Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
من چند تا پیش نمایش خوندم، قشنگ تک تک منتقدها فکشون رو زمین بوده تو این ۵۰ دقیقه ای که بازی رو نشون دادن :D منتقد گیم اینفورمر که فقط چند بار کلمه Wow رو تو خلاصه متنش استفاده کرده. من خودم اصلا از خبر اول شخص بودن خوشم نیومد ولی مثل اینکه جدی با بهترین بازی تاریخ روبرو هستیم:D با گوشی نمیتونم لینک بدم ولی جدا کفم برید :D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
این اول شخص شدنش خیلی ناامیدکننده بود، من به علت سرگیجه شخصاً نمی‌تونم بازیهای اول شخص رو بازی کنم. امیدوارم یه فکری بکنن و بازی رو کاری بکنن که بشه هم به عنوان اول شخص و هم سوم شخص بازیش کرد.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
احتمالا یه آپشنی بزارن بشه بین اول شخص و سوم شخص سویچ کرد وگرنه واقعا چ دللی داره این همه شخصی سازی کاراکتر

انگار بازی کلی صحنه خاک بــــبرسری داره :D
یاد GTA افتادم یکی از بچه ها فقط دنبال سوار کردن خانوما بودن:))

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
Cyberpunk 2077 is going to be a game changer
VG247
Cyberpunk 2077 is like Rockstar levels of open-world craziness. Beautiful, detailed, choice everywhere ... Wow. Wow. Wow
Game Informer
Cyberpunk 2077 It’s the kind of game I’ve dreamt of for ages
Eurogamer
We've seen a live gameplay demo of Cyberpunk 2077, and walked away incredibly impressed
IGN

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یسری نکات که IGN پوشش داده و دوستان نگفتن:

- میتونین رانندگی کنین هم به صورت اول شخص و هم سوم شخص.
- در رانندگی به صورت اول شخص UI روی شیشه ماشین نشون داده میشه
- در حین رانندگی میتونین وارد مبارزه بشین و AI بجای شما رانندگی میکنه. شما کلتونو از پنجره بیرون میبرین و تیر اندازی میکنین :D
- هدف این بوده که نه تنها با دنیای بازی درگیر بشین، بلکه ازش لذت هم ببرین :D
- مثل ویچر میتونین از NPC ها ماموریت بگیرین و انتخاب دیالوگ با NPC ها هم هست!
- بزرگی دنیای بازی با افزایش street cred شما بزرگتر میشه :D یعنی مثلا ژاکت مخصوصی ممکنه اینو 5% زیاد کنه. اونوقت ممکنه به یک سری مناطق مخصوصی دسترسیتون آزاد بشه!
- همون طور که دوستان گفتن با رفتن کوئست ها هم street cred شما بیشتر میشه
- UI توی دمو خیلی مینیمال بود! فقط یک جهت یاب کوچیک و اطلاعات کوئست!
- وقتی وارد درگیری میشین، UI هم کامل تر میشه. دشمن ها هم اسم دارن، هم نوار سلامتی و هم عددی که مثلا levelـشونه!
- مثل ویچر بعضی دشمنا بجای عدد "!" دارن که قاعدتا یعنی خیلی ازتون قوی ترن! :D
- میزان damageـی که میدید بعد هر ضربه نوشته میشه.
- قابلیتی وجود داره که زمان رو آهسته میکنه!
- CDPR خیلی روی انتخاب ها و تاثیراتش تاکید داره!
- با اشیا و قسمت های بازی به روش های متفاوتی میشه برخورد کرد. مثلا توی دمو V به دری برخورد میکنه که قفل بوده! بعد لول هکش خیلی پایین بود و نمیتونست هکش کنه! ولی از اون طرف لول مهندسیش بالا بوده. بعد میاد پنلی ایجاد میکنه و از طریق اون رد میشه (اینو خودم خیلی نتونستم درک کنم مثالشو :D)
- یک سیستم بازرسی و جستجو داره که اجازه میده رو اشیا خیلی زوم کنین و راجبشون اطلاعات بدست بیارین
- برای افزایش سلامتی inhaler استفاده میشه (inhaler به اون اسپری های آسم میگن :D احتمالا قرص ها و یا اسپری هایی هستن که وقتی تنفس میکننش سلامتیشون پر میشه)
- گانپلی از بوردرلندز و دووم آروم تر بوده ولی از Fallout 4 سریع تر بود
- یسری قابلیت هایی مثل دوییدن روی دیوار و mantis-like blade arm (میفهمم ولی نمیتونم درست ترجمش کنم :D- تیغه دست آخوندک! :)) بهترین ترجمم همینه :))) هم بهشون نشون دادن
- باس فایتی با یک ادم که خیلی قطعات رباتیک داشته، بوده، که توش کاراکتر زیر ماشین ها میرفت و کاور میگرفت!
جنگ جهانی سوم برای فتح لهستان و تصاحب CDPR به زودی شروع میشه! :D.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
دوستانی که مشتاق دونستن جزئیات اتفاقات دموی 50 دقیقه ای هستن این رو بخونن
Cyberpunk 2077 Is Not What You Think – Impressions And Details From 50 Minutes Of Gameplay
اوضاع طوریه که بعید میدونم هیچ گیم دیگه ای بتونه حریف این بشه. رسما قراره استاندارد جدیدی برای گیم تعیین کنه و بنظر میرسه هربازی دیگه ای بعد سایبرپانک بیاد با این مقایسه بشه.
این بازی به تنهایی ( بخاطر اینکه با TES VIفاصله زیادی داریم) شده بازی شماره یک در لیست انتظار من و برای هیچ بازی دیگه ای اینقدر هایپ نیستم.

پ.ن: کسانی که مثل من نگران اتمسفر بودن دیگه نگران نباشید. نایت سیتی رسما نئون سیتیه. این رو در لابلای مقالاتی که بعد از نمایش پشت درهای بسته اومده میشه دید.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
:wow:

Cyberpunk 2077 is legit. I can’t even imagine this being current gen. Like holy shit. It’s like Deus Ex + Crysis + Witcher at a scale and level of detail that I’ve never seen. It’s the kind of game I’ve dreamt of for ages. That was one hell of an hour.

It’s just that it has the detail of Mankind Divided (or more) but at 1000x the scale and size. This isn’t just another open world. It feels like a real city.

There’s nothing like this on PC right now. Not even close.

نويسنده digital foundry

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
پ.ن: کسانی که مثل من نگران اتمسفر بودن دیگه نگران نباشید. نایت سیتی رسما نئون سیتیه. این رو در لابلای مقالاتی که بعد از نمایش پشت درهای بسته اومده میشه دید.
یادمه خیلی شاکی بودی که از سایبرپانک ها فاصله داره و اینا حداقل باید مثل بلیدرانر باشه، اومدم بگم کل تریلر توی روزه; نمیدونم چی شد یادم رفت :D.
اوضاع طوریه که بعید میدونم هیچ گیم دیگه ای بتونه حریف این بشه. رسما قراره استاندارد جدیدی برای گیم تعیین کنه
سیل E3 بود قشنگ همه چیز رو شست و محو کرد :D تاریخ ویدئوگیم تقسیم میشه به قبل از CP 2027 و بعدش.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
یادمه خیلی شاکی بودی که از سایبرپانک ها فاصله داره و اینا حداقل باید مثل بلیدرانر باشه، اومدم بگم کل تریلر توی روزه; نمیدونم چی شد یادم رفت :D.

سیل E3 بود قشنگ همه چیز رو شست و محو کرد :D تاریخ ویدئوگیم تقسیم میشه به قبل از CP 2027 و بعدش.
خیلی شاکی خیلی اغراقه. من نوشته بودم که به CDPR اعتماد کامل دارم. چیزی هم که گفتم در مورد تریلر بود نه خود بازی. یه سری به دور و اطراف نت بزنیم بقیه هم این ایراد اتمسفر رو به تریلر گرفته بود. یعنی واقعا جا داشت CDPR تریلر رو بهتر درست میکرد.

در مورد تقسیم به قبل و بعد زا سایبرپانک دقیقا همینطور میشه . همونطور که قبلا به قبل و بعد از ویچر 3 تقسیم میشد.
It’s just that it has the detail of Mankind Divided (or more) but at 1000x the scale and size. This isn’t just another open world. It feels like a real city.

من با منکایند دیوایدد زندگی کردم. اگه درست یادم مونده باشه تنها بازی این نسله که دوبار بازی کردم و احتمالا بار سوم هم شروع کنم. حالا هزار برابر این هرچند اغراق بخوبی نشون میده این بازی چه شاهکاریه. همون صحنه اول من تعداد ایستگاههای مترو نایت سیتی رو دیدم دود از سرم بلند شد. حالا ممکنه واقعا به اون تعداد نرسه در نسخه نهایی ( شاید هم برسه) ولی چیزی که مشخصه اینکه با یه شاهکار عظیم طرفیم.

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
یسری نکات که IGN پوشش داده و دوستان نگفتن:

- میتونین رانندگی کنین هم به صورت اول شخص و هم سوم شخص.
- در رانندگی به صورت اول شخص UI روی شیشه ماشین نشون داده میشه
- در حین رانندگی میتونین وارد مبارزه بشین و AI بجای شما رانندگی میکنه. شما کلتونو از پنجره بیرون میبرین و تیر اندازی میکنین :D
- هدف این بوده که نه تنها با دنیای بازی درگیر بشین، بلکه ازش لذت هم ببرین :D
- مثل ویچر میتونین از NPC ها ماموریت بگیرین و انتخاب دیالوگ با NPC ها هم هست!
- بزرگی دنیای بازی با افزایش street cred شما بزرگتر میشه :D یعنی مثلا ژاکت مخصوصی ممکنه اینو 5% زیاد کنه. اونوقت ممکنه به یک سری مناطق مخصوصی دسترسیتون آزاد بشه!
- همون طور که دوستان گفتن با رفتن کوئست ها هم street cred شما بیشتر میشه
- UI توی دمو خیلی مینیمال بود! فقط یک جهت یاب کوچیک و اطلاعات کوئست!
- وقتی وارد درگیری میشین، UI هم کامل تر میشه. دشمن ها هم اسم دارن، هم نوار سلامتی و هم عددی که مثلا levelـشونه!
- مثل ویچر بعضی دشمنا بجای عدد "!" دارن که قاعدتا یعنی خیلی ازتون قوی ترن! :D
- میزان damageـی که میدید بعد هر ضربه نوشته میشه.
- قابلیتی وجود داره که زمان رو آهسته میکنه!
- CDPR خیلی روی انتخاب ها و تاثیراتش تاکید داره!
- با اشیا و قسمت های بازی به روش های متفاوتی میشه برخورد کرد. مثلا توی دمو V به دری برخورد میکنه که قفل بوده! بعد لول هکش خیلی پایین بود و نمیتونست هکش کنه! ولی از اون طرف لول مهندسیش بالا بوده. بعد میاد پنلی ایجاد میکنه و از طریق اون رد میشه (اینو خودم خیلی نتونستم درک کنم مثالشو :D)
- یک سیستم بازرسی و جستجو داره که اجازه میده رو اشیا خیلی زوم کنین و راجبشون اطلاعات بدست بیارین
- برای افزایش سلامتی inhaler استفاده میشه (inhaler به اون اسپری های آسم میگن :D احتمالا قرص ها و یا اسپری هایی هستن که وقتی تنفس میکننش سلامتیشون پر میشه)
- گانپلی از بوردرلندز و دووم آروم تر بوده ولی از Fallout 4 سریع تر بود
- یسری قابلیت هایی مثل دوییدن روی دیوار و mantis-like blade arm (میفهمم ولی نمیتونم درست ترجمش کنم :D- تیغه دست آخوندک! :)) بهترین ترجمم همینه :))) هم بهشون نشون دادن
- باس فایتی با یک ادم که خیلی قطعات رباتیک داشته، بوده، که توش کاراکتر زیر ماشین ها میرفت و کاور میگرفت!
داره میگه که شخصیت بازی یعنی همون V به تیغه های آخوندک مجهز هستش
درست مثل همین تیغه هایی که از دست این زنه توی تصاویر بازی بیرون اومده(پست شماره 113 همین تاپیک رو ببین)

• Like
Reactions: Cj_sa

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
با اول شخص شدنش که کلا از لیست مورد انتظار من حذف شد حالا هر چقدرم خوب باشه. ولی CPR به فیدبک کاربرا خیلی اهمیت میده شاید مود سوم شخصو اضافه کنن.

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
331
نام
مسعود
Naamloos1.png

اگه یادتون باشه تو اول تریلر جدید 4 تا اسم فایل میاد که به ترتیب :
1. تریلر CGI پنج سال پیش
2. تریلر E3 2018
3. گیم پلی واسه خبر نگارها
4. تریلر اخری که نزدیک انتشار بازی میاد

همه فک میکردن که از GK منظور شاید Geoff Keighley هست ولی شایعه شده که منظور Germany Köln هست
که اشاره به Gamescom 2018 هست که 2 ماه دیگه هست و اونجا میخوان دمو گیم پلی رو نشون بدن [-o<[-o<

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
خب شما اون سمت قضیه رو ببینید که بازی چه هیولائیه که با وجود FPS بودن اینقدر پشم ریزون بوده برای منتقدای خارجی. تازه فقط دمو بوده و کاملش رو تجربه نکردن. یه حالت سوئیچ هم بخان بزارن که باید جنازه منتقدا رو جمع کنیم از رو کیبوره :D:D تصاویر بازی رو وقتی میبینم جزئیاتش وحشتناک بالاست. اصلاً نمیخوام بدونم تا زمان عرضه بازی چه شکلیه:D فقط مطمئنم که CDPR اونقدری تجربه داره که بدونه گیمر یه همچین دنیایی رو فقط بصورت سوم شخص میخواد ولاغیر:D من مطمئنم سوم شخص هم خواهد داشت:D:D

View attachment 89255

اگه یادتون باشه تو اول تریلر جدید 4 تا اسم فایل میاد که به ترتیب :
1. تریلر CGI پنج سال پیش
2. تریلر E3 2018
3. گیم پلی واسه خبر نگارها
4. تریلر اخری که نزدیک انتشار بازی میاد

همه فک میکردن که از GK منظور شاید Geoff Keighley هست ولی شایعه شده که منظور Germany Köln هست
که اشاره به Gamescom 2018 هست که 2 ماه دیگه هست و اونجا میخوان دمو گیم پلی رو نشون بدن [-o<[-o<

عملکرد CPU رو ببینید برای تریلر آخر :D:D همینی که تو e3 دیدیم تازه 3.9 بوده :D خدا بخیر کنه نسخه نهایی رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر