Cyberpunk 2077 | PC

IMANOKA

Gold User
Sep 11, 2014
5,336
7,701
نام
Iman
یکی از مسئولین استودیو مشخصات سیستمی که نمایش بازی تو E3 اجرا کرد اعلام کرده:
CPU: Intel i7-8700K @ 3.70Ghz
MB: ASOS ROG STRIX Z370-I GAMING
RAM: G.SKILL RIPJAWS V, 2X16GB, 3000Mhz, CL15
GPU: NVIDIA GEFORCE GTX1080Ti
SSD: SAMSUNG 960 PRO 512GB M.2 PCIe
PSU: CORSAIR SF600 600W
من فکر میکردم خیلی سیستم هیولا بخواد، اما زمان ریلیز بازی هم در نظر بگیریم خیلی مشخصات بالائی نیست.
این اگه سیستم پیشنهادی باشه پس سیستم حداقل میتونه خیلی راحت در دسترس هممون باشه.
اگه این هیولا نیست پس چیه؟:D

m.d.makan

کاربر سایت
Apr 14, 2007
2,886
5,406
نام
مــاکــان
شاید درست ننوشتم،منظور من این نبود که این سیستم در دسترس ما هست، گفتم اگر این پیشنهادی باشه، حداقل سیستم برای اجرا از این پائینتر هست مطمئنا و خب در دسترس هممون میتونه باشه.
وقتی پیشنهادی باشه 1080ti مطمئنا حداقل میاد رو 1060 یا پاینتر حتی.
انتخاب 8700 مشخص میکنه که تعداد هسته زیاد مهم نیست وبیشتر سرعت کلاک مهمه، پس حتی Cpu های نسل قبل تر 4 هسته ای یا i5 هم نسل با اون با سرعت کلاک بالا به احتمال زیاد جواب بدن.

در ضمن زمان ریلیز بازی هم در نظر بگیریم احتمالا نیمه دوم 2019 ، اون زمان این سیستم به هیچ وجه هیولا نیست.
همین الان 1080ti بیشتر از یکسال هست که اومده، همین یکی دوماهه هم کارتهای جدید میاد وقیمتش افت میکنه.
8700k هم که چندین ماه اومده و با اومدن نسل 2 رایزن باز افت میکنه قیمتش.
باقیش هم که رم، Main و پاور چیز خاصی نیست، این مدلها نه ولی نزدیک به اینها راحت در دسترس هست.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,915
5,552
نام
امیرحسین
اینام گندشو در اوردن، اون از معرفی کردن یه مشت Concept Art که هنوز به هیچ جا نرسیده به عنوان بازی، اینم الان که بعد از 3 سال از آخرین ریلیزشون هنوز یه گیم پلی نشون نمی دن و همش پشت در های بسته:| کم کم داره بدم میاد از CDPR:))

• Like
Reactions: mondas

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,876
346
نام
mehran
هر بار بخوان برای یه تریلر انقدر رو اعصاب باشن بازی فراموش نمیشه ؟

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
9,800
37,130
نام
∂αнмα
اطلاعات کد شدست، یا پیام مخفی هست.
احتمالا اواخر 2019 یا 3ماه اول 2020 زمان ریلیز بازی هست، خیلی پرکار شدن اینها.
هیچ کدوم به بتزدا نگاه کردن گفتن بزار ما هم این مدلی فن ها رو اذیت کنیم :|

Ali Rz

عضو تحریریه
Oct 1, 2015
276
2,285
نام
علی رضازاده
هیچ کدوم به بتزدا نگاه کردن گفتن بزار ما هم این مدلی فن ها رو اذیت کنیم :|
به دیدن گیم پلی سایبرپانک این لایو استریم ختم بشه، اتفاقا بسیار عمل شایسته‌ای هست:D

ظاهرا نوشته: DATA TRANSMISSION IN PROGRESS

احتمالا همون گیم پلی باشه

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,915
5,552
نام
امیرحسین
اینام گندشو در اوردن، اون از معرفی کردن یه مشت Concept Art که هنوز به هیچ جا نرسیده به عنوان بازی، اینم الان که بعد از 3 سال از آخرین ریلیزشون هنوز یه گیم پلی نشون نمی دن و همش پشت در های بسته:| کم کم داره بدم میاد از CDPR:))
آقا من عذر می خوام:D ولی حالا کی 48 دقیقه گیم پلی نگاه کنه:)) خلاصه ای از قسمت های خفنش نیست؟ در حد 10 دقیقه باشه:D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,188
نام
آرمين
آقا من عذر می خوام:D ولی حالا کی 48 دقیقه گیم پلی نگاه کنه:)) خلاصه ای از قسمت های خفنش نیست؟ در حد 10 دقیقه باشه:D
10 دقیقه اول رو ببین، انشالله که 38 دقیقه بعدش هم می بینی :D

m.d.makan

کاربر سایت
Apr 14, 2007
2,886
5,406
نام
مــاکــان
من تا حالا 3 بار دیدم، اصلا نفهمیدم کی تموم میشه (یک بار موقع شام، قبل خواب، الانم سر نهار تو مغازه دیدم).
لعنتی 4k از یوتیوب دانلودش الان تموم شد، لب تاپ بدبخت خوب نمیتونه اجراش کنه.
تازه میخواستم از گیمرساید هم دانلود کنم، بیخیال شدم.

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
324
319
نام
Arash
ظاهرا به خاطر طولانی بودنش ندیدنش دوستان.... من خودم یه طرح ی ساعته یه گیگ از ایرانسل گرفتم حجم 1080ش هم 800 و خورده ای بود.. باور کنین به 2 تومنش می ارزه دانلود کنین ببینین!
خب راجبه بازی.. همه چی به طرز پشم ریزونی عالی کار شده.. گانینگ بازی.. سیستم آپگریدی که تا حالا ندیدم...ظاهرا میتونی بازی رو هر جور دلت خواست بری مثلdeus ex ولی این طرفی که بازی میکرد اون اولش اکشن رفت و اتفاقای باهالی توش افتاد.. یعنی همینجوری نیست بزنی بکشی بری وجود یه همراه که حرکات باحالی تو بازی میزنه بازی رو از اون حالتdeus ex واری در اورده
شهر و npc ها عالی کار شدن! شهر شلوغه خیلی هم شلوغه و پویا هم هست! لودینگم ما ندیدیم وسط بازی! بخش رانندگیشم خوبه به نظرم!
این اولین تریلر گیم پلی بالای 5 دقیقه ای بود که تو عمرم دیدم!یعنی نشستم تا آخرش دیدم حوصلم سر نمیرفت یکی دیگه داره بازی میکنه من نگاه کنم! جدی برای اولین بار بود:D
تنها نگرانی من برای بازی بهینگی و سیستم مورد نیازشه! کنسول دارم ولی واقعا دوست ندارم بازی های غیر انحصاری رو روش بازی کنم! لپتابمم یه ریز قدیمی شده.... بازی های روزو خوب ساپورت میکنه ولی این چیزی که من از بازی دیدم یه ریز امیدم برا این که بتونم اینم رو لپتاپ بازی کنم اومد پایین.. با این وضع قیمتا هم عمرا بتونم حرکتی در این راستا بزنم... پس امیدوارم تا ناموس بهینش کنن که خدا هم ازشون راضی باشه :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟