Cyberpunk 2077 | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,185
نام
آرمين
من که از هایپم کم شد. این همه شخصی سازی از کاراکتر تا لباس و ... ولی فقط اول شخصه. امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاد.
Cyberpunk 2077 does have cutscenes, *but*, they’re the most seemless I’ve seen in a first-person game. The transition between cutscene and interactivity is so smooth it’s really difficult to gauge where one starts and the other begins. This is some of the best and most successful implementation of “immersion” – that magical phrase that developers trot out – that I’ve ever seen.

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,291
3,916
نام
پوریا
@armin_shadow این چه ربطی به حرفی که زدم داشت؟ دارم میگم من کاراکتر رو طراحی میکنم، بهش armor و لباس و ... میدم ولی در حالت عادی فقط زاویه ی اول شخص دارم. اصلا برام مهم نیست که transition بین کات سین و بازی اونقدر خوبه که معلوم نیست کی شروع یا تموم میشه. چه لزومی داره که این همه، رو کاراکترم شخصی سازی انجام بدم ولی نشه همیشه دیدش؟ زاویه دوربین باید مثل Fallout 4 میشد. ولی مطمعنم مراحل و فضا سازی شهر و ... شاهکار هستند. اصلا من ندید میگم Game of the year. شک نکن. هر چه قدر هم فن این کمپانی باشم (که متاسفانه یا خوشبختانه واقعا هستم) این حرکتشون خیلی تو ذوق میزنه.

آخرین ویرایش:

sina_unl

عضو تحریریه
Oct 27, 2005
3,477
5,323
نام
سینا
این اول شخص شدنش خیلی ناامیدکننده بود، من به علت سرگیجه شخصاً نمی‌تونم بازیهای اول شخص رو بازی کنم. امیدوارم یه فکری بکنن و بازی رو کاری بکنن که بشه هم به عنوان اول شخص و هم سوم شخص بازیش کرد.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,099
1,880
احتمالا یه آپشنی بزارن بشه بین اول شخص و سوم شخص سویچ کرد وگرنه واقعا چ دللی داره این همه شخصی سازی کاراکتر

انگار بازی کلی صحنه خاک بــــبرسری داره :D
یاد GTA افتادم یکی از بچه ها فقط دنبال سوار کردن خانوما بودن:))

m.d.makan

کاربر سایت
Apr 14, 2007
2,886
5,405
نام
مــاکــان
چقدر گیمرهای نسل جدید لوس شدن، سازنده میدونه داره چی میسازه و مطمئنا بهترین شکل ارائه رو برای ساخت بازی درنظر میگیره.
یکسری نوجوون COD باز که هیچی از روند ساخت، گیم پلی و طراحی مراحلِ بازی نمیدونن که نمیتونن برای استودیو تعیین تکلیف کنن!

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,291
3,916
نام
پوریا
چقدر گیمرهای نسل جدید لوس شدن، سازنده میدونه داره چی میسازه و مطمئنا بهترین شکل ارائه رو برای ساخت بازی درنظر میگیره.
یکسری نوجوون COD باز که هیچی از روند ساخت، گیم پلی و طراحی مراحلِ بازی نمیدونن که نمیتونن برای استودیو تعیین تکلیف کنن!
لوس شدن رو قبول دارم ولی برای این رو نه. قبلا گفتم بازم میگم. بازی سال و فوق العاده ای میشه. یه چیزی میشه که همه سازنده ها تاریخ ریلیز بازی هاشون رو از ترس این عقب و جلو می اندازن. ولی هیچ جوره نمیتونم قبول کنم که این همه شخصی سازی رو بتونم روی کاراکترم انجام بدم ولی نتونم کاراکتر رو ببینم. فرض کن rainbow اول شخص نبود. بعد بهت یه Charm میداد. وقتی نمیبینیش، به چه درد میخوره. نه قراره شکست بخوره، صد در صد هم بازیش میکنم و ازش لدت میبرم چون شاهکاره ولی این حرکت اشون توی ذوق میزنه. نه اینکه لطمه بزنه، توی ذوق میزنه.

پ.ن: حالا بگذریم یه عده از آب گل آلود دارن ماهی میگرن و هی میگن FPS = No buy و از این چیزا. هممون بازیش میکنیم و ازش لذت میبریم.

m.d.makan

کاربر سایت
Apr 14, 2007
2,886
5,405
نام
مــاکــان
@Fifa 10
خب خودت داری جواب خودت رو میدی پوریا، اگر رینبو FPS نبود نه فقط چارم ها بلکه حتی مپ های بازی، شکل گیم پلی بازی باید عوض میشد، مثلا تو رینبو شما در نمیتونی مثل واقعیت باز کنی، پیاده کردن همین المان تو بازی کلی شکل گیم پلی و بریچ کردن و دفاع و حمله رو تحت تاثیر میزاشت.

زاویه دوربین هم از این قاعده مستثنی نیست.
نمیدونم CDPR میخواد همچین قابلیتی اضافه کنه یا نه، ولی اگه بازی فقط FPS باشه 100 درصد مربوط میشه به طراحی گیم پلی، طراحی مراحل و ماموریتها و... بی دلیل و همینطوری شانسی زاویه دوربین برای بازی انتخاب نمیشه.
دیده شدن تنوع شخصی سازی و... دلیل قابل توجهی نیست که بگیم بازی حتما باید سوم شخص باشه.

مطمئن باش اگه بازی اصلا شخصی سازی هم نداشت یکسری دوباره اعتراض میکردن و بقیه هم که بلانسبتِ هممون مثل طوطی، یک چیزو تکرار میکنن و شروع میکنن به نالیدن.
=============
از این اعتراض ها مخصوصا در مورد همین بازی همون روز اول نمایش تیزر (4 سال پیش) هم بود.
اگه یادت باشه به موزیک تیزر اعتراض داشتن یا به بینی کج دختر!
اما مفهوم کامل بازی تو همون آهنگ بود، Personal Responsibility .
بعد طرف میگفت آقا فلان آهنگ از فلان گروه خیلی خفن تر و...
همینجا هم یکسری بچه ها من یادم هست که همچین کامنتهائی دادن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Forza Xbox

m.d.makan

کاربر سایت
Apr 14, 2007
2,886
5,405
نام
مــاکــان
photo_2018-06-13_23-01-42.jpg photo_2018-06-13_23-01-39.jpg photo_2018-06-13_23-01-35.jpg
هرچی بیشتر از بازی میبینم، فکر میکنم Deus Ex باید همچین چیزی میبود، مسلما هزینه و نیروی انسانی CDPR نداشتن، ولی شماره بعدی از دنیای Deus ex نمیتونه با همون ستینگ قبلی ساخته و ریلیز بشه.
CP 2077 هنوز نیومده با این نمایشهای اولیش داره باقی بازیها رو تحت تاثیر قرار میده، چه برسه به روزی که ریلیز بشه.

• Like
Reactions: jetalpha

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,291
3,916
نام
پوریا
@Fifa 10
خب خودت داری جواب خودت رو میدی پوریا، اگر رینبو FPS نبود نه فقط چارم ها بلکه حتی مپ های بازی، شکل گیم پلی بازی باید عوض میشد، مثلا تو رینبو شما در نمیتونی مثل واقعیت باز کنی، پیاده کردن همین المان تو بازی کلی شکل گیم پلی و بریچ کردن و دفاع و حمله رو تحت تاثیر میزاشت.

زاویه دوربین هم از این قاعده مستثنی نیست.
نمیدونم CDPR میخواد همچین قابلیتی اضافه کنه یا نه، ولی اگه بازی فقط FPS باشه 100 درصد مربوط میشه به طراحی گیم پلی، طراحی مراحل و ماموریتها و... بی دلیل و همینطوری شانسی زاویه دوربین برای بازی انتخاب نمیشه.
دیده شدن تنوع شخصی سازی و... دلیل قابل توجهی نیست که بگیم بازی حتما باید سوم شخص باشه.

مطمئن باش اگه بازی اصلا شخصی سازی هم نداشت یکسری دوباره اعتراض میکردن و بقیه هم که بلانسبتِ هممون مثل طوطی، یک چیزو تکرار میکنن و شروع میکنن به نالیدن.
متوجه منظورم نشدی. کاری به گیم پلی ندارم با اینکه منظورت رو از گیم پلی گرفتم و قبولش دارم. مثال چارم هم برای این بود که دارم میگم سازنده، دیده همیشه اسلحه جلوی چشم پلیر هست و خب از این شخصی سازی نهایت استفاده رو کرد. الان توی این بازی که دید دوربین اول شخص هست، این همه شخصی سازی اهمیت زیادی نداره. نه اینکه بگم این بازی آشغال شده. اصلا و ابدا یا بگم کاش فقط سوم شخص بود. اول شخص بودن نظر سازنده ی بازی هست و من کاملا به نظرشون احترام میزارم. تنها چیزی که دارم میگم اینه که این شخصی سازی ها زیاد اهمیتی نداره. اگه سوم شخص بود اهمیت بیشتری پیدا میکرد. همین.

m.d.makan

کاربر سایت
Apr 14, 2007
2,886
5,405
نام
مــاکــان
یکی از مسئولین استودیو مشخصات سیستمی که نمایش بازی تو E3 اجرا کرد اعلام کرده:
CPU: Intel i7-8700K @ 3.70Ghz
MB: ASOS ROG STRIX Z370-I GAMING
RAM: G.SKILL RIPJAWS V, 2X16GB, 3000Mhz, CL15
GPU: NVIDIA GEFORCE GTX1080Ti
SSD: SAMSUNG 960 PRO 512GB M.2 PCIe
PSU: CORSAIR SF600 600W
من فکر میکردم خیلی سیستم هیولا بخواد، اما زمان ریلیز بازی هم در نظر بگیریم خیلی مشخصات بالائی نیست.
این اگه سیستم پیشنهادی باشه پس سیستم حداقل میتونه خیلی راحت در دسترس هممون باشه.

• Like
Reactions: armin_shadow

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,185
نام
آرمين
من فکر میکردم خیلی سیستم هیولا بخواد، اما زمان ریلیز بازی هم در نظر بگیریم خیلی مشخصات بالائی نیست.
این اگه سیستم پیشنهادی باشه پس سیستم حداقل میتونه خیلی راحت در دسترس هممون باشه.
اصولا نمایش ها روی سیستم های قوی تری اجرا می شن، برای همین فکر می کنم سیستم پیشنهادی بازی (مخصوصا برای 1080) خیلی پایین تر از این باشه! اگر اینطور باشه که فعلا خیال منم با کارت N ساله ام راحته تا انشالله دلار بشه 100 تومن :D

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,385
921
نام
MaJiD
همین سیستم بین ۱۰ ۱۵ تومن میشه. بعد بازی که هنوز یه اسکرین از گیم پلی نیومده از کجا تشخیص دادید این مشخصات بالا نیست واسش؟
الان این ریگی که شما نوشتی غول ترین ریگ ممکن تو بازاره. (تقریبا)
مسلما اگه توی E3 بازی روی این ریگ اجرا شده امکان نداره سیستم پیشنهادی باشه و مطمئنا پایین تر از این حرفاس.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟