Dante's Inferno Achievements Guide

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
955367_126941_front.jpg

درجه سختی اچیومنت ها: 3/10 (بجز یکیش :D)

میانگین زمان لازم برای گرفتن: 8-10 ساعت

ارزش اچیومنت های آفلاین: 1000
g-icon.gif

ارزش اچیومنت های آنلاین: 0
g-icon.gif

اچیومنت هایی که اگر رد بشید دیگه نمیشه گرفت: 8 عدد

Well done Judas, Light Relics, Dark Relics, Forbidden Love, Old Friend, The Damned, Burning Eyes, The Guide

دفعات بازی برای گرفتن کل اچیومنت ها: 1 بار (باقی مانده ها رو میتونید بعد از باز شدن مود Gates of Hell بگیرید. اگر علاقه به بازی دوباره داشتید راحت تر میشه.)

اچیومنت هایی که با گلیچ میشه باز کرد: 0

توجه: بازی اچیومنت درجه سختی ندارد و روی هر درجه ای که برید و در میان بازی درجه رو سخت یا آسون کنید تاثیری در اچیومنت ها نخواهد داشت.

-fDeSg==.jpg

gp-g.jpg
Precious -10

Find a Beatrice stone

به اچیومنت Power of the Cross مراجعه کنید.

+FI1sw==.jpg

gp-g.jpg
Power of the Cross -20

Find all 3 Beatrice stones

برای دیدن تمامی مکان های Item ها به اینجا مراجعه کنید. با تصویر نشون داده. نام هر مکانی که میرید بر روی نوار سمت راست نوشته شده.

+bLNIA==.jpg

Footsteps of a Traitor-10
g-icon.gif

Find 10 pieces of silver

به اچیومنت Well Done, Judas مراجعه کنید.

+5PElQ==.jpg

Betrayed with a Kiss-10
g-icon.gif

Find 20 pieces of silver

به اچیومنت Well Done, Judas مراجعه کنید.

UP0Z24A=.jpg

Well Done, Judas - 10
g-icon.gif

Find All 30 pieces of silver

در بازی به شما به چشمه هایی میرسید که در 3 رنگ مختلف موجود هستند. سبز برای جان شما، بنفش برای انرژی جادو و نارنجی. نارنجی ها به شما XP میدن برای خرید مهارت های بیشتر. بعضی از این چشمه های نارنجی به شما سکه هایی میدن که در صورت جمع آوری 5 عدد از اون ها، در هنگام کشتن دشمنان XP بیشتری نصیبتون میشه.

در کل 30عدد از این سکه ها موجود هست که با ادامه بازی از روی عکس Item ها این ها رو هم میتونید جمع کنید. اینجا
UPz5IxM=.jpg

Relic Hunter - 10
g-icon.gif

Find a relic

به اچیومنت Dark Relics مراجعه کنید.

UP7YKqY=.jpg

Light Relics - 20
g-icon.gif

Find all Holy relics

به اچیومنت Dark Relics مراجعه کنید.

UP840jU=.jpg

Dark Relics - 20
g-icon.gif

Find all Unholy relics

Relic ها یا به زبان فارسی آثار باستانی اشیایی هستن که از گوشه کنار بازی پیدا میشن که یک موجود (نمیدونم به چی تشبیهش کنم :D) نگهداری میکنه. بعضی از Relic ها هم از صحبت کردن Poet (شاعر) به دست میاد.
با انتخاب Relic ها قدرت های منحصر به فردی به شما اضافه میشه که بعضی از اونها قابلیت لول آپ شدن تا 3 مرحله رو دارن. برای مثال بعضی از اون ها مقدار دریافتی XP از دشمنان رو زیاد می کنه و بعضی ها قدرت ضربات رو.

اگر از روی همون نقشه عکس ها که اول هم گذاشتم برید همشون رو پیدا میکنید. اینجا

UPqaOcw=.jpg

Forbidden Love - 20
g-icon.gif

Find and absolve both Francesca da Polenta and Paolo Malatesta

برای این گرفتن این یکی باید روح های دو گناه کار به نام های Francesca da Polenta و Paolo Malatesta رو آزاد کنید. هر دو این اشخاص در طبقه Lust (شهوت و هوس) هستند.
وقتی به یک گناهکار رسیدید کنارش
rb.png
رو بزنید تا بگیریدش. بعد با زدن دکمه
b.png
مینی گیمی اجرا میشه که باید گناهانشون رو بگیرید. (اگر شما هر سه قطعه سنگ Beatrice Stone رو پیدا کنید دکمه Y به جمع هم اضافه میشه که عمل آزاد کردن رو خودکار انجام میده و دیگه مینی گیم اجرا نمیشه.البته در دور اول بازی تا زمان رسیدن به این دو نفر پیدا نخواهید کرد.)
اگر در اینجا شما دکمه
x.png
رو بزنید، گناهکار رو مجازات کردید و به قولی به F*ck ـش دادید :D و اچیومنت میپره و باید دوباره بازی کنید. (توی همون نقشه های بالایی که گذاشتم مکانشون مشخص شده)

UPt6wV8=.jpg

Old Friend - 20
g-icon.gif

Find and absolve Brunetto Latini

این فرد بیشعور رو :D در بخش Violence Desert (صحرای خشونت و کشتار) پیدا میکنید. رد شدن ازش تقریبا محاله چون جلو چشمه. روی یک سکو نشسته. روح این رو هم آزاد کنید و ببخشید.
اگر مجازاتش کنید اچیومنت می پره.

UPlbyOo=.jpg

The Damned - 50
g-icon.gif

Punish or absolve all 27 shades of The Inferno

تمامی 27 گناهکار رو پیدا کنید و روحشون رو یا ببخشید یا مجازات کنید. فرقی نمی کنه.
UPi7MHk=.jpg

The Guide - 40
g-icon.gif

Collect all Virgil commentaries

برای گرفتن این یکی هر جا که شاعر رو دیدید باهاش به طور کامل صحبت کنید. همونطور که بالا هم گفتم بعضی از Relic ها با صحبت کردن با ایشون باز میشه.
رد کردنشون تقریبا محاله چون همیشه جلو چشم هست و معمولا قبل از ورود به محلی یا Boss ـی میاد و توضیحاتی در موردش میده.
فقط یک جا شاید نبینیدش. اونم قبل از رسیدن به اولین رئیس هست. که گوشه اتاق واستاده. وسط اون اتاق هم مجسمه ای از صلاح الدین هست که روی صندلی نشسته.

UPucJHc=.jpg

Soul Reaper - 50
g-icon.gif

Collect 60,000 Souls

60000 تا روح یا همون XP هایی که دشمنان میدن رو جمع کنید. با این ها میشه قابلیت های جدیدی برای دانته خرید. لازم نیست خودت رو برای گرفتنش اذیت کنید. معمولی به ادامه بازی بپردازید خودش باز میشه.

UPp83OQ=.jpg

Burning Eyes - 10
g-icon.gif

Send Charon back into the abyss

خیلی سخته جا انداخته این چون خیلی تابلوئه. بعد از اینکه سر اون یارو Charon رو کندین، میرسین به یه جایی که میبینید سرش گیر کرده داخل ساختمون. برید کنارش
rb.png
رو بزنید تا دانته پرتش کنه پایین بعد اچیومنت... بولوپپپ باز میشه :D

UPnCMSU=.jpg

Warming Up - 10
g-icon.gif

Perform a 50 hit combo

یه کمبوی 50 ضربه بزنید.

UPvjOJA=.jpg

Masterpiece - 10
g-icon.gif

Perform a 200 hit combo

یه کمبوی 200 ضربه بزنید.

UPoDwAM=.jpg

Poetry in Motion - 20
g-icon.gif

Perform a 666 hit combo

سخت ترین اچیومنت این بازی و البته اعصاب خورد کن. من خودم سر این این یکی خیلی عذاب کشیدم. به خیلی از سایت ها رفتم که چیزی پیدا کنم اما تمام چیزها و ویدئو هایی که دیدم کمکم نکردن. بالاخره خودم روشی رو کشف کردم که راحت و بدون دردسر میشه گرفت اینو. حتی تا 100000 تا هم میتونید کمبو بزنید :D

اول از همه Relic ـه Coin of Plutus رو انتخاب کنید تا با لول آپ شدنش به مرحله سوم شما 5 ثانیه بعد از قطع شدن کمبو فرصت داشته باشید که کمبو رو ادامه بدید. بعد صلیبتون رو تا خرخره آپگرید کنید. بهترین و راحت ترین مکان برای گرفتنش اون 10 مرحله ای هست که روی سکو های بزرگ مبازره میکنید و هر دفعه کاری رو میخواد که انجام بدین تا مرحله بعدی باز بشه.
توی یکی از مرحله ها میگه که 8 ثانیه روی آسمون معلق بمونید. اینجا 2 تا از اون غول خیابونی های شاخ دار میان و با مردن هر کودوم بلافاصله respown میشه و فرصت خوبی رو برای کمبو گرفتن دارید. اگر بخواید با شمشیر و خنجر و ... بزنید، یهو دیدید مثل من سر کمبوی 647 امی کمبوتون بریک شد اونموقع زدید 360 تون به فنا رفت :D
خوب حالا برید به گوشه وایستید، دوبار جهش کنید رو هوا و تا میتونید دکمه
b.png
نگون بخت رو فشار بدید تا صلیب پرت کنه طرفشون و دوباره همین کار رو تکرار کنید. لازم نیست با آنالوگ جهت بدید. دانته خودش با هر سری زدن
b.png
به سمتشون میچرخه و صلیب پرتاب میکنه.
یکم حوصله به خرج بدید و بعد از پایان تقریبا 3-4 دقیقه 666 تا سهله 1000 تا کمبو میگیرید :D

UP+hK-o=.jpg

Holy Warrior - 10
g-icon.gif

Kill 30 Minions

لازم نیست به فکرش باشید، خودش باز میشه :D

UP5B02k=.jpg

Demon Slayer - 10
g-icon.gif

Kill 30 Demons

لازم نیست به فکرش باشید، خودش باز میشه.

UPxg2tw=.jpg

Bad Nanny - 10
g-icon.gif

Kill 20 Unbaptized Babies

لازم نیست به فکرش باشید، خودش باز میشه.

UP8L6yk=.jpg

Indigestion - 10
g-icon.gif

Kill 5 Gluttons

تنها 6 تا از این ها تو بازی هست. نگرانشون هم نباشید. باز میشه خودش. :D

UP7rE7o=.jpg

Confessional - 10
g-icon.gif

Kill 5 Heretics

لازم نیست به فکرش باشید، خودش باز میشه. اولین بار این پدر شیطانی ها :D رو توی طبقه Heresy (کفر) می بینید. اینقدری میان که از اومدنشون پشیمون می شید :D

UPzKGg8=.jpg

Countermeasures - 10
g-icon.gif

Kill 20 enemies using a counter move

برای گرفتن این اچیومنت اول باید قابلیت اون رو از شاخه مهارت های نامقدس (قرمز رنگ ها) بخرید. (اسمشو قرمز کردم)
بعد از خریدنش، هنگامی که ضربه ای به سمت دانته اومد، سریع با دکمه
lt.png
دفاع کنید. اینجا دانته با یه صحنه آهسته ضربه رو دفع میکنه و آماده ضربه میشه. می تونید با زدن دکمه
x.png
یا
y.png
ضربه رو برگشت بدید. با این روش 20 نفر رو نفله کنید تا اچیومنت باز بشه.
میتونید این روش رو روی پرنده هایی که آتش میندازن هم اجرا کنید.

UP0q4pw=.jpg

Superstition - 10
g-icon.gif

Kill 20 enemies using magic

با استفاده از جادو 20 نفر رو بکشید.

UPiICWU=.jpg

Give Me Strength - 10
g-icon.gif

Open 20 Health fountains

20 عدد از چشمه های سلامتی رو باز کنید. رنگ چشمه های سلامتی سبز هست.

UPlo8fY=.jpg

Sorcerer's Apprentice - 10
g-icon.gif

Open 20 Mana fountains

20 عدد از چشمه های انرژی رو باز کنید. رنگ چشمه های انرژی بنفش هست.(انرژی مورد نیاز برای جادو)

UPtJ+EM=.jpg

Light in the Dark - 30
g-icon.gif

Reach Holy Level 7

شاخه های مهارت رو تا آخرین مرحله که 7 تا هستند پر کنید. برای این کار باید دشمنانی رو که قابلیت آزاد کردن روح رو دارند رو بگیرید و با
b.png
اونا رو آزاد کنید. Relic ـه Charon’s Oar میزان انرژی دریافتی از این کار رو تا 10% افزایش میده. با رسیدن به مرحله سوم این میزان تا 30% بالا میره. (آزاد کردن روح های گناهکار به مراتب امتیاز بیشتری میده.)

UPqpANA=.jpg

Death's Apprentice - 30
g-icon.gif

Reach Unholy Level 7

شاخه های مهارت رو تا آخرین مرحله که 7 تا هستند پر کنید. برای این کار باید دشمنانی رو که قابلیت آزاد کردن روح رو دارند رو بگیرید و با
x.png
اونا رو تنبیه کنید. Relic ـه Tail of Minos میزان انرژی دریافتی از این کار رو تا 10% افزایش میده. با رسیدن به مرحله سوم این میزان تا 30% بالا میره.(مجازات کردن روح های گناهکار به مراتب امتیاز بیشتری میده.)

توجه: با یک باز بازی کردن نمیتونید هر دوی این ها رو پر کنید. زیاد بگیری یکیشو پر میکنید و اونیکی نصفه پر میشه. بعدا میتونید New Game کنید با حالت resurrection mode ادامه بدید که قابلیت هایی که گرفتید بمونه و ریست نشه. و هم می تونید بعد از اتمام بازی به مود ـه Gates of Hell برید و اونجا ادامه بدید.

UPmOFN4=.jpg

Holy Man - 30
g-icon.gif

Max out the Holy path

تمامی مهارت های مقدس (آبی رنگ ها) از درخت مهارت رو بخرید. به اچیومنت Man of Evil مراجعه کنید.

UPhu7E0=.jpg

Man of Evil - 30
g-icon.gif

Max out the Unholy path

تمامی مهارت های نامقدس (قرمز رنگ ها) از درخت مهارت رو بخرید.

با یک بار بازی کردن نمیشه هر دو رو پر کرد. پس در اولین بازی فقط روی یکیشون تمرکز کنید تا کاملا پر بشه. بعدا میتونید New Game کنید با حالت resurrection mode ادامه بدید که قابلیت هایی که گرفتید بمونه و ریست نشه. و هم می تونید بعد از اتمام بازی به مود ـه Gates of Hell برید و اونجا ادامه بدید.

نکته: درخت مهارت وابسته به همون 7 تا شاخه هست. با پر کردن هر یک از شاخه ها میتونید مهارتش رو بخرید.

UPvQAYw=.jpg

Gates of Hell - 60
g-icon.gif

Defeat all enemy waves in the Gates of Hell Arena

بعد از تموم کردن بازی مودی به نام gates of hell باز میشه که اونجا باید 50 موج یا مرحله از دشمنان رو پشت سر بذارید. بزرگترین دشمن شما اینجا زمان هست چون فقط 5 دقیقه مهلت دارید تا از این 50 مرحله عبور کنید. موج ها رفته رفته قوی تر می شن. بهتره روی آسون ترین حالت برید چون بیشتر از اون واقعا سخت میشه و احتمال کنده شدن موهاتون در مرحله 48 به علت اتمام زمان هست.

موارد زیر بر زمان شما می افزایند:

اتمام موج: 30 ثانیه
در تمام موج یکبار هم ضربه نخورید: 15 ثانیه
آزاد/مجازات کردن روح دشمنان: 5 ثانیه

از اینجا به بعد اچیومنت ها به داستان مربوط میشه و خودشون باز میشن. من لیست رو توی اسپویلر قرار میدم که کسانی که هنوز بازی نکردن اسپویل نشه براشون.

+wo9Wg==.jpg

Slaughter at Acre - 5
g-icon.gif

Fight against the prisoner at Acre

همون اول بازی با زندانی های بجنگید.

+Ss07w==.jpg

Abandon all hope - 15
g-icon.gif

Break through the gates of hell

بعد از باز کردن دروازه جهنم و وارد شدن به اون باز میشه.

+MvMfA==.jpg

Sentence the Judge - 25
g-icon.gif

Defeat King Minos

بعد از کشتن قاضی باز میشه.

-WknhQ==.jpg

Lovers Torn Asunder - 25
g-icon.gif

Defeat Marc Antony

بعد از کشتن آنتونی توی طبقه Lust یا شهوت باز میشه.

-InfFg==.jpg

The Great Worm - 25
g-icon.gif

Defeat Cerberus

بعد از کشتن کرم سه سر توی طبقه Gluttony یا شکم پرستی باز میشه.

-qjWow==.jpg

Like Father Like Son - 25
g-icon.gif

Defeat Alighiero

بعد از کشتن پدر دانته آزاد میشه.

-0guMA==.jpg

Gates of Dis - 35
g-icon.gif

Enter the lower circles of The Inferno

به پایین ترین طبقه جهنم برسید. بعد از ورود به شهر Dis به وسیله اون هیولا باز میشه.

-G86Pg==.jpg

The Harrowing - 35
g-icon.gif

Escape Heresy

بعد از فرار از طبقه Heresy یا کفر باز میشه.

-Y-CrQ==.jpg

Brotherhood - 40
g-icon.gif

Defeat Francesco

بعد از کشتن برادر زن دانته آزاد میشه.

-jEvbA==.jpg

Bitter Sweet - 50
g-icon.gif

Save Beatrice

بعد از آزاد کردن روح همسر دانته آزاد میشه.

-BAm2Q==.jpg

Lucifer's Match - 100
g-icon.gif

Defeat the Emperor of the Woeful Realm

اینم آخرین اچیومنت اسپول. بعد از مقابله با اهریمن نامرد و مزدور :D اچیومنت باز میشه.

شما به خیر و مارو به سلامت :D موفق باشید :rose:

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من تو یکی از اونایی که خودش باز میشد مشکل داشتم- نیم ساعت پیش خودش باز شد:biggrin1:
فردین به معنای واقعی همه چی OK هست

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من تو یکی از اونایی که خودش باز میشد مشکل داشتم- نیم ساعت پیش خودش باز شد:biggrin1:
فردین به معنای واقعی همه چی OK هست
آقا خجالت میدی :D منکه بگم فکرشو نکن خودش باز میشه یعنی باز میشه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
فردین من هم از شما کمال تشکر رو دارم :d (از بخش بقلی اومدم :d )

انشاالله به کمک شما درآینده این رو هم پلات میکنیم :d

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام
دوستان من طبق نقشه هايي كه تو پست اول هست پيش رفتم و همه رو مو به مو انجام دادم اما الان يكي از relic ها كمه ميشه فهميد كدوم كمه و كدوم مرحله هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر