Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
واقعا این سطح از کیفیت "ادم" رو یاد این میندازه تو چه زمانی زندگی میکنیم؟ اینده؟ یا حال؟:| یک ساعته دارم کامنت های یوتیوب رو میخونم قشنگ مردم جر خوردن و از حال رفتن:D:| البته از اینا اینم بعید نبود واسه این که همین الان هم ویچر چه از لحاظ طراحی مراحل، چه داستان و الگو های نقش افرینی فرسنگ ها از هر بازی نقش افرینی جلو تره ولی واقعا تحمل و هضم این همه پیشرفت خیلی سخته برای زمان ما:|

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,531
نام
کورش
خب دیشب بالاخره کیفیت بالای این ویدئو رو دیدم و تا الان صبر کردم که هایپ بخوابه بتونم منطقی نطر بدم ولی مگه هایپ میخوابه.
بازی حتی از انتظاراتی که برای من بخاطر نظر منتقدها ایجاد شده بود هم بالاتره. چیزی که من دیدم رسما شاهکاره.
اینی که یه عده براشون ویدئو در حد هایپ منتقدین جذاب نبوده احتمالا بخاطر اینه که اصلا متوجه نشدن چی دیدن. این یه FPS خطی ساده نبود. بازی رسما همه چیز داره. چیزی که قرار بود Deus ex داشته باشه و خیلی ها از جمله من ارزوشو داشتن رو اینجا میشد دید. محیط اوپنورلد واقعی بدون لودینگ و پر از کاراکتر و کاملا پویا و زنده رو بذارید در کنار مکانیسمهای مختلف بازی Deus ex و راههای مختلفی که میشه ماموریت انجام داد و بعد تازه بهش یه سیستم RPG گسترده اضافه کنید اونوقت میفهمید فرق یه شوتر اول شخص با نمایشی که دیروز نشون دادن چی بود.
دقیقا کدوم بازی این همه چیزی که در نمایش دیروز دیدیم رو همه رو یکجا داره لطفا بگید.
من عاشق منکایند دیوایدد هستم و یکی از معدود بازیهایی بود که دوبار تموم کردم با گشتن تموم سوراخ سمبه های بازی و سناریوهای ممکن و کلی lore و اینها ولی متاسفانه یا خوشبختانه اون بازی در کنار این مثل یه کار اماتور و خیلی ساده بنظر میرسه.
بهرحال الان هایپ شدیدا بالارفت با این ویدئو و به منتقد هایی که کف و خون قاطی کردن کاملا حق میدم.
الان هرچی فکر میکنم فقط دوبازی ممکنه بتونن برای من رقیب جدی سایبرپانک حساب بشن یکی استارفیلدکه هیچی ازش ندیدیم ولی گفته میشه عظیمترین بازی ممکنه و رسما نسل بعدی حساب میشه و یکی دیگه هم TES .

در مورد نکاتی که خیلی برام جالب بود یکی قبلا هم گفتم اپگرید امکانات کاراکتر و روش اپگرید بود که واقعا اون حس رو میداد نه اینکه بره بشینه رو صندلی و چشمشو ببنده و باز کنه و در مدت بیهوشی اپگرید شده باشه.
دومین چیز که خیلی برام مهم بود و در همه جای ویدئو دنبالش بودم و بالاخره دیدم سیستم ارزش ایتمهای بازیه وقتی دیدم اسلحه اپیک رو پیدا کرد خیالم راحت شد که سیستم normal-rare- epic و احتمالا legendary رو داره که خب برای من بهترین خبر ممکن بود.
مورد بعدی تنوع اسلحه ها و حس borderlands مانندی بود که تیراندازی و دمیج خوردن دشمن میداد. بسی حال داد. خوشم میاد که در گانپلی هم حس RPG مانند رو حفظ کردن و کال او دیوتیش نکردن . بازی RPG هست و این حس باید توش باشه که خوشبختانه بنظر میرسه هست.

مورد منفی هم که دیدم و امیدوارم رفع بشه در صحنه ای که میخوان سوار ماشین بشن پشت ماشین یه استریپر داخل ویترین یه مغازه هست که خیلی بیکیفیت بود و انتظار میره اوکی بشه در زمان انتشار.
مورد بعدی حس اینکه" هرجایی که ببینی میتونی بری" رو نداشتم و حس میکردم در قسمتی از شهر محدود شده که خب بخاطر اینه که تو یه دموی محدود نمیشه همه جای شهر رو نشون داد. فقط امیدوارم همونطور که رو گشت و گذار عمودی شهر تاکید داشتن روی افقی هم تاکید داشته باشن و محیط واقعا بزرگ باشه. یه دلیل این حس شاید این باشه که در طول دمو نقشه رو باز نکرد که البته خود این هم دلیلش اینه که UI بازی هنوز کامل نشده ولی خب حس محدود بودن رو به من انتقال داد و بعدا مطمئنا درست میشه.

در کل شاهکار بود.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
آقا گیمرساید که هنوز چیزی نزاشته!

لامصب از یوتیوب هم نمیشه دانلود کرد... اگر کیفیت 1080 نمایش با بیت ریت بالا رو پیدا کردید بزارید بی زحمت...

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اینام گندشو در اوردن، اون از معرفی کردن یه مشت Concept Art که هنوز به هیچ جا نرسیده به عنوان بازی، اینم الان که بعد از 3 سال از آخرین ریلیزشون هنوز یه گیم پلی نشون نمی دن و همش پشت در های بسته:| کم کم داره بدم میاد از CDPR:))
آقا من عذر می خوام:D ولی حالا کی 48 دقیقه گیم پلی نگاه کنه:)) خلاصه ای از قسمت های خفنش نیست؟ در حد 10 دقیقه باشه:D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
آقا من عذر می خوام:D ولی حالا کی 48 دقیقه گیم پلی نگاه کنه:)) خلاصه ای از قسمت های خفنش نیست؟ در حد 10 دقیقه باشه:D
10 دقیقه اول رو ببین، انشالله که 38 دقیقه بعدش هم می بینی :D

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
529
نام
Mehrdad
خیلی از دوستان اشاره میکنن که تیراندازی بازی شبیه به deus ex هست که به نظر من کاملا اشتباه فکر می کنید به نظر من گان پلی بازی بسیار شبیه به یکی از بازی های ea گیمز به نام syndicate هست که اتفاقا این بازی هم یک بازی سایبری هست ولی خیلی عنوان موفقی از کار در نیومد ولی گان پلی بسیار جزابی داره و به دوستان پیشنهاد میکنم این بازی رو تجربه کنید
در مورد گرافیک زیاد نمیشه صحبت کرد چرا که هنوز در مورد یک بازی صحبت میکنیم که روند ساختش هنوز تموم نشده و حتی نزدیک به اتمام هم نیست ولی با یک نگاه اولیه میشه گفت جزئیات زیادی در بازی هست که قابل توجه هست و من تا به حال نمونه ای که به این خوبی کار شده باشه ندیدم، حداقل از نظر ظاهری.
اما اگر بخوایم بیشتر در مورد جزئیات صحبت کنیم میشه به اول تریلر اشاره کرد که وقتی به سر یکی از دشمنان داخل اب شلیک میشه خون داخل اب پخش میشه و زمانی که شخصیت v اسلحشو از اب بیرون میکشه اب رو از روی اسلحه میتکونه یا حتی جک، اگر به زاویه دیدش نگاه کنید با دقت بسیار بالایی به شخصیت اصلی نگاه میکنه و حرکاتشو دنبال میکنه یا مثلا زمانی که در تریلر هدف رو از وان حموم بیرون میکشه اگر به قوطی قرص کنار وان حموم دقت کنید حتی میشه تعداد کپسولای داخلش رو شمرد
اما مورد های هم هست که مشخصا نیاز به کار داره مثلا وقتی شخصیت dex سیگار میکشه دود سیگارو بیرون نمیده ولی داخل کابین پر از دود سیگار در حال سوختن توی دستشه
محیط شهری خیلی خوب کار شده و به گفته خود سازنده از فیلم قاضی درد خیلی در ساخت ساختمون ها الهام گرفتند بر اساس چیزی که من دیدم تقریبا میشه با هریک از npc ها تعامل کرد که شگفت انگیزه ولی این موضوع میتونه ناراحت کننده هم باشه اونم از این منظر که کنسول های این نسل اصلا توان و نیروی چنین پردازشی رو ندارند و میتونم همینجا به این استدیو تبریک بگم برای اینکه هنوزم باورم نمیشه تونستن witcher رو روی این نسل پیاده سازی کنند.شاید به نظر خیلی ها این حرف من اشتباه باشه ولی زمانی میتونین این حرف من رو بیشتر درک کنید که ویچر رو هم روی کامپیوتر و هم روی ps4 بازی کرده باشید و میتونین به راحتی تفاوت ها رو احساس کنید شهر نوویگراد حتی یک چهارم جمعتی که داخل ورژن pc هست رو در داخل ورژن ps4 بازی مشاهده نمی کنید و این نشان از این هست که این سازنده ناچار شده وقت زیادی روی بهینه کردن نسخه کنسولی بزاره که در نهایت هم خیلی راضی کننده نیست و من پیشنهاد میکنم حتما witcher رو روی کامپیوتر بازی کنید اگر هنوز بازی نکردید
من فکر میکنم ذهن مصنوعی بازی جای کار بیشتر داره و حتی از این تریلر هم مشخصه با بازی سختی طرف هستم اون هم با توجه به اینکه کسی که در حال بازی بود مسلما چندین بار این دمو رو انجام داده تا کاملا مسلط بشه ولی همچنان خون زیادی از دست می داد
ولی نقطه قوت تریلر در انتهای تریلر بود که از تیغه های روی دستش استفاده کرد و روی دیوار شروع به حرکت کردن کرد و این نشون میده بازی بسیار میتونه بسته به نوع بازی گیمر تغییر کنه که حداقل من چنین تغییر پذیری رو جایی شاهد نبودم و حتی از داخل دیالوگ ها هم کاملا مشخصه و حتی میشه گفت حالت دید سوم شخص اصلا غیر ممکن نیست و راحت امکان پذیره
ولی نقطه ضعف بازی به مانند بازی قبلی این استدیو، رانندگی هست در بازی قبلی این استدیو roach یک فاجعه دلنشین بود و در این بازی هم به نظر من بخش رانندگی خیلی احتیاج به کار داره
اما موضوعی که از همه مهمتره خود سازنده است که بسیار بنده به این استدیو احترام میزارم و در مقابل این سازنده هم به مشتری های خودش این احترام متقابل رو میزاره و اگر روزی این بازی عرضه شد از دوستان خواهش میکنم روی هر پلتفرمی که هستید نسخه اصل رو تهیه و تجربه کنید.
ممنون

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یعنی واقعاً‌ هنوزم نمیتونم بفهمم لذت بازی کردن یه بازی الهام‌گرفته از Deus Ex به صورت سوم شخص تو چی میتونه باشه.:D اصاً DoF و دید اول شخص یک فاکتور خیلی مهم هست تو تجربه‌ی این بازی. باعث میشه فقط به محیط توجه کنی.:D

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
GAMERSYDE : A 16.94 GB video, that's what CD PROJEKT RED finally sent us for you guys to watch the first gameplay reveal of Cyberpunk in high quality. Given its size, the file is only available via torrent unless you're a patron, in which case you can download it normally thanks to the dedicated server. This will be for at least a few hours as our download servers will absolutely not be able to handle such load. Anyway, enjoy!​

حالا بیا و منتظر بمون 8-|/:)

• Like
Reactions: morteza75

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
من تا حالا 3 بار دیدم، اصلا نفهمیدم کی تموم میشه (یک بار موقع شام، قبل خواب، الانم سر نهار تو مغازه دیدم).
لعنتی 4k از یوتیوب دانلودش الان تموم شد، لب تاپ بدبخت خوب نمیتونه اجراش کنه.
تازه میخواستم از گیمرساید هم دانلود کنم، بیخیال شدم.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,572
نام
mohammad
خیلی عالی بود...جزئییات بیداد می کرد...همون چیزی بود که می خواستم...من کسی هستم که به شدت متنفر بودم که سوم شخص قرارنیست باشه..ـو قید بازی رو زده بودم دیگه:D...اما لعنت برخودم که به توانایی های CDPR شک کرده بودم...:D
جریان ساز خواهد بود این عنوان...
شما فکر کنید الان تمام توسعه دهنده ها ویچر رو الگو قرار میدن که بازی های چهار پنج سال بعدشون رو بسازند...حالا فکر کنید بازی 2020قراره بازی عرضه بشه... حالا باز میان از cp الهام می گیریند... که حداقل بازی بعدیشون که پنج سال زمان برای ساخت نیاز داره 2025عرضه بشه...اوضاع وقتی ترسناک میشه که این ایده های بچه های cdpr حداقل برای 2012بوده...ببینید که چه فاصله ای قراره بندازن با خودشون با بقیه...یعنی الان دارن به چیا فکر می کنند؟:D
_
گرافیک هم خیلی خوب بود...برای یک بازی میان نسلی هم عالیه..ـولی کاش مثل rdr زود نمایش نمی دادند..ـچون از الان تضمین میدم محصول نهایی روی کنسول های نسل بعدی هم مثل این تریلر نیست...:D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
تائید شد بازی از ابتدا برای pc-ps4-xone در دست ساخت بوده و برای هر پلتفرم کاملا بهینه سازی خواهد شد
CD Projekt Red has confirmed in an interview with CGMagazine that Cyberpunk 2077 was built for the PC, PS4, and Xbox One from the very beginning.

“We knew we are developing the game for PC, PS4, and Xbox One. And we started the process of optimization right at the start. So that’s why what you see running on the demo is a PC, which is like i7 and 1080 Ti,” Maciej Pietras, the lead cinematic animator of Cyberpunk 2077, said.

“We are from scratch thinking about optimization, about how the streaming works, how to introduce global illumination, for instance, without overwhelming the CPU,” Pietras added.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر