Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
شماره یک رو به دلیل پورت داغون و کنترل ناقص و داغون تر گذاشتیم کنار. امیدوارم حداقل این اتفاق تو شماره دومش تکرار نشه که بشه بازیش کرد./:)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
با تشکر از دوستانی که واقعا نسبت به این بازی از خودشون علاقه در میکنن:d:| امیدوارم با این خبر حال کنین:

لید پلتفرم بازی PC هست و دمویی که نشون داده شد روی PC و 60 فریم بوده:d>:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به به.
سلام به اساتید
بچه ها این زمان انتشارش کی هست؟؟؟؟
هنوز اعلام نشده !

اما همه امیدواریم سریعتر اعلام بشه ..

عجب بازی بشه این DS2 ... به با اینکه miyazaki ناظرش هم به نظرم تا اونجایی که نشون دادن نسبت به DS 1 خیلی پیشترفت داشت ... گرافیک هم بهتر بود ... محیطها هم زیباتر شده بودن ... حس تاریکتری هم داشتن انگاری ...

دموی 12 دقیقه ای از gameplay بازی توی ign دیدم محشر بود ... مخصوصا بخش اخرش که مرگها مختلف رو نشون میداد .... جای لول لول گفتن داشت هی ....
یاده بدبختیام تو BlightTown و sen's fortress افتادم ... یا میرمدم یا از یه جا پرت میشدم پایین ...

خیلی منتظر این بازیه هستم !

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
تو تریلر بهترین مرگش وقتی بود که از روی شمشیر شکسته میخواست بره خارج از قصر. دشمنه دوتا تبر داشت هم هیکل کارکتر بازی اولی رو پرتاب کرد که خطا رفت، دومی هم خورد تو کتف شخصیت بازی طرفم خیلی شیک و مجلسی مُرد. تو هیچ بازی دیگه ای شخصیت اول انقدر طبیعی نمیمیره!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تو تریلر بهترین مرگش وقتی بود که از روی شمشیر شکسته میخواست بره خارج از قصر. دشمنه دوتا تبر داشت هم هیکل کارکتر بازی اولی رو پرتاب کرد که خطا رفت، دومی هم خورد تو کتف شخصیت بازی طرفم خیلی شیک و مجلسی مُرد. تو هیچ بازی دیگه ای شخصیت اول انقدر طبیعی نمیمیره!
صادق جون یه بار دیگه اون صحنه رو نگاه کن:biggrin1: تبره خوشگل تا نصفه رفت تو مغز یارو نه تو کتفش:biggrin1:
DS از همون شماره اولش علی رغم گرافیک تکنیکی ضعیفش، انیمیشن های واقعی و نرمی داشت. حرکات واقعی شخصیت اصلی واقعا جای تحسین داشت!:biggrin1:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
عنوان تاپیک احیانا خراب نیست؟
برای من اینطوریه:
SoulsII | PC Krad_
بعد باز توی تاپیک درست میشه

هیچ تاپیکی این شکلی نشده بود تاحالا:D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
باحالیش اینجاست لید این نسخه PC هست و قربونش برم 60 فریم. >:d<

نسخه قبلی از بس موشکل داشت که نرفتم طرفش آ اما نسخه دوم رو سعی می کنم برم. :D

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
نسخه قبلی از بس موشکل داشت که نرفتم طرفش آ اما نسخه دوم رو سعی می کنم برم.

نسخه قبلی رو با یه ماد 500 کیلو بایتی به راحتی میشه بازی کرد تقریبا تمامی مشکلات بازی فیکس میشه.

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
باحالیش اینجاست لید این نسخه PC هست و قربونش برم 60 فریم. >:d<

نسخه قبلی از بس موشکل داشت که نرفتم طرفش آ اما نسخه دوم رو سعی می کنم برم. :D

اره واقعا از لحاظ فریمدهی مشکل داشت ولی پیشنهاد میکنم کسی گیم پلی و داستان فوق العاده بازی رو فقط به خاطر گرافیک یا فریم از دست نده ...
شماره یکش واقعا هیولا بود :x حتی از لحاظ نواوری در سختی بازی!!!
امیدوارم تغییرات شماره 2 متعادل باشه و جو و حال و هوای شماره قبل توش حفظ بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر