Cytek : ‏Crysis 2 دارای بهترین هوش مصنوعی تاریخ بازی ها است.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
5febrlcfsxv824p59h5.jpg

Crytek ادعا کرده که هوش مصنوعي دشمنان در Crysis 2 پيچيده ترين و سطح بالاترين هوش مصنوعي در تاريخ بازي هاي رايانه اي است.

Cervat Yerly رئيس Crytek در صحبتي که با CVG داشت گفت که بازي داراي دشمناني با قابليت فکر کردن است، اما نه به شکلي که نا عادلانه به نظر برسد.

" ما پيشرفته ترين سيستم هوش مصنوعي را در يک بازي کامپيوتري داريم. پيشرفته ترين نوعي که تا به حال ديده ايد، هم براي انسان ها و هم فضايي ها. آنها تاکتيک ها و همکاريشان را به شما نشان مي دهند، آنها به شدت باهوش و داراي قدرت تفکر هستند، اما به شکلي منصفانه. من فکر ميکنم تجربه گيم پلي بازي بسيار منحصر به فرد خواهد بود، به خاطر اينکه از طرفي دنيا و قهرماني داريد که به شما آزادي عمل مي دهند، و از طرفي ديگر دشمني داريد که خودش آزادي عمل دارد. اهميتي ندارد شما چکار کنيد، او هميشه براي شما چالش درست مي کند. "

پيش از اين و در اوايل سال، OXM گفته بود که Crysis 2 داراي بالاترين گرافيکي است که آنها در X360 ديده اند. علاوه بر آن به گفته Crytek اين بازي روي هر 3 پلتفرم X360, PS3 و PC به طور کامل از 3D پشتيباني مي کند. Crysis 2 در پاييز امسال بر روي 3 پلتفرم ذکر شده عرضه خواهد شد.

صفحه اصلی

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این بازی اینطوری بوده طبق گفته ها: داستانی ورای HALO
گرافیکی بالاتر از اون چیزی که تا الان دیدید(و تو این نسل حد نهایته)
الانم که هوش مصنوعی هم شد بهترین تاریخ

پ.ن: هر کی انتظار امتیاز زیر 10 از بازی داره باید خودش با بوی جوراب خفه کنه تا بمیره!!!
پ.ن:این مضخرف گویی ها از جانب اینا عادی شده:D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
توی نمایش های E3 هوش مصنوعی خوبی داشت به خصوص موجود غول پیکری که از پنجره به داخل اون ساختمون اومد، عکس العمل های جالبی نشون میداد ولی اینا دیگه دارن خیلی الکی هایپ درست می کنن که چندان به نفع بازی نیست

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
توی نمایش های E3 هوش مصنوعی خوبی داشت به خصوص موجود غول پیکری که از پنجره به داخل اون ساختمون اومد، عکس العمل های جالبی نشون میداد ولی اینا دیگه دارن خیلی الکی هایپ درست می کنن که چندان به نفع بازی نیست
آره اینو موافقم .... وقتی جلو دیدش بودی با رگباز میافتاد به جونت وقتی سنگر میگرفتی با موشک و ... میزد سنگرو خراب میکرد ..... وقتی نامرئی میشدی sonic bomb میفرستاد و نانو سوئیت رو غیر فعال میکرد ....
به علاوه اون موجوداتی هم که مثل اسپایدر من هی ورجه وورجه میکردن هم باهوش به نظر میرسیدن .... می اومدن یه ضربه بهت میزدن و در میرفتن .... خود اون کسی که داشت دمو رو بازی میکرد نمیتونست درست و حسابی اونا رو بزنه ....

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
خیلی حال داد داشتم میخوابیدم اومدم یه سری گنده.....دیدم بهتر خوابم ببره
اینا که اینقدر چرت و پرت گفتن همه بازیا برن بمیرن چرا؟چون کرایسی 2 داره میاد اونم رو کنسول

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
هایپ این بازی کم کم داره تاریخی میشه! چه عجب این دفعه از اسم یه بازی دیگه برای بزرگنمایی عنوان خودشون استفاده نکردن.
این بازی اینطوری بوده طبق گفته ها: داستانی ورای HALO
البته نگفته بود داستانی ورای Halo، فرموده بودن که داستان هیلو مزخرف هست.
MW 2 رو هم که مورد عنایت قرار داده بودن...

البته من امیدوارم این بازی موفق بشه و خیلی هم منتظرش هستم ولی این هایپ ها و بزرگنمایی ها شاید بعدا به ضررشون تموم بشه.
معمولا کسی این حرف رو باید بزنه که داستان خودش خیلی بزرگ باشه!
درست میفرمایید کاپیتان:D
کلا منظورم این بود که از حرفاش میشه این برداشتها رو کرد:biggrin1:
خیلی نکته سنجی:D

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
هایپ این بازی کم کم داره تاریخی میشه! چه عجب این دفعه از اسم یه بازی دیگه برای بزرگنمایی عنوان خودشون استفاده نکردن.
البته نگفته بود داستانی ورای Halo، فرموده بودن که داستان هیلو مزخرف هست.
MW 2 رو هم که مورد عنایت قرار داده بودن...

البته من امیدوارم این بازی موفق بشه و خیلی هم منتظرش هستم ولی این هایپ ها و بزرگنمایی ها شاید بعدا به ضررشون تموم بشه.
معمولا کسی این حرف رو باید بزنه که داستان خودش خیلی بزرگ باشه!کلا منظورم این بود که از حرفاش میشه این برداشتها رو کرد:D

با این حساب Crysis 2 باید یه شاهکار بشه ! اما اینجوری که اینا حرف میزنن من به شخصه نگران میشم ! تجربه نشون داده هر وقت زیادی تعریف شده ، بازی یه جورای بد در اومده ! حالا نمی دونم ببینیم چی میشه
"عروس تعریفی مونگول از اب درمیاد" حکایت همینهاست:D

درست میفرمایید کاپیتان:biggrin1:
دیگه دکتر هم فهمید من درست میگم:D

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
با این حساب Crysis 2 باید یه شاهکار بشه ! اما اینجوری که اینا حرف میزنن من به شخصه نگران میشم ! تجربه نشون داده هر وقت زیادی تعریف شده ، بازی یه جورای بد در اومده ! حالا نمی دونم ببینیم چی میشه

ما پيشرفته ترين سيستم هوش مصنوعي را در يک بازي کامپيوتري داريم. پيشرفته ترين نوعي که تا به حال ديده ايد

image.php

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
یا از بالا میوفته 10 . 20 متر پایین تر >alan wake (بهتون بر نخوره ولی خیلی بیش از حد بزرگش کردن ) یا همینجوری بالاتر میره>uncharted
بین این دو حالته ذیگه ببینیم چیکار میکنه .

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
هميشه قبل اينكه يه بازي بياد كلي بزرگش مي كنن و لي بعدش معلوم ميشه بيخود بوده. اميدوارم اين يكي اينجوري نباشه.

راستي يه سوال بي ربط. چرا مشكل ف.ل.ت.ر انجمن حل نميشه ؟ p30world درست شد اما بازي سنتر هنوز هيچي.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
با اینکه از این همه هایپ کم کم رنگم داره سبز میشه ولی حرفاشون رو دور از انتظار هم نمیبینم. far cry تو زمان خودش یه سیستم فوقالعاده خفن رو برای هوش مصنوعی روو کرد که تا اون موقع تو هیچ بازی ای ندیده بودم بعد رسیدیم به crysis که با توجه وجود جنگل و فابلیتهای نانو سوئیت به ویژه حالت نامرئی شدنش، باعث میشد که هوش مصنوعی بازی باز هم چالش برانگیز بشه و بازهم شاهد یکی از عجیب ترین و بهترین هوش مصنوعیها باشم . فقط کافیه یه بار غیب بشید و برید وسط سربازا و بینشون بازی در بیارید تا عکس العملهای عالیشون رو ببنید. شخصا موقع بازی کردنش، جدای از گرافیک برای هوش مصنوعی بازی هم کف کردم و حالا نوبت به crysis2 رسیده که حداقل کمش اگه بازی بهترین هوش مصنوعی رو نداشته باشه ، قطعا از معدود بازیهایی خواهد بود که یک هوش مصنوعی خارقالعاده رو به نمایش میذاره.

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
من مطمئنم 100 درصد اين بازي موفق خواهد بود شکي درش نيست.

روي هر چي کنسول و کنسول بازه کم مي کنه . قدرت اين بازي فقط در PC نهفته است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر