست براشون غول ها هم که مهلت نمیدن خون بخوری بازهم همون فلاکس ها بسه براشون.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دقیقا پشت دری که میخوره به Ornstein:d پیشنهاد میشه حتما استفاده-ش کنین چون انگار خط سلامتیتون کم نمیشه.

اگر اشتباه نکنم بعد از کشتن Demon of Song این حلقه رو بهت میده. اون محافظ وندریک چیزی بهت نمیده.
================
آقا انصافا این Ancient Dragon رو چجوری میخواستین بزنین؟:d ابعادش تحت زاویه 36 درجه نسبت به افق تو مغزم:d بیخود نیست 2 کیلومتر فقط یه منطقه برای مبارزه باهاش در نظر گرفتن:d

پ.ن: به From Software بار دیگه ایمان آوردم! طراحی این منطقه اژدها خیز فجیع شاهکاره!:d

درسته کلید رو باید از Demon of Song که باس منطقه Shrine Of Amana به دست میاریم من چون یه کله تا وندیک رفته بودم دقیقا نمیدونستم از کدومشون گرفتمش.
در مورد Ancient Dragon هم اگه قلق کشتنش دستت بیاد یکی از راحترین باس های بازیه به شخصه بدون اینکه کوچکترین ضربه ای بهم بزنه دخلش رو آوردم.( البته چندین بار مردم قبلش:d)

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
تنها باسی که نفسم رو گرفت تا زدمش ancient dragon بود . بقیه باسها نسب به نسخه قبل بسیار بسیار ضعیف بودن . در ضمن حتما GeDoSaTo_DS2Edition_Alpha4 رو دانلود کنید و بازی رو باهاش اجرا کنید تا تفاوت رو حس کنید

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
در مورد Ancient Dragon هم اگه قلق کشتنش دستت بیاد یکی از راحترین باس های بازیه به شخصه بدون اینکه کوچکترین ضربه ای بهم بزنه دخلش رو آوردم.( البته چندین بار مردم قبلش:d)
آره میدونم. جریان همون ظاهره و ایناست که بالاتر گفتم:d ولی خب خیلی بیش از حد با ابهته:d محیطش هم اینو تشدید میکنه:d
الان رسیدم آخر بازی و امشب تمومه:d اون 2تا قبل از باس آخر هم راحت میشه زدشون:d انصافا در برابر Ornstein و Smough چیزی نیستن:d

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
آره میدونم. جریان همون ظاهره و ایناست که بالاتر گفتم:d ولی خب خیلی بیش از حد با ابهته:d محیطش هم اینو تشدید میکنه:d
الان رسیدم آخر بازی و امشب تمومه:d اون 2تا قبل از باس آخر هم راحت میشه زدشون:d انصافا در برابر Ornstein و Smough چیزی نیستن:d

آره اون اول که نیگاش میکنی کلا بیخیال زدنش میشی:d ولی کافیه همین که دیدن میخواد از زمین بلند شه ازش دور شین تا آتیشش بهتون نخوره.

به شخصه بنظرم آبکی ترین باس بازی همین باس آخریه اصلا حس باس آخر یه بازی رو که چالش برانگیز باشه نداره از اکثر باس های بازی راحتره سخت ترین باسی که حالم رو گرفت اون باس سه تایی تو Lost Bastile بود که اسمش رو نمیدونم

- - -ویرایش - - -

درود
دوستان کدوم کلید واسه لاک کردن رو دشمن هست؟ منظورم تو کیبورده.
کلید اون آهنگر تو ماژولا کجاس؟
کلیدش رو از اون فروشنده که کنار دیوار نشسته بخر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر