Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
الان داشتم پیش نمایش نهایی IGN رو میخوندم...

Cyberpunk 2077: The Final Preview - IGN

16 ساعت بازی رو تجربه کردن و تا جایی که دیدم بشدت تعریف کرده...مخصوصا Night City و اتمسفر و زنده بودنش. ولی میگفت مبارزات ناامیدکنندست....دشمنا Health بالایی دارن و یه حالت Bullet Sponge دارن...واسه همین طرف مخفی‌کاری رو به مبارزه ترجیح داده. البته خوشبختانه بعد از چند ساعت و دریافت قابلیت‌های بیشتر اوضاع خیلی بهتر شده.
یه مورد دیگه هم منوهای بازی و کوئست لاگ هستش که میگفت خیلی شلخته‌ست و نحوه انتخاب ماموریت‌ها و دنبال کردنشون اصلا خوب نیست + به کلی باگ هم اشاره کردن.

کلا پیش‌نمایش مثبتیه ولی به یه سری ایراد واضح هم اشاره کرده که یکمی ناامیدکنندست بعد از این همه تاخیر.

کاش نزدیک به عرضه‌ست زیاد هایپ نکنن ملت رو...مثل همین شعار Next Generation of Open World و این حرفا...
اینطوری بازی هر چقدرم خفن باشه، کوچکترین مشکلی داخلش خیلی به چشم میاد و به ضرر بازی تموم میشه.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
الان داشتم پیش نمایش نهایی IGN رو میخوندم...

Cyberpunk 2077: The Final Preview - IGN

16 ساعت بازی رو تجربه کردن و تا جایی که دیدم بشدت تعریف کرده...مخصوصا Night City و اتمسفر و زنده بودنش. ولی میگفت مبارزات ناامیدکنندست....دشمنا Health بالایی دارن و یه حالت Bullet Sponge دارن...واسه همین طرف مخفی‌کاری رو به مبارزه ترجیح داده. البته خوشبختانه بعد از چند ساعت و دریافت قابلیت‌های بیشتر اوضاع خیلی بهتر شده.
یه مورد دیگه هم منوهای بازی و کوئست لاگ هستش که میگفت خیلی شلخته‌ست و نحوه انتخاب ماموریت‌ها و دنبال کردنشون اصلا خوب نیست + به کلی باگ هم اشاره کردن.

کلا پیش‌نمایش مثبتیه ولی به یه سری ایراد واضح هم اشاره کرده که یکمی ناامیدکنندست بعد از این همه تاخیر.

کاش نزدیک به عرضه‌ست زیاد هایپ نکنن ملت رو...مثل همین شعار Next Generation of Open World و این حرفا...
اینطوری بازی هر چقدرم خفن باشه، کوچکترین مشکلی داخلش خیلی به چشم میاد و به ضرر بازی تموم میشه.
این کوئست لاگ شلخته تو ورژن اول ریلیز شده ویچر هم دقیقا وجود داشت.
بعدا با اپدیت درستش کردن.
امیدوارم اینو موقع ریلیز و تو پچ دی وان درست کنن چون کار زیادی هم نباید داشته باشه.

منم خوندم.
راجب مبارزات به نظرم با توجه به اینکه اول بازی رو بهش دادن بازی کنه، یه مقدار سختی و نا اشنایی اولیه و البته ضعیف بودن کرکتر در ابتدای بازی اذیتش کرده.
من اینطور برداشت کردم.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دوستان گیم پلی رو کسی دیده ؟ این دیگه چه مزخرفی بود ! چقدر هایپ شده بودم واسه این بازی (بنده شخصا به عنوان یه گیمر قدیمی که از گیم لذت میبرم ضدحال خوردم)
فکرمیکردم عجب گیمی میشه ، حالا امیدوارم خوده بازی با این فیلمی که دیدیم متفاوت باشه . وگرنه آن چه که عیان است چه حاجت به بیان است (اصلا نیازی نداره از این بیشتر راجع بهش وقت خودمون رو بگیریم صحبت کنیم)

مثل بعضیا فن بوی کمپانی خاصی نیستم و بعد از چند سال ازدواج و بزرگ کردن یه بچه دیگه قطعا متوجه شدم این چیزا اصلا ارزش اینو نداره که آدم روشون تعصبات کودکانه داشته باشه اما متاسفانه بعضیا جوری نظر میدن که انگار از سهام داران یک کمپانی هستن

اینو درک میکنم سلیقه ها متفاوته اما خدایی مقایسه ی این آشغالی که فیلمش بیرون اومده با گیم هایی که راک استار میسازه توهین به شعور خودمونه شرافتا
من که از اول می گم . فن جایی هم نیستم سهام دار هم نیستم . بازی در نگاه اول جذبم کنه تا آخرش می روم حتی اگر دث استرندینگ باشه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
از بازی تا الان کلی تریلر و ویدیو گیم پلی و مکانیزمای بازی اومده تا الان هایپ شده بودی بعد الان با فیلمی که اومده بیرون (خیلی لول) متوجه شدی بازی آشغاله؟ ?
این محصول نهایی هستش . بیست روز دیگه میاد معجزه هم که نمی شه تقریبا خروجی خودشون نشان دادند

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
پریویو ign رو دیدم.حقیقتش بعد از حذف شدن اسم rpg از سبک بازی تو اکانت توئیتر و تبلیغای بازی یخورده نگران شده بودم ولی طبق تعریف طرف بعد 16 ساعت بازی کردن شیش ساعت گفت طول کشید که prologue رو تموم کنه و بازی اونقدم فاز بزن دررو نداره و خیلی جاها کلی اپشن داره گیم پلی و پر از conversation هست و کلا فاز rpg بازی انگار به شدت بالاس 8->

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
راجب مبارزات به نظرم با توجه به اینکه اول بازی رو بهش دادن بازی کنه، یه مقدار سختی و نا اشنایی اولیه و البته ضعیف بودن کرکتر در ابتدای بازی اذیتش کرده.
من اینطور برداشت کردم.
این بنظرم تو اکثر بازیهای RPG صدق میکنه بخصوص اون قدیمی تر ها.
البته تو متن بیشتر داره با یه FPS خطی مقایسه میکنه. ای کاش کامبت رو با مثلا فالوت یا Deus Ex هم مقایسه میکرد.

آخرین ویرایش:

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
یا حضرت پشم و برگ

9 دفعه دیدم تریلرو ، اصلا خسته نمیشم
چرا این قد عاشق بازی شدیم یهو ، می دونم ولی نمیگم =))
دوستان یه سوال :
آزادی عمل گسترده در روابط عاطفی همینه یا پیچیده ترش رو قراره ببینیم :D؟!!!
حالا
خداوکیلی گرافیک رو داشتید ؟ مرز های پیشرفت رو جا به جا کرد ! هضم این کارا سخته ، باید بازی کرد تا زحمات وسواسی وار سازنده رو از نزدیک شاهد بود

• Like
Reactions: dark souls

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اول تریلر جانی سیلور هند. بعد فوتیج های موقع مصاحبه کیانو ریوز... فکر نمیکردم بیشتر دیگه مخم منفجر شه. ولی تریلر گیمپلی رسما تیر نهایی رو به سرم زد... چیییی ساختن اینا؟؟ :|

Game of the Generation عه این اصلا... :/

این مشکلاتی هم که ign گرفته امیدوارم فقط مخصوص اوایل بازی باشه. من ویچر 3 رو هم یادمه بعد 10 ساعت هنوز اونقدر باش حال نمیکردم (مخصوصا کمبتش). ولی وقتی حساب کار دستم اومد و یکم کاراکتر قوی تر شد واقعا دیگه نمیشد از پاش بلند شم :D

در کل که من هایپم دیگه داره فوران میکنه... و فقط امیدوارم بتونم دو هفته (تا یک ماه) صبر کنم یکم فیکس شه پرفورمنس بعد بازی کنم. :D

• Like
Reactions: dark souls

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
375
نام
فرنود
این تریلرای اخر صدها برابر از تریلرای قبلی بهتر و هیجان انگیز تر بود (البته به جز اون تریلر گیم پلی نیم ساعته(شایدم چهل دقیقه) که چند سال پیش داده بودن :D..اون لعنتی یه چیز دیگ بود در اون زمان به خصوص:D)
ولی شعار Next Generation of Open World Adventure خیلی حرف بزرگیه. این حرف این دم اخری بعد کلی حواشی و داستان براشون مثل شمشیر دو لبه عمل میکنه. اگه موفق بشن که هیچی به هدفشون رسیدن ولی اگه خراب کنن بساط ترول رو تو شبکه های اجتماعی راه میندازه و تیکه های مختلف هست ک تو یوتوب و ردیت رگبار میشه.

از طرفی هرچه قدر بیشتر این سیستم شخصی سازی رو نشون میدن من بیشتر دلم میسوزه که چرا سوم شخص نیست. باز قدیم تو کات سینا لحظه ای کاراکتر رو نشون میدادن ولی بعد اون تریلر از دمو من دیگ چنین صحنه ای رو ندیدم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: VENOMEM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر