Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یکی از مسئولین استودیو مشخصات سیستمی که نمایش بازی تو E3 اجرا کرد اعلام کرده:
CPU: Intel i7-8700K @ 3.70Ghz
MB: ASOS ROG STRIX Z370-I GAMING
RAM: G.SKILL RIPJAWS V, 2X16GB, 3000Mhz, CL15
GPU: NVIDIA GEFORCE GTX1080Ti
SSD: SAMSUNG 960 PRO 512GB M.2 PCIe
PSU: CORSAIR SF600 600W
من فکر میکردم خیلی سیستم هیولا بخواد، اما زمان ریلیز بازی هم در نظر بگیریم خیلی مشخصات بالائی نیست.
این اگه سیستم پیشنهادی باشه پس سیستم حداقل میتونه خیلی راحت در دسترس هممون باشه.
اصولا نمایش ها روی سیستم های قوی تری اجرا می شن، برای همین فکر می کنم سیستم پیشنهادی بازی (مخصوصا برای 1080) خیلی پایین تر از این باشه! اگر اینطور باشه که فعلا خیال منم با کارت N ساله ام راحته تا انشالله دلار بشه 100 تومن :D

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
من فکر میکردم خیلی سیستم هیولا بخواد، اما زمان ریلیز بازی هم در نظر بگیریم خیلی مشخصات بالائی نیست.
این اگه سیستم پیشنهادی باشه پس سیستم حداقل میتونه خیلی راحت در دسترس هممون باشه.
همین سیستم بین ۱۰ ۱۵ تومن میشه. بعد بازی که هنوز یه اسکرین از گیم پلی نیومده از کجا تشخیص دادید این مشخصات بالا نیست واسش؟
الان این ریگی که شما نوشتی غول ترین ریگ ممکن تو بازاره. (تقریبا)
مسلما اگه توی E3 بازی روی این ریگ اجرا شده امکان نداره سیستم پیشنهادی باشه و مطمئنا پایین تر از این حرفاس.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اگه این هیولا نیست پس چیه؟:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
شاید درست ننوشتم،منظور من این نبود که این سیستم در دسترس ما هست، گفتم اگر این پیشنهادی باشه، حداقل سیستم برای اجرا از این پائینتر هست مطمئنا و خب در دسترس هممون میتونه باشه.
وقتی پیشنهادی باشه 1080ti مطمئنا حداقل میاد رو 1060 یا پاینتر حتی.
انتخاب 8700 مشخص میکنه که تعداد هسته زیاد مهم نیست وبیشتر سرعت کلاک مهمه، پس حتی Cpu های نسل قبل تر 4 هسته ای یا i5 هم نسل با اون با سرعت کلاک بالا به احتمال زیاد جواب بدن.

در ضمن زمان ریلیز بازی هم در نظر بگیریم احتمالا نیمه دوم 2019 ، اون زمان این سیستم به هیچ وجه هیولا نیست.
همین الان 1080ti بیشتر از یکسال هست که اومده، همین یکی دوماهه هم کارتهای جدید میاد وقیمتش افت میکنه.
8700k هم که چندین ماه اومده و با اومدن نسل 2 رایزن باز افت میکنه قیمتش.
باقیش هم که رم، Main و پاور چیز خاصی نیست، این مدلها نه ولی نزدیک به اینها راحت در دسترس هست.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
در نهایت، زمانی‌که از آقای تاد هاوارد در مورد انتشار اطلاعات بیشتر از Starfield سوال شد، وی پاسخ داد: همه باید خیلی صبور باشند.
اینها تشتشون محکم خورده زمین الان هر دروغی که بتونه افکار رو اروم کنه به زبون میارن.
بخش‌هایی از Starfield کاملاً قابل بازی هستند.
ولی خیلی صبور باشید. برید 76 رو بخرید. همزمان صبر فراموش نشه - دکتر هاوارد.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
@KiLL3R/4/Ev3r

عکس پست اول بالا سمت سمت چپ کلمه genere یک e اضافه داره genre در اصل :D

با همون TW3 جلو زد، به جون تو! :D خارج از شوخی بازی های راکستار فوق العاده هستن، به نظر من TW3 قشنگ در سطح بهترین ساخته های راکستار قرار میگیره. این قضیه هیتر و اینا هم که یه سری دوستان مطرح میکنن نمیدونم از کجا نشات میگیره، البته من چیزی در مورد راکستار نگفتم ولی مثلا تا همون Bully هم جز بهترین تجربه هایی بوده که داشتم و بعید میدونم اینجا کسی هیتر راکستار باشه :D کلا صحبت کردن در مورد TW3 کار آسونی نیست، از همون لحظه ای که بازی رو میخری و فکر میکنی فروشنده به اشتباه نسخه Special Edition رو بهت داده، متوجه میشی که این استودیو از همه نظر تو بالاترین سطح ممکن قرار داره، خود بازی هم که راحت 300+ ساعت سرگرم میکنه :D

در کیفیت ویچر که شکی نیست موافقم، سایبرپانک که بدیهیه حتی از اونم بهتر میشه، اینکه میگم سی دی پرجکت یه آی پی با راکستار فاصله داره بحث سر «کیفیت» بازی نیست، بحث سر فروش و اسم و رسم در کردن خود شرکته. ببین الان رد دد قبلی 15 میلیون فروش داشته، الان فروش 15 میلیونی برای این نسخه رد دد مث جوکه :D از اونور ویچر فکر کنم +10 فروش داشته و من حدس میزنم سایبرپانک بتونه دو برابرش رو بزنه، اما یه آی پی دیگه جا داره که به +30 برسه و من حس میکنم قطعا در اینده این شرکت به این مهم دست پیدا میکنه، اما نه با سایبرپانک :D واسه همین میگم یه آی پی جا داره هنوز که اسم و رسمی هم اندازه راکستار پیدا کنه، نه از روی سلیقه که بگیم گیم های کدوم شرکت تا به حال بهتر بوده، دید از بیرون و بدون نظر شخصی.

*اینکه این دو شرکت رو با هم مقایسه میکنیم به خاطر اینه که هر دو بهترین کیفیت ممکن رو برای گیمر ارائه میدن، وگرنه کال آو دیوتی هم فروش داره. خیلی کمن که شهرت + محبوبیت + فروش رو یکجا داشته باشن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fratos

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ایه خانم لهستانی هم تو E3 بوده و بازی رو دیده بعد اومده تو فتوشاپ سعی کرده که بازی رو بازسازی کنه. اینم ویدئوش البته همش کار خودش نیست

پیو پیو پیو ! هاهاهاها ! پرزنتش فوق العاده بود !

خب همون طور که انتظار داشتیم یه بازی با اپشن ها فراوان ! فقط موندم اون تیکه اخر که به مانتیس بلید اشاره میکنه تو اول شخص چطوری میشه !
ولی باحال ترین نکته بک استوری بود که خیلی خوشم اومد !

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
@KiLL3R/4/Ev3r

عکس پست اول بالا سمت سمت چپ کلمه genere یک e اضافه داره genre در اصل :D

در کیفیت ویچر که شکی نیست موافقم، سایبرپانک که بدیهیه حتی از اونم بهتر میشه، اینکه میگم سی دی پرجکت یه آی پی با راکستار فاصله داره بحث سر «کیفیت» بازی نیست، بحث سر فروش و اسم و رسم در کردن خود شرکته. ببین الان رد دد قبلی 15 میلیون فروش داشته، الان فروش 15 میلیونی برای این نسخه رد دد مث جوکه :D از اونور ویچر فکر کنم +10 فروش داشته و من حدس میزنم سایبرپانک بتونه دو برابرش رو بزنه، اما یه آی پی دیگه جا داره که به +30 برسه و من حس میکنم قطعا در اینده این شرکت به این مهم دست پیدا میکنه، اما نه با سایبرپانک :D واسه همین میگم یه آی پی جا داره هنوز که اسم و رسمی هم اندازه راکستار پیدا کنه، نه از روی سلیقه که بگیم گیم های کدوم شرکت تا به حال بهتر بوده، دید از بیرون و بدون نظر شخصی.

*اینکه این دو شرکت رو با هم مقایسه میکنیم به خاطر اینه که هر دو بهترین کیفیت ممکن رو برای گیمر ارائه میدن، وگرنه کال آو دیوتی هم فروش داره. خیلی کمن که شهرت + محبوبیت + فروش رو یکجا داشته باشن.
متوجه حرفت هستم ولی فکر کنم فروش ویچر ۳ الان باید حدود ۲۰ میلیون نسخه باشه که با توجه به سبکش واقعا عالی هست. سایبرپانک اگه اواخر این نسل بیاد و برای کنسول های نسل بعد هم بیاد راحت میتونه ۳۰ میلیون رو رد کنه :D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
متوجه حرفت هستم ولی فکر کنم فروش ویچر ۳ الان باید حدود ۲۰ میلیون نسخه باشه که با توجه به سبکش واقعا عالی هست. سایبرپانک اگه اواخر این نسل بیاد و برای کنسول های نسل بعد هم بیاد راحت میتونه ۳۰ میلیون رو رد کنه :D

خدایی 20 میلیون فروخته ؟:D اره دیگه، میدونی چی شد، من اون سری دیدم کلهم ویچر 30 میلیون فروخته بعد رفتم ویچر 1 + 2 رو محاسبه کردم شد 10 میلیون، بعد جا به جا شد ههمه چی که جالبه از اون به بعد تا همین الان فکر میکردم این ویچر 3عه که 10 میلیون فروخته :D عجب گرفتاری شدیم خیلی بد رد میدم اخیرا :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
خدایی 20 میلیون فروخته ؟:D اره دیگه، میدونی چی شد، من اون سری دیدم کلهم ویچر 30 میلیون فروخته بعد رفتم ویچر 1 + 2 رو محاسبه کردم شد 10 میلیون، بعد جا به جا شد ههمه چی که جالبه از اون به بعد تا همین الان فکر میکردم این ویچر 3عه که 10 میلیون فروخته :D عجب گرفتاری شدیم خیلی بد رد میدم اخیرا :D
آمار تفکیک شده نیومده ولی طبق محاسباتی که ملت تو فروم های خارجی انجام دادن، گویا نسخه سوم همین حدودهای 20 میلیون بوده فروشش :D کل سری هم آخرین آمارش چند ماه پیش بود که گفتن 33 میلیون فروش داشته.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
آمار تفکیک شده نیومده ولی طبق محاسباتی که ملت تو فروم های خارجی انجام دادن، گویا نسخه سوم همین حدودهای 20 میلیون بوده فروشش :D کل سری هم آخرین آمارش چند ماه پیش بود که گفتن 33 میلیون فروش داشته.

داداش موضوع اصلی اینه این بحث شکل نمیگرفت من تا خود سال بعد هم فکر میکردم ویچر 3 ده میلیون فروخته تف به راکستار و سی دی پراجکت اصلا مغزمون رو داریم از دست میدیم این وسط دیگه داره شورشو در میاره :D من آخه سر آمار فروش ویچر حدود یکی دو ماه پیش وقت گذاشتم مطالعه کرده بودم :D

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
داداش موضوع اصلی اینه این بحث شکل نمیگرفت من تا خود سال بعد هم فکر میکردم ویچر 3 ده میلیون فروخته تف به راکستار و سی دی پراجکت اصلا مغزمون رو داریم از دست میدیم این وسط دیگه داره شورشو در میاره :D من آخه سر آمار فروش ویچر حدود یکی دو ماه پیش وقت گذاشتم مطالعه کرده بودم :D
البته این ده میلیون رو یه کمی بیشتر از 1 سال پیش رسما اعلام کرده بودن، شاید این عدد هم همین جور تو ذهنت مونده باشه :D ولی تو این یک سال اخیر به کمک نسخه های Goty و تخفیف و اینا فروش خیلی خوبی داشته، حالا خوبه باز آمار دقیق رو داری الان، تو بحث های بعدی بهتر میشه استفاده کرد :D

• Like
Reactions: REZA TAEL

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
دوستان طیق اطلاعاتی که اومده تو جایی که شخصیتمونو میسازیم پایین تنه اش کاملا معلومه یا سانسور شده ؟:-?:-?
در نمایش خصوصی شطرنجی بوده. در نسخه نهایی الان مشخص نمیشه و باید صبر کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر