Crytek: عنوان Crysis 4 ممکن است اول شخص نباشد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
Crysis_3.jpg

Crytek: عنوان Crysis 4 ممکن است اول شخص نباشد

امکان ساخت Crysis 4 به هر شکلی ممکن است. خواه یک دنباله شماره دار از این سری باشد و خواه یک Spin-off باشد. شرکت Crytek از این که بگوید بعد از انتشار Crysis 3 آنها ساخت نسخه بعدی را در نظر دارند هیچ ابایی ندارد، اما تهیه کننده این استودیو آقای Michael Elliot Read در یک مصاحبه در مورد امکان بکار گیری سبک های مختلف در این بازی به گفتگو پرداخته است.
Read در گفتگو با Dusty Cartridge می گوید :
" با این که فکر می کنم در حال حاضر نباید راجب این موضوع چیزی بگویم؛ اما به نظرم هنوز در فرنچایز Crysis روح زندگی جریان دارد. چه این بازی یک عنوان با سبکی متفاوت باشد و چه ادامه ای همچون عناوین قبلی باشد، گفتنش واقعا سخت است و در آخر این طراحان بازی هستند که تشخیص می دهند چه سبکی مناسب آن خواهد بود.
اما به نظرم ما Crysisـی ساختیم که همیشه انتظار می رفت که یک سه گانه باشد و به نظرم وقتی که ما این دنیای عالی را در بازی خلق کردیم، این کار به پایان رسید. ما نمی خواستیم که فقط یک پروژه را در دست بگیریم و بگوییم که: خب بیایید یک Nano suit بگذاریم داخل بازی و چند تا هم لباس مسخره دیگر بگذاریم کنارش به علاوه چند تا وسیله مختلف و یک خشونت تمام عیار و بعد شروع به فروش این IP کنیم.
ما به طرز منصفانه ای سعی کردیم تا اصالت بازی را حفظ کنیم، بنابر این هنوز هم فکر می کنم در این عنوان قصه هایی وجود دارد که باید برگردیم و با آنها عناوین منحصر به فردی را خلق کنیم. حالا ممکن است که این دنباله به سبک اول شخص باشد و یا به سبکی دیگر، در این مورد هیچ نظری ندارم، اما قطعا در آینده شاهد نسخه هایی تازه از این عنوان خواهیم بود. "

در ماه دسامبر سال گذشته هم Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در مورد برنامه های آینده اش برای عنوان Crysis به صحبت پرداخته بود و خواهان این بود که ادامه این سری را در یک چشم انداز تازه دنبال کند.

منبع

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
همه جوره از این عنوان حمایت میشه ...
خدایی نه به خاطر گرافیک شاخش ولی من گیمپلی این سری رو شدیدا دوست دارم ...

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
اما قطعا در آینده شاهد نسخه هایی تازه از این عنوان خواهیم بود. "

کل حرفش همین بود ، کرایسیس بعدی هم خواهیم داشت ، پس داستان این Crysis 3 احتمالا ادامش 4 باشه یا یه چیزی تویه همین مایه ها :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
هنوز کرایسیس 3 نیومده در مورد نسخه های آینده هم صحبت کردن. فقط پول و فقط پول.
به قولن روح زندگی و پشتوانه ساخت نسخه هی بعدی پول هست که باید زیر زبون EA هم مزه مزه کنه. :D

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
از کرایسیس تو هر سبکیRPG ,Tps,RTS,sport,mmo,aaa... حمایت میشه :D کاملا پتانسیلشو داره :)

روح زندگی = پول :d

هنوز کرایسیس 3 نیومده در مورد نسخه های آینده هم صحبت کردن. فقط پول و فقط پول.
به قولن روح زندگی و پشتوانه ساخت نسخه هی بعدی پول هست که باید زیر زبون EA هم مزه مزه کنه. :D

ول نمیکنیدا :| از گرافیک صجبت از گیم پلی ایراد میگیرید از نسخه بعد صحبت میکنه میگید دنباله پوله کرایتک هیچوقت ادای کمپانی پول پرست رو درنیاورده واسه نسخه سوم این بازی هم خیلی زحمت کشیده
اگر هم دنبال پول بیشتر باشه من بهش حق میدم اگه Pc بازها از همون اول مثل بچه آدم بازی رو میخریدن کرایتک هم به مشتری هاش اعتماد میکرد و شاید این بازی هنوز انحصاری pc بود
اگر چه تا همین الانش هم خیلی به فکر pc بازها بوده

بعدش میشه بگید کدوم کمپانی واسه رضای خدا بازی ساخته که شما به کرایتک میگید پول پرست؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
به نظر من بیشتر جنبه ی یک نظر سنجیو داره واسه بررسی بازخور ها
ولی بعیده، اول شخص نباشه مثلا سوم شخص باشه؟ بهتره؟ :d

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
قبلا گفته بودن که ممکنه عنوان بعدی از سری Crysis در سبک سوم شخص باشه قبل از معرفی شماره 3 الان هم بازم دارن همینو میگن!
قبلا یه دمو از cryengine 3 (یا شماره 2 بود یادم نیست) تو حالت سوم شخص داده بودن که واقعا عالی بنظر میرسید (یه دختر داشت تو جنگل میدوید)
به نظر من Crytek تو همه ی زمینه های ساخت یه بازی عالی کار میکنه جز داستان (که اونم بازم بهتر از یک سری بازیهاست داستانش)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Valve و Id Software خیلی از سازندهای که Crytek خودش رو هم ردیف اونها میبینه (!!) IP ها اصلیشون رو رها کردن و رو اوردن به ساختن یا نشر یا .... عناوین جدید.
امیدوارم Crysis تبدیل به یه بن بست نشه واسشون.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من فکر نکنم. کراسیس گیم پلی بدی نداره.
می خوام تحول بدن بهش برای فروش بیشتر و در نتیجه بقا. :biggrin1:

اگر گیم پلی خوب و روانی داشت خوب فروشش خیلی بیشتر از این بود..
البته تغییر سبک بازی فقط باید برای نسل بعد باشه که با یک سری از تحولات تو امان دربیاد..

سلام :-j ...
حالا گیم پلی بازی ضعیف نیست، اما به فرضم باشه، نمیشه تو همین ژانر گیم پلی رو خوب کنن که تو هم خوشت بیاد؟

سلام..:p

خوب اگر میتونستن تو این 3 شماره قبلی این کارو میکردن..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر