Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
برای اینکه بتونی وارد این درخت ها بشی باید ایتم ashen mist heart رو داشته باشی .
توی اون مناطقی هم که گفتی اون درخت ها وجود ندارن .
غیر از اون یدونه که گفتی ، یدونه بعد از باس persuer هستش ، یدونه هم بعد از اون gate ی هیتش که با king ring باز میشه .
یدونه هم بعد از باس Duke's dear freja هستش .
از چیزایی که گفتی حس میکنم دنبال giant soul هستی ، درسته ؟!
ممنون از پاسختون بله اون آیتمرو که از ancient dragon گرفتم سه تاهم جاینت سول دارم فقط یکی دیگه میخواستن که بعدش برم سر بخت venderick

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
ممنون از پاسختون بله اون آیتمرو که از ancient dragon گرفتم سه تاهم جاینت سول دارم فقط یکی دیگه میخواستن که بعدش برم سر بخت venderick

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk
برای اون giant soul ها :
یدونه رو از کشتن ancient dragon میگیری ، یکی هم از کشتن giant های توی black gulch میگیری که گفتنش راحت نیست باید با ویدیو یا عکس مسیر رسیدن بهشون رو یاد بگیری .
سه تا دیگه رو هم باید از سه تا از اون memory ها پیدا کنی ، روی جسد giant هایی که اخر memory هستن.

آخرین ویرایش:

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام به همه
دوستان من الان vendrick رو کشتم ولی بعد از کشتنش هیچ اتفاقی نیفتاد حتی سولش هم نیومد تو اینونتوریم...قضیه چیه مگه بعداز کشتن این باس بازی تموم نمیشه؟؟؟اگه نه باید چی کار کنم
ممنون

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
سلام به همه
دوستان من الان vendrick رو کشتم ولی بعد از کشتنش هیچ اتفاقی نیفتاد حتی سولش هم نیومد تو اینونتوریم...قضیه چیه مگه بعداز کشتن این باس بازی تموم نمیشه؟؟؟اگه نه باید چی کار کنم
ممنون

بعد از کشتن ایشون :d باید به Shrine of Amana سفر کنید.... این محوطه سه تا بخش اصلی داره...نزدیک دومین Bonfire این محوطه ..زیره پاتون رو نگاه کنید یه سری مسیرهای باریک هستن...شما مسیرهای سمت چپتون رو نگاه کنید یه راهی هست که به یه غار منتهی میشه اون آخر سمته چپ که با چوب و درخت پوشیده شده.. یک Humanity استفاده کنید تا آدم بشید بعد برید رو به روش در باز میشه داخلش ست لوازم وندریک هست..اینم راهنماییش

http://www.youtube.com/watch?v=8RiE23HWE-0

[h=2]Location[/h]

• [*=left]Found behind a door located just past the second bonfire in Shrine of Amana, continue forward past two priestesses, and look over to the left when you reach the ruins (not the bonfire ruin). There should be a bridge under the water that leads to some tree roots blocking the path to a door, destroying the roots gives you access to the door, behind the door is a chair with the Soul of the King on it. Only obtainable after having defeated Vendrick in Undead Crypt. Must be human to open (using the Ring of the Dead will not let you get through the door).

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
بعد از کشتن ایشون :d باید به Shrine of Amana سفر کنید.... این محوطه سه تا بخش اصلی داره...نزدیک دومین Bonfire این محوطه ..زیره پاتون رو نگاه کنید یه سری مسیرهای باریک هستن...شما مسیرهای سمت چپتون رو نگاه کنید یه راهی هست که به یه غار منتهی میشه اون آخر سمته چپ که با چوب و درخت پوشیده شده.. یک Humanity استفاده کنید تا آدم بشید بعد برید رو به روش در باز میشه داخلش ست لوازم وندریک هست..اینم راهنماییش

http://www.youtube.com/watch?v=8RiE23HWE-0

• [*=left]Found behind a door located just past the second bonfire in Shrine of Amana, continue forward past two priestesses, and look over to the left when you reach the ruins (not the bonfire ruin). There should be a bridge under the water that leads to some tree roots blocking the path to a door, destroying the roots gives you access to the door, behind the door is a chair with the Soul of the King on it. Only obtainable after having defeated Vendrick in Undead Crypt. Must be human to open (using the Ring of the Dead will not let you get through the door).
ممنون
من الان اونجا هم رفتم ولی موضوع خاصی اتفاق نیفتاد فقط یه ست لباس گرفتم با یه سول ... کجا برم که بازی تموم شه؟؟

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
ممنون
من الان اونجا هم رفتم ولی موضوع خاصی اتفاق نیفتاد فقط یه ست لباس گرفتم با یه سول ... کجا برم که بازی تموم شه؟؟

فک نکنم فقط یه ست لباس باشه..روحه پادشاه و انگشتر و شمشیر و اینا هم میگیره...

باید بری درانگلیک ...!! یه راهه نرفته وجود داشت که با انگشتر پادشاه باز میشد..الان در باز میشه واست...!! اسمش مکان هم Throne of Want هستش...

Walkthrough

In order to reach this place, travel to Drangleic Castle's "King's Gate" bonfire. Leave the bonfire room and turn left, equip the King's Ring and the door will open. Go inside and follow the road. After entering the fog gate the first boss fight will start. If you have the Giant's Kinship, the second bossfight begins as soon as the first finishes. If you haven't got the Giant's Kinship yet, you'll have to return once you do to fight Nashandra and proceed to the throne. However, if you have interacted with the Scholar of the First Sin and defeated Vendrick, he will appear right after Nashandra's defeat. Thus making the choice of leaving the throne possible.

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
دوستان بالاخره بازی رو تموم کردم
اوایل بازی خیلی زجر کشیدم و پوست انداختم:-s ولی از وسطای lost bostile دیگه قلق بازی اومد دستم و بازی برام راحتتر شد (البته بازم یه جاهایی از بازی مثل iron keep و shrine of amana جونم به لبم رسید ولی باز راحتتر از اوایل بود)
از اول بازی تا آخر بازی هم فقط از شمشیر fire long sword استفاده میکردم هیچ لباسی هم نداشتم (چون سبک بازیم ملق زدن بود(rollوdodge)و بدون لباس راحت تر ملق میزد)
و در ضمن از اساتید محترم که منو راهنمایی کردن هم تشکر میکنم(Chaplin وQu1ckZ وSafety & PeaceوSA+و...)دمتون گرم:-*
اینم یه عکس از کاراکترم

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
اول تبریک میگم :) به جمع سولز بازان خوش آمدی :) چندماه دیگه نسخه ی 3 ش رو درکنار هم بریم خدا قسمت کنه :) پایداریت قابل ستایش بود ...:bighug:

کدوم نسخه رو داري؟؟ DLC هاشو هم بزن به بدن...!! :> فقط نظرتو راجبه بازی نگفتی...!!‌چطور بود؟؟

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
اول تبریک میگم :) به جمع سولز بازان خوش آمدی :) چندماه دیگه نسخه ی 3 ش رو درکنار هم بریم خدا قسمت کنه :) پایداریت قابل ستایش بود ...:bighug:

کدوم نسخه رو داري؟؟ DLC هاشو هم بزن به بدن...!! :> فقط نظرتو راجبه بازی نگفتی...!!‌چطور بود؟؟
مــــــــــــــــــــــــــــــرسی آره نسخه سه رو از همون اول با دوستان شروع میکنم اونطوری کیفش بیشتره:>
من نسخه معمولیشو بازی کردم دی ال سیهاشم گیر بیارم دان میکنم
گیم پلی بازی حرف نداشت تنوع دشمنان هم تو بازی خیلی بالا بود کلا با گیمپلیش خیلی حال کردم گرچه فکر کنم هفتاد هشتاد درصدشو کامل کردم...من موقع مبارزه بابعضی از باسها انقد استرس میگرفتم که دستام یخ میکرد ضربان قلبم هم میرفت رو دوهزار :dولی بعد زدن باس ها خیلی حال میکردم
برای ancient dragon هم یه قلق یاد گرفتم که زدنش خیلی راحت میشه
راستی چندتا سوال دارم دوباره:d
1. تو iron keep چصوری میتونم برم رو اون قسمتای زمین که آتیش گرفته؟؟
2.اگه +ng رو شروع کنم همه آیتم هام از بین میره؟لولم چطور؟بونفایر هاهم همه خاموش میشن؟؟؟
ممنون

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
مــــــــــــــــــــــــــــــرسی آره نسخه سه رو از همون اول با دوستان شروع میکنم اونطوری کیفش بیشتره:>
من نسخه معمولیشو بازی کردم دی ال سیهاشم گیر بیارم دان میکنم
گیم پلی بازی حرف نداشت تنوع دشمنان هم تو بازی خیلی بالا بود کلا با گیمپلیش خیلی حال کردم گرچه فکر کنم هفتاد هشتاد درصدشو کامل کردم...من موقع مبارزه بابعضی از باسها انقد استرس میگرفتم که دستام یخ میکرد ضربان قلبم هم میرفت رو دوهزار :dولی بعد زدن باس ها خیلی حال میکردم
برای ancient dragon هم یه قلق یاد گرفتم که زدنش خیلی راحت میشه
راستی چندتا سوال دارم دوباره:d
1. تو iron keep چصوری میتونم برم رو اون قسمتای زمین که آتیش گرفته؟؟
2.اگه +ng رو شروع کنم همه آیتم هام از بین میره؟لولم چطور؟بونفایر هاهم همه خاموش میشن؟؟؟
ممنون

متوجه ی نحوه ی روایت داستان منحصر به فردش شدی؟؟ بازی وا ویلاست..:x بنظرم حیفه اینقدر تلاش کردی داستان رو کامل متوجه نشی...شماره یکم بسم الله بگو بزن به بدن >:) از الان ترسم گرفته بابت شماره 3 :)) خدا میدونه میازاکی چه آشی برامون پخته..شماره 2 رو ایشون نظارت داشت رو ساختش ولی 3 رو خودش داره میسازه :-s

سوالاتت :

1) اول اینکه باید لباسی که تنته دربرابره آتیش کمی مقاوم باشه..معمولی نمیشه رفت رو آتیش ... دویدن و پرش هم توصیه میشه برای طی مسافت.
2) اون عکسی که نشون دادی از شخصیتت لولش 148 بود...الان Ng+ بزنی ازهمین لول شروع میکنی..بونفایر ها خاموش ان...ابزار و وسایلت سره جاشن فقط کلید اینا میپره... بازی کمی نسبت به اولین بار سخت تر میشه و تعداد دشمنا تو هر محوطه به طور چشمگیری افزایش پیدا میکنه... تو همین فروم بودن کسایی که NG+++ روهم حتی رفتن :-s اینا همونایی ان که روح ندارن :))

موفق باشی;)

دوستان این great sword ها راهی هست انیمیشن ضربشون سریعتر بشه؟ با level up کردن strength میشه؟

بعله با لول آپ کردن توان میتونید سریعتر بشید ولی خب بازی درعین تخیلی بودن میل به واقعیت توش موج میزنه...طبیعیه سنگین بودنه شمشیر رو باید احساس کنید که ازین نظر دارک سولز رو دست نداره..انگار واقعن سلاح تو دستته...سریعتر میشد مزه نمیداد...یه چیز شبیه دارک سایدرز میشد :))

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
والا اینطور که از صحبتای بچه ها تو صفحات قبل دستگیرم شد داستان بازی رو باید از زبون npc ها بیرون بکشیم و یا تو اطلاعات بعضی از آیتمها داستانشون هست ولی من دست و پا شکسته حرفاشونو میفهمیدم رو همین حساب داستان بازی زیاد دستگیرم نشد ولی تو یه تاپیک یکی از دوستان زحمت کشیده بود و داستان بازیرو گذاشته بود اونو خوندم
دیروز این قسمت دورو تموم کردم هنوز دارم نفس نفس میزنم یه خورده نفسم بالا بیاد چندتا بازی شاد و راحتم بازی کنم احتمالا میرم سراغ یکش که شنیدم پدر درمیاره:((
راستی به نظر من سختترین باس بازی اون سه تا sentinel بودن بعدشم smelter demon واسه شما کدوما سختتر بود؟؟
بازی blood borne چطوره ؟؟تم بازی از ds تاریکتره؟؟از ds سختتره؟؟اگه بشه دوسه ماه دیگه ایشالا اونو شروع کنم بزنم بربدن :d
اگه میشه یه لباس بهم معرفی کنید که دفاعش در برابر آتیش بالا باشه و بهم بگین از کجا بفهمم چه دفاعی(آتش جادو لایتنینگ)روی یه لباس بالاتره... و یه شمشیر سبک وزن تو مایه های fire long sword هم بهم معرفی کنید که قویتر از اون باشه
ممنون

- - -ویرایش - - -

الان توان کدوم میشه؟:d
همون str

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
بنظرمن که تا NG 3+ رفتم سخت ترین باس بازی Fume Knight توی دی ال سی دوم بازی بود و قشنگ یه روز وقتمو گرفت تا کشتمش. Lud و Zallen هم لوکیشن و استایل مبارزشون خیلی رو اعصاب بود! بجز اینا بنظرم بقیه آسون بودن واقعا!

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
والا اینطور که از صحبتای بچه ها تو صفحات قبل دستگیرم شد داستان بازی رو باید از زبون npc ها بیرون بکشیم و یا تو اطلاعات بعضی از آیتمها داستانشون هست ولی من دست و پا شکسته حرفاشونو میفهمیدم رو همین حساب داستان بازی زیاد دستگیرم نشد ولی تو یه تاپیک یکی از دوستان زحمت کشیده بود و داستان بازیرو گذاشته بود اونو خوندم
دیروز این قسمت دورو تموم کردم هنوز دارم نفس نفس میزنم یه خورده نفسم بالا بیاد چندتا بازی شاد و راحتم بازی کنم احتمالا میرم سراغ یکش که شنیدم پدر درمیاره:((
راستی به نظر من سختترین باس بازی اون سه تا sentinel بودن بعدشم smelter demon واسه شما کدوما سختتر بود؟؟
بازی blood borne چطوره ؟؟تم بازی از ds تاریکتره؟؟از ds سختتره؟؟اگه بشه دوسه ماه دیگه ایشالا اونو شروع کنم بزنم بربدن :d
اگه میشه یه لباس بهم معرفی کنید که دفاعش در برابر آتیش بالا باشه و بهم بگین از کجا بفهمم چه دفاعی(آتش جادو لایتنینگ)روی یه لباس بالاتره... و یه شمشیر سبک وزن تو مایه های fire long sword هم بهم معرفی کنید که قویتر از اون باشه
ممنون

- - -ویرایش - - -

همون str

از همون ابتدای بازی شما باید فرق بین Hollow و Undead‌اینا رو بدونی که خب توشماره یکش توضیح داده میشه درموردشون تو دومی ادامه پیدا میکنه...یا مثلاً اسم لوکیشن ها و ارتباطشون به گیم پلی...اون Forest of Fallen Giants مثلن .... یا اون دختره تو بونفایر ماژولا و ارتباطش با Fire Keeper ها...یا مثلاً چرا Lost Sinner یک باس اصلیه و تو زندانه؟؟ کلاً داستان بازی فوق العاده شاهکاره...باید ریزه کاری ها رو کشف کنید..

واسه ی من با کلاس ترین باس فایت و حماسی ترینش مبارزه با Vselstadt the Royal Aegis بود... باس آسونی بود ولی ابهت خاصی داشت..بااینکه پادشاه وندریک انسانیتش رو از دست داده بود وفادار بهش تاابد نشست تا ازش محافظت کنه..موقع کشتنش دلم براش میسوخت..!! باس سختی نداشت دارک سولز 2 بنظرم...شاید سخت ترینش همون اژدها گولاخه بود :) ولی اون Bell Gorgoyls خیلی رو اعصابم بودن...واقعاً باس حال بهم زنی بودن باس فایت میخواین باید برید دارک سولز 1 .... Smaugh and Ornstein ....دوساعت پیاده روی کنید به سمت محوطه ی مبارزه بعد یه پتک هزارکیلویی بیاد بخوره تو سرت.. .خدایا...:-s

بلادبورن رو استاد میازاکی خالق دارک سولز 1 ساخته...خدا ازش نگذره که واسه PC نزد :d شاهکاره..احتمالاً Goty بشه زیاده...

بقیه سوالاتم حال ندارم..یادم نیست :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر