Dan Houser مشتاق ساخت نسخه‌ی جدیدی از Bully است

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
20121219_bully.jpg

در حالی که عنوان GTA V در حال جابجا کردن رکوردهای صنعت بازی است، آقای Dan Houser از راکستار اعلام کرد که ممکن است نسخه‌ی جدیدی از سری Bully ساخته شود. اولین نسخه از این سری در سال 2006 منتشر شد که ماجراهای یک پسر دبیرستانی را دنبال می‌کرد و با این حال آقای Dan Houser از علاقه‌ی خود برای ساخت دنباله این نسخه سخن گفت و به این موضوع اشاره کرد که زمان ساخت را نمی‌دانم ولی مایل هستم بزودی نسخه‌ی جدیدی را بسازم.
زمانی که عنوان Bully انتشار یافت، المان‌های جدیدی را معرفی کرد که با بازخوردهای متفاوتی روبرو شد و با این حال فروش قابل قبولی داشت.
Polygon به تازگی با آقای Dan Houser در مورد ساخت نسخه‌ی جدید Bully مصاحبه کرده است که وی در پاسخ به این سؤال گفت: "من می‌دانم که چه می‌خواهم ولی امیدوار هستم که شما ندانید. کارهای بسیار زیادی وجود دارد که من می‌خواهم آن‌ها را کارگردانی کنم و این جالب است."
طرفداران سری Bully، پیش از آن پیشنهاد داده بودند زمانی که Jimmy Hopkins (شخصیت اصلی بازی Bully) بزرگ شد، وی به شخصیت اصلی سری GTA تبدیل شود اما Dan Houser اشتیاقی به این پیشنهاد نشان نداد.
وی در این مورد گفت: "من هرگز نمی‌خواهم او را به چنین درجه‌ای از یک شخصیت برسانم. در ابتدا من به یک نگاه نوجوانانه به او داشتم که وی چگونه از خانه‌ی پر مشغله‌ی خود دور شده است و به مدرسه می‌رود. او هرگز به سمت دزدی کردن اتوموبیل نخواهد رفت. او دانش آموزی است که در سن خود به مشکل بر خورده است و در دبیرستان، بازخوردهای متفاوتی را از خود نشان داده است. روح او ناخوشایند است ولی قلب بزرگی دارد. ممکن است برای شما، او همانند Niko (شخصیت اصلی Grand Theft Auto IV) باشد ولی Jimmy بیشتر از این که سرکش باشد، جلوی ناعدالتی مدرسه را می‌گیرد."
گفتنی است که در ماه July، نشانه‌هایی از سوی Take-Two مبنی بر ساخت نسخه‌ی جدیدی از سری Bully منتشر شد.

آیا شما مایل هستید که دنباله‌ای برای Bully ساخته شود؟

منبع

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
آیا شما مایل هستید که دنباله‌ای برای Bully ساخته شود؟
به شدت از نسخه ی دوم این شاهکار استقبال میشه:bighug:
باعث تعجبمه که چه جور راکستار تا الان از ساختن ادامه ی این جواهر چشم پوشی کرده

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,105
نام
آرمان
خیلی خوشحال میشم گاداستار نسخه دومش رو هم بسازه :x

توی این نسل که ثابت کرد واقعا بهترین استودیو بازی سازی هست ، انشالا نسل بعد هم ثابت میکنه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
وای بره یک کالج خفن از این های که تو فیلم AP هست بعد با گرافیک نسل بعد میریم به سمت افق :d

هیف قیافه کارتر اصلی داغونه

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
چه بد یعنی هنوز ساختش شروع نشده:|مگه راک استار دیوانست ادامه شو نسازه تو دانشگاه و یه شهر بزرگ.با بیسبال وبسکتبال.فوتبال امریکایی و..در حد تنیس و گلفgta v:D

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خیلی دلم می خواد نسخه ی دومو بسازن به نظرم راکستار باید چند سال به GTA استراحت بده و بره سراغ بازیای دیگش!
راکستار همیشه همین طوریه و به بازی GTA همیشه وقتی یه شمارش میاد یه استراحت طولانی مدتی به این بازی میده تا عرضه بازی بعدی ...................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر