Multi Platform Cuphead

33670326641400458220.jpg

Developer: Studio MDHR
Publisher: Studio MDHR
Platforms: Microsoft Windows, Xbox One
Genre: Run and Gun
Release Date: TBA 2015

dander23.gif

Screen Shots :

Trailer :

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
استایل هنری خیلی نوستالژیکی داشت.یاد پاپا مارینا افتادم.
امسال مایکروسافت بازی های ایندی خیلی خوبی نشون داد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
من اینو گرفتم 1 دقیقه بیشتر نبود :| واسه شما هم همین طوری هست یا درست شده؟ :D این حرکت روی نقشه هم جالبه، من فکر میکردم ماموریت پشت سر هم باشه ولی گویا اینجا رو هم شبیه عناوین قدیمی ساختن که خب دمشون گرم :D آخرین بازی این مدلی که رفتم Shovel Knight بود که بخشی از جذابیتش به خاطر همین نقشه جالب بازیه :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اخرین تریلر گیمپلی بازی تو نمایشگاه Pax که گیم اسپات منتشر کرده رو دیدم .چقدر سخته این بازی برای یک بازی دو بعدی واقعا گیمپلی سختی داره.باس فایت هاش باس فایت هستند بازی های دو بعدی اخیر که بازی کردم به جز Ori چند جا سخت میشد چیزه دیگه تا این حد سخت من ندیدم .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
این تریلر آخر رو نگاه کردم بازی واقعا دیوونه هست :D طراحی ها عالیه، یعنی چشم آدم رو قشنگ نوازش میکنه، از اون طرف پس زمینه هم کاملا پر تحرک هست و حس یه محیط زنده رو القا میکنه. موسیقی هم که اصلا نیازی به تعریف نداره. بازی هم واقعا سخت به نظر میاد، اینایی که بازی میکردن دو بار سعی کردن Boss رو بکشن ولی هر دو بارش مردن :D Boss ها هم به نظر متنوع میان چون تو همین یه مرحله، Boss بازی یهو تبدیل به یه چیز دیگه شد کلا :D خلاصه اینکه واقعا بازی جالبیه و به نظرم به بهترین بازی مستقل X1 میتونه تبدیل بشه.

لینک دانلود تریلر:
http://s41.uploadboy.com:8080/d/rnn.../Cuphead Evil Frogs Boss Fight - PAX 2015.mp4

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
این بازی تو زمینه Art و انیمیشن فوق العادست ولی بازی با اینکه سخت به نظر میرسه گیمپلی ساده ای داره. فکر نمیکنم بتونه بازی خیلی موفقی بشه و جز بهترین ها باشه:d (نظر شخصی)

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
این تریلر آخر رو نگاه کردم بازی واقعا دیوونه هست :D طراحی ها عالیه، یعنی چشم آدم رو قشنگ نوازش میکنه، از اون طرف پس زمینه هم کاملا پر تحرک هست و حس یه محیط زنده رو القا میکنه. موسیقی هم که اصلا نیازی به تعریف نداره. بازی هم واقعا سخت به نظر میاد، اینایی که بازی میکردن دو بار سعی کردن Boss رو بکشن ولی هر دو بارش مردن :D Boss ها هم به نظر متنوع میان چون تو همین یه مرحله، Boss بازی یهو تبدیل به یه چیز دیگه شد کلا :D خلاصه اینکه واقعا بازی جالبیه و به نظرم به بهترین بازی مستقل X1 میتونه تبدیل بشه.

لینک دانلود تریلر:
http://s41.uploadboy.com:8080/d/rnn.../Cuphead Evil Frogs Boss Fight - PAX 2015.mp4

حالت فانتزی و نوستالژی کاملا حس میشه یه انیمیشن دهه شصتی فوق العاده نوستالوژی رو قرار خودمون کنترل کنیم و با تک تک فریم بازی واقعا عشق کنیم:x
با همون نمایش اولیه عاشق تم بازی شدم کاش یه باندل مخصوص بدن دیگه تو افق محو شم از خوشحالی:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر