Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
من نمیفهمم. ینی اگه مثلا تاریخ ریلیز رو بگن یا حدودی بگن چی میشه؟ چه اتفاقی میفته؟ من اطلاعی ندارم واقعا از این موضوع. ضربه ای به سازنده وارد میشه لو رفتن تاری عرضه یا چی؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
من نمیفهمم. ینی اگه مثلا تاریخ ریلیز رو بگن یا حدودی بگن چی میشه؟ چه اتفاقی میفته؟ من اطلاعی ندارم واقعا از این موضوع. ضربه ای به سازنده وارد میشه لو رفتن تاری عرضه یا چی؟
معلومه که نمیتونن بگن، کل سیستم میره رو هوا. این رو من و شما درک نمیکنیم. فقط خودشون درک میکنن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
چون اصلا چیزی به نام‌ تاریخ انتشار وجود نداره حتی بازه انتشار ! دست سازنده رو باز گذاشتن تا هم خودشون رو راحت کنن هم ملت رو بخوان ددلاین حتی بازه یک‌ ساله مشخص کنن اونوقت خواه یا ناخواه مجبورن خودشون رو برسونن بعد اگه تاخیر بزنن از اون‌ ور فن ها از دستشون‌ عصبانی‌ میشن و الی آخر پس بهترین کار اینه به قول خودشون هر وقت اماده شد تاریخ انتشار قطعی رو اعلام کنن

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
چون اصلا چیزی به نام‌ تاریخ انتشار وجود نداره حتی بازه انتشار ! دست سازنده رو باز گذاشتن تا هم خودشون رو راحت کنن هم ملت رو بخوان ددلاین حتی بازه یک‌ ساله مشخص کنن اونوقت خواه یا ناخواه مجبورن خودشون رو برسونن بعد اگه تاخیر بزنن از اون‌ ور فن ها از دستشون‌ عصبانی‌ میشن و الی آخر پس بهترین کار اینه به قول خودشون هر وقت اماده شد تاریخ انتشار قطعی رو اعلام کنن
یعنی اینقدر سخته که بگن 2019 یا 2020 یا 2027؟ ویدیوی outer worlds که گذاشتی رو دیدم. راحت میگه 2019. به نظرم این بازی هم 2019 ریلیز میشه ولی دیگه خیلی لوس اش کردن: When its ready.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
یعنی اینقدر سخته که بگن 2019 یا 2020 یا 2027؟ ویدیوی outer worlds که گذاشتی رو دیدم. راحت میگه 2019. به نظرم این بازی هم 2019 ریلیز میشه ولی دیگه خیلی لوس اش کردن: When its ready.
اخه ببین پوریا شاید با خودت بگی خوب مگه چیه بزار یـ تاریخ همینجوری ول بدن رو هوا (تقریبی) واسه دل خوشی فن ها خوب این میشه سر کار گذاشتن ملت فرض کن مثلا بگن 2019 بعد نتونن برسوننش تاخیر بزنن چی میشه فن ها خراب میشن رو سرشون اون outer worlds مثال خوبی نیست CDP گفت میخوایم یـ بازی پولیش شده در حد و لول بازیا راکستار منتشر کنیم خودت وسعت بازی رو ببین وسعت بازی خیلی بزرگه و معلومه رو پولیش بازی خیلی تمرکز کردن این سیاست هر وقت اماده شد میگیم لوس بازی نیست صبر کم فن های بازی که میخوان یـ بازه ـه مشخص بشه واسه هم بشینن بر اساسش رویا پردازی کنن ـه :D هم من هم خودت و هم بقیه میدونیم بازی دیگه نهایتش 2020 منتشر میشه دیگه چه دلیلی داره اینقدر سوال پیچ کنیم سازنده رو ؟ بزار از اون ور قضیه نگاه کنیم که با مشخص نکردن تاریخ انتشار (حتی بازه) روی قسمت پالیش خیلی وسواس دارن به خرج میدن تهش سودش رو خودمون میبریم یکی مثل بزتدا هست که حاضر ـه سر تاریخ انتشار از قبل تعیین شده طبق برنامه ریزیهاش بازی رو ناقص منتشر کنه یکی هم مثل CDP تا وقتی مطمعن نشه بازی به حدی از پالیش رسیده که موقع لانچ تبدیل به ابرو ریزی نشه بازه تعیین نکنه چه برسه به روز دقیقش !

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
اخه ببین پوریا شاید با خودت بگی خوب مگه چیه بزار یـ تاریخ همینجوری ول بدن رو هوا (تقریبی) واسه دل خوشی فن ها خوب این میشه سر کار گذاشتن ملت فرض کن مثلا بگن 2019 بعد نتونن برسوننش تاخیر بزنن چی میشه فن ها خراب میشن رو سرشون اون outer worlds مثال خوبی نیست CDP گفت میخوایم یـ بازی پولیش شده در حد و لول بازیا راکستار منتشر کنیم خودت وسعت بازی رو ببین وسعت بازی خیلی بزرگه و معلومه رو پولیش بازی خیلی تمرکز کردن این سیاست هر وقت اماده شد میگیم لوس بازی نیست صبر کم فن های بازی که میخوان یـ بازه ـه مشخص بشه واسه هم بشینن بر اساسش رویا پردازی کنن ـه :D هم من هم خودت و هم بقیه میدونیم بازی دیگه نهایتش 2020 منتشر میشه دیگه چه دلیلی داره اینقدر سوال پیچ کنیم سازنده رو ؟ بزار از اون ور قضیه نگاه کنیم که با مشخص نکردن تاریخ انتشار (حتی بازه) روی قسمت پالیش خیلی وسواس دارن به خرج میدن تهش سودش رو خودمون میبریم یکی مثل بزتدا هست که حاضر ـه سر تاریخ انتشار از قبل تعیین شده طبق برنامه ریزیهاش بازی رو ناقص منتشر کنه یکی هم مثل CDP تا وقتی مطمعن نشه بازی به حدی از پالیش رسیده که موقع لانچ تبدیل به ابرو ریزی نشه بازه تعیین نکنه چه برسه به روز دقیقش !
احمد جان ول بدن رو هوا؟ دارم میگم سال ریلیز. یعنی واقعا سال ریلیز هم سخته؟ نمیدونن چقدر از برنامه جلو هستن، چقدر عقبن، چقدر مونده، چقدر نمونده. این When its ready شده یه meme مسخره. نه بحث تاخیر زدنه، نه بحث عجله کردن و ...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
احمد جان ول بدن رو هوا؟ دارم میگم سال ریلیز. یعنی واقعا سال ریلیز هم سخته؟ نمیدونن چقدر از برنامه جلو هستن، چقدر عقبن، چقدر مونده، چقدر نمونده. این When its ready شده یه meme مسخره. نه بحث تاخیر زدنه، نه بحث عجله کردن و ...
خوب مسلئه همینه نمیدونیم کجا برنامه هستن منظورم از اون جمله همین بود سال ریلیز هم میگم باز دیگه نهایتش 2020 منتشر میشه دست بالا رو 2020 رو بگیر چه بسا 2019 منتشر شد سوپرایز شدی :D اصلا خوب چرا راه دور بریم یـ وقت دیدی میخواند سورپرایز کنن فرض کن تو E3 بگه دوماه دیگه اگوست منتشر میشه بازی و اونوقت ـه که به خاک و خون کشیده میشه کمپین تبلیغاتی بازی =P~ اون meme هم باز میگم خود ملت سماجت میکنن و گرنه خوب وقتی هنوز مطمعن نیست چه موقع منتشر میشه چه دلیلی داره سالش رو مشخص کنن از ملت سماجت از CDP هم به قول تو meme :D در کل به شخصه با اینکه به شدت براش هایپم ولی اصلا عجله ای براش ندارم و میگمم دیگه تهش تا 2020 منتشر میشه تو رو نمیدونم ولی من کاملا OK With that ـم :D

• Like
Reactions: -Poormaz-

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
hp7wprm4qef21.jpg

یـ نکته بزرگ داره این تصویر ! جدای اینکه نیاز به گفتنش نبود فقط ببینید چجوری رابطه بین مشتری و مسئول روابط عمومی و راس کار CDP ینی CEO برقرار که طرف روابط عمومی میدونه که بازی 100 درصد انحصاری نمیشه و جوابش رو صریح میده ! هر ناشر دیگه بود میگفت نمیدونم چون دستور از بالا میاد ولی CDP نشون میده فرق بین یـ کمپانی که فکر و ذکرش فقط سود کردن ـه و یـ کمپانی که رابطه مستقیم مشتری به اصل کاریا رو اینجوری برقرار کرده چیه در کل Respect#

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
View attachment 101151

یـ نکته بزرگ داره این تصویر ! جدای اینکه نیاز به گفتنش نبود فقط ببینید چجوری رابطه بین مشتری و مسئول روابط عمومی و راس کار CDP ینی CEO برقرار که طرف روابط عمومی میدونه که بازی 100 درصد انحصاری نمیشه و جوابش رو صریح میده ! هر ناشر دیگه بود میگفت نمیدونم چون دستور از بالا میاد ولی CDP نشون میده فرق بین یـ کمپانی که فکر و ذکرش فقط سود کردن ـه و یـ کمپانی که رابطه مستقیم مشتری به اصل کاریا رو اینجوری برقرار کرده چیه در کل Respect#
چند وقت پیش من از اکانت Plague هم پرسیدم، اونم همچین جوابی بهم داد. خیلی‌ها نمی‌خوان به خاطر سیاست‌ها جواب بدن، وگرنه موضوع مشخص هست.
اما خیلی خوبه که چنین اتفاقی برای این بازی حداقل نمی‌افته و انشالله هرچه زودتر بساط این انحصاری بازی توی PC تموم بشه.

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
453
نام
محمد
View attachment 101151

قطعا اگه میخواستن همچین کاری کنن تا الان ویچر رو انحصاری GOG میکردن چون همونطور که هممون میدونیم CPR کلا فروشگاه GOG مال خودشه!

• Like
Reactions: saeed_sg

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان یه چیزی رو در نظر نمی‌گیرید. سازنده ای که این همه زحمت داره می‌کشه تا این بازی رو بسازه، این همه خرج داره می‌کنه که یه چیز توپ از آب در بیاره مسلماً دوست داره سر وقت بازیشو بده بیرون که هیچ بدقولی هم نکرده باشه.
مطمئن باشید حتی خیلی بیشتر از من و شمایی که می‌خوایم پول پاش بدیم هیجان برای عرضه ـش داره ولی وقتی نمی‌خوان جریان ویچر 3 تکرار بشه هیچی نمیگن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر