Cyberpunk 2077 | PC

sina_unl

عضو تحریریه
Oct 27, 2005
3,475
5,314
نام
سینا
آقا من عذر می خوام:D ولی حالا کی 48 دقیقه گیم پلی نگاه کنه:)) خلاصه ای از قسمت های خفنش نیست؟ در حد 10 دقیقه باشه:D
کلاً یه کوئست بازی اونم تازه به یه روش از روشهای ممکنه! تازه یه ذره هم سرش تو حواشی نرفت و مستقیماٌ رفت سر انجام مأموریت. احتمالاً 1000 ساعت پلی تایم داره بازی :D

• Like
Reactions: saphire

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,963
10,169
نام
آرمين
Cyberpunk 2077 dev says it 'started the process of optimization right at the start' | PC Gamer

As we know, the demo runs on an Intel i7-8700K and GeForce GTX 1080 Ti

We are thinking about optimization from scratch, about how the streaming works, how to introduce global illumination, for instance, without overwhelming the CPU," Pietras tells CGMagazine. "We knew we are developing the game for PC, PS4, and Xbox One. And we started the process of optimization right at the start. So that’s why what you see running on the demo is a PC, which is like i7 and 1080 Ti

Mj74

کاربر سایت
Aug 15, 2012
757
270
نام
Morteza
به نظرتون روی 1070 خوب اجرا میشه ؟ من میترسم اینم قدیمی بشه دیگه واقعا پول برای ارتقا نداریم تو این گرونی
این تکنولوژی جدید انویدیا ray tracing فقط روی 2080 اینا کار میکنه یا روی بقیه هم میشه فعالش کرد؟

m.d.makan

کاربر سایت
Apr 14, 2007
2,881
5,401
نام
مــاکــان
Cyberpunk 2077 dev says it 'started the process of optimization right at the start' | PC Gamer

As we know, the demo runs on an Intel i7-8700K and GeForce GTX 1080 Ti
از این کانفیگ من فقط CPU دارم، گرافیک هنوز تو صف خرید هست، البته بود، دیگه دست نیافتنی شده برام=((
به نظرتون روی 1070 خوب اجرا میشه ؟ من میترسم اینم قدیمی بشه دیگه واقعا پول برای ارتقا نداریم تو این گرونی
این تکنولوژی جدید انویدیا ray tracing فقط روی 2080 اینا کار میکنه یا روی بقیه هم میشه فعالش کرد؟
نه سری 10 کارتهای انویدیا ساپورتش نمیکنن.
این تکنولوژی خیلی جدید هست و هنوز بهینه نشده، آنچنان هم تفاوت فاحش ایجاد نمیکنه، بیشتر کار سازنده ها رو آسون تر میکنه.
خیالت راحت 1070 اجرا میکنتش، حالا اگه بخوای تو تنظیمات خیلی بالا اجرا کنی یک حرف دیگست.
بازی هنوز تو مرحله بهینه سازی وارد نشده، مطمئن باش سیستم حداقلی خیلی کمتر از 1070 خواهد بود.

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,283
3,893
نام
پوریا
شک نکن روی کارتت بالا میاد. فقط وجود RTX میتونه برای این کارت ها مشکل ساز بشه. هنوز خودNvidia در مورد اینکه این تکنولوژی روی کارت های سری 10xx و 9xx کار می‌کنه یا نه هیچی نگفته ولی خیلی خیلی بعید می‌دونم.
اگه این بازی مثل ویچر 3 با کمک Nvidia ساخته شده باشه وجود RTX رو تقریبا مطمعن شده بدونید.

• Like
Reactions: Mj74

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
324
318
نام
Arash
آقا من GT 750 m/2GB دارم... تو رو خدا رومو زمین نندازین بهم بگین روش اجرا میشه :D
پ.ن: حتی رو low.. اصلا نمیخوام رو کنسول بازیش کنم :D

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
780
218
نام
hamid
بنظرتون رو این سیستم با کیفیت 1920*1080 روون بالا میاد؟

INTEL COREI5 4590
GTX9804GB
RAM 16GB DDR3

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,963
10,169
نام
آرمين
دوستان سیستم مورد نیاز رو از الان اصلا نمی شه چیزی گفت! فعلا تا ساخت بازی تموم بشه خیلی چیزها تغییر می کنه! انشالله که روی سیستم همه ما بالا بیاد و بتونیم لذت ببریم [-o<

در مورد RTX هم چیز خیلی جالبی هست، اما فکر کنم نیازمند به هسته سخت افزاری هم باشه (دقیق اطلاع ندارم) که در این صورت برای سری های قبل اجرا نمی شه! اما مسئله اینجاست که این تکنولوژی به سازنده خیلی کمک می کنه برای نورپردازی، هم دقت بهتری داره، هم وقت کمتری ازشون می گیره! حالا وقتی چنین چیزی باشه، آیا سازنده میاد مثل قبل روی سخت افزارهایی که از اون پشتیبانی نمی کنن هم سیستم نورپردازی قدیمی رو به کار بگیره؟! من یه ویدیو از The Division دیده بودم، واقعا کار سخت و وقت گیری بوده ...

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
768
966
نام
Soroush
بنظرتون رو 960m 4GB میشه 30 فریم گرفت؟ :|
رم 16 گیگ DDR4
CPU Core i7 6700HQ

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
9,722
36,563
نام
∂αнмα
Twitter
KiLLeR_4_Ev3r
دوستان سیستم مورد نیاز رو از الان اصلا نمی شه چیزی گفت! فعلا تا ساخت بازی تموم بشه خیلی چیزها تغییر می کنه! انشالله که روی سیستم همه ما بالا بیاد و بتونیم لذت ببریم [-o<

در مورد RTX هم چیز خیلی جالبی هست، اما فکر کنم نیازمند به هسته سخت افزاری هم باشه (دقیق اطلاع ندارم) که در این صورت برای سری های قبل اجرا نمی شه! اما مسئله اینجاست که این تکنولوژی به سازنده خیلی کمک می کنه برای نورپردازی، هم دقت بهتری داره، هم وقت کمتری ازشون می گیره! حالا وقتی چنین چیزی باشه، آیا سازنده میاد مثل قبل روی سخت افزارهایی که از اون پشتیبانی نمی کنن هم سیستم نورپردازی قدیمی رو به کار بگیره؟! من یه ویدیو از The Division دیده بودم، واقعا کار سخت و وقت گیری بوده ...
البته این چیزی که فعلا نشون دادن به نظر میاد حالت انتخابی داره امیدوارم واسه همیشه که ی گزینه جداگونه توی بازی های واسه ویژگی های اختصاصی انویدیا هست اینم همینجور باشه سر ویچر مثلا اون تکنولوژی موها که سایتا بنچمارک گیری از بس که سنگین بود همه از دم خاموشش میکردن اگه یادت باشه فعلا به خاطر کنسولا این نسل هم که شده این قابلیت در حد همین گزینه ی انتخابی میمونه نسل بعد که باید ی فکری به حال کارت گرافیکا بکنیم مخصوصا که دوباره جهش رم گرافیکی دارن و این 8 گیگ 6 گیگ میشه مثل جک اول این نسل

• Like
Reactions: armin_shadow

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,091
1,871
بنظرتون رو 960m 4GB میشه 30 فریم گرفت؟ :|
رم 16 گیگ DDR4
CPU Core i7 6700HQ
بازی هنوز تو بخش آلفاس نمیشه هیچی گفت ولی با توجه به بازی های الان و 960m احتمالش اینکه 30 فریم بگیری کمه
همین الانشم با این گرافیک نمیشه بازی های زیادی 30 فریم گرفت.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟