Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
واقعا شوتینگ بازی دست کمی از یک شوتر سطح اول نداره بر خلاف خیلی دیگه از اکشن RPG ها مثل Deus Ex و Fallout .
هوش مصنوعی بازی هم کلا مشکل داره. حس میکنم اینم زیر دسته باگ های بازی قرار بگیره. چون بعضی جاها واقعا خوبن بعضی جاها هم خنگ. احتمال داره با پچ اوکی بشه این قضیه و حداقل به سطح ویچر 3 برسونن.
حالا در حد شوتر سطح اول که نیست ولی قطعا خیلی بهتر از این دو تا مثالی که گفتی هست.
هوش مصنوعی بد، باگ نیست:D مثلا این مورد راه بندون که اشاره کردم به این خاطره که ماشین ها on rail هستن و چیزی به عنوان پیدا کردن راه براشون تعریف نشده. ویچر ۳ کلا توی یه فضای دیگه ای هست و مواردی که برای هوش مصنوعی توی اون بازی باید در نظر گرفته بشه کلا چیزای متفاوتی به نسبت سایبرپانک هست بنابراین مثال قابل قیاسی نیست.

• Like
Reactions: kamyy and brain

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من فکر نکنم بتونن 4k همراه با ray tracing بیارن رو کنسول ها
مگر اینکه amd ریتریسنیگ اش یچی سبک تر از انویدیا باشه برای rdna 1 و rdna 2

اونموقع برای pc هم بخوان بدن اون آپدیت رو باید حتماً رو vulkan بدن بازی رو
تا اونجایی که یادمه amd با vulkan ray tracing مثل اینکه میخواد وارد بشه برا همین میگم

فکرشو بکنید بازی اونوقت مثل red dead 2 میشه با 2 تا api گرافیکی... البته همه اینا اگه و اما هست...
منم اومدم همینو بگم.

الان بدون ری تریسینگ بازی بین 1500p تا 1700pـه رو Series X:| چه برسه به 4k. درسته بازی آپتیمایز نشده و مثلا بکوارده، ولی یهو دو برابر که پرفورمنس نمیتونن بگیرن.
بیاایید مقایسه کنیم با PC که خوب آپتیمایز شده، الان RTX 2080ti رو 4k و ری تریسینگ خاموش حدود 20 فریم میده! اونوقت این چجوری میخواد ری تریسینگ روی کنسول ها اجرا کنه؟ حتما رو 1080p:D

مشخصا بازی زیادی سنگینه و نباید انتظار بهترین تنظیمات PC رو روی XSX و PS5 داشته باشیم.

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
من یه 5-6 ساعتی داشتم ور میرفتم که برسم به بهترین حالت ممکن که هم فریم نسبتا ثابتی برسم که تو درگیری ها و جاهای شلوغ و نورانی افت پیدا نکنه و هم خروجی چشم نوازی داشته باشه. روی 36 لاک کردم و همه چی آماده س واسه نیو گیم!!!!

1060 6gb و 4790k و non-ssd و 16gb با این سیستم + یک ریشید فعلا رسیدم به نتایج زیر، که به دهان بزی شیرین میاد :D
ریشید خیلی سبک و جالبی از آب در اومد بدون قطره ای افت فریم. اگه خواستید تست کنید، فقط کافیه ریشید رو با افکت های پیش فرض انتخابی خودش نصب کنید و این فایل رو بذارید کنار exe بازی و اجرا کنید (film grain هم off کنید)
بالاتر دوستمون یه ریشید معرفی کرده بود، اونم خوب بود ولی بین 10-13 فریم افت داشت واسه من (25-26 fps) مجبور شدم دیگه اینقدر ور برم تا برسم به یه چیز قابل قبول imo

1.jpg

003.jpg

002.jpg

0033.jpg

بازی هم 5-6 ساعت فقط بیشتر چرخیدم تو شهر و خیلی mission نرفتم...تا قشنگ آماده بازی بشی یکم زمان میبره :D
اول بازی ریتم خیلی خیلی تندی داره و حجم اطلاعاتی که میده (اصطلاحات سایبرپانکی) یکم باعث میشه همه چی گنگ به نظر بیاد و شاید تو ذوق هم بزنه! فقط شنیدم بازی جلوتر جوون میگیره، دقیقا همون چیزایی که میلاد بالاتر نوشته. قشنگ همه میگن اصلا قضاوت نکنید و برید جلوتر تا pace بازی و دنیاش هم دستتون بیاد و آماده شید واسه داستان!
من برای همین رفتم یکم lore بازی رو خوندم، همه تریلرهای بازی رو از اول دیدم تا هم آشناتر بشم با فرهنگ سایبرپانکی هم هایپم برگرده، خیلی نکات جالبی دستگیرم شد. قشنگ بازی چشم و گوش تیز و دقیقی میخواد.
ولی خوشم میاد بالاخره میتونم آینده رو تو یک بازی درست حسابی تجربه کنم. همونطور که تو ویچر یا rdr2 زندگی کردیم.

0033.jpg 03.jpg

01.jpg 02.jpg

حتما ورژن ریشید باید v4.8.2 باشه، روی ورژن پایین تر افکت های لازم فعال نمیشدن.

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
منم اومدم همینو بگم.

الان بدون ری تریسینگ بازی بین 1500p تا 1700pـه رو Series X:| چه برسه به 4k. درسته بازی آپتیمایز نشده و مثلا بکوارده، ولی یهو دو برابر که پرفورمنس نمیتونن بگیرن.
بیاایید مقایسه کنیم با PC که خوب آپتیمایز شده، الان RTX 2080ti رو 4k و ری تریسینگ خاموش حدود 20 فریم میده! اونوقت این چجوری میخواد ری تریسینگ روی کنسول ها اجرا کنه؟ حتما رو 1080p:D

مشخصا بازی زیادی سنگینه و نباید انتظار بهترین تنظیمات PC رو روی XSX و PS5 داشته باشیم.

مقایسه کنسول با پی سی رو بذار کنار کلا
کنسول ها شاید از نظر سخت افزاری محدودیت بیشتری نسبت به پی سی داشته باشن اما چون سخت افزار واحد دارن بهینه سازی بازی براشون خیلی راحت تر و بهتر کار میشه
الانم دیگه بعد ریلیز بازی و فروش فوق العادش اون فشار قبلی از رو استدیو برداشته شده حالا قشنگ با فرصت بهتر میشینن برای کنسول های نسل بعد بازی رو بهینه میکنن ببین چی تحویل میدن
هر چی کیفیت پایین تو بازدهی داری میبینی همش به خاطر محدودیت های نسل قبله که ترمز PS5 و XBSX رو اینطوری کشیده
آپدیت نسل بعدی که منتشر بشه قطعا میشه قدرت کنسول های نسل بعد رو به خوبی درک کرد

• Like
Reactions: Ragnar

mehdiebtedaei

کاربر سایت
Dec 10, 2020
188
منم اومدم همینو بگم.

البته ری ترسینگ اونقدر کامل که نمیزارن رو بازی الان مثلا اسپایدرمن رو هم ۳۰ هم ۶۰ ری ترسینگ داره رزولوشن میاد پایینتر یا مثلا تو انالیز Watch dogs legion گفته بود DF نسخه سری ایکس ری ترسینگ نسبتا بهتری داره تا ps5 همه مدلش هست اگر amd گفته داره رو حالت مثل کارت های انودیا Dlss برای کنسول ها کار میکنه اون بیاد وضعیت کنسول ها خیلی بهتر میشه در این زمینه

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
اپدیت 1.04امد با حجم 17 گیگ بازم چیزی تغییر نکرد هر کاری بکنن نمیتونن کمکاریشون درست کنند ps4 اینقدر ضعف سخت افزاری نداره که نتونه این بازی اجرا کنه چون بازی شاخی نیست 8 سال الکی منتظر این بازی بودم گان پلی که چیز جدیدی نداره سیستم رانندگی از واچ داگز بدتره داستان بازی تا اینجا منو ترغیب به بازی کرده اگر روی ps4 بازی میکنن ارزش خرید نداره رو pro فقط وضوح تصویر هوش مصنوعی npcتو باغ

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
اپدیت 1.04امد با حجم 17 گیگ بازم چیزی تغییر نکرد هر کاری بکنن نمیتونن کمکاریشون درست کنند ps4 اینقدر ضعف سخت افزاری نداره که نتونه این بازی اجرا کنه چون بازی شاخی نیست 8 سال الکی منتظر این بازی بودم گان پلی که چیز جدیدی نداره سیستم رانندگی از واچ داگز بدتره داستان بازی تا اینجا منو ترغیب به بازی کرده اگر روی ps4 بازی میکنن ارزش خرید نداره رو pro فقط وضوح تصویر هوش مصنوعی npcتو باغ
فکر کنم واچ داگز لژیون رو جای این بازی کردی :)

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
دوستان تو شروع بازی که مسیر زندگی V رو باید انتخاب کنیم هر انتخابی که کنیم کلا داستان بازی و ماموریت ها فرق میخواد بکنه؟؟
چون من دوتا رو تست کردم کاملا متفاوت بود!!! البته اولش حالا ادامه ندادم ببینم چی میشه!

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
حالا در حد شوتر سطح اول که نیست ولی قطعا خیلی بهتر از این دو تا مثالی که گفتی هست.
هوش مصنوعی بد، باگ نیست:D مثلا این مورد راه بندون که اشاره کردم به این خاطره که ماشین ها on rail هستن و چیزی به عنوان پیدا کردن راه براشون تعریف نشده. ویچر ۳ کلا توی یه فضای دیگه ای هست و مواردی که برای هوش مصنوعی توی اون بازی باید در نظر گرفته بشه کلا چیزای متفاوتی به نسبت سایبرپانک هست بنابراین مثال قابل قیاسی نیست.
منظورم از شوتر سطح اول DOOM نیست.
هوش مصنوعی یه مجموعه از منطق ها و بایاس هاست و اگه به درستی طراحی نشه و حالات مختلفش در نظر گرفته نشه عملا باگ حساب میشه.:D چون این بین NPC ها تو شرایط مختلف اصلا یکسان نیست و گاهی بده گاهی هم خوب. اگه همیشه نابود بود میشد گفت باگ نیست و کلا هوش مصنوعی از پایه خرابه. ولی الان یه منطقایی تعریف کردن که مشکل داره و اینا با آپدیت قابل حل هست از این بابت لفظ AI BUG واقعا مرسومه. ضعیف بودن هوش مصنوعی یعنی 2 RAGE یا چیزای شبیه به این که عملا سازنده وقت خاصی نذاشته و کلا منطق ها تو در و دیواره و حالت باگی نداره. از اون دست مشکلات بنظرم نداره. همون ویچر هم NPC ها هوش مصنوعی به مراتب بهتری داشتن تا سایبرپانک از این بابت میگم میتونن به اون سطح برسونن. اون NPC ها هم مثل همینا راه میرفتن یه سری کارای مشخصی انجام میدادن. از این حیث بنظرم قابل قیاسه:D حالا شاید منظورت از هوش مصنوعی موارد دیگه باشه هرچند راجع به ماشینا موافقم. خیلی با GTA V فاصله داره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy and miladdej

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
داداش من بازی رو روی fx8350 و 1060 داره میزه.
fx8350 حدود 12 سالش هست... اگه اشتباه نکنم.
یه همچین سیستمی الان خیلی قدیمی حساب میشه ولی باز از ps4 هر بازی بیاری بهتر فریم میده! :D ببخشید دیگه ps4 همون موقع هم زیاد wow نبود. ok بود.

نزدیک ترین بازی به این بازی هم deus ex mankind divided هست اگه فکر میکنی تو این ژانر بهت خیانت شده برو اونو بازی کن خوشت میاد.
اگه اونو خوشت نیومد کلاً این ژانر باب میل ات نیست. اینم نمیگم که بد گفته باشم نه. یکی سیب دوست داره یکی هلو. هر کی یچی دوست داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر