Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
من تازه شماره 2 رو شروع کردم به سومین بن فایر که رسیدم یکم معطل شدم و چند بار کشته شدم بعد از بازی بیرون اومدم حالا که اومدم تو بازی میبینم دشمنا کمتر شدن!
دوباره رفتم بیرون فکر کردم مشکل لوده بازیه بازم که وارد بازی شدم دیدم بازم کمتر شدن !

این مکانیزم این نسخست یا مشکلی داره؟

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
من تازه شماره 2 رو شروع کردم به سومین بن فایر که رسیدم یکم معطل شدم و چند بار کشته شدم بعد از بازی بیرون اومدم حالا که اومدم تو بازی میبینم دشمنا کمتر شدن!
دوباره رفتم بیرون فکر کردم مشکل لوده بازیه بازم که وارد بازی شدم دیدم بازم کمتر شدن !

این مکانیزم این نسخست یا مشکلی داره؟
هر دشمنی رو سیزده یا پونزده بار بکشید دیگه کلا از بین میره....شاید همین کارو کردید

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
یه سری از درها هستن که با symbol of the king باز میشن از کجاوباید پیداشون کنم.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
برای باز کردن این درها به کینگ رینگ احتیاج دارید که این حلقه تو drangleic castle هست و برای رفتن به این مکان یا باید روح چهارتا باس اصلیرو داشته باشید یا مقدار سول مموریتون به 1000000 رسیده باشه

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
برای باز کردن این درها به کینگ رینگ احتیاج دارید که این حلقه تو drangleic castle هست و برای رفتن به این مکان یا باید روح چهارتا باس اصلیرو داشته باشید یا مقدار سول مموریتون به 1000000 رسیده باشه
مرسی حالا یه در تو جنگل هست که میزنه mighty soul اونجارو باید چه کار کنم.

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
مرسی حالا یه در تو جنگل هست که میزنه mighty soul اونجارو باید چه کار کنم.

کدوم جنگل اگه منظورتون shaded wood هست که همون دریه که میرسه به drangleic castle که نیاز به سول چهارتا باس اصلی داره(که تو پست قبل توضیح دادم) که فکر کنم همین درو میگید
لطفا برای تشکر لایک بزنید مرسی

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
هر دشمنی رو سیزده یا پونزده بار بکشید دیگه کلا از بین میره....شاید همین کارو کردید

این جوری پس لول آپ چطوری بکنیم؟ الان من تازه قلق بازی اومده دستم برم جلوتر چطوری قوی تر بشم!
حالا فارمینگ هم خیلی واجب نیست اما خب یکم آپگرید که لازمه

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
این جوری پس لول آپ چطوری بکنیم؟ الان من تازه قلق بازی اومده دستم برم جلوتر چطوری قوی تر بشم!
حالا فارمینگ هم خیلی واجب نیست اما خب یکم آپگرید که لازمه
البته آیتمی هست که اگه مصرفش کنی تمام باس ها و دشمنانی که کشتی رو مجددا میاره ولی خب سختتر هم میشه مبارزه باهاشون!

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
البته آیتمی هست که اگه مصرفش کنی تمام باس ها و دشمنانی که کشتی رو مجددا میاره ولی خب سختتر هم میشه مبارزه باهاشون!

یعنی کلا همینجوریه ؟!!!!

اصلا سیستم خوبی نیست! خوبی dark souls این بود که اگه هر چقدر هم میمردی امید داشتی جبران کنی اما حالا به چه امیدی من جلو برم ! خب گناه نکردم که 15 بار مردم !

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
سلام.یه سوال!

من نسخه Scholar of the first sin رو گرفتم که قاعدتاً باید DLC هارو داشته باشه،و باید از اول توی اینونتوری اون سه تا کلید وجود داشته باشن(توی نسخه های قبلی که با DLC بودن اینطور بود.)ولی الان توی اینونتوریم هیچ کلیدی نیست!خب یعنی من الان نمیتونم به DLC ها دسترسی داشته باشم؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام.یه سوال!

من نسخه Scholar of the first sin رو گرفتم که قاعدتاً باید DLC هارو داشته باشه،و باید از اول توی اینونتوری اون سه تا کلید وجود داشته باشن(توی نسخه های قبلی که با DLC بودن اینطور بود.)ولی الان توی اینونتوریم هیچ کلیدی نیست!خب یعنی من الان نمیتونم به DLC ها دسترسی داشته باشم؟

نه. بر خلاف نسخه عادی که با اضافه شدن DLC ها، کلید ها اضافه میشدن، این SoTFS اینجوری نیست و خودت باید پیداشون کنی.

یکیشون توی Forest of Fallen Giants هست و باید بری پایین پیش اون مارمولک های آتشین و پشت سر یکیشون توی یه جنازه هست.
یکیشون توی Black Gulch هست که توی همون غاری هست که 2تا غول توش هست. یه کلید هست و برداری و برگردی ماجولا و توی چاه اونجا وسط چاه یه در هست با کلید بازش میکنی و پشت اونه.
یکیشون هم توی Drangleic Castle و همون دور و بر بونفار هست.

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام به همه
دوستان تو سایت ویکی ds نوشته این npc روحه تو بازی تعداد بی نهایت repair powder میفروشه ولی من الان رفتم پیشش که ازش بخرم فقط شش تا دونه داشت
در ضمن اون پیرزنه هم که اول بازی تو forrest of fallen...میبینیمش و life gem میفروشه هم خونده بودم که بینهایت لایف جم داره ولی از وسطای بازی فکر کنم تعدادش محدود شد
قضیه چیه؟؟؟
دوستان اشتباه از من بود اندازه ای که من سول دارم اونجا تعداد میزنه من فکر کردم تعدادش محدوده

آخرین ویرایش:

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام دوستان
من یه نقشه از بازی دارم که طبق اون نقشه تو dragon shrine و black gulch باید یه دونه ازین درختایی که از طریقشون وارد حافظه قول ها میشیم باشه ...من این دوتا منطقه رو زیرو رو کردم ولی پیداشون نکردم اگه میشه جای دقیقشو بهم بگید
درضمن تو forrest of.... هم یه دونه ازین درختا هست که وقتی میرم کنارش examine رو میزنم مینویسه a giant rests in peace اینم اگه میشه بگید باید چی کار کنم
ممنون

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
سلام دوستان
من یه نقشه از بازی دارم که طبق اون نقشه تو dragon shrine و black gulch باید یه دونه ازین درختایی که از طریقشون وارد حافظه قول ها میشیم باشه ...من این دوتا منطقه رو زیرو رو کردم ولی پیداشون نکردم اگه میشه جای دقیقشو بهم بگید
درضمن تو forrest of.... هم یه دونه ازین درختا هست که وقتی میرم کنارش examine رو میزنم مینویسه a giant rests in peace اینم اگه میشه بگید باید چی کار کنم
ممنون
برای اینکه بتونی وارد این درخت ها بشی باید ایتم ashen mist heart رو داشته باشی .
توی اون مناطقی هم که گفتی اون درخت ها وجود ندارن .
غیر از اون یدونه که گفتی ، یدونه بعد از باس persuer هستش ، یدونه هم بعد از اون gate ی هیتش که با king ring باز میشه .
یدونه هم بعد از باس Duke's dear freja هستش .
از چیزایی که گفتی حس میکنم دنبال giant soul هستی ، درسته ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر